Ідеальна гладкість ніг, рук, інших частин тіла сьогодні на піку популярності. Надмірна натуральність вийшла з моди. Ще недавно процедура видалення небажаного волосся вимагала багато зусиль, часу, фінансових витрат. Індустрія краси не стоїть на місці, і фахівцями розроблений відмінний помічник в цій справі - електроепілятор. Цей прилад сьогодні поширює наш інтернет-магазин Stylesalon.ua не тільки серед власників салонів краси, а й звичайних клієнтів для домашнього використання. Якість і ціна наших епіляторів приваблює багатьох жінок і чоловіків не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Електроепилятори - надійні помічники

Користуючись бритвеними верстатами, кремом, можна тільки на нетривалий час усунути волосяний покрив, не торкнувшись цибулини. А ось купити електроепілятор - означає позбутися небажаного волосся за допомогою захоплення і виривання їх разом з корінням. Прилад не тільки видаляє волосся, але і загальмовує їх подальше ріст.

Апарат електроепіляції є портативним пристроєм, що генерує електричний заряд низької напруги. Пристрій застосовують для радикального видалення волосся з будь-яких ділянок тіла.Всі прилади, які коштують дешево і дорого, відрізняються мінімалістичним строгим стилем. Апарати комплектуються необхідними провідниками електричного струму.

Суть проведення електроепіляції

Ця процедура дозволяє направити електричну енергію в зону ріст волосків і спалити їх там. Сам процес можна описати коротко: тонкий електродік вводять в зону волосяного фолікула, під дією високої температури імпульсом руйнують його. Спеціальні пінцетик витягають волоски на поверхню. Місце видалення волоска червоніє. Після видалення цибулини волосок більше не росте.

Процедура може супроводжуватися невеликими больовими відчуттями. Потрібно відзначити, що один сеанс професійної електроепіляції не дозволить видалити відразу всі волоски. Кожному клієнту потрібно пройти необхідну кількість процедур. Одна година роботи дозволяє обробити ділянку 10 на 10 см.    

Як вибрати відповідний прилад

Для професійних, а також домашніх умов підходить голчастий електроепілятор. Саме він дозволяє повністю видалити волосся. У спеціалізованих медичних установах використовують саме голчасті апарати. Вони подають електричні розряди до цибулин за допомогою спеціальної голки. Останні компактні моделі приладу дозволяють використовувати його будинку самостійно.

Якщо ви вирішили купити електроепілятор, який просто збриває волосяний покрив, то можете вибрати пружинний, дисковий або пінцетний апарат. Ціна на такі прилади значно нижче. Пружинний епілятор видаляє волосся обертається спіраллю. Накопичувач на комп'ютері висмикує непотрібну рослинність на тілі спеціальними обертовими дисками. У пінцетний апарат вбудовані спеціальні металеві пластинки, висмикують волоски. Найзручнішими користувачі вважають Пінцетний моделі, а косметологи користуються голчастими епілятора.

Не варто вірити стереотипу, що домашнім електроепілятором користуються тільки жінки. Прилад відмінно справляється також з чоловічими жорсткими волосками. Просто потрібно вибрати більш потужний пристрій.  

Безпека електроепіляції

Процес видалення волосинок електроепілятором абсолютно безпечний, ефективний і майже безболісний. Для його застосування не потрібні спеціальні навички, велика практика.Процедура з голчастим апаратом в салоні краси не залишає ніяких шрамів і рубців. Занадто чутливі клієнти можуть попросити знеболювання і без страху насолоджуватися процесом.

Найчастіше жінки просять косметологів видалити небажані волоски над верхньою губою. Така процедура багатьох клієнтів зробила впевненіше в собі. Перед прийомом кожного пацієнта одноразові голки епілятора змінюють. Досвідчений майстер якісно зможе впоратися навіть з самим густим волосяним покриттям.

Особливо користується попитом електроепіляція влітку, коли потрібно надіти купальник або відкритий наряд. Процедура настільки безболісна, що підходить для такої чутливої ​​зони, як глибоке бікіні.  

Заходи безпеки

Щоб уникнути негативних наслідків електроепіляції, краще в салоні краси зробити пробу на невеликій ділянці шкіри і поспостерігати за реакцією. Гарний фахівець не допустить опіків або інших слідів на шкірі. Також варто перерахувати ряд протипоказань, якими не потрібно ігнорувати:

 • запаленої поверхнею шкіри, гнійниками;
 • післяінфарктний, післяінсультних станами;
 • проблемами з серцем, судинами;
 • лактаційний періодом, вагітністю;
 • дисфункцією ендокринної системи;
 • психічними розладами;
 • епілептичної хворобою;
 • новоутвореннями будь-яких видів;
 • непереносимістю металів, у тому числі виготовлені голки;
 • варикозним розширенням вен.

Важливо, щоб під дію голок НЕ потрапляли рід інки, родимі плями. При наявності деяких гінекологічних захворювань заборонено проводити епіляцію в зоні бікіні.

Фахівцю під час процедури важливо стежити за показниками електричного струму. Занадто високі значення приладу можуть привести до утворення рубців, шрамів. Нормальною реакцією після електроепіляції вважаються дрібні червоні точки і легка набряклість. Через тиждень-два вони зійдуть. Щоб оброблене місце не свербіло, його змащують спеціальними кремами.
 

Прийнявши рішення заглянути в наш інтернет-магазин і купити електроепілятор, ви отримаєте професійний багатофункціональний апарат з оригінальним дизайном, сучасними настройками управління. Краса, впевненість в собі за допомогою електроепілятора - це легко, доступно, недорого. У Києві та, в цілому, по Україні прилади Stylesalon.ua користуються попитом і довірою клієнтів. Не відмовляйте собі в істинному задоволенні, зателефонуйте нам, і наші фахівці допоможуть вам зробити зовнішній вигляд більш яскравим, привабливим і стильним.
 

Часто задаваемые вопросы про Електроепілятори

❤ Какие самые популярные Електроепілятори в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Електроепілятори ❓

🦋 Какие бренды Електроепілятори представлены в магазине StyleSalon ❓

SS3052
22050 грн
SS107260
15550 грн
SS117646
7500 грн
SS063430
6644 грн
Немає у наявності
SS38380
43085 грн
Немає у наявності
SS089136
129861 грн
Немає у наявності
SS112305
6413 грн
Немає у наявності
Фільтри товарів
Бренд
Ціна

грн  –  грн

 • 60грн
 • 129870грн