Перукарські інструменти

Перукарські інструменти 

Перед тим як приступити до облаштування робочого місця перукаря необхідно визначитися з питанням, які перукарські інструменти повинні знаходиться у його на робочому місці, для нормальної роботи фахівця з стрижок і укладанні. Ціна на перукарський інструмент залежить від багатьох факторів, а також не мало важливий сам бренд.

Обов'язкові перукарські інструменти, пристосування, приналежності й аксесуари на робочому місці майстра:

До необхідних речей так само можна віднести одяг і косметичні засоби для стайлінгу, ціна на які, так само може бути різною.

Наш інтернет магазин інструментів для професійного використання пропонує великий а сортимент аксесуарів де Ви знайдете все для перукаря.

Всьому голова - гребінець

Перше, що спадає на думку при згадці про професії перукаря так це гребінець. І якщо для рядового користувача це просто засіб для розчісування волосся, то для професіонала це унікальний інструмент без якого він як без рук (в прямому сенсі).Професійні гребінця, якими користуються фахівці в салонах, відрізняються не тільки за формою і особливостям розміщення зубів, але і по функціональним завданням. Кожен професійний магазин для перукарів допоможе Вам розібратися в особливостях цих перукарень інструментів. Наводимо короткий перелік. Так розрізняють:

 • гребінь-хвостик;
 • гребінь, який застосовується при тушевке;
 • гребінець для розчісування.
 1. Гребінь хвостик - відрізняється наявністю частих зубів і довгою дуже тонкою ручкою. Саме гребінець даного виду вважається основним перукарнях інструментом, за допомогою якого фахівець може відокремлювати пасма один від одного. Якщо за формою все гребені-хвостики схожі, то в тому що стосується матеріалів, вони можуть бути виготовлені з металу або міцного пластику. В ідеалі професіоналу в своєму арсеналі потрібно мати обидва види. Адже за допомогою металевої гребінця можна робити начісування, а гребінь із пластику краще використовувати при хімічній завивці. До речі, гребінець з металу настійно НЕ рекомендують застосовувати при завивці навіть біо, так як метал може «увійти у взаємодію» з хімічним складом. При стрижці волосся можна використовувати і металеву і пластикову гребінець (на розсуд майстра). При укладанні краще віддати перевагу металевої гребінці, яка невразлива (на відміну від пластикової) для впливу гарячого повітря фена або розпеченої плойки. Вартість вироби з металу може бути вище, ніж із пластику, це потрібно враховувати при формуванні бюджету.
 2. Гребінь, застосовуваний при тушевке, має зуби з неоднаковим кроком розміщення. Тобто одна половина інструменту має прискорені зуби, а друга - розріджені. Полотно такого гребінця вузьке (як і обушок), довжина не перевищує 20 см.
 3. Гребінець, який має довгі і при цьому рідкісні зуби, дуже добре справляється із завданням розчісування локонів. З його допомогою можна привести в порядок навіть пошкоджені і дуже довгі і заплутані пасма. Профі віддають перевагу цьому типу гребенів, коли потрібно розчесати локони після хімічної завивки.

Наш інтернет магазин представляє інструменти для перукарів багатьох брендів виробників, які Україна знає не перший рік і встигла оцінити їхню продукцію на належному рівні.

Щітка

Рядовому користувачеві може здатися, що щітки і гребінці відрізняються тільки зовнішнім виглядом, але це не так. Основна їх відмінність полягає якраз не в зовнішності, а в функціональних завданнях. Так кругла щітка, яку ще називаютьбрашінг- це незамінний помічник майстра, коли мова йде про укладання локонів при допомоги фена. За допомогою брашінга перукар може не тільки створити додатковий об'єм в прикореневій зоні волосся, але і підкрутити локон. Залежно від того які локони потрібні замовнику (великі чи дрібні), вибирають брашінг з різним діаметром. Ціна на брашінг залежить і від його діаметра, і від марки виробника. Крім того, кожен магазин для перукарів в Києві пропонує свої знижки і бонуси, так що вартість в різних магазинах може бути різною.

Якщо в процесі укладання за допомогою фена потрібно по черзі піднімати пасма, краще скористатися скелетної щіткою, яка має вигнуту або плоску форму і оснащена прорізами. Саме прорізи дозволять гарячому повітрю, який виробляє фен, проходити крізь інструмент і впливати на пасма.

Для того щоб надати шевелюрі додаткової пишності, а так ж активізувати процеси кровообігу в шкірі голови використовують масажну щітку, яка має металеві зуби. Звичайно, існують щітки і з пластиковими зубами, але для роботи в салоні перевагу слід віддати металу, так як він піддається швидкої і простий очищення і дезінфекції. Ціна на виріб якраз залежить від матеріалу виготовлення. Але перед тим як купити в Києві масажну щітку потрібно переконатися, що зуби мають гладко оброблені кінці, а основа виготовлена з м'якої гуми. В іншому випадку ефект від застосування масажної щітки буде протилежний очікуваному, і замість масажу є ризик пошкодити шкіру голови і структуру волоса.

У великому асортименті перукарські інструменти Київ пропонує на сайті нашого інтернет магазину за доступною ціною.

Перукарські ножиці

Інструменти перукаря маю ще один важливий елемент, що по праву вважається обов'язковою в арсеналі майстра - це ножиці.

в залежності від про Собене конструкції і, звичайно ж, від функціональних особливостей, ножиці перукарські можуть бути:

 • звичайними;
 • філіровочними.

Ціна на ножиці, залежить від їх виду і марки виробника.

Звичайні ножиці перукарські відповідають ряду вимог, серед яких основним можна назвати вимогу до сировини. Перукарські ножиці, застосовувані професійними майстрами для стрижки, повинні бути виготовлені з високоміцної і високоякісної сталі. Не менш важливим параметром є гострота, тобто ножиці повинні бути заточені ідеально. Ножиці перукарські повинні мати ергономічну форму, що дозволить майстру зручно з ними працювати і не відчувати дискомфорт або втома в пальцях або руці.

Існують навіть певні рекомендації з приводу правильного тримання ножиць в руці. Але, як правило, в процесі роботи, майстер виробляє свій почерк і тримає інструмент, так, як максимально зручно йому.

Ножницы філірувальні, ціна на які може бути вище, відрізняються тим, що мають спеціальні зуби , які дозволяють розріджувати волосся (филировать). Для різної висоти филировки вибирають інструмент з різним розміром зубів.

Економити на покупці ножиць для стрижки настійно НЕ рекомендують. Адже від того якісні чи ножиці чи ні залежить якість роботи майстра і зовнішній вигляд Клієнта. Тому перед тим як купити перукарські ножиці, рекомендують їх оглянути і перевірити на міцність, на відсутність зазору між половинками, на гостроту та ін. І ціна в даному випадку не повинна грати головну роль. Краще купувати ножиці виробництва іменитих брендів. Звичайно, якісний інструмент коштує не дешево, але в процесі експлуатації він себе окупить. Не варто забувати і про правила зберігання перукарського приладдя. Наприклад, ножиці повинні зберігатися в спеціальних чохлах.

Професійний фен

Інструмент для перукаря постійно вдосконалюється і розширюється. Це пов'язано з тим, що в світі індустрії краси з'являються нові технології укладання, які неможливі без застосування того чи іншого інструменту. Якщо раніше красуні в гонитві за модною укладанням псували волосся розпеченим залізом, то у сучасних спокусниць куди більш щадні методики створення перукарських шедеврів.

Кількість найрізноманітніших електроінструментів постійно збільшується і сьогодні в арсеналі перукаря:

Ціна в Києві на електрооснащеніе залежить не тільки від бренду, але і від функціоналу агрегатів.

але, напевно, найважливішим з них можна назвати фен, який в досвідчених руках професіонала легко замінить всі інші агрегати.

Профессиональный фен, ціна на який на порядок вище, і який використовують в салонах, відрізняється і за розмірами, і за потужністю, і за функціоналом від фена, який вико ють в домашніх умовах для щоденного укладання волосся.

Фен професійний використовують не просто для сушіння локонів, але і для додання їм об'єму, а так само для створення найрізноманітніших укладок (від ідеально прямих пасом до дрібних завитків). Адже секрет фена в його насадках, які застосовує майстер при створенні тієї чи іншої зачіски.

Перед тим як купити фен, фахівці рекомендують звернути увагу на його форму і вагу. Він не повинен бути занадто важким. В іншому випадку руки майстра швидко втомляться. Оптимальним вважається фен у формі пістолета. Не дивлячись на те, що професійні фени мають кілька температурних режимів, використовувати максимально гаряче повітря не варто, інакше можна пересушити волосся.

Все для завитків

Існує цілий «загін» перукарського інструментарію, основне завдання якого перетворення прямих пасом в розкішні локони або дрібні кучерики. перукарські інструменти купити можна в нашому інтернет магазині Stylesalon.ua за демократичною ціною.

До самим часто використовуваним можна віднести:

 • плойки;
 • щипці;
 • бігуді.

Плойка може бути звичайною (з гладкою поверхнею, з бічним затискачем), яка дозволяє завивати локони незалежно від їх довжини. Залежно від того якого розміру потрібні завитки підбирають діаметр плойки. До речі, ціна агрегату так само залежить від його розмірів.

Плойка може бути так само оснащена висувними шипами з пластмаси. Такий перукарський інструмент призначений для створення пишної шевелюри.

Оскільки, яким би якісним не було обладнання, занадто часті укладання за допомогою плойек,щипців, прасок тавипрямлячівзавдають шкоди власний структурі. Щоб мінімізувати негативний вплив високих температур необхідно використовувати захисні муси ілосьйониі, звичайно ж, проводити регулярне живлення та лікування волосся.

Інші приналежності

Інструмент для перукаря включає так само такі приналежності, як:

 • бритва филировочная, яка дозволяє довести до досконалості стрижку, що відрізняється плавними лини ями і закінченими формами;
 • обприскувач, який дозволяє зволожувати локони по ходу стрижки або укладання;
 • машинка для стрижки. Цього агрегат використовується як для чоловічих, так і для жіночих, і дитячих стрижок.

Розрізняють ручні машинки і електропристрої. Ручні машинки для стрижки сьогодні практично не використовуються, як і небезпечна бритва. А ось електричні машинки представлені на ринку у великому асортименті і сьогодні, за доступною ціною, можна купити в Києві якісний і надійний прилад, який прослужить досить довго і забезпечить хороший результат. Машинка оснащується змінними насадками ножами, які відрізняються за розмірами і можуть зістригати волосся на різну довжину.

Крім того, що інструмент для перукаря потрібно правильно вибрати і купити в інтернет магазині StyleSalon.ua, його ще потрібно правильно використовувати і зберігати. Практично всі речі, що застосовуються при стрижці або укладанню волосся, повинні проходити не просто очищення, а дезінфекцію, деякі навіть стерилізацію.

Очищення інструменту повинна проводитися в обов'язковому порядку після кожного клієнта. Зробити це в сучасних умовах дуже просто. По-перше, існують унікальні ефективні засоби, що дозволяють швидко дезінфікувати над усіма речами. По-друге, для глибокої стерилізації у майстра є всі необхідні агрегати, включаючи шафаавтоклав, який є в кожному салоні краси.

Курс молодого бійця

Можна довго перераховувати всі існуючі перукарські інструменти, які застосовує майстер. Але починаючому фахівцеві дуже легко заплутатися в цьому різноманітті, тим більше що на початковому етапі половина з всіляких речей йому навряд чи знадобитися. Щоб купити арсенал, необхідний при облаштуванні робочого місця, фахівці рекомендують скористатися порадами бувалих майстрів і придбати тільки найнеобхідніше, купуючи додаткові аксесуари в міру виникнення необхідності в них.

Для того щоб вибрати і купити в інтернет магазині StyleSalon.ua правильний перукарський інструмент, бажано:

 • НЕ економити на покупці. Краще один раз купити якісний нехай і більш дорогий інструмент, ніж постійно міняти зламані гребінця або тупі ножиці. Цена – важный фактор, но не определяющий;
 • обращать внимание на марку производителя и материал, из которого изготовлены принадлежности и аксессуары;
 • покупать весь арсенал рекомендуют в одном магазине, что предлагает продукцию, которая позиционируется «Все для парикмахеров». Это не только быстро и удобно, но и позволяет получить скидку, а так же дает возможность купить гарантированно качественный товар.


БрендMoroccanOil Країна виробникІзраїль
Расческа для мелирования Veil Hair.
Знижка 20%
SS120450
250 грн 200 грн
БрендVeil Країна виробникКитай
БрендMoroccanOil Країна виробникІзраїль
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
БрендOlivia Garden Країна виробникКорея, Бельгия
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
БрендHairWay Країна виробникНімеччина
Eurostil 02545
2458 грн
БрендEurostil Країна виробникІспанія
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
Beurer Косметичне дзеркало з підсвічуванням BS 49, фото
Знижка 17%
SS101228
0.0
2419 грн 1999 грн
БрендBeurer Країна виробникНімеччина
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
БрендBeurer Країна виробникНімеччина
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
БрендKiepe Країна виробникИталия
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендKatachi Країна виробникТайвань
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16
Фільтри товарів
Країна виробник
  Показати все (25)
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 68180грн