Сушка чи фен для волосся - саме так називається спеціальний електричний прилад, який видає спрямований нагрітий повітряний потік в певну (задану) область. До речі, це одна зі специфічних характеристик пристрою. Цей інструмент користується попитом, як у професійних перукарів, так і у звичайних споживачів. Звичайно, при оснащенні салону краси для перукарів потрібні професійні фени, тоді як для використання в побуті при щоденних укладаннях можна купити фен простіші моделі.

Основне призначення апарату - це сушка волосся. Більш сучасні професійні фени для волосся оснащені всілякими опціями (насадками і пристосуваннями), які крім сушіння ще і справляються з таким завданням як укладання. Купити фен сьогодні Україна пропонує як професійний з безліччю функцій, так і більш простої моделі, так як країна входить до числа тих країн, де ринок подібної продукції дуже різноманітний. Якщо Ви зважилися купити фен, то як стверджують відгуки фахівців, а також рядового споживача, в Україні серед кращих виробників можна назвати бренди:

 • Valera (Валера),
 • Babyliss,
 • Coifin,
 • GaMa,
 • Moser,
 • Парлюкс.

Фен - конструктивні особливості

Сучасні варіації на тему« Сушка для волосся »відрізняються від моделей попередніх років в першу чергу конструктивними особливо стями. Наприклад, купити фен, що позиціонується як новинка сьогодні можна такого вигляду:

 • фен з іонізатором,
 • дорожній варіант,
 • багатофункціональні професійні фени для перукарів складної конструкції,
 • фен з насадками, наприклад, з дифузором, фен щітка. Хоча, по суті і по формі фен залишився таким же.

Безумовно, купити фен сьогодні можна, за його фізичними даними на багато легше і більш компактний. Але в його основі все та ж труба з вентилятором (пропелером в минулому) і електронагрівачем (в минулому двигун внутрішнього згоряння). Для зручності використання апарат оснащений ручкою і захисною решіткою. Принцип дії пристрою простий і зрозумілий. Завдання вентилятора - втягування певної кількості повітря через один з трубних зрізів для його подальшого нагрівання і подачі у вигляді чітко спрямованого потоку. Виходить повітря через протилежний трубний зріз. За бажанням користувача, фен для волосся можна доукомплектувати, тобто купити спеціальні насадки і тим самим змінювати конфігурацію, потужність і силу потоку повітря, що в свою чергу дозволяє створювати нові укладання і по-новому формувати зачіски.

наявність ручки робить експлуатацію приладу більш зручною, а наявність решітки - більш безпечною. Саме захисна решітка запобігає потраплянню всередину інструменту різних предметів, в тому числі пальців користувача. Так що якщо ви вирішили купити фен, вибирайте безпечні і ергономічні моделі, Україна на своєму ринку представила дуже великі асортименти, з цього - є з чого вибрати.

Зверніть увагу на продукцію, пропонуємо саме в інтернет магазинах, тому що крім великої різноманітності товару тут ціна більш демократична, на порядок нижче. Досвідчений менеджер нашого інтернет магазину професійного обладнання надасть вам професійну консультацію, і допоможе вибрати найкращий варіант для вас.

Крім ручки і решітки, які є в кожної моделі, апарат може бути оснащений такими опціями, як регулювання температури, налаштування швидкості подачі повітряного потоку та ін. Чим більше опцій у «агрегату» тим більше у нього можливостей і ширше сфера застосування, правда, і ціна при цьому на прилад набагато вище. Як правило, з великою кількістю опцій і можливостей потрібно вибирати фен, якщо це професійний інструмент. Наприклад, на ринку оснащення для перукарень самими затребуваними вважаються професійні фени для укладання волосся Parlux.

Якщо ж планується використання апарату в домашніх умовах не варто витрачатися на супер оснащення, досить купити простенький, але надійний фен для волосся, який і прослужить довго, і ціна на який не стане шоком для сімейного бюджету. До речі сучасні моделі сушки для волосся - і професійний фен і «побутової» легко піддаються ремонту і відновленню.

Групи і підгрупи

Не всі знають, але фен використовується не тільки для сушіння волосся. На сьогодні існують дві великі групи це пристрої, що застосовуються в індустрії краси (фени для волосся) і агрегати, що застосовуються в промисловості (технічний фен). За принципом дії і будівельний фен, і для сушіння, і укладання волосся аналогічні. Відрізняються агрегати за формою, розмірами і потужності.

Фен для укладання волосся можна визначити в дві великі групи - професійний і фен «побутової», який можна використовувати у домашніх умовах, не маючи ні спеціальних навичок, ні вправності в роботі з оснащенням.

А ось вже всередині груп і професійний, і побутової фен можуть бути різними за призначенням, формою, марці виробника і навіть за своїми функціональними особливостями. Ринок подібних товарів в Україні досить широкий. Купити фен для сушіння і укладання волосся, наприклад, в Києві, ви можете тієї моделі, яка буде відповідати найвищим вашим вимогам, будь то професійний апарат, фен щітка і ін. На фен, звичайно, ціна насамперед залежить від якості апарату і його функціональних можливостей, але все ж доступна, як професійного перукаря, так і пересічному споживачеві.

Види

Перед тим як купити фен для волосся потрібно визначитися з його призначенням. Звичайно, для оснащення салону краси бажано купити монофункціональних модель, яка поєднує в собі різні опції і налаштування, і може використовуватися для укладання, і для сушіння волосся. При цьому можна або купити універсальний професійний агрегат, або оснастити робоче місце майстра різними видами апаратів. Тим більше що купити будь-який фен для волосся, будь-якої марки, будь-якого функціоналу, наприклад, в місті Київ сьогодні не проблема. Якщо майстер не знайшов підходящу модель, він завжди може замовити фен цієї варіації в порядку індивідуальної покупки. Правда ціна на «замовний» продукт буде вище, ніж на моделі, представлені на ринку. Але якщо мова йде про робочому інструментарії, то ціна значення не має, адже економити на оснащенні не варто.

Якщо ж потрібно звичайний простенький фен для волосся, для використання в побуті, то експерти рекомендують купити ту модель, яку можна апгрейдити в процесі експлуатації, шляхом використання різних насадок і пристосувань. До речі і професійний прилад, і «побутової» фен для волосся краще вибирати з тих моделей, в яких є опція контролю температурного режиму, захист від перегріву і функція іонізації. Такий фен не тільки гарантує більш якісний і ефектний результат, але і забезпечує безпеку волосся, роблячи їх більш шовковистим і слухняними.

Сьогодні виробники обладнання для догляду за волоссям пропонують:

 • концентратори;
 • дифузори ;
 • стайлери;

Концентратор - це фен , який оснащений однією насадкою і використовується для укладання волосся. Унікальність даного апарату полягає в його насадки, яка завдяки своїй конструкції робить повітряний потік дуже вузьким і потужним і направляє його на одну пасмо, при цьому, не зачіпаючи інші локони. Тобто концентратор ідеальний для створення об'єму, так як може досконально опрацювати кожну пасмо. Концентратори - універсальні і можуть застосовуватися для:

 • укладання волосся за допомогою гребінця;
 • для сушки локонів завитого на бігуді;
 • для обробки одиночних пасом і ін.

Перед тим як купити фен концентратор для сушіння і укладання волосся, експерти рекомендують звернути увагу на розміри сопла. Якщо потрібна щадна сушка волосся, перевагу слід віддавати насадки з широким повітряним отвором, якщо ж потрібно забезпечити максимально вузьку і сконцентровану струмінь повітряного потоку - бажано купити апарат з вузькою насадкою. Ще одна підказка при виборі концентратора, ширина повітряного отвору не повинна бути більше ніж 10 мм, в іншому випадку сушка окремого локона буде неможлива. У концентратора є ще дві переваги - це доступна ціна і компактні розміри. Не варто часто використовувати даний вид фена, так як сильно гаряча вузька струмінь повітря може негативно позначитися на стані волосся. Крім того що експерти рекомендують не використовувати концентратор для щоденного укладання, вони ще рекомендують застосовувати захисну та лікувальну косметику для волосся, щоб захистити їх від впливу теплого повітря. Купити таку косметику можна в інтернет магазині Stylesalon.ua.

Дифузор - це фен, основне завдання якого розсіювання повітряного струменя. З огляду на, що за допомогою дифузора можна за раз обробити велику кількість волосся, він використовується для швидкого сушіння. Дифузори може відрізнятися по довжині «пальчиків», які в свою чергу і визначають якість кінцевого результату сушки. Насадка з довгими пальцями »дозволяє створювати об'ємні локони, які при цьому будуть виглядати абсолютно природно. Основна перевага даного виду фена складається в його простоті використання. Тобто навіть споживач, який не має певних навичок, буквально в процесі сушіння може освоїти роботу з пристроєм. Все що потрібно - це укласти на блюдце насадки локони і підсушити. Звичайно, виробники обладнання розробили і простенький дифузор і професійний, спеціально для роботи в салонах й для створення складних оригінальних укладок. Особливою популярністю дифузори користуються при роботі з волоссям після хімічної завивки або фарбування, так як забезпечують щадний режим сушки і не пошкоджують і без того «втомлені» локони. На вибір насадки (розмірів і довжини пальців) впливає довжина і структура оброблюваних волосся. До речі, купити сьогодні можна найрізноманітніші насадки, серед яких найпопулярнішими є:

 • універсальна (класична) з нерухомими «пальцями»;
 • з короткими"пальцями»;
 • з довгими «пальцями» ;
 • з «живими пальцями».

що стосується вартості, то ціна на дифузор залежить в першу чергу від марки виробника.

Стайлер - ще одна відоформа фена для сушіння і укладання волосся. За своєю суттю стайлер - це фен-щітка, який завдяки такій конструктивній особливості може функціонувати і як фен і як брашінг. Стайлер незамінний при необхідності швидко укласти локони і створити оригінальну зачіску. Залежно від бажаного результату професійне фен-стайлер можна оснастити додатковою насадкою:

 • якщо потрібно надати локонам пишності і об'єму, краще використовувати насадку «гріє рука»;
 • якщо хочеться хвилястих локонів - потрібно використовувати фасонну насадку-щітку;
 • для роботи з великими локонами ідеальної буде щетинна насадка;
 • для розчісування довгих волосся незамінна насадка з Самоубірающійся зубами.

Насадок на професійний фен-стайлер є набагато більше і купити їх можна в інтернет магазині Stylesalon.ua. До речі, виробники обладнання щомісяця оновлюють парк насадок, пропонуючи нові варіанти. Стайлер не рекомендують використовувати тим, у кого немає досвіду в догляді за волоссям. З усіх інструментів для сушки волосся стайлер напевно можна назвати самим салонним.

Від теорії до практики

Оскільки на ринку представлена ​​величезна кількість всіляких видів і різновидів апаратів для сушки і укладання волосся, експерти діляться своїми секретами, як правильно вибрати і купити кращий фен, що підходить під довжину і структуру волосся, з урахуванням уподобань користувача в укладі і його фінансових можливостей. Адже ціна на обладнання відрізняється і від марки до марки, і в залежності від виду апарату, і його функціональних властивостей.

Параметри, на які потрібно звернути увагу, перед тим як купити фен

 • потужність. Сьогодні можна купити фен, потужність якого становить від 1600 Вт до 1800 Вт. На що це впливає? На швидкість і якість сушіння. Якщо фен призначений для сушки довгих локонів, перевагу слід віддавати моделям зі зниженою потужністю, інакше в процесі тривалої сушки є ризик пересушити і пасма, і шкіру голови;
 • вага і габарити. Компактні розміри гарантують не тільки мобільність агрегату, але і простоту його зберігання. Що стосується ваги - то чим важче фен для волосся, тим складніше буде з ним управлятися. Щоб не завдавати додаткового незручності, викликаного втомою рук (при роботі з важким пристроєм), перевагу слід віддавати моделям з легким вагою виготовленим з міцних, але не важких матеріалів;
 • кількість насадок. В ідеалі навіть не професійний апарат повинен бути укомплектований вузької насадкою (концентратором) і круглої обертається щіткою. Вузька насадка застосовується при роботі з окремими пасмами, а щітка - для укладання і випрямлення волосся. Додатково можна замовити і доукомплектувати фен дифузором, який забезпечить швидку сушку волосся, додасть укладанні об'єму і пишноти. Купити різні пристосування можна там же де і основний інструмент.

Додаткові опції

Під ними розуміють такі функції, як:

 • контроль температурного режиму (який не дозволяє «обпалити» локони і шкіру голови);
 • подачу охолодженого повітря (яка дозволяє утримати після укладання локон в потрібному місці);
 • іонізацію повітряного потоку (яка знімає статичну електрику з волосся і прид ає їм гладкості);
 • спеціальний фільтр (який захищає сам апарат від потрапляння в нього пилу і волосся). До речі, якісний фільтр здатний відчутно збільшити термін експлуатації пристрою.

Фени від Valera

На ринку представлена ​​продукція самих різних брендів, як зарубіжних, так і вітчизняних. Розібратися в багатому асортименті недосвідченому споживачеві, який вирішив купити пристрій, досить складно. Що стосується професіоналів, то у них проблем при виборі оснащення не виникає, так як вони спочатку віддають перевагу правильним маркам і правильним продуктам. Професійний фен від швейцарського виробника Valera (Валера) якраз і відноситься до таких «правильним» товарам.

Фени від Valera (Валера) відрізняються не тільки стильним дизайном і компактними розмірами, а й ергономічною формою, і широкими функціональними можливостями. Більшість моделей Valera оснащені такими опціями, як:

 • іонізація;
 • подача холодного повітря;
 • регулювання потужності і температури повітряного потоку та ін.

Фен Valera, навіть при щоденному його застосуванні не пошкоджує структуру волосся так ка не має негативного впливу. Локони залишаються здоровими і навіть набувають додаткову шовковистість і блиск.

Фени від Valera це 100% ергономічність, яка полягає не тільки в зручній формі пристрою, але і в наявності таких пристосувань, як спеціальне вушко для підвішування, корпус з міцного протиударного матеріалу, ручка, яка не ковзає на руці. Саме ці «дрібниці» роблять продукцію ТМ Valera такою популярною як серед професійних майстрів, так і серед рядових споживачів.

Крім того що Valera (Валера ) це якість і ергономічність, це ще і інноваційність. Адже саме в продукції Valera інтегровані такі запатентовані розробки, як:

 • нізкошумовой вентилятор (FLON), який дозволяє вибирати і оптимальну швидкість потоку повітря, і його оптимальну температуру, і при цьому знижує шумові ефекти, які виникають в процесі експлуатації фена;
 • ЗУМ-дифузор, який в залежності от пожелания Клиента может создавать либо более сильный, либо более мягкий эффект, что в свою очередь позволяет создавать различные укладки и прически.

Фены ТМ Valera имеют еще одно преимущество – доступность, как ценовую, так и наличие в продаже. На сегодня продукция ТМ Valera представлена во всех крупных городах страны, купить ее можно в интернет магазине Stylesalon.ua.

Ну и еще одним неоспоримое достоинство – профессиональные фены Valera имеют неизменно высокое швейцарское качество. Надпись на товаре «Made in Switzerland by Valera» – это гарантия качества, надежности, долговечности и эргономичности продукта.

Для швейцарской марки Valera мелочей в производстве не существует, и компания обращает внимание на все, включая:

 • качество производства;
 • качество сборки;
 • разработку дизайна (цвет, форма, материал);
 • безопасность и комфорт.

В своем модельном ряду ТМ ВАЛЕРА предлагает и профессиональн ый инструмент, и бытовой, и дорожный, и даже специальный «детский». Не так много найдётся производителей, в ассортименте продукции которых есть детские фены. Детский фен от ВАЛЕРА это идеально рассчитанная мощность устройства, которая ни при каких обстоятельствах не обожжет нежную кожу ребенка и не напугает его своей шумной работой. Купить фен Валера детской модели также можно в нашем интернет магазине профессионального оборудования Stylesalon.ua. мы гарантируем высокое качество за демокраичную цену.

Что касается стоимости, то ценовая политика ТМ ВАЛЕРА демократичная и гибкая, и купить швейцарский продукт может себе позволить любой потребитель.

И еще о марках и брендах

Кроме ТМ ВАЛЕРА на отечественном рынке оборудования для сушки волос купить можно профессиональные фены таких именитых брендов, как Babyliss (Бебилисс), Парлюкс, Comair, Moser (Мозер), GaMa и пр., цена на которые вполне демократична, и которые завоевали хорошие от зывы потребителя. Какому из них лучше отдать предпочтение – зависит от желания покупателя. Кстати, фен – это не просто функциональный прибор для сушки волос, это еще и прекрасный подарок, который по достоинству оценит любая девушка и женщина. Конечно, мужчине будет сложно выбрать оптимальную модель фена, но с помощью профессиональных консультантов это возможно.

Что касается профессионального оснащения, то его выбор настолько огромен, что даже самый требовательный парикмахер сможет подобрать для себя оптимальный вариант. В крайнем случае, мастер всегда может заказать нужную модель, если ее нет в наличии.

Часто задаваемые вопросы про Фени для волосся

🦋 Какие бренды Фени для волосся представлены в магазине StyleSalon ❓

❤ Какие самые популярные Фени для волосся в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Фени для волосся ❓

Фен для волос Babyliss Caruso ionic 6510IRE.
Знижка 10%
Aкция
BAB6510IRE
1800 грн 1620 грн
БрендBabyliss Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенівХолодне повітря, Концентруючі насадки, Іонізація Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/годбільше 151
SS068226
1230 грн
БрендCoifin Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенівЗнімний фільтр, Іонізація, Концентруючі насадки, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Країна виробникІталія
SS092617
1190 грн
БрендGA.MA Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівІонізація, Холодне повітря, Концентруючі насадки Потужність, Вт600-1000 Країна виробникИталия, Китай
SS102011
1190 грн
БрендGA.MA Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівІонізація, Концентруючі насадки, Холодне повітря Потужність, Вт600-1000 Країна виробникИталия, Китай
Babyliss 6520RE PRO Caruso Фен для волосся, 2400 Вт, фото
Знижка 10%
Aкция
BAB6520RE
1600 грн 1440 грн
БрендBabyliss Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенівХолодне повітря, Концентруючі насадки, Знімний фільтр Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год101-150
SS18213
3096 грн
БрендParlux Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенів Концентруючі насадки, Іонізація, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
4350-0050
1885 грн
БрендMoser Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівЗахист від перегріву, Іонізація, Концентруючі насадки, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Країна виробникГермания, Китай
SS99538
750 грн
БрендGA.MA Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенів Концентруючі насадки Потужність, Вт600-1000 Країна виробникИталия, Китай
Фен для волос Babyliss 5586E Sl Ionic, 1900 W.
Знижка 10%
Aкция
BAB5586E
1570 грн 1413 грн
БрендBabyliss Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівЗнімний фільтр, Іонізація Потужність, Вт1100-2000 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
SS93541
3290 грн
БрендParlux Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівХолодне повітря, Концентруючі насадки, Іонізація Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
SS079328
1006 грн
БрендMoser Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенів Концентруючі насадки, Знімний фільтр, Холодне повітря Потужність, Вт1100-2000 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
SS074444
1550 грн
БрендGA.MA Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівІонізація, Концентруючі насадки, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
SS068243
1060 грн
БрендCoifin Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенівХолодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
SS108490
1290 грн
БрендCoifin Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенів Концентруючі насадки, Іонізація, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Країна виробникІталія
SS110601
889 грн
БрендBeurer Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівХолодне повітря, Складна ручка, Іонізація, Знімний фільтр, Захист від перегріву, Концентруючі насадки Потужність, Вт1100-2000 Країна виробникНімеччина
SS103873
3007 грн
БрендParlux Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівХолодне повітря, Концентруючі насадки, Іонізація Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
SS2076
1635 грн
БрендMoser Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенівЗнімний фільтр, Концентруючі насадки, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
Babyliss 6330 RE Pro Tiziano Фен для волосся, 2300 Вт, фото
Знижка 10%
Aкция
BAB6330RE
1310 грн 1179 грн
БрендBabyliss Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенів Концентруючі насадки, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год101-150
SS101638
1055 грн
БрендInfinity Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівІонізація, Концентруючі насадки, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
Babyliss 2770 E обертається Фен щітка, 800 Вт, фото
Знижка 10%
Aкция
SS105264
2240 грн 2016 грн
БрендBabyliss Країна виробникФранция, Китай Особливості фенівЗнімний фільтр, Іонізація, Холодне повітря, Концентруючі насадки Потужність, Вт600-1000
SS110469
1279 грн
БрендBeurer Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенів Концентруючі насадки, Холодне повітря, Іонізація Потужність, Вт600-1000 Країна виробникНімеччина
Babyliss 6160 INRE MURANO Ionic Фен для волосся, 2000. Вт, фото
Знижка 10%
Aкция
SS083164
1800 грн 1620 грн
БрендBabyliss Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівХолодне повітря, Концентруючі насадки, Іонізація Потужність, Вт1100-2000 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
SS068273
1219 грн
БрендCoifin Країна виробникІталія
SS106409
3443 грн
БрендValera Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівІонізація, Холодне повітря, Знімний фільтр, Концентруючі насадки Потужність, Вт1100-2000 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 8000грн
Потужність, Вт
Вага, гр
Довжина шнура, м
Особливості фенів
Швидкість потоку повітря, куб.м / год