Косметика для соляріїв

Довгий час засмагле тіло було не в моді і навіть навпаки була показником того що людині доводиться працювати на відкритому повітрі, що вважалося як мінімум не престижно. Але часи змінюються, мода на аристократичну нездорову блідість теж пройшла. Принаймні сьогодні, більш привабливими вважаються спортивні підтягнуті фігури, причому обов'язковим атрибутом модного успішної людини є шоколадний відтінок. Якщо раніше засмагле тіло символізувало тяжка праця, то сьогодні він навпаки асоціюється з регулярним відпочинком на морському узбережжі, круїзами на яхтах та іншими атрибутами дольче віта.

До речі, придбання шоколадного відтінку штучним способом – це хороше рішення не тільки для тих, хто хоче компенсувати відсутність можливості поїхати в теплі країни, але і для тих, хто з певних причин не може собі дозволити тривале перебивання під сонячними променями. Індивідуальна непереносимість з сонячних променів зустрічається досить часто. Крім того є категорія людей, яким сонячні ванни і зовсім протипоказані, тоді як короткострокові сеанси під штучним ультрафіолетом дозволені (в помірних дозах) навіть лікарями. І нарешті, походи в солярій дозволяють круглий рік підтримувати гарну рівну колір тіла, тим самим виглядати привабливо. Не всі знають, але засмагле тіло виглядає набагато стрункішою, тому всі голлівудські красуні намагаються перед відповідальними виходами у світ надати шкірі бронзовий відлив, щоб виглядати подтянутее.

Вибираємо спеціальні засоби

Перед тим як відправитися в солярій необхідно купити спеціальні косметичні засоби. Найпопулярнішим і найпоширенішим з косметичної продукції вважається крем для солярію.

Деякі споживачі плутають два поняття, такі як крем для солярію і звичайний крем для засмаги хоча, це різні косметичні продукти, які мають різне призначення, різний вплив на дерму. Окремо виділяють ще і автозагар, який, зовсім виконує швидше декоративні функції.

Крем, який наноситься перед виходом на пляж, відрізняється від попереднього, по-перше тому, що сам процес загоряння на вулиці і в салоні різний і має свої особливості. Так під час перебування на вулиці вас оточує неконтрольована середовище, в якому сонце випромінює як корисні, так і шкідливі промені, тому що застосовуються косметичні засоби в першу чергу повинні володіти захисними властивостями, містити в своєму складі компоненти, які можуть захистити дерму від ультрафіолетового випромінювання спектру А і В. Тоді як в солярії контролюється не тільки час перебування людини але і вид випромінювання. Тут людська дерма стикається тільки з ультрафіолетовими променями спектра А, тому захисних компонентів косметика для солярію не містить. Використовувати звичайний крем для засмаги в солярії марно і небезпечно, так як звичайна косметика може стати причиною пошкодження акрилового покриття обладнання. Тоді як крем для солярію складається з спеціальної формули, яка дозволяє шкірі поглинати саме ультрафіолетові випромінювання спектру А. Крім того така косметика призначена для короткострокових сеансів, тоді як звичайний продукт для лежання на пляжі, розрахований на тривале перебування під сонцем.

Якщо ви плануєте придбати штучний загар – фахівці рекомендують купити відповідну крем для солярію, якщо ж мова йде про природному пігментація дерми – вибір потрібно робити на користь відповідних косметичних засобів.

Варіації на тему косметики для штучної засмаги

Магазин косметики або інтернет бутік пропонує купити найрізноманітніші види засобів, за допомогою яких придбання штучної засмаги буде більш ефективним і якісним.

Якщо говорити про найбільш популярних продуктах, то розрізняють:

  • базові;
  • бронзатори;
  • тингл креми.

Базовий крем для засмаги в солярії в своєму складі не містить таких речовин як бронзатори. Використовуючи базові продукти не можна досягти тингл ефекту. Але при цьому базова косметика для солярію має важливе значення для процесу отримання засмаги. До речі, ціна на базові формули на порядок нижче, ніж на бронзатори, або інші види, але це не означає, що вони марні або малоефективні. Базовий крем наносять на шкіру перед походом в солярій, а після завершення сеансу його необхідно змити. До найпопулярніших продуктів, які сьогодні можна купити в інтернет магазині можна віднести Snooki Ultra Dark виробництва Supre, Pumped і Phoenician від Designer Skin.

Тінгл крем – так само необхідно змивати по завершенню сеансу. Непідготовлений споживач може бути трохи наляканий легким палінням, яке викликають ці продукти, але не варто панікувати. Тінгл крем дійсно викликає невелике печіння в процесі отримання засмаги, рідше печіння може тривати навіть після виходу з солярію. Оскільки не всі готові до таких додаткових відчуттів, тингл креми не користуються такою популярністю як їх базові колеги або бронзатори. З іншого боку саме цей продукт здатний забезпечити більш насичений і глибший відтінок. Інтернет магазин пропонує купити продукцію таких брендів, як Australian Gold, Designer Skin та інші.

Ну а для тих, хто хоче дійсно вразити всіх своїх шикарним морським кольором шкіри, виробники косметики розробили спеціальні препарати – бронзатори. Речовина необхідно нанести перед походом в солярій і не змивається протягом декількох годин після виходу з нього. Найпопулярніші бронзатори, які сьогодні пропонує купити інтернет магазин це Jwoww (від ТМ Australian Gold), Luminary і Adore (від ТМ Designer Skin).

Крем Люмінарі – по праву вважається одним з кращих, і, не дивлячись на те що ціна на нього трохи вище ніж на інші препаратів, популярність його постійно зростає. Це не дивно, тому що його регулярне використання забезпечить рівний, глибокий колір дерми, максимально наближений до натурального (отриманому на пляжі). Крім всіх переваг Люмінарі відрізняється ще й своїм складом в який входить силіконова емульсія надає засмазі стійкості, сяйва. Завдяки продуманій формулою продукт підходить для всіх типів дерми, в тому числі сухий, чутливої.

бронзатор від ТМ Australian Gold виготовлені на натуральній основі і крім того, що їх ціна радує своєю доступністю вони ще гарантують загар, який виглядає природно, натурально. До складу бронзатори входять екстракти чорної смородини, волоського горіха, які не тільки надають шкірі потрібний відтінок, але і зволожують її і живлять. Ще одна перевага бронзаторами від Australian Gold це його універсальність, тобто речовина можна наносити не тільки на тіло, але і на обличчя.

Вибір крему залежить в першу чергу від Ваших очікувань, тобто який саме колір або відтінок дерми в результаті відвідування солярію ви хочете отримати. Для більш світлого загару існує своя більш « ніжна » косметика, ну а для отримання більш темного відтінку фахівці рекомендують купити більш інтенсивні речовини.

Кілька слів про підвидах

Крім основних видів кремів існує ще кілька підвидів, які так само позиціонуються як косметика для солярію, і яка відрізняється особливими функціями і властивостями.

Так в окрему підгрупу виділяють:

  • прискорювачі засмаги;
  • Максимізатор засмаги;
  • зволожуючі речовини;
  • зміцнюючі засоби тощо.

Як і зрозуміло з визначення, прискорювачі штучної засмаги призначені для отримання якісного насиченого кольору за більш короткий час. Прискорювачі, як правило, крім основних інгредієнтів містять різні масла, завдання яких активізувати вироблення в організмі меламіну. Для того щоб застосування прискорювача було безпечним для шкіри, в його склад так само входять зволожуючі речовини.

Максимізатор призначені для посилення вже існуючого відтінку шкіри і для додання йому колірної насиченості. Оскільки основне завдання Максимізатор зробити шкіру максимально темної, в ньому немає зволожуючих компонентів, зате є речовини, активно притягують УФ промені.

Косметика для солярію з зволожуючим ефектом стане незамінною для тих у кого суха або чутлива дерма. Озброївшись таким кремом можна безбоязно відправлятися в солярій. У складі таких зволожуючих засобів, як правило, є натуральні масла, екстракти трав та ін. Інгредієнти здатні зробити шкіру більш молодий і еластичною.

І, нарешті, що зміцнює така продукція – це продукти, у складі яких є спеціальні речовини сприяють виробленню еластину і колагену. Але оскільки основне завдання засоби все-таки забезпечити штучний загар, використовувати його в якості щоденного догляду не рекомендується. Для додання шкірі пружності та еластичності фахівці радять купити спеціальні продукти.

З огляду на велику різноманітність різних продуктів, які пропонує інтернет магазин, споживач може відчувати труднощі з вибором. Але насправді підібрати оптимальний засіб для засмаги в солярії не так складно, головне використовувати його правильно. Тільки в цьому випадку засіб для засмаги в солярії не розчарує вас результатами застосування.

І не варто забувати, що для тіла, обличчя, зони декольте можуть бути використані різні засоби для солярію, призначені спеціально для цих ділянок. Хоча є й універсальні продукти, які можна наносити як на особу, так і на тіло. Але потрібно розраховувати на те, що ціна такого крему буде трохи вище ніж на звичайний.

Окремо виділяють спеціальні засоби, які не тільки сприяють отриманню відмінного засмаги, але і живлять шкіру киснем активізуючи кровообіг. Але основна фішка такої косметики полягає в створенні моментального фотореактивного рум'янцю, який за дуже короткий час перетворюється в розкішний загар.

До і після

Дуже часто купуючи косметику для придбання штучного загару споживач забуває про препарати з серії « після того як & raquo ;. Нанесення спеціальних речовин після відвідування солярію є обов'язковою умовою, яка не тільки дозволить закріпити результат, а й убезпечити шкіру від будь-якого негативного впливу ззовні.

Той асортимент, який представлений сьогодні на ринку, дозволяє будь-якому охочому підібрати для себе оптимальний варіант спеціального засобу. В крайньому випадку, якщо ні загоряння на пляжі, ні відвідування солярію не входить у ваші плани, то надати шкірі золотистий або шоколадний відтінок можна за допомогою автозасмаги.

БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендAustralian Gold Країна виробникСША
БрендAustralian Gold Країна виробникСША
БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендAustralian Gold Країна виробникСША
БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендAustralian Gold Країна виробникСША
БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендEmerald Bay Країна виробникСША
SS082723
2
5
70 грн
БрендArt of Sun Країна виробникСША
SS082448
0.0
225 грн
БрендAustralian Gold Країна виробникСША
SS99696
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендSoleo Країна виробникПольща
БрендAustralian Gold Країна виробникСША
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 15
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 5880грн
Наявність бронзаторів