Якщо і є якийсь інструмент, який на 100% асоціюється з професією перукаря - так це перукарські ножиці. Причому ножиці перукарські, тобто для стрижки, складно переплутати зі звичайними, якими ми користуємося в побуті. Вони відрізняються не тільки за формою, а й за матеріалом, з якого виготовлені. До речі, провідні виробники перукарського інструментарію використовують високоякісну сталь при їх виготовленні, а для того щоб продукція одного бренду відрізнялася від іншого можуть використовувати різні сплави і навіть застосовувати різну техніку виробництва.

Купити ножиці для стрижки перукарські високої якості можна на сайті нашого інтернет магазину професійного обладнання за доступною ціною.

Форма має значення

Перший параметр, за яким але ниці перукарні відрізняються від побутових і в тому числі між собою, є їх форма. А вже від форми залежить їх сфера застосування і техніка «тримання».

Прямі перукарські ножиці - це основний інструмент перукаря, який використовують щодня і повсюдно. Адже жодна стрижка без цього ріжучого пристосування неможлива. Між собою прямі вони відрізняються не формою, а брендами виробниками. Складно сказати продукція якого бренду вважається кращою. Як правило, майстер підбирає для себе інструмент індивідуально, з урахуванням якихось обличчястих уподобань. Але найвідомішими виробниками можна назвати ТМ Ягуар і Кедаке, Пролайн і Дайо.

Ще одним параметром, за яким відрізняються прямі ножиці є довжина ріжучого полотна . Вона може бути в діапазоні від 4,5 дюймів до 8. До речі, довжина ріжучого полотна вказується на його зовнішній стороні. До найпоширенішою експерти відносять довжину в п'ять з половиною дюймів.

Що стосується заточення лез, то у випадку з прямими лезами вона може бути:

 • у вигляді мікро насічки (використовується для здійснення прямого зрізу). Такі перукарські ножиці дуже зручні при чоловічих стрижках, які відрізняються чіткими і завершеними лініями;
 • у вигляді конвекционной насічки (використовується, якщо потрібен «ковзний» зріз).

Крім прямих існують філіровочні ножиці для стрижки волосся. Цей прилад так само важливий і незамінний при роботі перукаря, так як з його допомогою можна «прорідити» стрижку і обробити прямий зріз. Залежно від видів зубців, якими вони оснащені ножиці філірувальні можуть бути:

 • з однополотние розташуванням зубців (на одному ріжучому полотні). Такий інструмент використовується коли потрібно зняти при обрізанні невелика кількість волосся;
 • з двухполотним розміщенням зубців (зубці в даному випадку розташовуються на обох полотнах інструменту). Такі перукарські ножиці для стрижки волосся використовують ТІЛЬКИ професіонали, оскільки вони можуть зрізати за раз досить багато пасом і неправильне застосування інструменту даного типу загрожує ефектом «хаосу» на волоссі.

Оскільки всі філіровочние ножиці мають різну кількість зубців і різний крок між зубцями, то і результат від їх використання буде різним.

Так як філіровочние ножиці використовуються для доведення стрижки до« ідеального стану », не варто користуватися ми самостійно для домашнього підстригання чубчика. Тільки професійний перукар знає які краще філіровочние ножиці купити і спользовать для того чи іншого типу волосся і для створення тієї чи іншої стрижки.

Принцип роботи такого інструменту дуже простий. Пасма, які прослизають між зубцями залишаються з вихідною довжиною, а ті які потрапляють на зуби - зістригали. Так як ширина зубців біля основи полотна менше ніж у вершини - це дозволяє запобігти ефекту «закушування» волосся. Що стосується форми зубців, то вони бувають:

 • прямими, які розташовуються перпендикулярно по відношенню до поздовжньої осі ріжучого полотна. Ці ножиці перукарські називаються бюджетними, так як ціна на них нижче;
 • дугоподібними, ціна яких на порядок вище, ніж на прямі.

Оскільки перукарські ножиці складаються з ручок і ріжучих полотен, то перед тим як купити інструмент, рекомендують звернути увагу на всі його складові частини. Так ручки можуть бути:

 • симетричними, в яких кільця відрізняються однорівневим розташуванням;
 • ергономічними, в яких кільця відрізняються різнорівневим розташуванням, що в свою чергу, забезпечує більший комфорт при роботі з ними і знижує напругу кисті руки Майстра навіть при тривалому використанні.

Перед тим як купити перукарські ножиці досвідчені фахівці рекомендують звернути увагу на плавність їх роботи. Так ідеальні перукарські ножиці відрізняються м'яким відкриванням і закриванням. Цей параметр, як і вид ручок, так само впливає на комфортність роботи з інструментом.

Якщо прямі перукарські ножиці для стрижки волосся - це пристосування без якого в принципі робота перукаря неможлива, то філіровочние ножиці для стрижки волосся це той інструмент, який дозволяє майстру виробити свій індивідуальний почерк і відрізнятися від інших професіоналів.

Перукарські ножиці вибираємо правильні 

Купити ножиці для стрижки волосся, для перукаря велика відповідальність, адже потрібно вибрати інструмент, який повинен прослужити не місяць і не два, а кілька років. Для того щоб це стало можливим потрібно спочатку не економити на покупці, а так само дотримуватися певних правил вибору. Перед тим як купити перукарні філіровочние ножиці перукарські потрібно не тільки проконсультуватися з продавцями, а й ознайомитися з відгуками професіоналів. До речі при виборі професійних перукарських приладів ціна питання відсувається на другий план. За умови, що ви дійсно хочете купити інструмент на роки. Низька ціна повинна насторожити і «відрадити» від покупки.

Перший параметр, за яким визначають якість приладів для обстріганія волосся - це вид матеріалу, з якого вони виготовлені. І це повинна бути тільки високоякісна вуглеводнева сталь, рівень твердості якої не нижче 58 HRC, а в ідеалі досягає 62 HRC за шкалою Роквелла.

У друге, було б не погано, а вірніше було б чудово, якби ножиці перукарські (як прямі, так і філіровочние) мали покриття хромоване або титанове. Це не тільки надає більше міцності інструменту, але і робить його більш довговічним. Звичайно ціна такого пристосування на порядок вище, але вона себе виправдовує в процесі експлуатації. Адже від якості самого інструменту залежить якість стрижки, тобто репутація Майстра і його популярність у відвідувачів салону. Чим якісніше робота - тим більше клієнтів, тим успішніше майстер. До речі, якість пристосування так само визначає комфорт роботи професіонала і впливає на його здоров'я. Так при тривалій напрузі кисті руки (при використанні незручних перукарських приладів) Майстер не просто швидко втомлюється, але і ризикує отримати профзахворювання, яке не дозволить йому в подальшому займатися улюбленою справою.

Саме про видах Перукарські ножиці

Прямі перукарські ножиці відрізняються рівною ріжучої кромкою і можуть мати різну заточку:

 • заточка європейська виконується під кутом в 45 -50 гр. Зовнішній бік ріжучого полотна являє собою рівну смужку, ширина якої не перевищує 1 мм. Такі прилади користуються популярністю у початківців перукарів і не вимагають великої вправності при їх використанні. Якщо заточка здійснюється під кутом більше ніж 50 гр, на ріжучі полотна (на одне або обидва) необхідно нанести мікронасічкою. Це виробник робить для того, щоб забезпечити рівномірний розподіл волосся і тим самим гарантувати рівний зріз. Але з іншого боку зробити слайсінг (ковзний зріз) таким приладом не вийде так як ножиці перукарські з мікронасічкою відрізняються тугим відкриванням і закриванням;
 • заточка конвекційного типу (Конвекс) відноситься до японського типу заточки і виконується під кутом від 38 до 42 гр. Відмінні характеристики такого інструменту це висока гострота полотна, опуклість лез, і унікальна товщина кромки ріжучої, яка НЕ перевищує товщину людської волосини. Саме це параметри забезпечують ідеально рівний зріз високої точності. Заточка типу Конвекс передбачає полірування зовнішньої сторони леза і основний обробіток внутрішньої сторони ріжучого полотна. До речі, «агрегати» перукарні з заточкою Конвекс незамінні, коли потрібен слизький зріз, так як буквально збривають пасма. Їх полотна з японської заточуванням можуть мати пряму, серповидную або шаблевидної форму;
 • ще один тип японської заточування лістообразние (за формою нагадує лист). Такі ріжучі прилади відрізняються гострим кутом ріжучого полотна, яке має досить широку смугу. Леза таких інструментів мають дугоподібну форму, відрізняються міцністю і мають ефектний зовнішній вигляд. Одне з основних переваг цього типу заточки - нуль стресу для волосся в процесі стрижки.

Ціна на перукарські ножиці залежить, в тому числі, і від виду заточування.

За довжині полотна робочого вони і в т. ч. перукарські ножиці філірувальні бувають:

 • довгі (до 6 см), використовуються для стрижки чоловічий;
 • середньої довжини (до 5.5 см), підходять і для жіночих і для чоловічих стрижок;
 • короткі (не більше 4,5 см), використовуються для стрижки жіночої та ін дполагают зріз пасом по внутрішній стороні пальців.

Так як довжина впливає на кількість використовуваної при виробництві сталі, то від цього параметра так ж залежить ціна «агрегату».

Два в одному

Існує ще один вид ріжучого пристосування, купити який можна сьогодні в інтернет магазині Stylesalon.ua - це ножиці Прапорцевим, або інструмент два в одному. Ці підлозі філірувальні пристосування використовуються і при обрізанні і при филировки, причому одночасно. У такого «агрегату» є одне полотно пряме, яке може бути всіяне дрібними зубцями або бути суцільним. А ось полотно другий призначений для створення унікальних пасом, так як на нього надягають насадку спеціальну (з певним малюнком). В результаті застосування такого приладу можна отримати або коротке волосся з малюнком на кінчиках, або довге волосся з аналогічним декором. Ціна на таке пристосування може бути різною від бренду до бренду.

Серед великого асортименту продукції нашого інтернів магазину так само можна купити філіровочние ножиці ціна на які вас Прія здивує.

Перукарські ножиці дизайн

В залежності від дизайну ціна на ріжучі прилади відрізняється. Сьогодні можна в інтернет магазині Stylesalon.ua купити інструмент:

 • класичного дизайну;
 • ергономіка (Offset);
 • напів-ергономіка (Semi Offset).

Якщо класика більш звична, то ергономіка зручніша. Для тих, кого бентежить ціна на ергономіку, може купити компромісний варіант - ножиці полуергономічние. До речі, перед тим як купити інструмент переконайтеся, що він підходить Вашим індивідуальним особливостям. Так для лівшів існують свої моделі, а для правшів свої. Різниця полягає в розміщенні правої ніжки, яка в інструментах для правшів знаходиться над лівою ніжкою, а в приладах для лівшів - над правою.

Ножиці перукарські купити Київ пропонує по доступним цінам на сайті інтернет магазину Stylesalon.ua. У нас: великий асортимент товару, професійна консультація, знижки.

І нарешті, наявність різних ріжучих пристроїв відкриває можливість майстру до більшої кількості експериментів і до можливості апгрейда своєї майстерності.

(1)
82355
1385 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
(1)
82755
1530 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
(2)
82360
1385 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
82260
1385 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
201/6
459 грн
БрендKiepe Країна виробникИталия
(2)
82350
1385 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
(1)
2127/5
678 грн
БрендKiepe Країна виробникИталия
(1)
82655
1530 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
(1)
6407
2202 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
(2)
SS94954
6174 грн
БрендTONI&GUY Країна виробникВеликобританія
SS000219
9153 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
6405
2202 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
9043
35468 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
83455
1855 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
272/5,5
847 грн
БрендKiepe Країна виробникИталия
83355
1855 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
SS000213
10893 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
(1)
SS000220
9520 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
(1)
6403
2419 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
SS100274
5126 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 68180грн
Вид ножиць
Ліво/право
Розмір (дюйми)
  Більше (11)
Форма ножниц