Своєрідну примусову гімнастику для м'язів допомагає проводити електронна стимуляція. Надійним сучасним помічником в цій справі є міостімулятор. Це спеціальний пристрій, який за допомогою електричних імпульсів впливає на м'язи людини. Воно сприяє схудненню, зникнення целюліту, поліпшення кровообігу. Наш інтернет-магазин Stylesalon.ua надає великий вибір приладів для миостимуляции. Тут клієнтів приваблює доступна ціна, відповідність апаратів всім міжнародним сертифікатам якості. Багато косметологи в Україні, зокрема, в Києві залишаються задоволені покупками у нас.    

Міостимулятори позитивно впливають на організм

Прилад передає напругу через електроди, що приєднуються до тіла. Імпульси, що пройшли крізь нього, створюють ефект фізичного навантаження. Токи, що виходять з пристрою, сприймаються, як сигнали нервової системи. Це веде до поліпшення тонусу м'язів, їх структурних змін.Професійний апарат для міостімуляциі дозволяє тренувати руки, ноги, живіт, поперек, сідниці.Виробники обладнання запевняють, що він допомагає вирішенню таких завдань:

 1. відновленню тонусу м'язів;
 2. коригування фігури;
 3. усунення целюліту;
 4. набору м'язової маси;
 5. активації крово- і лімфовідтоку;
 6. поліпшенню стану нервової та ендокринної систем;
 7. коректури обміну речовин;
 8. усунення набряклості, в'ялості шкіри;
 9. зняттю синдрому «втомлених ніг».

Подібні проблеми зазвичай усуває повноцінна фізичне навантаження. Тренування зменшують накопичення підшкірного жиру. Якщо ви хочете мати ідеальну спортивну фігуру і не прикладати до цього ніяких зусиль, то варто купити міостімулятор у нас зовсім недорого.  

Побутовий VS професійний міостімулятор: який вибрати

Прилади випускаються побутові та професійні. Побутовий міостімулятор майже зовсім не приносить користі. Наш інтернет-магазин пропонує якісні салонні апарати для медиків, косметологів. Такі пристрої налічують багато електродів, які передають імпульси. Фахівці компетентні в питанні розміщення їх в потрібні точки впливу. Електроди встановлюються парно: один на початок м'язи, другий на кінець. Такий спосіб забезпечує передачу струму по всій мускулатурі. Діапазон регулювань апарату досить широкий, що дозволяє змінювати частоту, силу імпульсів.  

Як працює прилад

Без поглиблення в фізіологічні процеси роботу миостимулятора можна прирівняти до невеликого електричного розряду. Багатьом доводилося отримати його при несправності розетки або вимикача. У тілі з'являється якийсь дискомфорт від стиснення м'язів.Апарат для міостимуляції діє дуже м'яко, створюючи максимально природне вплив. Кожна клітина мускулатури порушується,   скорочується, отримуючи ліфтинговий ефект.  

Така процедура нагадує пасивну гімнастику, яку потрібно проводити не менше трьох разів на тиждень. За місяць потрібно пройти близько 15-20 сеансів миостимуляции. Найчастіше користується попитом посилення м'язів преса на животі. Адже особливість пристрою в тому, що воно дозволяє дістати до дуже глибоких м'язів. Тільки важливо сеанси поєднувати з дієтою.    

Випадки протипоказання

Бувають випадки, коли не варто приймати сеанси з професійним пристроєм. Обережними потрібно бути наступним людям:

 • із захворюваннями крові;
 • схильними до кровоточивості;
 • мають порушення кровообігу вище 2-й стадії;
 • з нирковою, печінковою недостатністю;
 • вагітним жінкам;
 • мають новоутворення, камені в нирках;
 • страждаючим захворюваннями жовчного, сечового міхура;
 • використовують кардіостимулятор;
 • отримав внутрісуглобні пошкодження.
 • Найкраще перед застосуванням процедури пройти діагностику у фахівця.  

Як користуватися апаратом

Схема викон ьзованія всіх видів приладу майже однакова. Перед процедурою слід очистити шкіру, прийняти душ. Потім клієнтові пропонується лягти. На кожен електрод наноситься гель для проведення струму. Зустрічаються моделі, де вже передбачена липка поверхню.  

Електроди встановлюються за приписом інструкції. Далі потрібно вибрати режим роботи, встановити таймер. Пристрій підключається на необхідну кількість часу (15-20 хвилин). Звукове сповіщення нагадає про закінчення роботи.  

Для прискорення процесу корекції фігури можна переставляти електроди на різні групи м'язів. Важливо, щоб у пацієнта не з'являлися хворобливі відчуття.  

Миостимулятор для обличчя

Зміцнити і підтягти м'язи обличчя також можна під впливом електричного струму. Фахівцями розроблено спеціальний міостимулятор для обличчя. За місяць проведених процедур буде помітний ліфтинговий ефект.  

Мускулатура обличчя має свою особливість: м'язи вплітаються не тільки в шкіру, але і приростають до черепа. Це впливає на міміку і вираз емоцій. М'язи обличчя характеризується високим тонусом. Його зниження веде до втомленому виду, провисання шкіри, зморшок. Свіжість особі допоможе повернути міостімулятор.  

Електроди наносяться на область обличчя в місцях скорочення м'язів. Особливе значення приділяється вилицях, щоках, області навколо очей. Під час процедури пацієнт повинен відчувати легке поколювання, але не біль. Після місяця процедур поліпшується контур обличчя, підтягуються м'язи щік, збільшується щільність шкіри. Вилиці стають більш вираженими, зникає друге підборіддя, усуваються темні кола під очима. Це найефективніший і безпечний метод омолодження обличчя.  

Stylesalon.ua приємно здивує вас великим вибором міостимуляторів різних брендів. Наші фахівці допоможуть вам вибрати саме ту модель, в якій добре поєднуються ціна і якість.У період акцій, знижок можна купити міостімулятор зовсім дешево. Якісна продукція задовольнить запити найвибагливіших покупців не тільки в Києві, а й по всій Україні. Телефонуйте нам - ви залишитеся задоволені корисним придбанням.    

Часті питання про Міостимулятори

❤ Какие самые популярные Міостимулятори в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Міостимулятори ❓

🦋 Какие бренды Міостимулятори представлены в магазине StyleSalon ❓

Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 10900грн
 • 356250грн