Шкіра є головним захисником організму і стає першою перешкодою на шляху негативного і сприятливого впливу навколишнього середовища. З віком структура епідермісу втрачає свої первісні якості і жінкам доводиться використовуватися медичні спобличчя омолодження. На зміну ін'єкційним методикам в якості відновлювальної терапії для шкіри жінки стали частіше звертати увагу на безін'єкційна види мезотерапії, які дають більш тривалий і помітний ефект. Апарат для електропорації - ефективний прилад, що дозволяє впровадити близько 75% лікувальних інгредієнтів під шкіру. Дана маніпуляція проводиться без порушення цілісності шкірних покривів і вважається абсолютно безболісною процедурою.

Інтернет-магазин Stylesalon.ua надає клієнтам широкі можливості придбати багатофункціональний апарат порівняно недорого в Україні, зокрема, в Києві. Прийнятна ціна дозволяє вибрати відповідний по функціоналу варіант на сайті і купити апарат для електропорації дешево, скориставшись послугами доставки зручним для клієнта способом і відповідним перевізником.

Апарати для електропорації - на шляху до вічної молодості!

Електропорація - прогресивна медична процедура, що дозволяє уникнути пошкодження шкірних покривів і вимагає використання спеціального апарата з насадками. Шляхом впливу слабких електричних імпульсів, генерація яких проводиться даними пристосуванням, відбувається розширення пір і впровадження інгредієнтів лікувального засобу в шкірні покриви клієнта. Мінімальні електричні імпульси не створюють дискомфорту для клієнта і одночасно сприяють розкриттю іонних каналів в шкірі.

Переваги сучасної процедури:

 1. Швидко і глибоко проводиться введення діючих компонентів вглиб шкіри;
 2. Використовуються безболісні методи для усунення естетичних проблем;
 3. Зводиться до мінімуму ризик інфікування клієнта, реабілітаційний період і виключено прояв гематом, синців або шрамів.

Купити апарат для електропорації і використовувати його доцільно при ледующіх показаннях:

 • Як ліфтингу при активізації різних проблем зі шкірою;
 • Для лікування акне, порушень пігментації;
 • З метою видалення шрамів, рубців , зменшення розмірів пор;
 • Для вирішення проблем зі шкірою голови;
 • У разі усунення проявів целюліту, відновлення еластичності шкірних прокровов після процедур прогресивного омолодження;
 • При підготовці і реабілітації після хірургічних втручань.

Застосування високотехнологічного обладнання дозволить застосовувати широкий спектр медичних препаратів:

 • пептиди глутатіону для оздоровлення шкіри, виведення токсинів і шлаків;
 • Гиалуроновой кислоти, що підвищує пружність шкіри, еластичність і запобігає вікові зміни;
 • У комплексі з органічним кремнієм для вироблення колагену і відновлення тонусу;
 • Комплексного впливу ДМАЕ, що забезпечують нормалізацію водного балансу і попереджуючих старіння;
 • Вітамінів і мікроелементів для відновлення порушеної структури.

Подібні високоефективні препарати використовуються в багатьох са лонах краси і користуються популярністю у провідних фахівців світу. Для поліпшення ефекту обладнання сумісно з процедурами лазерної терапії і міостімуляциі.

Для зручності експлуатації приладів призначений цифровий дисплей з таймером.Автоматизована робота апаратів сприяє ефективному впровадженню певної кількості препаратів на необхідну глибину без заподіяння найменших травм.

Наявність додаткових ролерів насадок призначене для роботи різними ультразвуковими частотами в області очей, носо-губних складок, інших періорбітальних зон і великих поверхонь обличчя. Зручний корпус і ергономічний дизайн дозволяють розмістити обладнання в необхідній частині кабінету і завжди тримати під рукою необхідні аксесуари.

Наявність функції «Ультразвук» сприяє активному проникненню діючих компонентів, ефективної абсорбції і запечатування пір. Використання широкого спектра електроімпульсних хвиль дозволяє вирішити різні проблеми і здатне конкурувати з багатьма імпортними установками.

Купуючи обладнання для електропорації, є можливості розширити спектр пропонованих послуг і використовувати вчинені медичні розробки в області естетики і омолодження шкіри. Так представлений спектр приладів не просто повертає тонус шкірі, покращує її стан, розгладжує зморшки, але сприяє зволоженню і усунення будь-яких естетичних проблем. Апарати для електропорації здатні творити чудеса, найголовніше - вибрати правильного «помічника»!

❤ Какие самые популярные Аппарати для електропорації в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Аппарати для електропорації ❓

🦋 Какие бренды Аппарати для електропорації представлены в магазине StyleSalon ❓

SS105569
6394 грн
БрендZemits Країна виробникКитай
SS076731
14293 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS115702
10030 грн
БрендZemits Країна виробникКитай
SS072690
26859 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS072689
22961 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS107546
5953 грн
БрендZemits Країна виробникКитай