Дзеркала і робочі місця

Столик, стілець і дзеркало - все що потрібно для роботи

У кожного фахівця є своє робоче місце, яке повинно бути обладнане з урахуванням специфіки його виду діяльності. Майстри манікюру і педикюру і, звичайно ж, перукарі не є в цьому плані винятком. Тому виробники спеціального оснащення для індустрії краси постійно поповнюють свій асортимент новими колекціями меблів, без якої неможливо уявити комфортну роботу цих творців краси. При цьому всі робочі місця не схожі один на одного. Так робоче місце перукаря може бути і стаціонарним і мобільним, і у вигляді складних модулів і у вигляді набору з декількох складових. Але в будь-якому випадку воно передбачає наявність такого елементу як дзеркало перукарське. До речі, дзеркало для перукарні відрізняється від побутового наявністю захисного покриття, що додає виробу більшої міцності і стійкості. Ціна на професійний аксесуар, купити який можна у нас, також вище ніж на виріб для будинку.

Але для того щоб дзеркало перукарське «вписалося» в загальний інтер'єр салону його потрібно доукомплектувати набором меблевих елементів. Ну а купити дзеркало для перукарні, втім, як і меблі, можна в нашому онлайн магазині.

Меблі для комфортної роботи

З огляду на, що перукар використовує в своїй роботі велику кількість різних інструментів і електроприладів, стає очевидним, що для забезпечення його комфортної роботи потрібні різні підставки і тумби, на яких можна розкласти косметику, а в скриньках яких можна зберігати свій професійний арсенал. Тобто крім стільця для Клієнта і стільчика для майстра, робоче місце перукаря повинно включати тумбочки або пенали, відкриті і закриті полиці. Виробники спец меблів пропонують різноманітні варіанти, виконані в різному стилі, з різних матеріалів, і в різному кольорі. Наш інтернет магазин пропонує колекції кращих компаній, причому ціна на якісну продукцію дуже приваблива і демократична.

Різноманітність моделей дозволяє купити оптимальне готове робоче місце перукаря, яке впишеться в загальний інтер'єр приміщення і при цьому максимально підійде конкретного фахівця. Ціна на модуль також впишеться в будь-який бюджет.

Дизайнерське різноманітність

меблі для облаштування робочого місця майстра перукаря, купити яку можна в мережі, виробляють з вологостійкого ДСП, МДФ і пластика. Залежно від загального стильового рішення приміщення можна підібрати робоче місце перукаря, виконане в класичному стилі або в стилі хай-тек. У другому випадку меблі виготовляються зі скла, нержавіючої сталі і дзеркальних поверхонь. Ціна на такі вироби вище, ніж на звичайні, виготовлені з плитного сировини.

До речі, перукарське дзеркало купити яке можна у нас, теж може відрізнятися не тільки за розмірами, але і за формою і бути:

  • овальним (у формі еліпса);
  • прямокутним;
  • трапецієподібним;
  • абстрактним (без конкретної форми);
  • у вигляді квітки і ін.

Головне, щоб дзеркало перукарське було виготовлено з ка кількісний сировини і на 100% виконувало свої функції, тобто відтворювало зображення максимально точно і без спотворення. Адже майстри використовують дзеркало для перукарні як орієнтир демонструє рівність зрізу або симетричність зачіски.

Увага на деталі

Матеріал, з якого виготовлено робоче місце перукаря має важливе значення, так як від якості сировини залежить і зовнішній вигляд меблевих елементів, і термін їх експлуатації. Але не тільки на матеріал потрібно звертати увагу, але і на фурнітуру і різні кріплення, які відіграють важливу роль. Адже від якості петель залежить міцність тумбочки, а від виду напрямних (телескопічні або звичніше) - швидкість і простота відкривання скриньок. Перед тим як купити, особливу увагу варто звернути на якість кріплення, за допомогою якого дзеркало перукарське встановлюється або на стіну, або на меблевий модуль. З огляду на, що дзеркало перукарське відрізняється великими розмірами і, відповідно, має пристойний вагу, то кріплення, за допомогою якого воно встановлюється, повинні бути максимально міцними. В іншому випадку є ризик, що дзеркало перукарське впаде і можливо навіть травмує майстра або Клієнта. На щастя, сучасні виробники спец меблів, продукцію яких пропонує купити наш інтернет магазин, гарантують і високу якість самого матеріалу що використовується у виробництві, і якість виготовлення кожної деталі. Це не дивно, адже у нас можна купити продукцію таких брендів як DIWA і OPUS (Україна), AYALA (Польща), SELF, BEAUTY STAR (Італія) і VT professional (Японія). Моделі японського бренду вражають свої лаконічним дизайном і високою технологічністю. Асортимент вітчизняних виробників також радує і різноманітністю дизайнерських рішень і високою якістю виробництва. При цьому ціна на продукцію західних компаній на порядок вище. Тоді як ціна на вітчизняну меблі цілком доступна навіть невеликим салонам. Який варіант купити, кожен вирішує сам, з огляду на свій смак і бюджет

Увага на дизайн

Відвідувачі салонів краси звертають увагу на те, як облаштовано робоче місце перукаря і це не дивно. Адже майстри, які створюють красу і роблять нас більш досконалими, повинні працювати у відповідних умовах. А якщо меблі буде незручною і старої, а дзеркало перукарське буде спотворювати зображення або відрізнятися, як кажуть професіонали, «поганий дзеркальність», то навряд чи це надихне майстра на створення шедеврів перукарського мистецтва.

Якщо Ви хочете щоб Ваші майстри працювали із задоволенням і натхненням, а клієнти залишали салон задоволеними і з посмішкою, рекомендуємо заглянути в наш інтернет магазин, де можна вибрати і купити оптимальний набір меблів для створення найзручнішого і комфортного робочого м ста перукаря. У нас також можна придбати дзеркало для перукарні відрізняється різними формами, розмірами і звичайно ж купити продукцію можна за різною вартістю.

Часто задаваемые вопросы про Дзеркала і робочі місця

❤ Какие самые популярные Дзеркала і робочі місця в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Дзеркала і робочі місця ❓

🦋 Какие бренды Дзеркала і робочі місця представлены в магазине StyleSalon ❓

Дзеркала і робочі місця
SS114604
Ціна: 3120 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075494
Ціна: 8629 грн
Дзеркала і робочі місця
SS068748
Ціна: 3423 грн
Дзеркала і робочі місця
SS068736
Ціна: 6849 грн
Дзеркала і робочі місця
SS068726
Ціна: 5478 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075499
Ціна: 9742 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075430
Ціна: 7626 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075441
Ціна: 4569 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075471
Ціна: 10961 грн
Дзеркала і робочі місця
SS103298
Ціна: 2276 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075500
Ціна: 6090 грн
Дзеркала і робочі місця
SS103297
Ціна: 2276 грн
Дзеркала і робочі місця
SS068732
Ціна: 8560 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075434
Ціна: 6090 грн
Дзеркала і робочі місця
SS106675
Ціна: 5008 грн
Дзеркала і робочі місця
SS119503
Ціна: 8250 грн
Дзеркала і робочі місця
SS104937
Ціна: 6112 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075458
Ціна: 3820 грн
Дзеркала і робочі місця
SS068733
Ціна: 6849 грн
Дзеркала і робочі місця
SS075498
Ціна: 10725 грн
Дзеркала і робочі місця
SS068734
Ціна: 6164 грн
Дзеркала і робочі місця
SS068745
Ціна: 3423 грн
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 66440грн