Зажими і шпильки для волосся

Професійне перукарське обладнання вражає своєю різноманітністю і унікальними функціональними можливостями. І навіть здавалося б такий простий аксесуар як затискачі для волосся буває різних видів, розмірів, форм і навіть має різне призначення. Хоча ні, призначення все затискачі для волосся, як професійні, так і декоративні, мають одне і теж, а ось сфери застосування у цих пристосувань, як правило, різні. До речі, конструкції їх здаються схожими тільки на перший погляд. Тоді як при детальному розгляді виявляється, що професійні аксесуари відрізняються від своїх колег, призначених для декоративних цілей.

Для будь-якої шевелюри

Існує стереотип, що затискачі для волосся потрібні тільки власницям довгих пасом. Насправді це не так і сьогодні можна купити пристосування, які прекрасно «утримують» навіть короткі завитки або неслухняні локони. Залежно від виду і форми затискачі для волосся можуть використовуватися як декоративний елемент при створенні зачісок і як робочий перукарський аксесуар.

Сьогодні можна купити різні затискачі для волосся, в тому числі:

 • декоративні ( тобто звичайні шпильки);
 • професійні (тобто перукарні пристосування).

Декоративні шпильки вражають своєю різноманітністю, так як відрізняються і за формою, і за розмірами, і за матеріалом виготовлення, і за вартістю. Деякі шпильки за своїм виглядом нагадують справжні витвори мистецтва, а деякі дійсно позиціонуються як дорогі ювелірні прикраси.

Найпоширеніші і популярні шпильки, які використовуються при проведенні повсякденних і вечірніх укладок це краби. Як і випливає з назви ці шпильки зовні нагадують морських мешканців. Але крім своєї химерної форми шпильки краби відрізняються дуже високою практичністю і простотою використання. Купити краби для створення зачісок можна і зі стразами, і з квітами, і з бісером, і з найрізноманітнішим декором. Шпильки краби відрізняються за розмірами. Звичайно якщо локони довгі, то краще купити великий краб, який просто і головне швидко дозволяє зафіксувати навіть складну зачіску.

Як правило, краби позиціонуються як декоративний елемент, хоча, можуть бути і професійними.

Затискачі також можуть бути:

 • перукарні (для професійного використання);
 • декоративні (для прикраси волосся і створення зачісок).

Різновиди аксесуарів

Класичні шпильки затискачі дозволяють «забирати» і утримувати в потрібному стані навіть дуже пишну шевелюру. А ось затискачі для волосся перукарні допомагають Майстрові розділити локони на окремі частини і тим самим спрощують процес укладання, фарбування, стрижки і хімічної завивки.

Як декоративні шпильки, так і затискачі перукарні можуть бути виконані не тільки з пластика, але і з алюмінію або металу.

Сфера застосування

Як і зрозуміло з визначення затискачі для волосся перукарні використовуються майстрами в салонах і центрах краси. У роботі майстра зачісок і стрижок професійні затискачі для волосся - це не дрібна деталь, а дуже важливий аксесуар, який позиціонується як допоміжний засіб, без якого провести фарбування пасом або тонування, хімічну завивку або стильну стрижку неможливо. Тому перед тим як купити ці пристосування, не зайвим буде ознайомитися з моделями різних виробників і вибрати для себе оптимальний варіант. Наприклад, в нашому інтернет-магазині можна купити моделі таких іменитих брендів, як Comair і Label.m. Але особливою популярністю користується у професіоналів продукція японських компаній VT Professional і Y.S.Park.

Якщо купуючи шпильки декоративні, споживач звертає увагу на їх дизайн, розмір і колір, то вибираючи затискачі перукарні Майстри приділяють увагу таким параметрам, як щільність «затиснення» і міцність фіксації.

Як правило, затискачі перукарні відрізняються однотонним кольором і жорстким «затисненням». При цьому кольорова палітра виробів дуже різноманітна. Так в інтернет-магазині можна придбати і червоні, і жовті, і сині шпильки. Вибирає Майстер колір аксесуара виходячи з обличчястих смакових переваг. Але, як показує практика, найчастіше Майстри вибирають вироби з металу або алюмінію, які мають характерний металевий колір. Хоча останнім часом особливою популярністю користуються вироби з карбону, які також можна придбати в інтернет-магазині.

Перукарні затискачі використовують:

 • при укладанні;
 • при поділі укладання на різні ділянки;
 • при «захопленні» країв укладання;
 • при завивці (для фіксації).

В залежності від способу фіксації волосся перукарні шпильки відносяться до того чи іншого виду:

 • качечки (з довгим корпусом і маленькими зубчиками)
 • краби, які відрізняються жорсткими зубчиками і невеликим корпусом.

Окремо виділяють перукарні пристосування за формою нагадують метелика, за допомогою яких можна легко розділяти волосся на окремі ділянки і добре фіксувати їх.

Вартість професійного оснащення залежить і від матеріалу, з якого вона виготовлена, і від марки виробника. Але для того щоб купити якісну продукцію і при цьому заощадити, експерти радять купувати вироби оптовими партіями. Тим більше що в повсякденній роботі перукаря затиск завжди повинен бути під руками.

Часто задаваемые вопросы про Зажими і шпильки для волосся

❤ Какие самые популярные Зажими і шпильки для волосся в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Зажими і шпильки для волосся ❓

🦋 Какие бренды Зажими і шпильки для волосся представлены в магазине StyleSalon ❓

SS110289
55 грн
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
SS109592
127 грн
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
SS3176
220 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS109750
297 грн
БрендHairWay Країна виробникНімеччина
3150024
110 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS109748
297 грн
БрендHairWay Країна виробникНімеччина
3150025
110 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS79394
110 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS4438
270 грн
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
SS110222
116 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS109941
70 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
3150156 (764080)
138 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS111030
109 грн
БрендEurostil Країна виробникІспанія
SS120991
189 грн
БрендInvisibobble Країна виробникНімеччина
7000268
332 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3150158
124 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS109952
75 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
SS110227
110 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS111031
53 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
SS110224
92 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS117859
54 грн
БрендTico Professional Країна виробникКитай
SS109954
43 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
SS109959
193 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
SS117856
33 грн
БрендTico Professional Країна виробникКитай
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 20грн
 • 610грн