Аппарати для електропорації


Шкіра є головним захисником організму і стає першою перешкодою на шляху негативного і сприятливого впливу навколишнього середовища. З віком структура епідермісу втрачає свої первісні якості і жінкам доводиться використовуватися медичні спобличчя омолодження. На зміну ін'єкційним методикам в якості відновлювальної терапії для шкіри жінки стали частіше звертати увагу на безін'єкційна види мезотерапії, які дають більш тривалий і помітний ефект. Апарат для електропорації - ефективний прилад, що дозволяє впровадити близько 75% лікувальних інгредієнтів під шкіру. Дана маніпуляція проводиться без порушення цілісності шкірних покривів і вважається абсолютно безболісною процедурою.

Інтернет-магазин Stylesalon.ua надає клієнтам широкі можливості придбати багатофункціональний апарат порівняно недорого в Україні, зокрема, в Києві. Прийнятна ціна дозволяє вибрати відповідний по функціоналу варіант на сайті і купити апарат для електропорації дешево, скориставшись послугами доставки зручним для клієнта способом і відповідним перевізником.

Апарати для електропорації - на шляху до вічної молодості!

Електропорація - прогресивна медична процедура, що дозволяє уникнути пошкодження шкірних покривів і вимагає використання спеціального апарата з насадками. Шляхом впливу слабких електричних імпульсів, генерація яких проводиться даними пристосуванням, відбувається розширення пір і впровадження інгредієнтів лікувального засобу в шкірні покриви клієнта. Мінімальні електричні імпульси не створюють дискомфорту для клієнта і одночасно сприяють розкриттю іонних каналів в шкірі.

Переваги сучасної процедури:

 1. Швидко і глибоко проводиться введення діючих компонентів вглиб шкіри;
 2. Використовуються безболісні методи для усунення естетичних проблем;
 3. Зводиться до мінімуму ризик інфікування клієнта, реабілітаційний період і виключено прояв гематом, синців або шрамів.

Купити апарат для електропорації і використовувати його доцільно при ледующіх показаннях:

 • Як ліфтингу при активізації різних проблем зі шкірою;
 • Для лікування акне, порушень пігментації;
 • З метою видалення шрамів, рубців , зменшення розмірів пор;
 • Для вирішення проблем зі шкірою голови;
 • У разі усунення проявів целюліту, відновлення еластичності шкірних прокровов після процедур прогресивного омолодження;
 • При підготовці і реабілітації після хірургічних втручань.

Застосування високотехнологічного обладнання дозволить застосовувати широкий спектр медичних препаратів:

 • пептиди глутатіону для оздоровлення шкіри, виведення токсинів і шлаків;
 • Гиалуроновой кислоти, що підвищує пружність шкіри, еластичність і запобігає вікові зміни;
 • У комплексі з органічним кремнієм для вироблення колагену і відновлення тонусу;
 • Комплексного впливу ДМАЕ, що забезпечують нормалізацію водного балансу і попереджуючих старіння;
 • Вітамінів і мікроелементів для відновлення порушеної структури.

Подібні високоефективні препарати використовуються в багатьох са лонах краси і користуються популярністю у провідних фахівців світу. Для поліпшення ефекту обладнання сумісно з процедурами лазерної терапії і міостімуляциі.

Для зручності експлуатації приладів призначений цифровий дисплей з таймером.Автоматизована робота апаратів сприяє ефективному впровадженню певної кількості препаратів на необхідну глибину без заподіяння найменших травм.

Наявність додаткових ролерів насадок призначене для роботи різними ультразвуковими частотами в області очей, носо-губних складок, інших періорбітальних зон і великих поверхонь обличчя. Зручний корпус і ергономічний дизайн дозволяють розмістити обладнання в необхідній частині кабінету і завжди тримати під рукою необхідні аксесуари.

Наявність функції «Ультразвук» сприяє активному проникненню діючих компонентів, ефективної абсорбції і запечатування пір. Використання широкого спектра електроімпульсних хвиль дозволяє вирішити різні проблеми і здатне конкурувати з багатьма імпортними установками.

Купуючи обладнання для електропорації, є можливості розширити спектр пропонованих послуг і використовувати вчинені медичні розробки в області естетики і омолодження шкіри. Так представлений спектр приладів не просто повертає тонус шкірі, покращує її стан, розгладжує зморшки, але сприяє зволоженню і усунення будь-яких естетичних проблем. Апарати для електропорації здатні творити чудеса, найголовніше - вибрати правильного «помічника»!