Бори та фрези для манікюру і педикюру

Незамінні помічники!

Без чого не може обійтися жоден майстер манікюру так це без фрезера. Ну а цей агрегат складно собі уявити без спеціальних аксесуарів. Правда для того щоб насадки для фрезера купити правильні, потрібно розібратися з тим, а які вони бувають, чим вони відрізняються і чим одна модель краща за іншу.

Визначаємося з назвою

Іноді насадки для фрезера для манікюру називають ще свердлами. В принципі, таке визначення теж можна використовувати. Але як показує практика, це можуть бути різні за своїми технічними особливостями пристосування, тому щоб уникнути плутанини, використовують одне найменування - насадки для манікюрного фрезера або пристосування для педикюру. Якщо подивитися на це пристосування з точки зору його конструкції, то це виріб, що складається з робочої частини і хвостовика, що виконує роль осі. Для нормальної роботи приладу краще, щоб хвостовик був довшим. Це дозволить забезпечити більш точну і жорстку фіксацію, що в свою чергу призведе до зменшення вібрації. Якщо хвостовик насадки короткий, а фіксація здійснюється без належного рівня точності та міцності, то це є ознакою того що продукт не якісний і від його використання при проведенні манікюру і педикюру краще відмовитися. А ось за допомогою робочої частини, а точніше завдяки матеріалу з якого вона виготовлена, можна дізнатися і назва інструменту, і сферу його застосування.

Вибираємо матеріал

Сьогодні в Україні, і в Києві зокрема, можна купити керамічні фрези. По суті - це вироби, виготовлені зі спеціальної абразивної суміші. Залежно від ступеня абразивності, керамічна насадка може бути великої, середньої і дрібної. Завдяки особливостям будови, керамічні насадки можна використовувати не тільки для манікюру і педикюру, а й для інших процедур з шкірою. А ось обробляти з їх допомогою гель або акрил не варто. Не варто також їх застосовувати для чищення подногтевой арки. Для цього краще купити фрези алмазні або твердосплавні.

Алмазні насадки для фрезера бувають декількох видів. Так можна купити алмазні фрези, виготовлені за методикою ліплення. Тобто наконечник такої насадки фактично зліплений з алмазної крихти, яка в свою чергу перемішана з клейовою сумішшю. Існують і такі алмазні фрези, які на мові професіоналів називаються обложені. Це такі алмазні фрези, які створюються шляхом наклеювання крихти на металеву заготовку. При цьому металева заготовка вже має потрібну форму.

Алмазні насадки для обробки нігтів відрізняються за ціною, так як можуть бути виготовлені з крихти натуральної та штучної. Безумовно алмазні моделі з натуральної крихти стоять на порядок дорожче, але і надійність і міцність у них на порядок вище. Це не дивно адже натуральний алмаз - це майже не зношується матеріал, відповідно, всі вироби, виготовлені з нього, відрізняються такими ж високопрочностнимі властивостями.

Алмазні моделі «спеченого» типу користуються попитом у майстрів манікюру та педикюру так як відрізняються досить невисокою ціною. При цьому такі пристосування прекрасно підходять і для обробки натуральних, і для акрилових нігтів. Для гелевих нігтів використовувати їх не рекомендується, втім, як і для обробки шкіри. Чистити алмазні насадки потрібно регулярно, в іншому випадку «забитий» залишками нігтів або дерми інструмент починає погано працювати.

Метал для нейл-індустрії

Для обробки нігтів можна купити металеві насадки, які позиціонуються як фрези твердосплавні. Відрізняються вони тим що мають різну насічку і форму.

Так по насічці виділяють:

  • прямі;
  • косі;
  • хрестоподібні моделі.

Ну а за принципом роботи, а точніше у напрямку роботи розрізняють:

  • звичайні (працюють тільки за годинниковою стрілкою);
  • реверсивні (можуть працювати в двох напрямках).

твердосплавними насадки ідеально підходять для педикюру так як дають собі раду на відмінно з обробкою ороговілих п'ят і натоптишів. Для педикюру краще купити і використовувати металеві вироби з великою насічкою. Тому експерти рекомендують придбати металеві (твердосплавні) насадки для фрезера для педикюру. Також фрези з грубої рискою підходять для обробки штучних нігтів.

У групі металевих, також представлені моделі Фіссурний. Це справжня знахідка для майстра педикюру, так як вони прекрасно чистять все тріщинки, видаляють мозолі стрижневого типу і навіть здатні усувати натоптиші. Фіссурний моделі також використовуються для проведення хірургічної чистки пальців ніг, нігтів і ступень. Тобто мати їх у своєму арсеналі просто зобов'язаний кожен майстер манікюру та педикюру.

Нове покоління інструментів

Силікон сьогодні використовується в усіх сферах. І простіше сказати де його не застосовують, ніж перерахувати області, в яких він використовується. Сьогодні можна навіть купити силіконові насадки, призначені на фрезер, для обробки нігтів.

Силікон, який використовується при їх виробництві, змішується з абразивними частинками, що дозволяє його використовувати і для манікюру, і для педикюру.

Якщо потрібно купити насадки для фрезера для манікюру, які забезпечать ідеальну полірування і шліфування, то варто звернути увагу саме на силіконові моделі. Для обробки таких матеріалів як гель і акрил рекомендують сині і блакитні силіконові насадки на фрезер для манікюру, купити Україна які пропонує за доступною ціною, так як вже активно їх використовує. З огляду на, що такі інструменти не забиваються, чистити їх не потрібно. При цьому використовувати їх можна і для манікюру, і для педикюру до повного стирання самої насадки. У Києві, як і в усій Україні, у майстрів манікюру силіконові моделі користуються попитом, як і алмазні.

Натуральні матеріали для фрез

Виявляється, сьогодні як в Києві, так і в інших містах в Україні можна купити інструменти, виготовлені з фетру, замші і навіть бавовняної тканини. Використовуються такі пристосування під час полірування нігтів натуральних, так як забезпечують максимально делікатне вплив.

Інструмент вимагає догляду

В принципі доглядати за насадками не складно. Головне пам'ятати, що вироби з кераміки відрізняються підвищеною крихкістю, а алмазні - відрізняються гостротою. Тому в першому випадку потрібно бути максимально делікатним, щоб не пошкодити інструмент, а в другому - максимально обережним, щоб не поранитися самому. Насадки для фрезера обов'язково потрібно чистити після кожного застосування. Існує цілий арсенал пристосувань, які використовуються для чищення, і який можна купити там же де і основний інструмент. Також не варто забувати про стерилізацію та дезінфекцію.

Спірний параметр

Такий технічний параметр вироби як швидкість роботи завжди викликає суперечки у майстрів манікюру та педикюру. Хоча, якщо слідувати рекомендаціям заводу виробника виробу, то можна уникнути і перегріву, і поломок, і неякісного кінцевого результату.

Незважаючи на те, що у нас можна купити всі види інструментів для обробки нігтів і шкіри на руках, і ногах, не варто купувати всі доступні моделі за один раз. Якщо у майстра манікюру та педикюру виникають складнощі з підбором інструментів, то можна купити готовий набір, в який входить все необхідне для роботи фрезера. Якщо в процесі роботи, майстер відчує брак якогось особливого виду пристосування, то у нього завжди буде можливість його докупити і дооснастити свій арсенал. При цьому він уникне зайвих витрат, тим більше що насадки сьогодні для манікюрного фрезера або педикюрні купити в Києві можна будь-які і в будь-якій кількості.

SS087434
0.0
211 грн
БрендМультибор Країна виробникУкраїна
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 40грн
  • 220грн