Дзеркала і робочі місця

Столик, стілець і дзеркало - все що потрібно для роботи

У кожного фахівця є своє робоче місце, яке повинно бути обладнане з урахуванням специфіки його виду діяльності. Майстри манікюру і педикюру і, звичайно ж, перукарі не є в цьому плані винятком. Тому виробники спеціального оснащення для індустрії краси постійно поповнюють свій асортимент новими колекціями меблів, без якої неможливо уявити комфортну роботу цих творців краси. При цьому всі робочі місця не схожі один на одного. Так робоче місце перукаря може бути і стаціонарним і мобільним, і у вигляді складних модулів і у вигляді набору з декількох складових. Але в будь-якому випадку воно передбачає наявність такого елементу як дзеркало перукарське. До речі, дзеркало для перукарні відрізняється від побутового наявністю захисного покриття, що додає виробу більшої міцності і стійкості. Ціна на професійний аксесуар, купити який можна у нас, також вище ніж на виріб для будинку.

Але для того щоб дзеркало перукарське «вписалося» в загальний інтер'єр салону його потрібно доукомплектувати набором меблевих елементів. Ну а купити дзеркало для перукарні, втім, як і меблі, можна в нашому онлайн магазині.

Меблі для комфортної роботи

З огляду на, що перукар використовує в своїй роботі велику кількість різних інструментів і електроприладів, стає очевидним, що для забезпечення його комфортної роботи потрібні різні підставки і тумби, на яких можна розкласти косметику, а в скриньках яких можна зберігати свій професійний арсенал. Тобто крім стільця для Клієнта і стільчика для майстра, робоче місце перукаря повинно включати тумбочки або пенали, відкриті і закриті полиці. Виробники спец меблів пропонують різноманітні варіанти, виконані в різному стилі, з різних матеріалів, і в різному кольорі. Наш інтернет магазин пропонує колекції кращих компаній, причому ціна на якісну продукцію дуже приваблива і демократична.

Різноманітність моделей дозволяє купити оптимальне готове робоче місце перукаря, яке впишеться в загальний інтер'єр приміщення і при цьому максимально підійде конкретного фахівця. Ціна на модуль також впишеться в будь-який бюджет.

Дизайнерське різноманітність

меблі для облаштування робочого місця майстра перукаря, купити яку можна в мережі, виробляють з вологостійкого ДСП, МДФ і пластика. Залежно від загального стильового рішення приміщення можна підібрати робоче місце перукаря, виконане в класичному стилі або в стилі хай-тек. У другому випадку меблі виготовляються зі скла, нержавіючої сталі і дзеркальних поверхонь. Ціна на такі вироби вище, ніж на звичайні, виготовлені з плитного сировини.

До речі, перукарське дзеркало купити яке можна у нас, теж може відрізнятися не тільки за розмірами, але і за формою і бути:

  • овальним (у формі еліпса);
  • прямокутним;
  • трапецієподібним;
  • абстрактним (без конкретної форми);
  • у вигляді квітки і ін.

Головне, щоб дзеркало перукарське було виготовлено з ка кількісний сировини і на 100% виконувало свої функції, тобто відтворювало зображення максимально точно і без спотворення. Адже майстри використовують дзеркало для перукарні як орієнтир демонструє рівність зрізу або симетричність зачіски.

Робоче місце перукаря увага на деталі

Матеріал, з якого виготовлено робоче місце перукаря має важливе значення, так як від якості сировини залежить і зовнішній вигляд меблевих елементів, і термін їх експлуатації. Але не тільки на матеріал потрібно звертати увагу, але і на фурнітуру і різні кріплення, які відіграють важливу роль. Адже від якості петель залежить міцність тумбочки, а від виду напрямних (телескопічні або звичніше) - швидкість і простота відкривання скриньок. Перед тим як купити, особливу увагу варто звернути на якість кріплення, за допомогою якого дзеркало перукарське встановлюється або на стіну, або на меблевий модуль. З огляду на, що дзеркало перукарське відрізняється великими розмірами і, відповідно, має пристойний вагу, то кріплення, за допомогою якого воно встановлюється, повинні бути максимально міцними. В іншому випадку є ризик, що дзеркало перукарське впаде і можливо навіть травмує майстра або Клієнта. На щастя, сучасні виробники спец меблів, продукцію яких пропонує купити наш інтернет магазин, гарантують і високу якість самого матеріалу що використовується у виробництві, і якість виготовлення кожної деталі. Це не дивно, адже у нас можна купити продукцію таких брендів як DIWA і OPUS (Україна), AYALA (Польща), SELF, BEAUTY STAR (Італія) і VT professional (Японія). Моделі японського бренду вражають свої лаконічним дизайном і високою технологічністю. Асортимент вітчизняних виробників також радує і різноманітністю дизайнерських рішень і високою якістю виробництва. При цьому ціна на продукцію західних компаній на порядок вище. Тоді як ціна на вітчизняну меблі цілком доступна навіть невеликим салонам. Який варіант купити, кожен вирішує сам, з огляду на свій смак і бюджет

Робоче місце перукаря увага на дизайн

Відвідувачі салонів краси звертають увагу на те, як облаштовано робоче місце перукаря і це не дивно. Адже майстри, які створюють красу і роблять нас більш досконалими, повинні працювати у відповідних умовах. А якщо меблі буде незручною і старої, а дзеркало перукарське буде спотворювати зображення або відрізнятися, як кажуть професіонали, «поганий дзеркальність», то навряд чи це надихне майстра на створення шедеврів перукарського мистецтва.

Якщо Ви хочете щоб Ваші майстри працювали із задоволенням і натхненням, а клієнти залишали салон задоволеними і з посмішкою, рекомендуємо заглянути в наш інтернет магазин, де можна вибрати і купити оптимальний набір меблів для створення найзручнішого і комфортного робочого м ста перукаря. У нас також можна придбати дзеркало для перукарні відрізняється різними формами, розмірами і звичайно ж купити продукцію можна за різною вартістю.

SS075494
0.0
8629 грн
SS075441
0.0
5880 грн
SS075499
0.0
12600 грн
SS075430
0.0
8120 грн
SS075471
0.0
13720 грн
SS075500
0.0
7560 грн
SS075434
0.0
7560 грн
SS075458
2
5
3080 грн
SS075498
0.0
7560 грн
SS075439
0.0
6720 грн
SS075468
0.0
17920 грн
Ще
1 2 3 4 5
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 66440грн