Аксесуари для мелірування

Які тільки техніки укладок і фарбування волосся не вигадують професіонали індустрії краси, щоб максимально задовольнити потреби і запити вимогливих Клієнток. Чи не стоять на місці при цьому і виробники професійного оснащення. Адже їх завдання якщо не випереджати попит, то крокувати з ним в ногу, і створювати ті пристосування, які потрібно для проведення тієї чи іншої косметичної процедури. Наприклад, техніка мелірування волосся останнім часом дуже популярна в різних містах, і Київ не виняток. Існують різні спобличчя дозволяють оновити колір волосся за допомогою техніки мелірування. Але, напевно, найпопулярнішим і найзручнішим вважається мелірування через шапочку. Причому, як і будь-який пристрій застосовується перукарями і стилістами, « головний убір » теж повинен бути особливим і виготовленим з якісного матеріалу. І наш магазин пропонує великий вибір цих пристосувань, використання яких дозволяє проводити процедуру поновлення кольору локонів навіть в домашніх умовах. Головне правильно підібрати всі необхідні аксесуари, основним з яких якраз і вважається шапочка для мелірування. Ціна на це не так вже висока, тому економити на її придбання не варто.

Тканина або каучук?

Виробники пристосувань для фарбування і укладання волосся пропонують різні продукти, виготовлені із застосуванням різних матеріалів. Так шапочка для мелірування може бути тканинна або з щільного каучукового матеріалу, гуми або латексу. Ціна на виріб залежить, в тому числі, від виду сировини, з якого вона виготовлена.

Споживач вирішує сам, яку модель купити. Тим більше що і латексні й каучукові варіанти однаково прекрасно справляються зі своїм основним завданням і забезпечують просте і якісне фарбування волосся по техніці мелірування. Інша справа моделі гумові або тканинні, ціна на які нижче, але і ефект від їх застосування не такий якісний.

Як показує практика краще, якщо при виготовленні вироби використані щільні матеріали, такі як, наприклад, каучук або латекс. Адже щільність прилягання матеріалу до голови забезпечується якраз щільністю використовуваного сировини. Причому, перед тим як купити ту чи іншу модель, потрібно переконатися, що виріб прилягає щільно до голови, як на потиличній зоні, так і на скроневих зонах.

Аксесуари , виготовлені з менш щільних матеріалів, таких як звичайна тканина, не можуть забезпечити такий ефект, відповідно, і якість мелірування буде іншим. Крім того, якщо купити шапочку для мелірування в Києві виготовлену на основі щільного каучуку, то можна бути впевненим, що забарвлює склад не зможе проникнути через отвори і тим самим не доставить ніякого дискомфорту під час проведення процедури. Тому експерти радять робити вибір на користь каучукових виробів, навіть якщо ціна на них трохи вище.

Крім каучукових варіантів, експерти рекомендують звернути увагу на аксесуари з латексу. Наш інтернет-магазин пропонує різні варіанти товарів, в тому числі латексні моделі для волосся.
А ось від ідеї купити гумові або тканинні аксесуари краще відмовитися. Хоч ціна на них і не висока, але і комфорту від їх використання буде набагато менше.

Основна риса, якою володіє будь-яка шапочка для мелірування незалежно від матеріалу виготовлення & ndash ; це наявність дірочок розташованих не один за одним, а в шаховому порядку. Ці отвори існують для того щоб через них витягати пасма, які будуть пофарбовані. Ну а для того, щоб просто і легко витягати пасма, придумали спеціальний пластиковий гачок, який входить в набір. По крайней мере, ті моделі, які пропонує наш інтернет-магазин, укомплектовані гачками.

Застосування цього аксесуара для волосся дуже просте. Досить надіти його на голову, і за допомогою гачка витягнути бажану кількість пасом. Але якраз кількість пасом, а також їх кількість визначає результат фарбування.

Так для досягнення легкої ледь помітною зміни відтінку фахівці рекомендують використовувати тільки кожну третю дірочку. Для досягнення середнього ефекту варто використовувати кожну другу дірочку. Ну а для того щоб досягти інтенсивного знебарвлення волосся, яке зараз стало трендом в таких міста як Київ, Львів та ін., Використовувати потрібно кожен отвір на шапочці.

Фахівці рекомендують купити виріб, який умовно розділене на зони, що дозволяє витягувати пасма рівномірно. Саме такі моделі пропонує наш онлайн-магазин.

Інтернет-магазин пропонує аксесуари як одноразового, так і багаторазового використання, ціна на які відрізняється. Безумовно, професіонали зроблять вибір на користь вироби, яке можна використовувати багаторазово, так як, по-перше, воно виконано з щільного сировини, по-друге, воно відрізняється оптимальним кроєм.

Якщо ж планується разова процедура, то можна купити шапочку для мелірування в Києві одноразову або двошарову поліетиленову. Ціна таких виробів на порядок нижче, ніж пристосувань з щільного сировини. Але незалежно від того буде зроблений вибір на користь тканини або гуми, каучуку або латексу, краще все-таки купити готовий виріб і не створювати його власними силами з підручних засобів. Навряд чи аксесуар, перероблений з шапочки для плавання або для душа, зможе забезпечити щільне прилягання і однакову товщину діставати через отвори пасом. Тим більше, якщо отвори будуть виконані самостійно шилом або ножицями.

В залежності від марки виробника шапочка комплектується не тільки спеціальним гачком для витягування волосся, але і сумочкою для зберігання самого аксесуара, який після кожного застосування потрібно очищати від залишків фарби.

Використання цього нехитрого пристосування дозволяє оновити відтінок волосся в домашніх умовах з мінімальними труднощами і мінімальними фінансовими витратами. Напевно, тому попит на цей аксесуар, виконаний з якісного і щільного матеріалу високий, і купити його хочуть не тільки звичайні споживачі для використання в домашніх умовах, але і професіонали, що працюють в салонах.

БрендComair Країна виробникНімеччина
3040041
1
5
622 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
7000140
0.0
473 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
3040015 (0708250)
1
5
50 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
7001326 (3040042)
0.0
179 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
7000000
0.0
827 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3012402
0.0
193 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS95294
0.0
200 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендSibel Країна виробникБельгія
SS79789
0.0
726 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
3012395 (0745020)
0.0
167 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS109837
0.0
220 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
БрендSPL Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендSPL Країна виробникНімеччина
БрендKiepe Країна виробникИталия
БрендKiepe Країна виробникИталия
Ще
1 2
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 30грн
  • 1690грн