Струнка, підтягнута фігура без слідів целюліту - це мрія багатьох жінок. Сучасна апаратна корекція фігури - це один з найбільш ефективних і швидких способів втілити мрію в реальність. Апарат для корекції фігури дозволяє знайти бажані контури без строгих дієт і тривалих тренувань.  

Багато салонів краси, медичні центри, клініки пропонують послугу неінвазивної корекції контурів тіла. Для того щоб відвідувачки залишилися задоволені отриманими результатами, фахівця-косметолога вкрай необхідно купити апарат для корекції фігури і вміло використовувати обладнання. Це можна зробити в нашому інтернет-магазині Stylesalon.ua. Тут вас чекає широкий вибір професійної косметологічної техніки від кращих виробників, ціна яких завжди відповідає якості приладу.

Апарат для корекції фігури: як працює обладнання

Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує апарати для корекції фігури від різних виробників, провідних лідерів в б'юті-промисловості. На сайті представлені багатофункціональні коригувальні системи Сліммінг, які допомагають сформувати ідеальну фігуру.  

Інноваційний вплив пристроїв будується на 4 технологіях:

 • радіочастотне дію ;
 • інфрачервоне випромінювання;
 • вакуумна аспірація;
 • роликовий масаж.

Бездротовий дію сприяє швидкому руйнуванню деструктурірованних областей підшкірно жирові тканин. Інфрачервоні промені активізують метаболічні процеси локально, в місці впливу апарату. Завдяки такій ефективній комбінації апарат Сліммінг вважається єдиним медичним приладом, що забезпечує активний вплив на глибокі шари шкіри - це допомагає вирівняти рельєф епідермісу, позбутися від проявів целюліту, зменшити жировий прошарок і змоделювати ідеальну фігуру.  

Роликовий масаж в поєднанні з вакуумною аспірацією стимулюють мікроциркуляцію в тканинах, прискорюють лімфодренаж і прискорюють лімфооток. Також значно посилюється проникнення електромагнітного і світлового випромінювання в найглибші шари шкірних покривів, допомагаючи позбутися від наявних недоліків шкіри.  

Швидке вплив техніки для корекції фігури обумовлено використанням інноваційної технології ELOS. Сліммінг - це перший медично-косметологічний апарат, дія якого спрямована на проведення високоефективних неінвазивних процедур.  

Для досягнення максимально вираженого результату на ногах, стегнах, животі та інших проблемних зонах потрібно менше 25 хвилин. Саме тому апарати для корекції фігури Сліммінг вважаються єдиною альтернативою ліпосакції.  

Переваги обладнання

Позитивні результати проявляються вже після першої процедури. Тонус і еластичність шкіри поліпшуються, зникають надлишкові жирові відкладення, контури тіла підтягуються і стають більш стрункими. Також апаратна корекція допомагає позбутися від «апельсинової корочки» і розтяжок.  

Переваги апаратної корекції:

 1. Допомагає позбутися від надлишкових жирових відкладень.
 2. При необхідності надає локальну дію на певну частину тіла, дозволяючи моделювати контури тіла.
 3. Позбавляє від розтяжок.
 4. Усуває прояви целюліту.
 5. Надає ліфтинг-ефект, зміцнюючи і підтягуючи шкіру.
 6. Повертає шкірі тонус і еластичність.
 7. Сприяє вирівнюванню рельєфу шкірних покривів.
 8. Розщеплений жир виводиться з організму природним шляхом.  
 9. Більш функціональний апарат має кілька рівнів впливу, кожна жінка може вибрати найбільш підходящий під параметри фігури.

Апарати для корекції фігури активізують кровообіг, прискорюючи виведення зайвої рідини і допомагаючи позбутися від набряклості. Важливими перевагами таких процедур є зручність і комфорт під час їх проведення, а також тривалість і довговічність отриманого результату.  

Ціна апаратів для корекції фігури варіюється від доступних до категорії класу люкс - вартість косметологічної техніки залежить від фірми- виробника, складності конструкції і наявності додаткових функцій.  

Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує придбати порівняно недорого в Україні, зокрема, в Києві обладнання світових виробників, якість которо про перевірене часом. Різні акції та регулярні знижки дозволяють зробити покупку і зовсім дешево. Досвідчені консультанти дадуть відповідь на всі запитання. Досить тільки вибрати що цікавить вас, оформити замовлення - і він буде доставлений в будь-яку точку України.  

Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 150000грн
 • 1017900грн