Машинки для стрижки волосся

Ще недавно затягнути дитину в перукарню для стрижки за допомогою машинки було також складно, як і затягнути його до стоматолога. Це не дивно, адже перукарські машинки для стрижки волосся, які можна було купити в той час, нагадували інструмент для розправи. Машинка для стрижки складалася з ножиць, які навіть не регулювалися автоматично, а застосовувалися в комбінації з пальцями перукаря. Леза втрачали свою гостроту вже після другої, третьої процедури. Ну а якщо додати до цього високий ризик хворобливих відчуттів і низька якість результату, то стає зрозумілим чому зачіска за допомогою машинки для стрижки в минулому не викликала захвату, ні у дітей, ні у дорослих. Інша справа сучасна машинка для стрижки волосся, яку купити можна в наш час. За кількістю опцій і різних функцій її можна віднести до високотехнологічних, багатофункціональним девайсів. Сучасна машинка для стрижки волосся - це красивий дизайн, високі технічні та експлуатаційні властивості, безпеку і безболісність і, звичайно ж, ідеальний результат, але відповідно і ціна ...

Україна, одна з тих країн, де представлені найрізноманітніші бренди виробників по виробництву апаратів для стрижки, гоління. Є й ті, які Україна вже встигла оцінити по достоїнству, про що свідчать відгуки експертів. Причому свої позитивні відгуки також залишають і наші задоволені клієнти. Інтернет магазин Stylesalon.ua реалізує обладнання і косметику для салонів краси, які наші покупці вже встигли оцінити, і професійна машинка для стрижки волосся, як кажуть відгуки, у руках майстра творить чудеса. Тим більше що, як на професійний ряд моделей, так і побутові машинки для стрижки волосся ціни цілком доступні, що доводить Київ, представляючи свою цінову політику.

Існує два види приладів, вірніше дві великі групи, в кожній з яких є свої варіації на тему машинки для стрижки.

Класифікація приладів

Всі машинки для стрижки волосся ділять на дві великі групи:

 • побутові, які використовуються в домашніх умовах, відрізняються простотою використання, гарною якістю, досить високою продуктивністю, але при цьому мають обмежений набір опцій, щоб не ускладнювати споживачеві життя;
 • професійні машинки для стрижки волосся, які використовуються в салонах і перукарень, і настільки багатофункціональні і часом складні в експлуатації, що впоратися з ними можуть тільки досвідчені майстри з хорошою вправністю.

Сьогодні машинка для стрижки волосся широко представлена ​​на ринку України, і Київ став тим містом, де є з чого вибирати, і можна купити оптимальну модель. Відгуки на сайті нашого інтернет-магазину, а також професійна консультація допоможуть зробити правильний вибір.

Види всередині групи

Незалежно від того йде мова про звичайну або професійному пристрої для стрижки волосся, існують такі різновиди агрегатів.

В залежності від принципу роботи двигуна машинка для волосся може бути:

 • роторної;
 • акумуляторної;
 • вібраційного.

Роторний апарат - це прилад, дія якого можливо завдяки мотору. Роторні машинки для стрижки можуть працювати досить довго і не вимагають при цьому зупинок «на перерву». Роторна машинка для стрижки волосся, як правило, має потужний двигун і не нагрівається при експлуатації. Потужність такого апарату може бути в діапазоні від 20 Ватт до 45 Ватт. А вбудована система примусового охолодження двигуна запобігає нагрів під час роботи. Ще однією перевагою, яке має роторна машинка для стрижки - низький, практично нульовий рівень шуму і вібрації. Ножі у даній моделі знімні і підходять під будь-який агрегат роторного типу, так як мають уніфіковану систему кріплення (притискної механізм і клямка).

Кріплення ножів має здійснюватися, коли агрегат працює, в іншому випадку паз і поводок не зможуть прийняти правильне положення самостійно.

Машинка для стрижки волосся роторна легко розправляється навіть з густими і жорсткими волоссям. Вона міцна і надійна, ефективна і продуктивна. Єдиний мінус, який має машинка для стрижки волосся роторна - це ціна, хоча Київ пропонує асортимент за різною ціновою політикою, тому вибрати є з чого. Але, не дивлячись на те, що на роторні машинки для стрижки волосся ціна вище, ніж, наприклад, на вібраційні, але і сфера застосування їх набагато ширше (використовувати їх можна не тільки для стрижки, але і як - машинка для гоління). Та й термін служби більш тривалий. Деякі експерти відзначають «підвищений» вага роторних агрегатів, але для досвідченого майстра з набитою рукою це не проблема.

Наш інтернет магазин представляє в великому асортименті роторні машинки для стрижки волосся, гоління: професійні, побутові таких відомих виробників, як ТМ Мозер, ТМ Ягуар, GaMa за найкращою ціною. Ми пропонуємо Вам безкоштовну доставку по Києву, доставку по Україні, професійну консультацію.

Вібраційні агрегати

В інтернет магазині Stylesalon.ua можна купити машинку для стрижки волосся вібраційного типу, професійнийтриммер. В основі роботи апарату - котушка електромагнітна, за допомогою якої наводиться в дію лезо.

За вагою вібраційні апарати менше своїх роторних колег, а й по потужності їм поступаються. Середня потужність інструменту вібраційного типу не перевищує 15 Ватт. Це досить гучне пристрій з підвищеним рівнем вібрації. Що стосується часу безперервної роботи, то воно обмежується 20 хвилинним періодом.

Деякі моделі, вироблені, наприклад, компаніями Oster і Moser відрізняються анкерним Вібродвигуни, який зводить до нуля шумовий і вібраційний ефекти. Деякі моделі вібраційного типу від Мозер обладнані спеціальним пазом, куди вставляються ножі. Таке кріплення забезпечує міцність і монолітність ножового блоку.

Акумуляторні прилади

в інтернет магазині Stylesalon.ua можна купити машинку для стрижки волосся, а також в асортименті є машинка для гоління акумуляторного типу різних моделей і виробників.

потужність акумуляторного приладу не перевищує 12 Ватт. Ці апарати дуже легкі по вазі, не продукують шум під час роботи, можуть функціонувати і від акумулятора, і від мережі.

Виробник техніки компанія Moser (Мозер) пропонує пристрої які можуть працювати від зарядженого повністю акумулятора протягом 90 годин! Також Мoser пропонує запасні акумулятори, які в деяких моделях входять в стандартну комплектацію. Це дозволяє використовувати повний акумулятор і при цьому заряджати змінний, що дуже зручно в умовах салону. Машинка для стрижки ТМ Мозер цієї моделі за вартістю дорожче, ніж на вібраційні апарати, а й результат від їх використання набагато ефектніше. Той, хто вже встиг купити професійну машинку для стрижки волосся ТМ Мозер, як свідчать відгуки, вже в цьому переконався. Дійсно ціна відповідає якості.

При використанні акумуляторних приладів Moser або Oster потрібно пам'ятати, що при розрядженому акумуляторі швидкість роботи агрегату знижується (навіть при приєднанні апарату до мережі). Акумуляторні пристрої від Moser або Oster мають опцію «пам'яті», тому перед початком експлуатації нового агрегату рекомендується кілька разів акумулятор повністю розрядити. А для того щоб рівень потужності приладу довгий час був на рівні заданому виробником, таку процедуру (повне розрядження акумулятора) рекомендують проводити не рідше одного разу на місяць.

До речі, продукція ТМ Oster і Moser може бути використана не тільки для стрижки людей. Сьогодні у продажу доступна машинка для стрижки тварин ТМ Мозер (Moser), яка стала обов'язковим інструментом при оснащенні ветеринарних клінік або салонів краси для домашніх улюбленців. Конструктивно машинка для стрижки тварин Moser (Мозер) не відрізняється від звичайного роторного пристрою, який застосовують з звичайних перукарнях.

Купити машинку для стрижки волосся Мозер за найкращою ціною можна також на сайті нашого інтернет магазину.

Вибираємо машинку для стрижки

Перед тим як купити спеціальний прилад для стрижки волосся в інтернет магазині Stylesalon.ua, слід звернути увагу на:

 • матеріал, з якого виготовлені леза;
 • на швидкість руху лез;
 • на спосіб живлення агрегату;
 • на рівень вібрації;
 • на рівень виробленого шуму;
 • на наявність насадок і їх кількість;
 • на дизайн і ергономічність;
 • на вартість.

Напевно, матеріал, з якого виготовлені леза машинки для стрижки є основним критерієм при покупці агрегату. Від цього залежить і його продуктивність, і якість стрижки, і ціна пристрою. Продукція таких торгових марок як Oster і Moser - це апріорі високоміцна нержавіюча сталь, яка в якості додаткового переваги має напилення. Залежно від моделі та Oster і Moser пропонують леза з титановим або алмазним напиленням, яке не тільки подовжує термін служби леза, не дозволяючи йому затупитися, але і забезпечує комфорт під час використання.

Наприклад, титанове покриття - гіпоалергенні. Алмазне напилення на лезі - це гарантія чіткого зрізу не тільки сухих, але і мокрого волосся.

Сьогодні в інтернет магазині Stylesalon.ua можна купити моделі інструментів від ТМ Oster і Moser, Gama навіть з керамічними лезами, основна перевага яких - це не нагреваемость в процесі роботи. Тобто стрижка керамічними лезами це 100% комфорт, як клієнта, так і майстри.

Також на ринку з'явилася новинка - самозатачивающиеся ножі, які виготовлені зі спеціальних матеріалів, які практично не тупляться.

Жага швидкості

швидкість стрижки, як і її якість, залежить від такого параметра як частота руху лез. Професійні майстри користуються пристроями з високою частотою руху лез. Початківцям «цирульникам» краще купити апарат з середньою, а то і низькою частотою. Після придбання певних навичок можна буде перейти до більш швидким агрегатів. Інша справа, що пристрій з низькою частотою руху лез, не призначене для обробки жорстких і густого волосся.

Існують моделі, як наприклад, машинка для стрижки волосся Babyliss яка оснащена декількома швидкостями і опцією ТУРБО, яка дозволяє збільшувати швидкість руху лез на 20%.

Що стосується кількості насадок - то для професійних інструментів діє правило «чим більше - тим краще». Для приладів для побутового використання - з точністю навпаки (двох-трьох насадок буде цілком достатньо). Апарати роторного і акумуляторного типу комплектуються знімними ножами. Типорозміри ножів можуть бути представлені в діапазоні від 0,05 мм до 9 мм. Наприклад, за допомогою вузького ножа на голові можна «малювати» візерунки. Залежно від виду моделі насадки можуть бути регульованими або фіксованими, незнімними або знімними. До речі, якщо улюблена зачіска клієнта «під нуль» незнімна насадки тут не підійде.

Все має бути красивим

Крім своїх технічних властивостей, професійна машинка для стрижки волосся повинна ще відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом і продуманим ергономічним дизайном. Ще професійна машинка повинна мати легкий вага і компактні розміри, не ковзати в руці і не доставляти незручності майстру в процесі роботи.

Якщо є можливість, експерти рекомендують купити апарат, оснащений всмоктуючим механізмом, який всмоктує до 98% зрізаного волосся. Після процедури очистити спеціальний накопичувальний контейнер дуже легко, і робоче місце майстра буде завжди акуратним і чистим.

Ну а професійна модель з опцією Washable і зовсім очищається звичайним струменем води і не вимагає застосування щіток та інших пристосувань.

Якщо ціна питання не має значення і перукарське мистецтво для вас це не хобі а робота - краще купити професійний агрегат, максимально укомплектований і оснащений усілякими додатковими функціями.

Часто задаваемые вопросы про Машинки для стрижки волосся

❤ Какие самые популярные Машинки для стрижки волосся в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Машинки для стрижки волосся ❓

🦋 Какие бренды Машинки для стрижки волосся представлены в магазине StyleSalon ❓

SS083213
2020 грн
Країна виробникНімеччина БрендJaguar Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS000229
2010 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS7550
1987 грн
Країна виробникИталия, Китай БрендGA.MA Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS41434
2750 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS000223
1130 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS074357
2665 грн
Країна виробникСША БрендOster Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериДодаткові ножі
SS073214
4285 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS090719
4133 грн
Країна виробникСША БрендOster Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS7551
2190 грн
Країна виробникИталия, Китай БрендGA.MA Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS103782
1665 грн
Країна виробникСША БрендThrive Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля бороди, Для окантовки, Для стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS000221
1005 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Зона стрижкиДля стрижки, Для окантовки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки Потужність, Втдо 10
SS079169
2340 грн
Країна виробникСША БрендOster Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS41423
4270 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериДодаткові ножі
SS101173
2575 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля стрижки, Для окантовки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS103779
2080 грн
Країна виробникСША БрендThrive Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Тип мотораРоторний
SS103868
2456 грн
Країна виробникСША БрендThrive Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Потужність, Вт21-30
SS41420
2265 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS41418
2010 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки
SS100124
3100 грн
Країна виробникСША БрендOster Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериДодаткові ножі, Насадки
SS3198
2135 грн
Країна виробникСША БрендOster Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериДодаткові ножі Потужність, Вт11-20
SS41427
1130 грн
Країна виробникГермания, Китай БрендMoser Потужність, Втдо 10 Тип мотораВібраційний Ширина ножа, мм41-50
SS3196
4157 грн
Країна виробникСША БрендOster Потужність, Втбільше 40 Тип мотораРоторний
SS076760
1252 грн
Країна виробникНімеччина БрендHairWay Вид живлення Мережа / Акумулятор Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки Ширина ножа, мм31-40
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Живлення
Особливості Машинок, Електробритв, тримерів
Зона стрижки волосся
Країна виробник
Потужність
Тип мотору
Ширина ножа, мм
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 7910грн
Довжина шнура, м