Що тільки не придумує людство для того щоб максимально відстрочити прихід старості, появу зморшок на обличчі і для того щоб довше зберегти молодість і красу. Маски, чищення, апаратні процедури, лазерні та ультразвукові технології, пластична хірургія - ось лише неповний перелік того, що використовується жінками і чоловіками у всьому світі для збереження молодої, еластичної і пружної шкіри. Деякі з технік і методик абсолютно інноваційні та їх поява була б неможлива без розробки унікальних матеріалів або обладнання.

Скрабування - як спосіб продовження молодості

Саме як «ошкурювання» можна перекласти з англійської поняття «пілінг». До речі, в середовищі професіоналів це процес ще називається ексфоліація і означає видалення, а вірніше відлущування ороговілих верхніх шарів епідермісу. Основне завдання цієї процедури полягає в поліпшенні зовнішнього вигляду шкіри обличчя і тіла шляхом очищення її від відмерлих клітин.

Після того як пілінг завершено, можна побачити , що омертвілі клітини «ховали» під собою здорову і молоду дерму. Вперше пілінг згадується ще за часів цариці Клеопатри і широко використовувався красунями Стародавнього Єгипту для очищення обличчя і тіла. Середньовіччя додало процедурі ексфоліаціі винного аромату, так як вино використовували, як основну сировину для очищення шкіри, а винна кислота - як активний агент. Всілякі натуральні речовини для видалення відмерлих клітин використовували і в країнах Азії. Сучасний споживач має можливість купити кислотний пілінг для обличчя вибираючи між десятками видів засобів і сотнями його різновидів.

Види пілінгу

Перед тим як зважитися на процедуру ексфоліації, необхідно проконсультуватися з дерматологом і косметологом, так як існують найрізноманітніші її види, які підбираються залежно від віку клієнта, типу шкіри, її вихідного стану, очікуваних результатів і навіть сезонності.

Так в залежності від способу впливу на шкіру обличчя і тіла пілінг може бути:

 • хімічним або механічним;
 • ферментним або біологічним;
 • лазерним або радіохвильовим;
 • фізичним або ультразвуковим;
 • фруктовим і ін.

Довгий час пілінг проводили тільки в салонах краси, і це було обумовлено складністю самої процедури і необхідністю в спеціальному оснащенні та сировині. Сьогодні існує можливість очистити шкіру обличчя в домашніх умовах, для цього потрібно купити готовий пілінг у вигляді спеціального скрабу або маски. Але в будь-якому випадку, навіть перед тим як купити засіб для домашнього використання консультація косметолога буде не зайвою. Експерти рекомендують перші процедури пройти в салоні, тим більше що досвідчений фахівець зможе грамотно провести очищення будь-якої глибини впливу, включаючи:

 • поверхневе відлущування - на рівні рогового шару і зернистого шару епідермісу;
 • серединну очистку, яка передбачає вплив на епідерміс до капілярного рівня;
 • глибокий пілінг в процесі якого порушується і дерма ретикулярна.

Незалежно від типу і виду, способу проведення і застосовуваних засобів пілінг робить роговий шар дерми більш тонким. З огляду на що з допомогою якісно проведеної ексфоліаціі можна позбутися від дрібних комедонів, розширити пори, пом'якшити дерму, зробити доступними глибокі шари шкіри, то пілінг використовується не тільки як самостійна, але і як підготовча маніпуляція при проведенні інших косметичних процедур. В ході пілінгу активізується розподіл клітин шкіри на рівні шару базального, завдяки чому дерма стає і більш гладкою, і більш свіжою, і більш світлою.

Салонне і домашнє очищення

При проведенні ексфоліаціі в умовах салону найчастіше використовують лазерний, хімічний і апаратний пілінг. Тоді як в домашніх умовах найчастіше застосовують механічний пілінг, який передбачає використання різних масок і скрабів. Так для механічного очищення дерми обличчя і тіла в домашніх умовах можна використовувати:

 • скраб, куплений в магазині косметики або приготований самостійно;
 • крем з пілінг ефектом;
 • маски;
 • кристали цукру або солі;
 • щадні матеріали з абразивними властивостями та ін.

Купити будь-який з цих продуктів можна в інтернет-магазині Stylesalon.ua. Перед тим як купити пілінг для обличчя, скраб або крем експерти рекомендують проконсультуватися у косметолога або продавця на предмет протипоказань. Так як не кожна маска з очищуючим ефектом може підійти для того чи іншого типу шкіри. Як і не кожен крем зможе «ужитися» і однаково ефективно впливати на жирну або суху шкіру. Відмінна риса засобів для домашнього пілінгу - це простота застосування і мінімальний ризик завдати шкоди шкірі обличчя і тіла. Тоді як хімічні і апаратні методики краще проводити в салонах. Ефект від них вище, ніж від механічного впливу, але й ризик завдати шкоди дермі теж вище.

Хімічна ексфоліація передбачає застосування розчинів, в основі яких саліцилова, гліколева, піровиноградна та інші кислоти. Крім того, хімічні засоби для пілінгу містять протеази (ферменти рослинної природи), кислоту лимонну і яблучну. Тільки досвідчений косметолог зможе підібрати правильне поєднання компонентів і їх концентрацію для проведення процедури глибокого або серединього очищення шкіри обличчя і тіла. Безпосередньо для обличчя гліколевий пілінг купити можна на сайті нашого інтернет магазину за низькою ціною.

Так для усунення запальних процесів рекомендують включати до складу розчину для пілінгу трихлоруксусну й бензойну кислоту, які дуже ефективно справляються з вирішенням проблеми акне. Якщо потрібно зменшити пігментацію - перевагу слід віддавати кислотам, які блокують утворення шкірного пігменту. До таких кислот відносять ретиноевую, фітинову і койеву. Якщо потрібно знизити активність вироблення шкірного сала (жирна шкіра), пілінг з ретиноєвою кислотою в складі буде дуже ефективним. Кислотний пілінг купити недорого також можна в інтернет магазині Stylesalon.ua.

Професійний пілінг, особливо серединний і глибокий, повинен проводитися тільки в салоні, а інакше можливі сумні наслідки для шкіри обличчя і тіла у вигляді опіків. Адже в процесі нанесення спеціальних очищувальних сумішей шкіра обличчя і тіла отримує опік, правда на відміну від опіку травматичного при пілінгу мова йде про контрольований косметологом опік. Тому очищення і омолодження шкіри обличчя і тіла за допомогою хімічних засобів, апаратів і спеціального устаткування потрібно проводити ТІЛЬКИ в салоні, тим більше що після такої процедуру обов'язковий після пілінговий догляд.

Догляд після ексфоліації включає і крем регенеруючий, і препарати з фотозахисними властивостями, в деяких випадках наноситься спеціальна захисна маска. Лінія косметичних засобів для постпілінгового догляду підбирається косметологом індивідуально для кожного клієнта, тому самостійний вибір тих чи інших засобів може бути небезпечний для здоров'я.

Засоби для домашнього пілінгу

І все-таки, існує певний тип споживачів косметичних послуг, який вважає за краще використовувати готові засоби, які можна купити в інтернет-магазині Stylesalon .ua і здійснювати більшу частину процедур для догляду та очищення в домашніх умовах. Виробники косметичних препаратів пропонують досить широкий асортимент таких товарів, серед яких особливий попит мають:

 • скраб для обличчя;
 • гель пілінг для обличчя;
 • спеціальний відлущуючий крем;
 • маска з пілінг ефектом.

При проведенні «ошкурювання» в домашніх умовах потрібно пам'ятати, що шкіра обличчя і тіла вимагає ніжного і дбайливого ставлення, а використання того чи іншого засобу повинно проводитися відповідно до рекомендацій експертів.

Так скраб або крем, маска або гель з «абразивними» властивостями можуть використовуватися з певною періодичністю. Не варто зловживати препаратами і проводити пілінг часто, так як це може завдати шкоди шкірі обличчя або тіла.

І скраб і гель, як, і спеціальний крем, маска наносяться на оброблювану поверхню максимально ніжними рухами шляхом легкого поплескування. У домашніх умовах краще використовувати дрібнокристалічний скраб, який не викликає подразнення епідермісу. Будь-яка маска, як і будь-який крем або гель для пілінгу наносять на злегка вологу дерму. Ні в якому разі не потрібно наносити скраб або крем на область біля очей, де поверхня особливо тонка і ніжна. Єдиний пілінг, який допускається для нанесення в область очей і губ - це молочний.

Перед тим як купити той чи інший склад для домашнього пілінгу потрібно ознайомитися з його описом, так як не всі засоби для відлущування є всесезонними. Так існує маска, яку НЕ варто використовувати в період активної сонячної фази (і це необов'язково літо). Крім сезону при виборі засобу для пілінгу враховують фототип дерми. Так смуглява дерма несумісна з ексфоліацією глибинного типу, тому для її очищення краще використовувати легкий скраб або гель.

У чому сила скрабу?

Скраб для обличчя купити можна не тільки з метою відшліфувати і очистити шкіру, але і позбавити її від надмірної сальності, звузити пори і ін. Так скраб для обличчя - це один з видів косметичних засобів, завдання якого здійснювати очищення дерми. Залежно від типу і складу купити скраб для обличчя можна для використання в якості глибинної очистки, серединної або поверхневої. По суті скраб для обличчя це сметаноподібна основа (крем або гель, сметана або глина) яка поєднується з частинками натуральної або синтетичної природи. Як абразив може використовуватися кава, сіль, абрикосові кісточки, мікрокульки з пластику і ін. Скраб для обличчя впливає на старі відмерлі шкірні клітини і видаляє їх разом з іншими забрудненнями. Залежно від складу (основа і абразивні частки) скраб для обличчя купити можна натуральний або синтетичний. Скраб для обличчя на відміну від скрабу для тіла більш делікатний і ніжний. До речі, скраб для обличчя можна або купити в інтернет-магазині Stylesalon.ua, або приготувати самостійно (рецепти домашніх скрабів можна знайти в мережі).

Новинки на ринку засобів для пілінгу

Гель та спеціальний крем для очищення обличчя користуються попитом не дивлячись на те, що з'явилися в продажу не так давно. В першу чергу це пов'язано з їх простотою використання, доступною ціною і високою ефективністю.

Делікатні складові здатні очистити дерму, зволожити, відкрити пори і уповільнити процес старіння. Завдяки м'якій консистенції вони не подразнюють епідерміс і насичують його вологою, що в свою чергу надає йому свіжості і гладкості. Гель з пілінг ефектом можна використовувати досить часто (через день) і включити його в домашній догляд за обличчям. Для підвищення ефекту після використання гелю рекомендують наносити зволожуючий крем.

Не менш популярною останнім часом стала маска з пілінг ефектом, яка так само як і гель проста у використанні і при цьому дуже ефективна. Маску пілінг для обличчя купити можна в інтернет-магазині Stylesalon.ua. Так як більшість товарів для пілінгу позиціонується як медичні препарати, їх можна придбати і в аптеках.

Але про який би продукті для очищення обличчя не йшлося (маска або крем, гель або скраб, ультразвук або лазер, фруктова кислота або хімічна суміш), потрібно пам'ятати, що дерма вимагає не тільки делікатного поводження, але і майже наукового підходу при догляді. Тобто перед тим як купити скраб або гель пілінг, крем або маску потрібно провести тест на визначення фототипу дерми і проконсультуватися не лише з косметологом, а й дерматологом. Що стосується кращих виробників продукції для ексфоліації, то в інтернет-магазині представлені товари провідних косметичних брендів, частина з яких працює на ринку «космецевтики».

Часто задаваемые вопросы про Скраби для обличчя

❤ Какие самые популярные Скраби для обличчя в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

SS42181
1156 грн
БрендHoly Land Країна виробникІзраїль
SS085376
850 грн
БрендKart Країна виробникІзраїль
SS093296
661 грн
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
SS5669
653 грн
БрендHoly Land Країна виробникІзраїль
SS083281
832 грн
Sesderma Mandelac - препарати з мигдальною кислотою (+30) БрендSesderma Країна виробникІспанія
SS102706
1914 грн
БрендHoly Land Країна виробникІзраїль
SS109568
541 грн
БрендHome-Peel Країна виробникУкраїна
SS078803
1389 грн
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
SS109582
551 грн
БрендHome-Peel Країна виробникУкраїна
SS090869
745 грн
БрендDEMAX Країна виробникЯпонія
SS12765
442 грн
БрендAlcina Країна виробникНімеччина
Dr. Kadir Peeling Cream Пілінг - Крем для проблемної шкіри, 75 мл, фото
Знижка 7%
Aкция
SS99152
644 грн 599 грн
БрендDr. KADIR Країна виробникІзраїль
SS109583
551 грн
БрендHome-Peel Країна виробникУкраїна
SS109574
541 грн
БрендHome-Peel Країна виробникУкраїна
SS109578
475 грн
БрендHome-Peel Країна виробникУкраїна
SS109566
522 грн
БрендHome-Peel Країна виробникУкраїна
SS102695
2249 грн
БрендHoly Land Країна виробникІзраїль
SS109579
541 грн
БрендHome-Peel Країна виробникУкраїна
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 3980грн
Вік
Призначення
Час застосування
Тип шкіри