Підставки для ніг

Зручно повинно бути і ногам

Здавалося б, сучасні крісла, які використовуються для оснащення салонів краси, на 100 % забезпечують комфорт Клієнтам і при цьому дозволяють фахівцям працювати на високому якісному рівні. Але існують певні ситуації, коли навіть в дуже красивому і модному кріслі відвідувачеві салону незручно, так як під ногами немає опори. У таких випадках потрібна підставка для ніг. Правда це повинна бути не будь-яка, а саме підставка під ноги перукарня, яка має певні особливості конструкції.

Існує стереотип, що підставка під ноги потрібна тільки маленьким Клієнтам, то їсти дітям. Насправді це не так. Зустрічаються і дорослі невисокого зросту, які зручно розмістившись у кріслі, при цьому не дістають ногами до підлоги. Для того щоб забезпечити максимальний комфорт Клієнту протягом усього часу стрижки, фарбування або укладання і потрібна підставка для ніг, яка може бути виготовлена ​​з різного матеріалу, і навіть відрізнятися за розмірами, і формою.

Оригінальний дизайн

Те, що меблі в салоні краси або в перукарні повинна не просто бути, а ще й має відрізнятися стильним дизайном і якісним матеріалом , сьогодні вже стало аксіомою. Відвідувач салону в першу чергу оцінює інтер'єр приміщення, чистоту і оригінальність дизайну. І якщо невеликі перукарні, бюджет яких обмежений, роблять ставку на більш дешеві меблі і оснащення, то ВІП салони приділяють вибору обладнання і різних аксесуарів особливу увагу. Виробники оснащення намагаються не просто йти в ногу з попитом, а й випереджати його, тому сьогодні можна купити спеціальні опори (подножніков), дизайн яких дійсно вражає своєю незвичністю та оригінальністю.

Так як підставка для ніг, як і зрозуміло з назви предмета, передбачає досить жорсткі умови експлуатації (контакт з взуттям), то вона повинна бути виготовлена ​​з міцного матеріалу, який:

  • не боїться бруду, так як піддається швидкої і легкої очищення;
  • не боїться вологи і н вразливий для корозії;
  • не гнеться і не деформується навіть при досить великих навантаженнях.

З огляду на такі вимоги до матеріалу, як правило, підставка для ніг перукарня проводиться з нержавіючого металу. Що стосується форми і розмірів, то тут обмеженням виступає тільки фантазія виробника. До речі, ще одним вагомим вимогою до даного аксесуару можна назвати його легка вага. Адже підставка для ніг це не стаціонарний елемент, тобто її можна і потрібно переносити, тому вона повинна бути легкою і зручною для переміщення. У нашому магазині можна купити найрізноманітніші варіанти, які прекрасно впишуться в інтер'єр в будь-якому стилі.

Наприклад, в салоні, інтер'єр якого виконаний в сучасному стилі, прекрасно підійде підставка для ніг з нержавійки незвичайної форми з круглим підставою, на якому розташовується планка, яка виступає в ролі власника. А для перукарні, інтер'єр якої розроблений в класичним стилі, підійде модель виконана з металу, пофарбованого під бронзу. Купити будь-який з цих варіантів подножніков можна в нашому магазині.

Що стосується експлуатаційних якостей, то всі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, покритої спеціальним захисним шаром, який запобігає і розвиток корозії , і поява механічних пошкоджень на поверхні.

Перед тим як купити цей аксесуар потрібно переконатися, що його кріплення комбінується з кріслом. Хоча, підставка для ніг перукарня, як правило, універсальна і підходить до будь-якого крісла незалежно від його виду, форми і розмірів.

Що стосується вартості, то вона залежить від:

  • марки виробника;
  • використовуваного матеріалу;
  • дизайну;
  • розмірів.

у нашому магазині можна купити вироби традиційної форми або відрізняються оригінальним дизайном, в різному колірному виконанні включаючи чорний, під бронзу і сталевий. При цьому, кожен виріб забезпечує максимально комфортне розташування ніг Клієнта протягом всієї процедури укладання, стрижки або хімічної завивки. А вибирати можна з асортименту таких іменитих брендів, як Ayala, Diwa, Self, Panda, Opus і ін.

SS104856
0.0
865 грн
3070151(790031)
0.0
1973 грн
SS102531
0.0
2200 грн
SS102508
0.0
2483 грн
SS95091
0.0
1941 грн
SS080658
0.0
1468 грн
SS100278
0.0
1243 грн
SS088454
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
SS088458
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
SS117223
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 2490грн