Таке косметичний засіб як лак для нігтів добре знайоме нашим споживачкам, причому з давніх-давен. Призначений цей продукт для покриття декоративно-захисним шаром nailsповерхності на руках і ногах. Сьогодні на ринку косметики для handscare представлена ​​дуже різноманітна продукція, серед якої особливо виробиться новинка, яка поєднує в собі переваги двох різних матеріалів і позиціонується як гелевий лак.   Але для того щоб зрозуміти а в чому ж особливість цього нового винаходу, в чому його переваги і чому його ціна вище, необхідно зрозуміти в чому різниця між usualnailvarnish, гелем і їх гібридом.

Китайські коріння

Згідно з останніми дослідженнями, varnish винайшли в Китаї задовго до нашої ери. Оскільки під час правління династії Мін в моді були довгі кігтики, які були візитною карткою людини і символізували його високе соціальне становище, то і чоловіки і жінки відрощували їх з максимально можливою довжиною. Так, архівні дані свідчать, що довжина кігтиків деяких представниць вищого китайського суспільства могла досягати 25 см.! До речі, якщо довгі ноготочки у жінок символізували належність до багатого роду і підтверджували, що леді не займається ніяким ручною працею, то у чоловіків вони були мірилом мужності. Китайські мандарини так само вважали, що довгі кігтики здатні захистити від темних і злих сил і наділяли їх властивостями амулета від псування і пристріту. Ну а для того, щоб з одного боку зміцнити нігтьову пластину, а з іншого зробити їх зовнішній вигляд більш оригінальним і придумали спеціальні барвники, якими покривалася поверхню і яких можна вважати предками сучасного polish.

Стародавні єгиптяни так само прикрашали свої руки, фарбуючи їх спеціальною пастою, приготовленої з листя Червениця. Цю пасту використовували для фарбування стоп, волосся, рук і, звичайно ж, нігтів.

Красиві доглянуті руки були обов'язковим атрибутом і стародавніх римлян, які полірували свої кігтики сумішшю виготовленої з крові і тваринного жиру.

Ну а завдяки Чарльзу Ревсона, який пізніше став засновником знаменитої на весь світ компанії Ревлон, сучасні жінки були позбавлені від необхідності застосовувати handemade засоби, і отримали доступ до унікального речовини з незмивним водонерастворімимі властивостями. Свій перший продукт Ревсона розробив в 1934 році і треба визнати, що перший nailvarnish був досить нестійким (тримався близько 2-х днів), з нестабільною структурою і з досить бідної кольоровою гамою. Так в далекому 1935 році у жінок була можливість купити тільки redpolish, і надати своїм кігтиками тільки червоний колір (або використовувати варіації на тему червоного). Мінусом перших продуктів була їх формула, в складі якої були речовини, які складно назвати небезпечними для людини і навколишнього середовища. Ну а для зняття цього « барвника » потрібен був ацетон, який так само сьогодні не використовується на увазі свою токсичність.

Сучасні продукти, звичайно не йдуть ні в яке порівняння зі своїми предками ні в плані колірного різноманіття, ні в плані стійкості і довговічності, ні в плані зовнішнього вигляду, ні в плані екологічної безпеки. Крім того, в процесі свого апгрейдинг, завдяки появі абсолютно інноваційних речовин, таких як акрил і гель, декоративна нейл косметика поєднала в собі переваги різних продуктів, і сьогодні гелевий лак фактично витіснив свого попередника і став найпопулярнішим засобом для догляду за кігтиками і на руках і на ногах. Не дивлячись на те, що ціна новинки на порядок вище, її популярність від цього не страждає. І якщо раніше купити такий інноваційний матеріал для нейл дизайну можна було тільки в спеціалізованих магазинах, і доступний він був здебільшого тільки професіоналам, то сьогодні будь-хто може придбати гелевий лак будь-якого кольору і будь-якого виробника.

 

Традиційний склад

Звичайний нейл polish, ціна на який доступна покупцеві з будь-яким рівнем доходу, як правило, складається з:

 • полімерів;
 • розчинників;
 • пластифікаторів;
 • пігментів.

В основі будь-якого нейл varnish знаходяться полімери , бла обдарував яким і утворюється горезвісна блискуча міцна плівка, яка на мові професіоналів називається « лакове покриття & raquo ;. Основні полімери, які використовуються при виробництві usualpolish - це ТСФ (тосіламідформальдегідная смола) і нитроцеллюлоза. До речі, саме похідні нітроцелюлози в процесі розчинення в розчинниках створюють тверду плівку, яка забезпечує знаменитий глянсовий блиск. Правда без ТС нитроцеллюлоза не зможе забезпечити декоративної емалі потрібний рівень зчеплення з нейл пластиною, та й саме покриття буде крихким і « ламким & raquo ;. Тоді як ТСФ надає речовині міцності і забезпечує якісне зчеплення декоративної емалі і поверхні нігтів.

Оскільки традиційний polish твердне не в процесі полімеризації, а в процесі випаровування розчинників, їх присутність в складі продукту є обов'язковим. По суті розчинник – це гарантія того що « фарба » буде нанесена рівним і гладким шаром, а процес висихання буде максимально коротким. Під лаковими розчинниками розуміють бутилацетат і етилацетат, безпеку яких підтверджена тим фактом, що дуже часто вони використовуються при виробництві кондитерських виробів, зокрема цукерок. Саме ці ефіри і надають готовому продукту характерний яскравий аромат. Ну а для того щоб знизити рівень вибухонебезпечності нітроцелюлози, до складу суміші додають аналог етилового спирту – спирт ізопропіловий, який так само входить до складу професійних антисептирующая препаратів.   За рівномірний розподіл « фарби » на поверхні відповідає Гектор стеаралконій, а за швидке висихання – диметикон.

Неможливо уявити суміш без пластифікаторів, які відповідають за міцність і еластичність лакової плівки. В як пластифікатори найчастіше використовують камфору і бібутілфталат. Останньому, правда, приписують негативний вплив на організм людини, тому в продукції європейських брендів його немає. До речі, перед тим як купити нейл polishспеціалісти рекомендують ознайомитися з його складом, щоб убезпечити себе від різних несподіванок. До камфори ні у споживачів, ні у експертів немає жодних претензій, так як це натуральний пластифікатор, який створений з витяжки камфорового дерева. Але, якщо у людини є певна непереносимість цієї речовини, то краще купити продукт, який не містить його в своєму складі.

Що стосується пігментів, то вони можуть бути як синтетичними, так і натуральними. Основні пігменти, які використовуються при виробництві usual polish це:

 • слюда, що надає покриттю мерехтливий ефект;
 • силікат, який контролює лакову консистенцію і запобігає осіданню пігментів;
 • титану діоксид, завдяки якому речовина набуває ідеально білий колір. Використовується так само для регулювання всіх інших відтінків;
 • спеціальна сіль, додає емалі ефект перламутру;
 • кислота лимонна, яка виступає в ролі стабілізуючого агента;
 • різнокольорові пігменти, надають речовини будь-який колір, починаючи від білого, закінчуючи чорним.

 

Групи і підгрупи

Сказати, що звичайні нейл емалі відрізняються тільки за кольором або по марці виробника, було б не зовсім коректно. По-перше, всі продукти мають різну вартість, а ціна в свою чергу залежить і від призначення косметичного засобу. Так на ринку нейл косметики сьогодні можна купити такі лаки:

 • основи, які наносяться у вигляді першого базового шару і які забезпечують захист nail пластини від пожовтіння або виконують вирівнюють функції. Для того щоб основа ідеально вирівняла поверхню пластини в неї додають шовк або тальк. Основа так само може бути лікувальною. До складу лікувальної бази входять різні інгредієнти сприяють зміцненню і росту нігтів, а так само спеціальні препарати здатні вирішити такі проблеми як грибок або інші ураження;
 • кольорові декоративні емалі, які наносяться на основу і призначені для додання поверхні пластини необхідного кольори. Незалежно від марки виробника і від якості декоративного покриття, експерти рекомендують наносити його як мінімум в два шари, щоб додати поверхні колір більш насиченим а вид гладше і рівніше. Купити декоративну емаль можна в будь-якому магазині косметики, що стосується вартості, то, як правило, ціна залежить в першу чергу від марки виробника;
 • захисні, які відрізняються прозорим кольором і призначені для нанесення на декоративний шар для його захисту від лущення і розтріскування. Крім захисту надає нігтям глянцюватий і більш привабливий зовнішній вигляд.

Нанесення звичайного polish не вимагає ні спеціального обладнання, ні унікальних навичок, тому дуже часто жінки самостійно (в домашніх умовах) покривають свої кігтики звичайними декоративними емалями.   Тоді як для нанесення деяких інноваційних матеріалів потрібні і спеціальне оснащення, і певні навички.

 

Гель – це не емаль

Gel для нейл дизайну – це не просто матеріал, за допомогою якого можна наростити красиві і довгі ноготочки, це ціла система, до складу якої входять унікальні компоненти, що дозволяють фактично « створювати » ніготь. Якщо спростити визначення гелю – то це своєрідний фотополімер, який застигає під УФ випромінюванням і який при цьому набуває потрібної форми. На відміну від акрилу, який так само використовується для nailsнаращіванія, у гелю немає характерного різкого запаху. Крім того такі нігтьові виглядають натуральніше і природніше. Залежно від виду розрізняють гелі:

 • однофазні;
 • двофазні;
 • трифазні;
 • кольорові.

Так само gel може відрізнятися за текстурою і за іншими параметрами. При роботі з цією сумішшю (тобто при нарощуванні) використовують спеціальний інструмент і спеціальне оснащення (УФ лампу). Купити і оснащення і витратні матеріали можна в спеціалізованих магазинах. Що стосується вартості, то ціна залежить від марки виробника.

Gel, як матеріал для нарощування має ряд переваг, серед яких:

 • відсутність різкого запаху;
 • більш просте і швидке нанесення матеріалу;
 • високий рівень адгезії;
 • широка функіціональность, яка полягає в тому, що gel може бути використаний і для тіпси , і для ліплення і для створення манікюру в стилі Френч і ін.

в залежності від властивостей gelможет бути несветочувствітельним або навпаки твердне під впливом світла. Купити nailsgel можна сьогодні в будь-якому магазині спеціальної косметики, ціна на продукцію залежить від типу і марки виробника. При наявності спеціального обладнання і певної вправності нарощувати нігті гелем можна самостійно в домашніх умовах.

 

Час гібридів

Розібравшись в тому що таке лак для нігтів і гель і в чому їхня відмінність тепер можна зрозуміти всі переваги, якими володіє гелевий лак, який по суті є гібридом цих двох таких різних cosmeticproducts. Унікальний cosmeticproduct дозволяє кожній жінці стати володаркою розкішних і доглянутих нагідок, не вдаючись до нарощування. Тобто нанесення цього інноваційного засоби – це щось середнє між гелевим нарощуванням і нанесенням звичайного nailpolish. Говорити про переваги цієї новинки можна довго, але, напевно, головна характеристика, завдяки якій популярність цієї розробки постійно зростає - це довговічність. Унікальна структура дозволяє зміцнити і зробити товщі натуральну нігтьову пластину, що в свою чергу дозволяє жінці, нарешті то, забути про проблему расслаивающихся і вічно ламаються кігтиків. Піонером на ринку гібридного матеріалу стала компанія CND, яка випустила свій gel-polishshellac. Напевно, тому shellac стало ім'ям прозивним і сьогодні будь-який гелевий лак звичайний споживач називає шелаком. Хоча, треба визнати, що на ринку нігтьової косметики представлена ​​продукція різних брендів, яка відрізняється і за своєю колірній палітрі, і за вартістю.

Основні параметри, які відрізняють gel varnish від звичайного це:

 • довговічність покриття. Так лак-гель здатний зберігатися на нігтьової пластини протягом двох, а то й трьох тижнів (в залежності від якості матеріалу і від « умов експлуатації »);
 • простота використання. В принципі, регулярно оновлювати покриття можна навіть в домашніх умовах без обов'язкового відвідування салону;
 • простота зняття так само додає продукту популярності;
 • гарний зовнішній вигляд;
 • різноманітність текстури та кольорової палітри;
 • ідеально рівне нанесення і ін.

 

і все-таки CND

Не дивлячись на те, що на ринку представлена ​​продукція самих різних брендів, особливою популярністю у наших споживачів користується саме shellac. Цьому є цілком логічне пояснення, так як саме цей винахід було першим лаковим гелем, який випустила компанія CND, і який до цих пір вважається золотим стандартом в індустрії. Купити його можна в бутиках косметики або в інтернет магазинах.

Shellacлегко наноситься і так само легко знімається. Для нейл дизайну Вам знадобиться всього лише звичайна пензлик, за допомогою якої можна нанести рівний і тонкий шар засобу. Ніяких попередніх і підготовчих етапів у вигляді запиливания нігтів при нанесенні shellac проводити не потрібно. Висихає shellac швидко, а з обладнання Вам знадобиться тільки УФ-лампа.

Розробка компанії CND – це дуже стійкий матеріал, який здатний не втрачати свій зовнішній вигляд навіть після 2-х а то і 3х тижнів « шкарпетки & raquo ;. Але, напевно, найголовнішою перевагою продукції компанії CND є її унікальна запатентована « 3 free » формула, яка складається тільки з безпечних інгредієнтів і НЕ містить ні толуол, ні формальдегіди, ні інші токсичні речовини. Завдяки унікальній формулі shellac позиціонується як гіпоаллрегенное речовина, яке підходить будь-якій людині і не викликає ніяких алергічних реакцій.

Сьогодні можна купити близько 39 колірних відтінків шелаку, що дозволяє кожній жінці підібрати ідеальний для себе варіант.

Shellac користується попитом у споживача і при цьому заслужив позитивні відгуки у професіоналів нігтьового дизайну. Так згідно зі статистикою, кожен другий Клієнт вибирає саме шелак, і це не дивлячись на те, що ціна на нього набагато вище, ніж на аналогічні товари інших марок.

До речі, продумана у шелаку не тільки формула, але і упаковка. Кришечка флакона дуже зручна в застосуванні, не вислизає і її можна закрити навіть за допомогою однієї руки, що дуже важливо, особливо при нанесенні шелаку в домашніх умовах.

Існують певні правила нанесення shellac, які дозволяють насолодитися усіма перевагами даного cosmeticproduct. Так нанесений по всім стандартам гель лак не тільки протримається дві, а то й три тижні, але й не втратить ні свій блиск, ні ідеально рівну текстуру. На відміну від звичайного покриття пластина вкрита гелевим лаком виглядає більш красиво і доглянуто, а на відміну від нарощених кігтиків – натуральніше і природніше. При цьому на відміну від нарощених кігтиків, які мають певний вплив на натуральний ніготь, шелак захищає пластину і дозволяє їй дихати. Шелак має властивість проникати в пористий верхній шар і надавати пластині міцності і стійкості. Навіть ламкі і проблемні nailsпод покриттям шелак стають мене уразливими, в тому числі, для механічної дії. Шелак абсолютно не перешкоджає нормальному росту naturalnails, і навпаки позитивно позначається на їх стані.

 

Ціна питання

Деякі дами досі відмовляють собі в задоволенні зробити манікюр за допомогою новинки від CND, мотивуючи відмову високою вартістю. Але насправді ціна косметичного засобу в даному випадку абсолютно виправдана. Адже витрата новинки в кілька разів нижче, ніж витрата usualnailpolish, та й результат абсолютно різний. Для тих, хто не готовий самостійно вдома наносити shellac, дана послуга доступна в салонах, де майстер не тільки зніме « старе » покриття, а й завдасть нове. Оцінивши всі переваги такого манікюру, Ви обов'язково прийдете до висновку, що шелак це більш практичний і економічний варіант.

(2)
SS78365
356 грн
БрендCreative Країна виробникСША
SS085937
300 грн
БрендEzFlow Країна виробникСША
(1)
SS122628
468 грн
Didier LabOne Step Gel Polish - Одношаговый гель-лак БрендDidier Lab Країна виробникФранція
(1)
SS94967
2900 грн
БрендEzFlow Країна виробникСША
SS105184
325 грн
БрендOrly Країна виробникСША
SS122627
372 грн
Didier LabGel Polish Studios - Гель-лаки БрендDidier Lab Країна виробникФранція
SS085800
432 грн
БрендIBD Країна виробникСША
SS110400
460 грн
БрендOrly Країна виробникСША
SS085803
432 грн
БрендIBD Країна виробникСША
SS122630
510 грн
Didier LabStructure Color Polybase - Полибаза БрендDidier Lab Країна виробникФранція
SS110434
300 грн
БрендOrly Країна виробникСША
SS110473
300 грн
БрендOrly Країна виробникСША
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 70грн
 • 2900грн
Гель-лаки та допоміжні засоби