Апарати для мікродермабразії

Делікатність і ефективність

Для того щоб зрозуміти яким повинен бути апарат для мікродермабразії, необхідно в першу чергу розібратися, а що ж це за процедура і які її результати.

Микродермабразия - це новинка на ринку косметологічних послуг, яка поєднує в собі переваги не оперативного (НЕ хірургічного) омолодження. За допомогою проведення цієї маніпуляції можна не тільки розгладити дрібні зморшки, але і усунути різні дефекти шкіри обличчя. Так апарат мікродермабразії здатний зробити менш помітною, а то і повністю усунути гіперпігментацію вікового характеру. І нарешті, дана процедура робить благотворний вплив на дерму в цілому, так як активізує вироблення натурального еластину і колагену.

Сьогодні можна купити спеціальне оснащення, яке використовується не тільки для обробки шкіри обличчя, а й зони декольте, шкіри шиї та рук. До речі, тривалість курсу і частота проведення процедур визначається фахівцем тільки після первинного огляду вихідного стану дерми. Але як показують відгуки, сучасний апарат алмазної мікродермабразії в результаті проведення кількох сеансів здатний позбавити навіть від шрамів, родимих ​​плям великих розмірів і рубців після вугрової висипки. Також спеціальний апарат лазерної мікродермабразії здатний безболісно і з максимальний комфортом для Клієнта салону краси позбавити від таких неприємних і неестетичних моментів, як розтяжки і опіки, післяпологові і келоїдні рубці. Алмазний прилад відрізняється від пристрою, який функціонує з використанням кристалів алюмінію, і це потрібно пам'ятати при підборі обладнання.

По суті микродермабразия - це своєрідна шліфування шкіри, яка відрізняється акуратністю і делікатністю. Сучасне оснащення, що застосовується для омолодження і для усунення шкірних дефектів, фактично знімає шар омертвілої дерми і тим самим сприяє її регенерації. Деякі фахівці називають цю процедуру одним з різновидів пілінгу. Але найчастіше її відносять до групи окремих маніпуляцій, які відрізняються і більшою делікатністю, і більшою ефективністю. Правда такий процедура може бути тільки в тому випадку якщо використовується якісний і надійний апарат алмазної мікродермабразії купити який можна в нашому магазині за доступною ціною.

Безпека і ефективність

Якщо для оснащення салону використовується сучасне оснащення, то процедура вважається і безпечною, і безболісною. До речі, одним з переваг, якими володіє цей вид косметичних маніпуляцій, можна назвати сумісність з іншими процедурами. Так, такі маніпуляції, як:

 • мезотерапія,
 • пілінг,
 • масаж

можуть сміливо уживатися з мікродермабразією і забезпечувати максимально позитивний вплив на шкіру.

Сьогодні можна апарат алмазної мікродермабразії купити різної модифікації. Тільки в нашому магазині представлена ​​продукція таких брендів, як:

 • Edge System (USA);
 • Ionto (Germany);
 • UMS Beauty.

Також у нас можна купити дуже якісне оснащення вітчизняного виробництва компанії B.S. Ukraine, яке відрізняється і високою технологічністю, і доступною вартістю.

До речі, з огляду на популярність процедури і її ефективність, виробники спеціального оснащення розробили навіть апарат для домашньої мікродермабразії, який настільки простий в експлуатації, що може використовуватися на дому і не вимагає від людини спеціальних навичок по його застосуванню.

Різноманітність оснащення

Існують два типи мікродермабразії, для проведення кожного з яких потрібен свій вид обладнання. Так звичайна процедура здійснюється за допомогою апарату, що використовує кристали алюмінію. А ось для алмазної маніпуляції необхідно купити апарат, який відрізняється наявністю алмазного напилення. Такий апарат алмазної мікродермабразії здатний забезпечити більш делікатне і при цьому більш результативне вплив на шкіру. Для забезпечення гігієнічності процедури, яка передбачає зняття ороговілого шару дерми, апарати оснащені спеціальними вакуумними системами, які і забезпечують чистоту процесу.

Незважаючи на те, що спеціальні прилади складно назвати дешевим обладнанням, бажання купити їх виникає все частіше. Це не дивно адже салони краси в боротьбі за клієнта і за його розташування повинні проводити постійне розширення асортименту послуг і підвищення їх якості.

При виборі приладу потрібно детально ознайомитися з його:

 • технічним параметрами;
 • експлуатаційними характеристиками;
 • наявністю додатковий опцій;
 • функціональними можливостями.

Експерти радять купити апарати:

 • укомплектовані насадками (чим більше і різноманітніше колекція насадок , тим краще);
 • обладнані декількома швидкісними режимами (це дозволить використовувати прилад навіть при роботі з гіперчутливій або навпаки занадто грубою дермой);
 • оснащені опцією вакуумного очищення.

Сучасна апаратна косметологія просто не залишає шансу старості і віком надавати своє згубний вплив на молодість і красу. І спеціальне оснащення для нового виду пілінгу, здатного відстрочити в'янення шкіри і поява зморшок, на щастя сьогодні є вітчизняному покупцеві. Причому купити оснащення можна як для салонного застосування, тобто професійне і багатофункціональне, так і для домашнього використання (більш просте і менш дороге).

SS94708
0.0
12360 грн
SS94475
0.0
15737 грн