Красиві нігті на тривалий час

Ідеальний манікюр сьогодні можна зробити і в салоні, і в домашніх умовах. У першому випадку потрібно вибрати хорошого майстра, у якого є і спеціальне обладнання, і матеріали. Ну а в другому випадку доведеться це обладнання купити, інакше досягти ідеально рівній фарбування не вийде. Так для створення ідеально рівного і красивого покриття, яке відрізняється не тільки естетичністю, але і довговічністю, потрібна ЛІД лампа для манікюру. Саме цей апарат забезпечує полімеризацію лакових і гелевих покриттів і надає їм яскравості, блиску і міцності. Фахівці в таких містах, як Київ і Харків на обличчястому досвіді переконалися в потрібності цього пристосування.

Що ж це за агрегат?

По суті, LED лампа для манікюру - це апарат оснащений лампочками світлодіодного типу, які забезпечують УФ випромінювання. Завдяки своїй конструктивній особливості LED апарат може використовуватися і при нанесенні гелевого покриття і навіть при нарощуванні за допомогою акрилу або гелю. Адже його завдання забезпечення якісної і швидкої сушки.

До основних переваг ЛІД лампи, яка продукує УФ випромінювання можна віднести:

 • зменшення часу на застигання матеріалів (гелю, лаку, акрилу і ін.). Якщо для сушки за допомогою звичайної лампи потрібно не менше 90 секунд, то ЛІД моделі дозволяють прискорити цей процес майже вдвічі. Напевно, швидкість сушіння, яка забезпечується УФ випромінюванням - це головна перевага LED лампи, купити яку можна в нашому інтернет-магазині. До речі, саме за швидкість сушіння LED технології користуються попитом у майстрів нігтьового дизайну в усьому світі, і Україна в цьому плані не виняток;
 • надійність і довговічність. Світлодіодні джерела світла, які продукують УФ випромінювання відрізняються дуже тривалим терміном служби. Так одна якісна LED лампа для манікюру може відпрацювати 50 000 годин, а це не багато не мало, 5 років. Так що ідея купити ЛІД лампу для манікюру - це хороше рішення, яке ще й відрізняється практичністю і економічною вигодою;
 • енергосберегаемості. ЛІД технології відрізняються тим, що забезпечують високу продуктивність і при цьому споживають мінімум енергії. Якщо порівняти звичайні і LED лампи, то перевага друге наявності. Адже манікюрна ЛІД лампа споживає в рази менше електроенергії, ніж її звичайна колега. Та й якість і швидкість сушіння при використанні LED апаратів підвищується в кілька разів, що не може не позначитися (позитивно) на роботі майстра і на якості манікюру;
 • безпеку. В цьому плані LED лампа не має конкурентів. По-перше, ці апарати не нагріваються навіть при тривалій роботі. Тобто, немає ніякого ризику отримати опіки. По-друге, УФ випромінювання абсолютно нешкідливо і не робить ніякого шкідливого впливу на шкіру рук. По-третє, ЛІД лампа не робить ніякого шкідливого впливу на навколишнє середовище;
 • ергономічність. Компактні розміри і легка вага дозволяють використовувати ці апарати в будь-яких умовах. ЛІД лампа не займає багато місця на робочому столі майстра манікюру і не вимагає ніяких особливих умов для зберігання. А якщо врахувати, що ті моделі, які сьогодні можна купити в нашому магазині відрізняються ще й стильним дизайном і різноманітним колірним виконанням, то можна стверджувати, що LED лампа для манікюру це ще й елемент декору робочого місця фахівця.

А чи є мінуси?

Переваги УФ випромінюванням для сушіння лаку і гелю фахівці з різних міст вже оцінили. На щастя і такі міста як Київ і Харків так само отримали доступ до останніх розробок виробників спеціального устаткування. Але як і у будь-якого оснащення, так і у ЛІД лампи є певні мінуси, серед яких особливо варто відзначити вартість і сировинну вибірковість.

Ціна виробу досить висока, тому купити його можуть дозволити собі не всі. Хоча, високою вартістю відрізняється професійне оснащення, що використовується в салонах. Тоді як УФ лампа для манікюру для «домашнього використання» відрізняється цілком демократичною ціною. Крім того, ціна апарат залежить від марки виробника, розмірів, форми і дизайну, тому ціновий діапазон досить широкий, що дозволяє навіть починаючому фахівцеві купити оптимальний за вартістю варіант.

Що стосується вибірковості в плані сировини, то ті моделі, які Україна вже встигла оцінити по достоїнству, хоч і відрізняються великою продуктивністю і широким функціоналом, все-таки можуть забезпечити якісну полімеризацію не всіх існуючих гель лаків або шелак, які представлені на ринку е.

Суть процесу

Маникюрная лампа, виготовлена ​​із застосуванням ЛІД технологій, має вузький діапазон УФ випромінювання. З одного боку це обмежує можливості апарату, так як під УФ випромінюванням застигають далеко не всі види покриттів. З іншого боку УФ випромінювання гарантує високу якість сушки, і мінімальна кількість часу, що витрачається на цей процес.

Звертаємо увагу на ...

Щоб купити лампу яка буде справлятися зі своїми функціональними завданнями, експерти рекомендують звернути увагу на:

 • потужність апарату (чим вона вище, тим менше за часом займає процес сушіння);
 • наявність функції автоматичного вимкнення;
 • наявність опції «таймер»;
 • якість відбивачів. Адже саме відбивачі більш ефективно розподіляють УФ випромінювання по боковій поверхні нігтя. Якість відбивачів впливає на час сушки лаку або гелю;
 • вид світлодіодів, які можуть бути понад яскравими або звичайними. Звичайні світлодіоди мають потужність до 12 Ватт, а понад яскраві - до 45 Ватт.

Для використання в салоні краще купити потужний апарат . Тоді як для домашнього використання підійде манікюрна лампа з невеликою потужністю. Такі міста, як Харків і Київ вже познайомилися з різними видами апаратів, скоро з повним асортиментом ознайомиться і вся Україна.

До популярних марках можна віднести ORLY, Gelish, OPI та ін. Всі моделі можна купити в нашому магазині за доступною ціною. І як показує практика, Київ вибирає саме цих виробників.

Часто задаваемые вопросы про Лампи для манікюру

❤ Какие самые популярные Лампи для манікюру в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Лампи для манікюру ❓

🦋 Какие бренды Лампи для манікюру представлены в магазине StyleSalon ❓

Лампи для манікюру
SS056570
Ціна: 928 грн
Лампи для манікюру
SS43301
Ціна: 4382 грн
Лампи для манікюру
SS111691
Ціна: 690 грн
Лампи для манікюру
SS111694
Ціна: 1201 грн
Лампи для манікюру
SS100625
Ціна: 8975 грн
Лампи для манікюру
SS100606
Ціна: 581 грн
Лампи для манікюру
SS111690
Ціна: 1801 грн
Лампи для манікюру
SS111693
Ціна: 1500 грн
Лампи для манікюру
SS110041
Ціна: 540 грн
Лампи для манікюру
SS116901
Ціна: 500 грн
Лампи для манікюру
SS088107
Ціна: 810 грн
Лампи для манікюру
SS98682
Ціна: 540 грн
Лампи для манікюру
SS110047
Ціна: 1620 грн
Лампи для манікюру
SS088114
Ціна: 540 грн
Лампи для манікюру
SS085249
Ціна: 540 грн
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 16760грн