Манікюрний інструмент

Не дивлячись на те, що сьогодні існують десятки різних способів манікюру – основою будь-якої процедури догляду за нігтями були, є і будуть манікюрні інструменти. Як хірург не може обійтися без скальпеля, а художник без олівця або пензля – так і майстер манікюру не може обійтися без свого спеціального інструментарію, який дозволяє творити з нігтями справжні чудеса.

Трохи теорії

Перед тим як купити інструменти для манікюру потрібно знати не тільки що входить в це поняття і чим вони відрізняються один від одного, але і яке у них призначення і сфера застосування. Самою укрупненої класифікацією інструментів для манікюру можна назвати поділ їх на:

 • професійні, якими користуються в салонах краси;
 • побутові, якими користується споживач для « домашнього » догляду за нігтями.

В принципі, і професійні інструменти для манікюру в наборі, і в « побутової » манікюрний набір мають практично однакові пристосування. Інша справа, що професійний манікюрний інструмент більш функціональний і включає більше різних приладів. Крім того, при виробництві манікюрного інструменту для професійного використання застосовують більш стійкі матеріали, які легко піддаються очищенню і дезінфекції, а також здатні витримувати багаторазове використання.

Крім поділу на групи інструмент поділяють на класи в залежності від призначення і окремо виділяють:

 • інструмент для манікюру;
 • інструмент для педикюру.

До речі, якщо майстер в салоні точно знає які пристосування йому потрібні і пам'ятає, що економити на покупці такого арсеналу не варто, то пересічний споживач може зробити вибір на користь більш дешевих пилок або щипчиків. Київ надає дуже великий асортимент інструментів. Це не найвірніше рішення. Витрати на професійний інструмент для манікюру і педикюру потрібно розглядати не як витрати, а як інвестицію в красу і доглянутість. Тому краще один раз купити дорожчий, але більш надійний якісний і довговічний набір, ніж щоразу купувати новий. Крім того, що дешеві інструменти для манікюру не тільки швидше ламаються, але і не забезпечують належну якість манікюру або педикюру. Напевно, ви не раз бачили нігті, які більше схожі на покусані, ніж на оброблені за допомогою ножиць або спеціальних « кусачок ».

Додаткова перевага якісного інструменту для манікюру і педикюру полягає в тому, що навіть в домашніх умовах з його допомогою можна зробити кігтики дійсно гарними і доглянутими. Купити інструменти для манікюру і педикюру від кращих виробників можна на сайті нашого інтернет магазину професійного обладнання Stylesalon.ua.

Кожній процедурі своє пристосування

Останнім часом на ринку послуг Києва все частіше можна побачити салони, які пропонують « експрес манікюр & raquo ;. Буквально за кілька хвилин ваші руки набувають зовсім іншого вигляду, стають доглянутими і красивими. Складається враження, що така процедура проста, але це не зовсім так. Що стосується простоти – все залежить від досвіду і навичок. Насправді якісний манікюр (незалежно від його виду) складається з декількох етапів, таких, як:

 • видалення кутикули;
 • обробка нігтьової пластини;
 • надання форми;
 • декорування;
 • лікування (при необхідності) та ін.

Для того щоб провести ту чи іншу процедуру потрібні спеціальні пристосування.

Для видалення кутикули знадобиться:

 • ванночка (в яку поміщають руки на підготовчому етапі для розм'якшення шкіри);
 • спеціальна паличка, завдання якої безболісно і щадяще (не пошкоджуючи пластину) відсунути кутикулу – ложка уно. У середовищі профі таку паличку називають « копитце » через її схожість за формою;
 • кусачки, щипці або ножиці потрібні тим, хто вважає за краще обрізний манікюр і видаляє кутикулу « кардинальним » способом – за допомогою обрізки;
 • щипчики, які призначені для видалення задирок, повинні відрізнятися тригранними кінчиками і скошеними краями. Саме така особливість конструкції дозволяє пристосуванню прилягати до шкіри перпендикулярно.

Перед тим як купити спеціальні пристосування для видалення кутикули, проконсультуйтеся якому матеріалу краще віддати перевагу. Як правило, фахівці радять або нержавійку, або дерево, але ні в якому разі не пластмасу. Новинкою на ринку Києва стали палички з гуми підвищеної м'якості. Це ідеальний варіант для тих, у кого немає досвіду, і хто воліє доглядати за нігтями самостійно вдома. Перед тим як купити прилади для манікюру і педикюру (з металу), переконайтеся, що вони ідеально заточені і забезпечують ідеально рівний рез.

Перевірити якість кусачок можна при візуальному огляді. Для цього достатньо подивитися на пристосування на світло. Якщо складові частини не пропускають світло, тобто ідеально прилягають один одному – значить, такі кусачки варто купити.

Для додання нігтям форми, а також для їх полірування і підготовки до прокраске розробили спеціальне пристосування – пилочку.

Види і типи пилок

У першу чергу манікюрні пилочки відрізняються таким параметром, як зернистість.

Саме зернистість визначає, для чого буде використана пилка:

 • для шліфування;
 • для надання форми нігтям;
 • для полірування.

Перед тим як купити пилку, фахівці рекомендують звернути увагу на такі її характеристики, як:

 • еластичність (від цього залежить сила натискання);
 • міцність (від цього залежить її довговічність і якість опіла);
 • вид абразивного покриття (від цього залежить ступінь ефективність обробки нігтьової пластини).

До речі, перед тим як купити пилку проконсультуйтеся на предмет оптимального вибору в залежності від виду нігтів. Наприклад, якщо нігті нарощені – рекомендують використовувати пилку грубозернисту, металеву. Тоді як для обробки натуральних нігтів металева пилка небажана, оскільки може привести до розшарування пластини. Натуральні нігті краще обпилювати прогумованими або « картонними » пилочками. Новинка на ринку пристроїв для догляду за нігтями – це поліуретанові, скляні, керамічні та алмазні пилочки. В інтернет магазині Stylesalon.ua Києва так само можна купити пилочки кришталеві (ідеальний варіант для тонких і схильних до розшарування нігтів).

Мода на багатофункціональність не обійшла стороною і пристосування для манікюру і педикюру. Тому сьогодні у споживача є можливість купити пилку багатогранну. Кожна грань такого пристосування відрізняється своєю зернистістю і навіть матеріалом і може бути використана для полірування або шліфування, надання форми або усунення дефектів.

Як правило, в салонах є чітке розмежування між арсеналом, застосовуваним для манікюру і педикюру. У домашніх умовах можна користуватися одними і тими ж пристосуваннями, за умови, що після кожної маніпуляції вони будуть очищені і продезінфіковані.

Специфічні інструменти для манікюру

Якщо такі пристрої як щипчики або ножиці використовуються постійно, то існують такі види манікюрних пристосувань, які не кожен пересічний споживач має в своєму наборі. Йдеться про манікюрних шабер. До групи шаберов входять:

 • лопатки, які використовуються для відсунення кутикули, наросли на пластину. Застосування лопаток так само запобігає появі задирок і дозволяє легко і просто обрізати зайву шкірку навколо нігтя. Залежно від форми нігтьової пластини лопатку можна пообобрать як овальної, так і квадратної форми;
 • списи, які призначені для видалення бруду з-під нігтів. Навіть найчистіші кігтики, при більш ретельному огляді « грішать » скупченням пилу і « невидимою » бруду. Оскільки спис має закруглену форму, то процедура очищення є абсолютно безболісною і безпечною;
 • скребки, які можна порівняти з хірургічним арсеналом. Використовують їх рідко, як правило для того щоб видалити клітини сполучної тканини (птеригий), затверділу бруд або затверділі залишки кератину. Незамінний скребок при обробці нігтьової пластини пошкодженої грибком. З огляду на, що скребки відрізняються загостреною формою, застосовувати їх потрібно акуратно і обережно;
 • тримери, які розроблені, щоб видаляти кутикулу. За формою лезо триммеров нагадує букву V, або може бути тонким і ідеально рівним;
 • пушер для манікюру та ін.

Шановні бренди

Існує не так багато компаній, які можуть похвалитися виробництвом дійсно якісного арсеналу для манікюру і педикюру. На вітчизняному ринку представлена ​​продукція, як місцевих виробників, так і зарубіжних компаній. Якщо говорить про ціну, то вартість імпортних наборів значно вище, ніж продукція вітчизняного виробника. Що стосується якості – то наприклад, ТМ Олтон (Київ) пропонує для манікюру інструменти, які ні за якістю виготовлення, ні по функціоналу, ні по дизайну не поступаються привізним виробам. Сьогодні, як показує статистика продажів інструментів ТМ Олтон Київ займає лідируючі позиції в плані їх реалізації. Хороша якість, доступна ціна – запорука успіху виробника.

Манікюрний інструмент Олтон представлений в інтернет магазині Stylesalon.com.ua (Київ) в повному асортименті, який необхідний професійного майстра для роботи в салоні і включає:

 • кусачки для нігтів;
 • ножиці манікюрні;
 • списи і лопатки, ложки UNO і шумівки;
 • ДОТС-голки Vidal;
 • кюретки;
 • рашпіль-кігті та ін.

Якщо говорити конкретно про переваги, то для манікюру інструменти від ТМ Олтона це:

 • високолегована сталь, яка відрізняється жароміцних, стійкістю до корозії, обробці і багаторазовому використанню;
 • можливість стерилізації всіх приладів найрізноманітнішим способом, із застосуванням різних засобів і методик;
 • ручна заточка (за запатентованою технологією);
 • наявність подвійних титанових пружин, що забезпечує плавність руху кусачок або щипчиків, ножиць та ін.;
 • наявність Фірмен них чохлів, яке гарантує збереження всіх виробів.

Купити професійний манікюрний арсенал ТМ Олтона можна за доступною ціною в Києві в інтернет магазині Stylesalon.ua, причому як оптом, так і в роздріб.

(2)
SS083569
430 грн
БрендEclat Країна виробникУкраїна
SS083543
860 грн
БрендEclat Країна виробникУкраїна
SS083615
200 грн
БрендEclat Країна виробникУкраїна
(2)
SS24194
190 грн
БрендСталекс Країна виробникУкраїна
SS083542
860 грн
БрендEclat Країна виробникУкраїна
SS24308
40 грн
БрендСталекс Країна виробникУкраїна
SS056728
420 грн
БрендOlton Країна виробникУкраїна
SS24198
190 грн
БрендСталекс Країна виробникУкраїна
SS083544
860 грн
БрендEclat Країна виробникУкраїна
SS40292
20 грн
БрендOrly Країна виробникСША
SS4186
518 грн
БрендOlton Країна виробникУкраїна
SS083567
820 грн
БрендEclat Країна виробникУкраїна
(2)
SS20331
55 грн
БрендOrly Країна виробникСША