Массажні подушки

Ще на зорі свого існування людство знало, що шляхом розтирання, погладжування або поколачивания поверхні тіла можна усунути біль, розслабити або активізувати внутрішній стан, вилікувати багато хвороб. Тоді ж з'явилися і перші пристосування для таких дій, багато хто з них дожили до наших днів практично без змін. У той же час технічний прогрес торкнувся і цього древнього способу оздоровлення.Сидячий спосіб життя і тривале перебування за кермом створили попит на подушки для масажу, якими можна користуватися, не перериваючи звичних занять.Масажна подушка в основі має рухливі ролики, укладені в прямокутний чохол. Для того, щоб можна було в будь-який момент отримати заряд активності, зняти біль в затерплих м'язах, підвищити увагу і працездатність, досить купити масажну подушку,   встановити її на автомобільне або офісне крісло або підкласти під проблемну зону.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір такої продукції від кращих торгових марок, і гарантує, що ціна буде помірною, а якість і надійність - високими.

Які масажні подушки вам підійдуть?  

Перш ніж вибрати це корисне пристосування, слід определ ть:

  1. де буде використовуватися подушка для масажу (в поїздках, на роботі, вдома);
  2. групи м'язів і характер впливу на них;
  3. чи потрібен вам додатковий прогрів;
  4. розмір і дизайн подушки.

Буде не зайвим також проконсультуватися з лікарем, який визначить необхідність масажу, його характер і тривалість, а також відсутність протипоказань. Після цього можна почати переглядати каталоги виробників і порівнювати технічні характеристики цієї корисної продукції.

Найбільші за розміром і функціональності масажні пристосування коштують не дешево, вони мають ремінці для кріплення на офісному або автомобільному кріслі і адаптер для двох значень напруги - 220 Вт і 12 Вт. Така подушка для масажу може мати від 4 до 8 роликів, в тому числі і нефритових. На додаток до неї може пропонуватися регулятор швидкості та інтенсивності впливу, пристрій для інфрачервоного нагріву, таймер, дистанційний пульт для управління і т.п. Чохол для цих пристроїв роблять знімним і шиють з синтетичних матеріалів, що полегшує його прання.

Менш поширеними є масажні коміри для шиї, які мають вигляд підкови із зав'язками. А універсальна подушка для масажу, яку можна підкласти під поперек, ступні, іншу частину тіла, користується дуже великим попитом, до того ж її ціна невисока, а розміри і вага невеликі. Багато з таких масажерів відтворюють ефект акупунктури і шиацу. Різноманітні моделі цих пристроїв випускаються багатьма торговими марками, а найбільш рейтинговими з них вважаються:  

  • Casada International - лідируючий в світі німецький бренд спортивних товарів, заснований в 1993 році. В даний час продукція цієї компанії успішно продається в 40 країнах світу, в тому числі і в Україні, а в Києві знаходиться її офіційне представництво. Всі товари Casada відрізняються високою якістю і гарним дизайном, можна купити масажну подушку Casada в Києві як елітної, так і бюджетної моделі.
  • Beurer - це сімейне підприємство було засноване в Німеччині ще сто років тому для випуску електрогрелок. В даний час асортимент цієї торгової марки налічує більше 500 найменувань складних технічних пристроїв медичного, спортивного та побутового призначення. Beurer має кілька престижних нагород і кілька разів визнавався брендом століття в області інновацій.
  • Німецька компанія Zenet випускає різноманітні товари для здоров'я, яка добре відомі по всій Європі. Ця товарна марка має в Києві своє офіційне представництво.
  • З брендів, що працюють в Україні, гідна уваги ZORYANA, молода компанія, що зуміла об'єднати інноваційні технології і доступну вартість. Її товари користуються великим попитом у всіх категорій покупців.

Масаж можна робити завжди і всюди

Послуги масажиста недешеві, а візит до нього займає чимало часу. Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір пристроїв, які в будь-який момент і в будь-якому зручному місці дозволять вам підвищити тонус і працездатність, впоратися з болями і онімінням, розслабитися і поліпшити самопочуття.На сайті Stylesalon.ua можна недорого придбати подушки кращих торгових марок.

Наші менеджери допоможуть підібрати і купити масажну подушку оптимально відповідну вашим вимоги, доставлять її в Києві або відправлять в будь-який населений пункт. Зміцнити своє здоров'я, підвищити працездатність, позбутися від болю і зняти втому - це дуже просто!

SS105090
0.0
5170 грн
SS115739
0.0
1080 грн
SS116313
0.0
980 грн
SS113528
1
5
1680 грн
SS111522
0.0
2350 грн
SS133940
0.0
450 грн
SS140229
0.0
2450 грн
SS113527
0.0
1470 грн
SS116860
0.0
462 грн
SS105896
0.0
1874 грн
SS105894
0.0
1455 грн
SS116873
0.0
3318 грн