Медицина не стоїть на місці. Її розвиток благотворно впливає на створення пристроїв, які допомагають досягти чудових результатів без операцій, анестетиків і знеболюючих. Таким пристроєм є апарат для кавітації. Як стверджують відгуки захоплених клієнтів, це просто чудо!

Опис процедури

Напевно, багато жінок хочуть позбутися від зайвих складок на тілі без операцій, дієт і фізичного навантаження. Але не кожна людина зможе витримати пекельні кола нескінченних дієт і відвідувань тренажерних залів. Тому сучасна косметологічна медицина створила апарат ультразвукової кавітації.

Кавітація - безопераційна ліпосакція. Сьогодні купити апарат для кавітації може кожен поважаючий себе салон краси, це притому, що ціна на обладнання позиціонується як доступна. А виробник, зі свого боку, гарантує струнку і рельєфну фігуру, відсутність целюліту.

Сьогодні найбільш популярними виробниками кавітаторів (апаратів для кавітації) є такі країни, як Японія, Корея, Італія, США. Професійні апарати оснащені декількома режимами дії. Пристрої для проведення кавітації можуть використовувати жінки і чоловіки в рівній мірі.

Перед тим як купити кавітатор, необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом і вивчити відгуки людей, які пройшли через ці процедури. Багато хто відзначає, що максимального ефекту можна досягти при комплексному підході з обгортання, масажем та іншими процедурами.

Суть методу

Суть безопераційної процедури полягає у впливі сильних ультразвукових хвиль на підшкірні жирові відкладення. Перед сеансом руйнування жирових тканин вивчаються параметри «пацієнта»: товщина відкладень, вага людини, зона впливу, ступінь вираженості целюліту. Хірургічна ліпосакція переноситься дуже важко, на відміну від кавітації. Безопераційний метод - абсолютно безболісний і безпечний спосіб схуднути.

Ультразвукові хвилі порушують цілісність мембрани клітин підшкірного шару. Апарат для кавітації «створює» дрібні бульбашки з тиском зсередини. Коли бульбашки стикаються з жировою тканиною, вони руйнуються. Вміст пухирців заповнює міжклітинний простір. В результаті хімічної взаємодії, пошкоджені жирові клітини виводяться природним метаболічним шляхом. У процесі руйнування жирових клітин навколишні тканини абсолютно не страждають. Одночасно з жіросжігательний процесом відбувається нагрівання дерми, що сприяє скороченню волокон колагену. Тепер швидке схуднення не залишить розтяжок та інших дефектів.

При позбавленні від целюліту шкіра миттєво вирівнюється, стає пружною, бархатистою і гладкою. Нагрівання колагенових волокон сприяє відновленню місцевого кровообігу і метаболічних процесів в тканинах. Коли шкідливі речовини виводяться в лімфатичну систему, радіочастота збільшує ефект ліпосакції. Звичайно, на висновок шкідливих речовин потрібен час, тому не варто розчаровуватися, що схуднення не відбувається миттєво. Протягом 2-3 тижнів зруйновані жирові клітини виведуться, і фігура придбає стрункий вид.

Як стверджують люди, що пройшли сеанси безопераційної ліпосакції, перші результати видно вже після процедури. Шкірний покрив набуває гладкість, підтягнутість, пружність. Целюлітні кірка стає не такою помітною. Звичайно, ціна салонної процедури дуже і дуже висока. Тому у нас були випадки, коли клієнти салонів краси і самі апарат для ультразвукової кавітації купити вирішувалися в нашому інтернет магазині професійного обладнання та косметики для салонів Stylesalon.ua. Нехай ціна, по якій сьогодні можна купити це обладнання Вас не лякає: вона відразу окупитися на 2-3 процедурі. А уявіть, скільки буде тимчасових і фінансових витрат при кожному відвідуванні косметолога? Домашній апарат нітрохи не гірше салонного, головне проконсультуватися з лікарем-косметологом перед початком проведення сеансів позбавлення від непотрібних складок на тілі і «апельсинової» кірки.

Показання до застосування

Стандартний курс становить 5-7 сеансів. У рік можна пройти максимум 5 курсів. Між курсовими процедурами повинен бути перерва хоча б 2-3 місяці. Між сеансами має бути перерва хоча б 10 днів. За цей період організм зуміє вивести продукти розпаду після процедури. Як стверджують косметологи і їх клієнти, після сеансу шар жирових відкладень зменшується на 2-3 см. Ефект вражаючий!

Отже, коли потрібно застосовувати кавітацію? Безопераційна ліпосакція застосовується для:

Радує, що апарат ультразвукової кавітації не ніж хірурга. Адже після операції протягом довгого часу пацієнти проходять адаптаційний період, дуже болючий і не завжди безпечний. А сучасний апарат для кавітаційних процедур допоможе швидко схуднути навіть без відвідування салонів. Звичайно, недостатньо купити апарат для кавітації і чекати, коли він зробить фігуру ідеальною. Ефект буде більш очевидним, якщо клієнт буде правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя і випивати добову норму води.

Проводити жиросжигательние процедури можна на стегнах, животі, спині, боках , сідницях. Навіть дефекти, отримані при традиційній ліпосакції, можна виправити за допомогою такого апарату. Шкіра абсолютно не втрачає своєї чутливості, набуває пружність і еластичність. Купити кавітатор можна в інтернет магазині Stylesalon.ua, де ціна на цей апарат приємно відрізняється від аналогів на інших сайтах.

Косметологи рекомендують проводити поряд з кавітацією пресотерапія або лімфодренаж для досягнення максимального ефекту. Бажано за 3 дні до процедури випивати необхідну кількість води, не вживати гостру, жирну і смажену їжу. Безпосередньо перед сеансом випити 1 л негазованої води. Рекомендується дотримуватися цих правил ще 2-3 дні після процедури.

Переваги кавітації

До переваг безопераційної ліпосакції можна віднести кілька моментів.

Так, апарат для кавітації, ціна якого залежить від програмного забезпечення та можливостей в цілому, допоможе позбутися від медичних і естетичних проблем. Тому потрібно поспішати в інтернет магазин Stylesalon.ua, щоб купити чудо-апарат. Адже ціна краси і здоров'я не зрівняється з матеріальними благами.

 • лікування целюліту;
 • ліфтингу шкірного покриву;
 • лимфодренажа;
 • зміцнення тканин;
 • видалення ліпом;
 • позбавлення від дефектів після ліпосакції, проведеної хірургічно;
 • розщеплення жирової тканини.
  1. протягом тривалого часу кількість жирових клітин не збільшується, що говорить про пролонгованим ефект.
  2. комфортне і безпечне проведення процедури.
  3. У результаті сеансу не виявляються гематоми і нерівності шкіри, як після операційного методу.
  4. Кавітація гранично точно впливає н а жирову тканину, не зачіпаючи навколишні волокна.
  5. Після сеансу кавітації помітно омолодження і ліфтинг шкірного покриву.
  6. Протягом півроку тургор шкіри поступово наростає.
  7. Ультразвук викликає вібрацію шарів з твердими жировими відкладеннями, які важко знищити в спортивному залі.
  8. Купити кавітаційний апарат можна в онлайн магазині Stylesalon.ua, тим більше що ціна такого диво-агрегату набагато нижче, ніж в інших магазинах.

❤ Какие самые популярные Апарати для кавітації в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Апарати для кавітації ❓

🦋 Какие бренды Апарати для кавітації представлены в магазине StyleSalon ❓

Апарати для кавітації
SS072473
Ціна: 200781 грн
Апарати для кавітації
SS087333
Ціна: 57199 грн
Апарати для кавітації
SS092535
Ціна: 158310 грн
BlueMoon Аппарат для кавитации (безоперационной липосакции)Cellulab
Знижка 44%
Апарати для кавітації
SS083407
657012 грн Ціна: 365174 грн
Країна виробникІталія БрендBlueMoon
Апарати для кавітації
SS072472
Ціна: 286794 грн
Апарати для кавітації
SS94783
Ціна: 53421 грн
Апарати для кавітації
SS104005
Ціна: 93544 грн
Апарати для кавітації
SS115683
Ціна: 65000 грн
Апарати для кавітації
SS115682
Ціна: 59500 грн
Апарати для кавітації
SS120851
Ціна: 66000 грн
Апарати для кавітації
SS100326
Ціна: 58909 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS100327
Ціна: 38409 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS94781
Ціна: 45572 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS087332
Ціна: 100693 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS090760
Ціна: 116560 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS063574
Ціна: 447499 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS087339
Ціна: 95892 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS087329
Ціна: 115869 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS087325
Ціна: 79912 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS7985
Ціна: 474674 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS7994
Ціна: 430722 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS100895
Ціна: 66472 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS063569
Ціна: 64398 грн
Немає у наявності
Апарати для кавітації
SS107502
Ціна: 49923 грн
Немає у наявності
Показати ще 4 товара