Крісла для педикюру

Для комфорту Клієнта і зручності Майстра

Людям далеким від сфери індустрії краси здається, що всі меблі, яка використовуються при облаштуванні салонів, вибирається без певних правил. Насправді будь-який елемент, який є частиною професійного оснащення, підбирається відповідно до «вимог до облаштування салонів краси». У кожному кабінеті є своя «центральна» деталь, без якої роботу фахівця уявити складно, а то й неможливо. Якщо говорити про майстра нігтьової сфери, то такий незамінною деталлю його робочого місця можна назвати педикюрне крісло. Попри те що на ринку оснащення представлені різноманітні моделі, не всі вони підходять для того чи іншого фахівця. Когось не влаштовує ціна, дизайн. Тому щоб не помилитися з вибором і спочатку купити правильне педикюрне крісло, потрібно ознайомитися з тим які види цієї професійних меблів бувають і чим вони відрізняються.

Ну а якщо врахувати, що ціна на таку складову робочого місця майстра педикюру як педикюрне крісло досить висока, то краще з першого разу вибрати і купити модель, яка і забезпечить комфорт Відвідувачам, і дозволить фахівцеві працювати якісно. Сьогодні Київ став тим містом, де є з чого вибирати та можна купити оптимальну модель.

Завдання пристосування

Кожна деталь інтер'єру салону краси виконує ту чи іншу функцію і крісло для педикюру не виняток.

Крісло для педикюру виконує такі основні завдання:

 • Створення зручності для якісної роботи майстра. Тому крісло педикюрне купити яке можна у нас, має бути функціональним і ергономічним;
 • організація комфорту Відвідувачів салону. Тому підкорені крісла повинні відрізнятися продуманим дизайном і бути оснащеними різними опціями підвищують комфорт Клієнтів. При цьому ціна системи не повинна бути визначальним фактором вибору;
 • гармонійна інтеграція в загальне стильове рішення інтер'єру кабінету фахівця. Напевно, тому підкорені крісла представлені на ринку в Україні у великій різноманітності і в плані кольору, і в плані форми, і в плані функціоналу.

Крісла для педикюру для майстра

З огляду на, що майстер нігтьового дизайну працює багато годин в одній і тій же позі, завдання крісла для педикюру забезпечити з одного боку максимальний доступ до пальців ніг Клієнта, а з іншого - гарантувати зручне положення спини фахівця.

Для того, щоб майстер зміг прийняти максимально зручне положення все вироби (принаймні сучасні моделі) оснащені такою опцією як регулювання по висоті. Причому існує чотири регулювання крісла для педикюру по висоті та Київ це вже оцінив. Так в нашому магазині можна купити крісло для педикюру, яке регулюється за допомогою:

 • Електропідіймач (моделі останнього покоління , які користуються великою популярністю в різних містах і Київ не виняток). Ціна на ці вироби досить висока і залежить від марки виробника;
 • гідропідіймач (такі моделі також популярні в Україні, тому, що дозволяють виконувати всі налаштування максимально швидко і просто);
 • пневмопідйомника (вироби з таким видом регулювання дозволяють заощадити фахівця і сили і час на «настройку» крісла для педикюру під робочий процес). Згідно з аналізом продажів, Київ оцінив переваги такого виду регулювання і часто вибирає саме цей тип виробів;
 • механічного підіймача. Це, напевно, не найзручніший варіант для фахівця. Єдиним плюсом такого варіанту вважається його невисока ціна.

Хоча сьогодні можна недорого купити навіть педикюрне крісло з електропідіймачем. По крайній мере, в нашому магазині доступні моделі вітчизняних виробників DIWA і OPUS, ціна на які нижче, ніж на продукцію західних компаній. Київ вже оцінив переваги вітчизняної продукції, яка нічим не поступається західним аналогам.

А ось від ідеї купити педикюрне крісло без регулювання взагалі, краще відмовитися від початку. Навіть якщо ціна на такий виріб буде зовсім не висока, навряд чи майстру буде зручно працювати.

База - важливий момент

Крісла для педикюру, представлені на ринку оснащення, відрізняються також в залежності від підстави. Так сьогодні можна педикюрне крісло купити на різних «базах» і Україна вже оцінила переваги виробів на:

 • станини ;
 • прямокутнику;
 • диску;
 • пятилучье.

Педикюрне крісло на пятилучье - це мобільна модель, яка переміщається по салону за допомогою коліщаток. Правда, перед тим як крісло педикюрне на коліщатках купити, потрібно переконатися, що воно оснащене спеціальними гальмами, що дозволяють його фіксувати в потрібному положенні.

Педикюрне крісло на диску, прямокутнику і станини - це стаціонарні моделі, які Київ використовується досить давно.

До речі, мобільні варіанти мають ще одна вагома перевага. Крім того, що ціна на них на порядок нижче, вони ще дуже практичні в плані прибирання. Адже видалити пил з-під стаціонарного модуля дуже складно. Тоді як якщо купити виріб на коліщатках, витирати пил під ним буде простим завданням. Напевно, тому Київ робить вибір на користь мобільних модулів.

Крісла для педикюру додаткові опції

Виробники пропонують різні модифікації виробів і сьогодні можна педикюрне крісло купити, всі частини якого регулюються в залежності від виду проведених процедур. Так є моделі, у яких регулюється підголів'я. А можна купити виріб, в якому регулюються і підлокітники. Існують навіть моделі, які Київ уже встиг оцінити достойність, оснащені функцією обертання (навколо осі).

І, нарешті, можна купити модуль обладнаний столиком, гачком для речей, гідромасажною ванною і вбудованим масажером. Безумовно ціна на такі супер системи вище, але якщо салон позиціонується як центр преміумкласу, для оснащення робочих місць доведеться купити саме такі багатофункціональні конструкції.

Ну а по дизайну і колірному виконанню, сьогодні немає обмежень, і Київ став місцем, де можна придбати крісла для педикюру Ayala, і Biomark, і LG, і Ionto.

SS092597
0.0
11900 грн
БрендКитай Країна виробникКитай
БрендOpus Країна виробникУкраїна
SS99431
0.0
76536 грн
БрендВИВА Країна виробникКитай
SS99391
0.0
9825 грн
БрендOpus Країна виробникУкраїна
SS082080
0.0
167841 грн
БрендSuda Країна виробникНімеччина
SS069706
0.0
15143 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS051642
1
5
15967 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS110394
0.0
16900 грн
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
БрендIonto Країна виробникНімеччина
SS058119
2
5
55294 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS4052
0.0
14364 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS118124
1
5
8925 грн
БрендMS Країна виробникУкраїна
SS080239
0.0
6660 грн
БрендDiwa Країна виробникУкраїна
БрендBentlon Країна виробникНідерланди
БрендStyleplus Країна виробникКитай
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS99418
0.0
144124 грн
БрендGerlach Technik Країна виробникНімеччина
БрендBiomak Країна виробникПольща
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS102532
0.0
15120 грн
БрендDiwa Країна виробникУкраїна
Ще
1 2 3 4 5
Фільтри товарів
Додаткові фунції (Педикюрні крісла)
Кількість моторів (Педикюрні крісла)
Країна виробник
Підніжна частина педикюрного крісла
Тип підйомника педикюрного крісла
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 172360грн