Красиві нігті на тривалий час

Ідеальний манікюр сьогодні можна зробити і в салоні, і в домашніх умовах. У першому випадку потрібно вибрати хорошого майстра, у якого є і спеціальне обладнання, і матеріали. Ну а в другому випадку доведеться це обладнання купити, інакше досягти ідеально рівній фарбування не вийде. Так для створення ідеально рівного і красивого покриття, яке відрізняється не тільки естетичністю, але і довговічністю, потрібна ЛІД лампа для манікюру. Саме цей апарат забезпечує полімеризацію лакових і гелевих покриттів і надає їм яскравості, блиску і міцності. Фахівці в таких містах, як Київ і Харків на обличчястому досвіді переконалися в потрібності цього пристосування.

Що ж це за агрегат?

По суті, LED лампа для манікюру - це апарат оснащений лампочками світлодіодного типу, які забезпечують УФ випромінювання. Завдяки своїй конструктивній особливості LED апарат може використовуватися і при нанесенні гелевого покриття і навіть при нарощуванні за допомогою акрилу або гелю. Адже його завдання забезпечення якісної і швидкої сушки.

До основних переваг ЛІД лампи, яка продукує УФ випромінювання можна віднести:

 • зменшення часу на застигання матеріалів (гелю, лаку, акрилу і ін.). Якщо для сушки за допомогою звичайної лампи потрібно не менше 90 секунд, то ЛІД моделі дозволяють прискорити цей процес майже вдвічі. Напевно, швидкість сушіння, яка забезпечується УФ випромінюванням - це головна перевага LED лампи, купити яку можна в нашому інтернет-магазині. До речі, саме за швидкість сушіння LED технології користуються попитом у майстрів нігтьового дизайну в усьому світі, і Україна в цьому плані не виняток;
 • надійність і довговічність. Світлодіодні джерела світла, які продукують УФ випромінювання відрізняються дуже тривалим терміном служби. Так одна якісна LED лампа для манікюру може відпрацювати 50 000 годин, а це не багато не мало, 5 років. Так що ідея купити ЛІД лампу для манікюру - це хороше рішення, яке ще й відрізняється практичністю і економічною вигодою;
 • енергосберегаемості. ЛІД технології відрізняються тим, що забезпечують високу продуктивність і при цьому споживають мінімум енергії. Якщо порівняти звичайні і LED лампи, то перевага друге наявності. Адже манікюрна ЛІД лампа споживає в рази менше електроенергії, ніж її звичайна колега. Та й якість і швидкість сушіння при використанні LED апаратів підвищується в кілька разів, що не може не позначитися (позитивно) на роботі майстра і на якості манікюру;
 • безпеку. В цьому плані LED лампа не має конкурентів. По-перше, ці апарати не нагріваються навіть при тривалій роботі. Тобто, немає ніякого ризику отримати опіки. По-друге, УФ випромінювання абсолютно нешкідливо і не робить ніякого шкідливого впливу на шкіру рук. По-третє, ЛІД лампа не робить ніякого шкідливого впливу на навколишнє середовище;
 • ергономічність. Компактні розміри і легка вага дозволяють використовувати ці апарати в будь-яких умовах. ЛІД лампа не займає багато місця на робочому столі майстра манікюру і не вимагає ніяких особливих умов для зберігання. А якщо врахувати, що ті моделі, які сьогодні можна купити в нашому магазині відрізняються ще й стильним дизайном і різноманітним колірним виконанням, то можна стверджувати, що LED лампа для манікюру це ще й елемент декору робочого місця фахівця.

А чи є мінуси?

Переваги УФ випромінюванням для сушіння лаку і гелю фахівці з різних міст вже оцінили. На щастя і такі міста як Київ і Харків так само отримали доступ до останніх розробок виробників спеціального устаткування. Але як і у будь-якого оснащення, так і у ЛІД лампи є певні мінуси, серед яких особливо варто відзначити вартість і сировинну вибірковість.

Ціна виробу досить висока, тому купити його можуть дозволити собі не всі. Хоча, високою вартістю відрізняється професійне оснащення, що використовується в салонах. Тоді як УФ лампа для манікюру для «домашнього використання» відрізняється цілком демократичною ціною. Крім того, ціна апарат залежить від марки виробника, розмірів, форми і дизайну, тому ціновий діапазон досить широкий, що дозволяє навіть починаючому фахівцеві купити оптимальний за вартістю варіант.

Що стосується вибірковості в плані сировини, то ті моделі, які Україна вже встигла оцінити по достоїнству, хоч і відрізняються великою продуктивністю і широким функціоналом, все-таки можуть забезпечити якісну полімеризацію не всіх існуючих гель лаків або шелак, які представлені на ринку е.

Суть процесу

Маникюрная лампа, виготовлена ​​із застосуванням ЛІД технологій, має вузький діапазон УФ випромінювання. З одного боку це обмежує можливості апарату, так як під УФ випромінюванням застигають далеко не всі види покриттів. З іншого боку УФ випромінювання гарантує високу якість сушки, і мінімальна кількість часу, що витрачається на цей процес.

Звертаємо увагу на ...

Щоб купити лампу яка буде справлятися зі своїми функціональними завданнями, експерти рекомендують звернути увагу на:

 • потужність апарату (чим вона вище, тим менше за часом займає процес сушіння);
 • наявність функції автоматичного вимкнення;
 • наявність опції «таймер»;
 • якість відбивачів. Адже саме відбивачі більш ефективно розподіляють УФ випромінювання по боковій поверхні нігтя. Якість відбивачів впливає на час сушки лаку або гелю;
 • вид світлодіодів, які можуть бути понад яскравими або звичайними. Звичайні світлодіоди мають потужність до 12 Ватт, а понад яскраві - до 45 Ватт.

Для використання в салоні краще купити потужний апарат . Тоді як для домашнього використання підійде манікюрна лампа з невеликою потужністю. Такі міста, як Харків і Київ вже познайомилися з різними видами апаратів, скоро з повним асортиментом ознайомиться і вся Україна.

До популярних марках можна віднести ORLY, Gelish, OPI та ін. Всі моделі можна купити в нашому магазині за доступною ціною. І як показує практика, Київ вибирає саме цих виробників.

Часто задаваемые вопросы про Лампи для манікюру

❤ Какие самые популярные Лампи для манікюру в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Лампи для манікюру ❓

🦋 Какие бренды Лампи для манікюру представлены в магазине StyleSalon ❓

SS056570
928 грн
SS111691
690 грн
SS111694
1201 грн
SS111690
1801 грн
SS111693
1500 грн
SS116902
300 грн
SS110035
540 грн
SS116901
500 грн
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 8980грн