Пістолети для пірсингу

Виявляється, зброя теж буває мирним і навіть може використовуватися для краси. Принаймні пістолет для пірсингу саме до такого миролюбного «зброї» і відноситься. По суті пістолет для пірсингу - це спеціальний інструмент, розроблений для швидкого і безболісного проколювання вух, носа та інших частин тіла. До речі, для кожної частини тіла існують свої види «пістолетів», які можуть відрізнятися по конструкції. Але і пристосування для проколювання вух, і для проколювання носа функціонує за схожим принципом. Тобто прокол носа або мочки вух здійснюється спеціальною сережкою-голкою, яка входить в комплектацію основного інструменту. Залежно від типу інструменту купити можна пістолет для пірсингу багаторазовий або одноразовий. Що стосується сфери використання, то основними споживачами такого пристосування є салони краси, тату центри та магазини біжутерії. До речі, Україна, в якій дане обладнання з'явилося не так давно, вже його активно застосовує.

Деякі професійні пірсери негативно ставляться до цього приладу, і навіть відносять його до небезпечних і непотрібним пристосуванням. Але якщо купити правильний пістолет для пірсингу, тобто якісний і виготовлений з якісних матеріалів, то ні про яку небезпеку мови бути не може. Зате правильний прилад значно спростить роботу Майстра і збільшить комфорт Клієнта, що зважився на пірсинг носа або на прокол мочки вух. Ну а для того щоб вибрати і купити для пірсингу пістолет, який стане справжнім помічником Майстри салону краси, потрібно розібратися з тим, які вони бувають, і продукція яких виробників доступна сьогодні на вітчизняному ринку.

Варіанти інструментів

Потрібно зробити застереження відразу, що пістолет для пірсингу вух першого покоління, дійсно був небезпечним для здоров'я людини. По-перше, такий пістолет для пірсингу вух не піддавався автоклавированию, тому міг запросто стати джерелом передачі різних захворювань, що передаються в тому числі через кров. По-друге, старі конструкції при проколі пригнічували оброблювану ділянку і тим самим могли викликати запалення. Крім того, після проколу носа або мочки вух такий допотопної конструкцією рана заживала набагато довше, а на місці проколу міг утворитися рубець. До речі, ціна на перші «пістолети» незважаючи на їх технічну обмеженість була досить високою.

Сучасний ринок спеціального оснащення для пірсингу вражає своєю різноманітністю, так як на ньому представлена ​​продукція різних брендів. Тому при підборі обладнання у Майстри салону пірсингу може виникнути дилема якого саме виробника віддати перевагу і який пістолет для пірсингу вух вибрати і купити.

Як показує статистика продажів, особливою популярністю у професіоналів користується продукція ТМ Caflon, яка також представлена ​​в нашому інтернет-магазині.

Щоб купити «правильний» інструмент потрібно звертати увагу і на його технічні особливості, і на його конструкцію. Так експерти радять купити пістолет в якому ті частини приладу, які контактують з шкірою і тілом Клієнта, є замінними. Це повинні бути одноразові картриджі, продезінфіковані і упаковані виробником обладнання. Також потрібно вибирати моделі, які в процесі проколу носа або мочки вух не здавлюють оброблювану ділянку.

Вартість оснащення також грає роль і невиправдано низька ціна - це завжди показник невисокої якості.

В залежності від особливостей конструкції пістолет для пірсингу може бути:

  • звичайним;
  • зі змінними картриджами.

Незважаючи на те, що ціна на моделі зі змінними картриджами вище, ніж на прості (звичайні) придбавати потрібно саме їх. Купити досконаліші моделі сьогодні не проблема, адже у нас дуже широкий вибір.

А звичайний пістолет для пірсингу має тільки одна перевага - це його невисока ціна. Але якщо врахувати, що на місці проколу утворюється рвана рана, а сам інструмент не піддається обробці та дезінфекції, то навіть його невисока ціна не може розглядатися як плюс. Особливо звичайні пістолети не варто використовувати для проколу мочки вух дітей.

Моделі зі змінними картриджами, ціна на які трохи вище, не тільки гарантовано вважаються безпечними і не можуть стати причиною передачі різних захворювань, але і забезпечують безболісність процедури. До речі, в більшості європейських країн, і Україна не виняток, в салонах краси майстри віддають перевагу саме такий поліпшеною модифікації.

Існує ще один вид інструменту - пістолет для пірсингу без пружини. При використанні цього приладу тримач з декоративною прикрасою зрушує не пружина, а оператор. Ціна на цю модель вище ніж на звичайну, але вона цілком виправдана.

Незважаючи на те, що спочатку пістолет для пірсингу був розробка тільки для проколу мочки вух, сьогодні його використовують і для «декорування» носа і навіть для інших частин тіла. Правда неправильне використання приладу може призвести до запалення, розривами і іншими проблемами. Тому варто дуже ретельно підходити до вибору салону пірсингу, а Майстрам потрібно дуже зважено підбирати обладнання. І ціна питання не повинна відігравати основну роль.

На щастя після того як з'явилася можливість купити прилади Caflon проблема вибору вирішена. До речі, купити різні види пістолетів для проколу носа і раковин вушних, компанії Caflon можна в нашому магазині за доступною ціною.

Спеціальна пропозиція

Компанія Caflon, продукцію якої можна купити у нас, розробила спеціальний пістолет для проколу вушних раковин серія Gold. Якщо використовувати це оснащення, то можна прискорити процес загоєння місця проколу на 15%. При цьому пістолет серії Голд справляється зі своїми обов'язками так швидко, що Клієнт просто не встигає відчути ніякого болю і дискомфорту. І Україна, завдяки виходу марки на вітчизняний ринок, вже встигла оцінити переваги цієї новинки.

І нарешті, пістолет даного виробника укомплектований:

  • спеціальними насадками;
  • серветками;
  • антисептичним маркером;
  • і навіть навчальним диском.

Завдяки продуманій до дрібниць конструкції використовувати цей пістолет можна не тільки в салоні, але і в домашніх умовах, причому без ризику для здоров'я.

До переваг інструменту можна також віднести його рельєфну рукоятку з шорстким покриттям, що забезпечує надійне утримування приладу в руці під час проведення складної маніпуляції. Основа пристосування виконана з медичної сталі, що підвищує його довговічність і надійність.

Що стосується вартості, то ціна на прилад цілком доступна і не тільки європейські країни, а й Україна гідно оцінили цю розробку. Підтвердженням того, що прилад серії Голд безпечний і нешкідливий служить той факт, що він дозволений до використання навіть для дітей.

БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
SS100090
0.0
1898 грн
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
SS087794
0.0
2921 грн
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
SS085418
0.0
2310 грн
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 1690грн
  • 2930грн