Одноразова продукція для перукарень та салонів краси

Для ще більшого комфорту і безпеки

Індустрія краси – це одна з тих сфер, в якій дуже важлива стерильність і дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм. Хтось запитає, навіщо в салоні краси дотримуватися суворих правил гігієни, адже це не медичний заклад? Насправді проведення регулярного очищення і дезінфекції в салоні краси повинно здійснюватися не рідше, ніж в будь-якому лікарському кабінеті. Адже майстри манікюру і педикюру, перукарі і тим більше косметологи в процесі своєї роботи взаємодіють з шкірними покривами Клієнтів, і з різними частинами тіла. Тому і меблі, і всі допоміжні аксесуари, які використовуються при проведенні косметичних процедур, стрижок, нейл-дизайну повинні оброблятися спеціальними дезінфікуючими засобами. Звичайно це забирає і час, і вимагає певних фінансових витрат, тому ідеальним рішенням стали одноразові витратні матеріали для салонів, виготовлені зі спеціальних матеріалів. Велика частина таких витратних аксесуарів і допоміжних матеріалів відноситься до групи одноразової продукції і використовується тільки один раз, що з одного боку дозволяє забезпечити належний рівень стерильності, а з іншого – не вимагає часу на підготовку (прання, дезінфекцію, сушку і прасування). У різних містах, і Київ не виняток, така продукція використовується вже давно.

Ну а з огляду на популярність, а головне економічну доцільність, виробники витратного матеріалу пропонують великий вибір товарів, і сьогодні одноразова продукція для салонів краси та перукарень представлена в широкому асортименті.

Від шапочок до простирадл

Сьогодні можна купити найрізноманітніші вироби, призначені для збільшення комфорту і відвідувача салону краси, і майстра.

Так одноразові витратні матеріали для салонів, СПА центрів і перукарень включають:

  • рушники і простирадла;
  • бахіли і тапочки;
  • рукавички і шапочки та ін.

Насправді продукції, яка може позиціонуватися як одноразовий витратний матеріал, набагато більше. Як правило, кожен салон краси купує таку продукцію в залежності від потреб, з урахуванням проведених процедур, і навіть відштовхуючись від статусу закладу.

Матеріал має значення

Сьогодні можна купити одноразову продукцію для салонів краси або перукарень виготовлену з:

  • поліетилену ;
  • тканини;
  • целюлози.

Для перукарень виробники недорого пропонують не тільки традиційні шапочки, які завдяки резинкам міцно тримаються на голові і можуть використовуватися і при проведенні хімічної завивки, і під час проведення фарбування волосся, але, і спеціальні паперові смужки на шию, які запобігають подразненню шкіри.

У косметології одноразова продукція для салонів краси представлена ще в більшому асортименті і це не дивно, так як тут проводяться найрізноманітніші процедури, які вимагають суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Крім того, що сьогодні доступні найрізноманітніші витратні матеріали для перукарів і майстрів манікюру, косметологів і стилістів, що відрізняються за своїм функціональним призначенням, в інтернет магазинах представлений великий вибір і в плані колірного і навіть дизайнерського виконання. Так наш інтернет магазин пропонує недорого шапочки і пов'язки для волосся, рукавички і бахіли, виконані з поліетилену або спеціальної целюлози білого, рожевого і навіть зеленого кольору.

Здавалося б, яке значення має колір або дизайн, адже витратні матеріали для перукарів і косметологів все одно одноразові і підлягають утилізації вже після першого використання? Але як показує практика, естетична складова має величезне значення при облаштуванні салонів краси та перукарень.

Щоб заощадити на придбанні витратних матеріалів, експерти рекомендують купувати їх оптом. До речі, покупка оптом дозволяє і оптимізувати витрати (купити товар недорого), і заощадити час. Так недорого придбавши оптом шапочки, рушники і простирадла, бахіли і рукавички можна на довгий період забезпечити професіоналів перукарень та салонів краси необхідними матеріалами і тим самим забезпечити їм комфортні і безпечні умови роботи.

До речі, одноразова продукція для салонів краси оптом яку можна купити в інтернет магазині, дозволяє забезпечити високий рівень стерильності і гігієнічності приміщень, при цьому витрати на прання і дезінфекцію зводяться до нуля. І це ще одна перевага якою відрізняються одноразові витратні матеріали для перукарів, майстрів манікюру та гримерів, Київ яку використовує вже не перший рік.

Традиційний набір

Є такі матеріали, купити які експерти радять і при оснащенні салонів краси, і при поповненні арсеналу перукарень.

Так до універсальної одноразової продукції, яку Київ використовує давно, можна віднести:

  • бахіли, які дозволяють підтримувати чистоту в салоні або перукарні навіть в період зимової або осінньої сльоти. Крім того, Клієнту не потрібно буде знімати взуття навіть при проведенні певних косметичних процедур. Адже на взуття можна надіти бахіли, а крісло косметичне прикрити спеціальним одноразовим простирадлом, купити яке так само пропонує наш магазин;
  • рукавички і маски. Цей вид одноразової продукції призначений більше для майстрів, які в процесі роботи потребують певного захисту. Одноразові рукавички дозволяють звести до мінімуму ризик інфікування. Що стосується втрати тактильних відчуттів, то ті продукти, які пропонує купити наш інтернет магазин ніяк не впливають на якість роботи фахівця і на його тактильні відчуття. Адже виготовлені рукавички з міцного, але дуже тонкого матеріалу і Київ це вже оцінив;
  • шапочки для волосся і пов'язки на шию. Шапочки для волосся, виготовлені з поліетилену і флісу широко використовуються не тільки в перукарнях, але і в соляріях, та салонах краси. Шапочка дозволяє захистити волосся від впливу УФ випромінювання. Що стосується використання цього виду одноразової продукції в косметичному салоні, то він дозволяє убезпечити локони від попадання на них різних засобів (масок, кремів, сироваток та ін.);
  • простирадла, рушники, серветки – ця одноразова продукція для салонів краси та перукарень, Київ яку використовує вже давно, позиціонується як витратний матеріал, призначений для оснащення центрів краси. Незважаючи на те, що купити різні види продукції сьогодні можна в будь-якому маркеті, перевагу краще віддавати перевіреним постачальникам. Адже ця продукція хоч і одноразова, але повинна відповідати певним вимогам. Так всі матеріали, які пропонує наш інтернет магазин виготовлені з якісної гіпоалергенної сировини і не викликають ніякого дискомфорту ні у майстра, ні тим більше у клієнта салону краси або перукарні.

У нас можна купити якісну і безпечну одноразову продукцію, Київ яку вже встиг оцінити, і яка підходить для використання і в перукарні, і в салоні краси, і в солярії, і в СПА центрі.

БрендEstel Professional Країна виробникРосія
БрендComair Країна виробникНімеччина
00681
1
5
75 грн
БрендEurostil Країна виробникІспанія
3011768
0.0
97 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3060012
2
5
588 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS84626
0.0
50 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
БрендComair Країна виробникНімеччина
3040028
0.0
38 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3011906 (0745001)
0.0
210 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
0099531
0.0
340 грн
БрендSibel Країна виробникНімеччина
3011905 (0758001)
0.0
322 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендSibel Країна виробникБельгія
3011907 (0791047)
0.0
320 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
2050148 (0719011)
0.0
1048 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS84623
0.0
629 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
3011623 (0715053)
0.0
627 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS109891
0.0
95 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
БрендSibel Країна виробникБельгія
Comair Ватный шнур 7001029.
Знижка 14%
SS110236
0.0
452 грн 389 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS112200
0.0
1533 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
БрендComair Країна виробникНімеччина
3011618 (0715300)
0.0
263 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
Ще
1 2 3 4 5