Красиві нігті на тривалий час

Ідеальний манікюр сьогодні можна зробити і в салоні, і в домашніх умовах. У першому випадку потрібно вибрати хорошого майстра, у якого є і спеціальне обладнання, і матеріали. Ну а в другому випадку доведеться це обладнання купити, інакше досягти ідеально рівній фарбування не вийде. Так для створення ідеально рівного і красивого покриття, яке відрізняється не тільки естетичністю, але і довговічністю, потрібна ЛІД лампа для манікюру. Саме цей апарат забезпечує полімеризацію лакових і гелевих покриттів і надає їм яскравості, блиску і міцності. Фахівці в таких містах, як Київ і Харків на обличчястому досвіді переконалися в потрібності цього пристосування.

Що ж це за агрегат?

По суті, LED лампа для манікюру - це апарат оснащений лампочками світлодіодного типу, які забезпечують УФ випромінювання. Завдяки своїй конструктивній особливості LED апарат може використовуватися і при нанесенні гелевого покриття і навіть при нарощуванні за допомогою акрилу або гелю. Адже його завдання забезпечення якісної і швидкої сушки.

До основних переваг ЛІД лампи, яка продукує УФ випромінювання можна віднести:

 • зменшення часу на застигання матеріалів (гелю, лаку, акрилу і ін.). Якщо для сушки за допомогою звичайної лампи потрібно не менше 90 секунд, то ЛІД моделі дозволяють прискорити цей процес майже вдвічі. Напевно, швидкість сушіння, яка забезпечується УФ випромінюванням - це головна перевага LED лампи, купити яку можна в нашому інтернет-магазині. До речі, саме за швидкість сушіння LED технології користуються попитом у майстрів нігтьового дизайну в усьому світі, і Україна в цьому плані не виняток;
 • надійність і довговічність. Світлодіодні джерела світла, які продукують УФ випромінювання відрізняються дуже тривалим терміном служби. Так одна якісна LED лампа для манікюру може відпрацювати 50 000 годин, а це не багато не мало, 5 років. Так що ідея купити ЛІД лампу для манікюру - це хороше рішення, яке ще й відрізняється практичністю і економічною вигодою;
 • енергосберегаемості. ЛІД технології відрізняються тим, що забезпечують високу продуктивність і при цьому споживають мінімум енергії. Якщо порівняти звичайні і LED лампи, то перевага друге наявності. Адже манікюрна ЛІД лампа споживає в рази менше електроенергії, ніж її звичайна колега. Та й якість і швидкість сушіння при використанні LED апаратів підвищується в кілька разів, що не може не позначитися (позитивно) на роботі майстра і на якості манікюру;
 • безпеку. В цьому плані LED лампа не має конкурентів. По-перше, ці апарати не нагріваються навіть при тривалій роботі. Тобто, немає ніякого ризику отримати опіки. По-друге, УФ випромінювання абсолютно нешкідливо і не робить ніякого шкідливого впливу на шкіру рук. По-третє, ЛІД лампа не робить ніякого шкідливого впливу на навколишнє середовище;
 • ергономічність. Компактні розміри і легка вага дозволяють використовувати ці апарати в будь-яких умовах. ЛІД лампа не займає багато місця на робочому столі майстра манікюру і не вимагає ніяких особливих умов для зберігання. А якщо врахувати, що ті моделі, які сьогодні можна купити в нашому магазині відрізняються ще й стильним дизайном і різноманітним колірним виконанням, то можна стверджувати, що LED лампа для манікюру це ще й елемент декору робочого місця фахівця.

А чи є мінуси?

Переваги УФ випромінюванням для сушіння лаку і гелю фахівці з різних міст вже оцінили. На щастя і такі міста як Київ і Харків так само отримали доступ до останніх розробок виробників спеціального устаткування. Але як і у будь-якого оснащення, так і у ЛІД лампи є певні мінуси, серед яких особливо варто відзначити вартість і сировинну вибірковість.

Ціна виробу досить висока, тому купити його можуть дозволити собі не всі. Хоча, високою вартістю відрізняється професійне оснащення, що використовується в салонах. Тоді як УФ лампа для манікюру для «домашнього використання» відрізняється цілком демократичною ціною. Крім того, ціна апарат залежить від марки виробника, розмірів, форми і дизайну, тому ціновий діапазон досить широкий, що дозволяє навіть починаючому фахівцеві купити оптимальний за вартістю варіант.

Що стосується вибірковості в плані сировини, то ті моделі, які Україна вже встигла оцінити по достоїнству, хоч і відрізняються великою продуктивністю і широким функціоналом, все-таки можуть забезпечити якісну полімеризацію не всіх існуючих гель лаків або шелак, які представлені на ринку е.

Суть процесу

Маникюрная лампа, виготовлена ​​із застосуванням ЛІД технологій, має вузький діапазон УФ випромінювання. З одного боку це обмежує можливості апарату, так як під УФ випромінюванням застигають далеко не всі види покриттів. З іншого боку УФ випромінювання гарантує високу якість сушки, і мінімальна кількість часу, що витрачається на цей процес.

Звертаємо увагу на ...

Щоб купити лампу яка буде справлятися зі своїми функціональними завданнями, експерти рекомендують звернути увагу на:

 • потужність апарату (чим вона вище, тим менше за часом займає процес сушіння);
 • наявність функції автоматичного вимкнення;
 • наявність опції «таймер»;
 • якість відбивачів. Адже саме відбивачі більш ефективно розподіляють УФ випромінювання по боковій поверхні нігтя. Якість відбивачів впливає на час сушки лаку або гелю;
 • вид світлодіодів, які можуть бути понад яскравими або звичайними. Звичайні світлодіоди мають потужність до 12 Ватт, а понад яскраві - до 45 Ватт.

Для використання в салоні краще купити потужний апарат . Тоді як для домашнього використання підійде манікюрна лампа з невеликою потужністю. Такі міста, як Харків і Київ вже познайомилися з різними видами апаратів, скоро з повним асортиментом ознайомиться і вся Україна.

До популярних марках можна віднести ORLY, Gelish, OPI та ін. Всі моделі можна купити в нашому магазині за доступною ціною. І як показує практика, Київ вибирає саме цих виробників.

SS056570
928 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS43301
4382 грн
БрендIBD Країна виробникСША
SS102172
8400 грн
БрендCreative Країна виробникСША
SS111691
1200 грн
БрендSun Країна виробникУкраїна
SS111690
1801 грн
БрендSun Країна виробникУкраїна
SS111694
1201 грн
БрендSun Країна виробникУкраїна
SS100625
8975 грн
БрендIBD Країна виробникСША
SS100606
581 грн
БрендIBD Країна виробникСША
SS116902
300 грн
БрендSun Країна виробникКитай
SS111693
1500 грн
БрендSun Країна виробникУкраїна
SS110037
675 грн
БрендВиталина Країна виробникЮжная Корея, Китай
SS110041
540 грн
БрендВиталина Країна виробникЮжная Корея, Китай
SS98682
540 грн
БрендВиталина Країна виробникЮжная Корея, Китай
SS110029
405 грн
БрендВиталина Країна виробникЮжная Корея, Китай
SS085249
540 грн
БрендВиталина Країна виробникЮжная Корея, Китай
SS110035
540 грн
БрендВиталина Країна виробникЮжная Корея, Китай
SS110036
540 грн
БрендВиталина Країна виробникЮжная Корея, Китай
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 8980грн