Апарати для вакуумного масажу

Для краси тіла та обличчя

Якщо і є процедура яка об'єднує в собі і елементи м'язової гімнастики, і загальне омолодження всього організму, то це вакуумний масаж. Крім того що спеціальне пристосування дозволяє досягати позитивного результату, апарат для вакуумного масажу також полегшує завдання фахівця, так як знижує навантаження і на руки і на спину. Але головне апарат для вакуумного масажу забезпечує глибоке опрацювання м'язових тканин і фактично змінює тиск крові в них. Досягти такого ефекту за допомогою простого мануального впливу не можна. До речі використовувати його можна навіть в домашніх умовах.

Що ж це за машина?

Пристрій, за допомогою якого проводять цю процедуру - це не що інше, як повітряний компресор, оснащений насосом подвійної дії. Для максимально ефективної роботи фахівця салону краси такий агрегат комплектується насадками за формою нагадують банки. При цьому насадки можуть бути виготовлені з пластику або скла і відрізнятися по діаметру.

В залежності від особливостей конструкції агрегати можуть бути різних видів. Так, до самим часто використовуваним відносять:

 • традиційне вакуумний пристрій;
 • апарат вакуумно-роликового масажу;
 • вакуумно-мікрострумовий прилад;
 • гідролазерний систему.

Деякі з них можна застосовувати і в домашніх умовах, деякі тільки в салоні. Деякі з них відрізняються доступною вартістю, ціна на інші моделі висока.

Простий вакуумний прилад нагадує банку, так і принцип його дії аналогічний. Єдина різниця полягає в тому, що в разі спеціального оснащення для нагнітання і висмоктування повітря використовується насос. При цьому агрегат настільки простий у використанні, що проводити процедури з його застосуванням можна навіть в домашніх умовах. Купити простий прилад можна у нас в інтернет-магазині. З огляду на, що це найпростіша система з усіх існуючих, ціна на неї невисока.

До речі, перед тим як купити прилад потрібно визначитися з його застосуванням. Якщо це агрегат для салону - потрібно вибирати більш потужний і відповідно більш габаритний за розмірами. Ціна на професійний апарат буде вище, ніж на домашній. Прилад, який планується застосовувати в домашніх умовах, буде не тільки менш потужним, але і менш дорогим. Втім, ціни на обладнання також залежать від марки виробника.

До чого тут ролики?

Апарат, який поєднує в собі переваги відразу двох дій (і роликів, і вакууму) також може використовуватися і в салоні, і в домашніх умовах. Агрегат оснащений роликами, розташованими з боків основного інструменту, тобто вакууму. Ролики покращують, а точніше, збільшують вплив на жирові клітини, тому такий прилад набагато краще справляється із зайвою вагою і целюлітом. По суті, цей прилад здатний забезпечити ефект лімофдренажа. Ціна на пристрій залежить від марки виробника, функціональних особливостей і технічних характеристик. У нас можна купити дорожчі прилади для застосування в салоні і дешевші моделі для масажу в домашніх умовах.

Лазер і ток

На ринку обладнання з'явилися дві новинки, такі як:

 • прилад, що поєднує в собі вакуумне й мікрострумової вплив;
 • апарат для гідролазерного вакуумного масажу.

Це більш досконалі системи, за допомогою яких можна впливати на глибинні шари дерми і домагатися набагато більш помітних результатів. Такі пристрої дозволяють не тільки позбутися від зайвої ваги і усунути целюліт, але і очистити дерму (на глибинному рівні), відновить її та повернути пружність і еластичність. Тобто в боротьбі з віковими змінами дерми ці два прилади набагато ефективніші. Відповідно і ціни на них на порядок вище.

Вибираємо марку

У нас в магазині представлений великий асортимент продукції різних марок. Але, напевно, одними з найпопулярніших виробників є такі компанії як Старвак і Нова.

Апарат Старвак - це нове слово в обладнанні для косметологічних процедур. Причому позитивні відгуки пристрій Starvac отримує не тільки від задоволених споживачів, але і безпосередньо професіоналів, які його використовують в своїй роботі.

До основних переваг Старвак можна віднести результати його дії. Тобто агрегат Starvac дозволяє:

 • усувати целюліт на різній стадії (і на різних ділянках тіла);
 • коригувати фігуру;
 • позбавлятися від жирових відкладень;
 • підтягти тіло.

До речі, моделі Starvac можуть застосовуватися не тільки для масажу тіла, а й обличчя. Так пристрій від Старвак легко справляється з такою проблемою як подвійне підборіддя. Крім того проведення масажу за допомогою Starvac активізує м'язову діяльність, вирівнює колір шкіри і надає дермі пружність. Апарат Starvac застосовують також косметологи для видалення комедонов і звуження пор.

Наявність ПК в пристрої дозволяє здійснювати індивідуальні налаштування і вносить їх в пам'ять. Завдяки цьому весь курс Клієнт зможе пройти з однаковою інтенсивністю масажу, що позбавить його від больових відчуттів і принесе позитивний результат.

Новинка від Нови

Апарат Nova 600 - це ще одна нова модель, яка з'явилася на ринку обладнання для вакуумного масажу. Купити новинку можна в нашому магазині. Унікальність моделі полягає в тому, що Nova 600 укомплектована різноманітними насадками, які відрізняються діаметром і матеріалом виготовлення, і можуть застосовуватися для обробки тіла, обличчя, і навіть грудей. Ще однією перевагою, яким володіє Nova 600, є простота застосування.

Фахівці використовують Nova 600 для проведення:

 • антицелюлітного масажу;
 • вібраційного впливу;
 • банкових процедур.

І нарешті, Nova 600 здатна підсилити ефект від інших косметичних процедур. Напевно, тому відгуки про пристрій тільки позитивні. А якщо додати до цього фактор демократичної ціни, то стає зрозумілим, чому купити цей прилад можна і потрібно не тільки професіоналові, але і починаючому косметолога.

Позитивний вплив вакууму на шкіру тіла і обличчя відомо давно. Але тільки з появою на ринку таких систем, як Старвак і Nova 600 можна говорити про багатофункціональних комбайнах, які і поліпшать форму грудей, і зроблять талію тонше а стегна стрункіше, і приберуть подвійне підборіддя, і позбавлять від ненависної апельсинової скоринки на сідницях.

Купити апарати можна в нашому інтернет-магазині. При цьому ми гарантуємо не тільки оригінальність оснащення (що підтверджено сертифікатами виробника), але і найпривабливіші ціни на всі моделі.

Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором і підкажуть, який вакуумний апарат для масажу краще купити, щоб використовувати його в салоні або вдома.

Часто задаваемые вопросы про Апарати для вакуумного масажу

❤ Какие самые популярные Апарати для вакуумного масажу в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Апарати для вакуумного масажу ❓

🦋 Какие бренды Апарати для вакуумного масажу представлены в магазине StyleSalon ❓

Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 630000грн