Браш апарати

Жінка завжди прагне бути красивою. Багато хто вважає, що тут всі засоби хороші, але мудрі красуні перевагу віддають безпечним методам, які не зможуть завдати шкоди людині. Варто відзначити, що анітрохи від цього не страждають. В арсеналі косметичного обладнання є надійні, перевірені, що дають приголомшливий ефект. Наприклад, куплений дешево апарат брашінг для обличчя, можна використовувати самостійно в домашніх умовах, заощадивши на дорогих салонних процедурах.  

Апарат брашінг для обличчя: безпечна краса

Жіноче обличчя - це важливий елемент краси. Тут велике значення має верхній шар шкіри. На нього покладені не тільки захисні функції. При недостатньому догляді за особою, його пори забиваються сальними виділеннями, залишками живильного крему, тоніка і інших косметичних засобів. В результаті вони залишаються закупореними, шкіра перестає дихати. Крему не досягають поставленої мети по харчуванню і зволоженню.  

Чим може допомогти брашінг апарат для обличчя? За допомогою насадок знімається верхній ороговілий шар шкіри, молоденькі клітини виходять на поверхню і приступають до своєї захисної функції, паралельно очищаються пори. Завдяки поліпшенню кровопостачання, тонус шкіри підвищується.  

Захисний шар з уже молодих клітин залишається на поверхні і як і раніше охороняє особа, тому немає необхідності у використанні додаткових косметичних засобів. Можливе застосування звичних серій. Ефект у вигляді бархатистою гладкої шкіри помітний вже на наступний день.  

Якщо порівнювати з пілінгом і скрабом, то при однакових функціях, брашінг апарат для обличчя дає кращий результат за рахунок якісного рівномірного впливу, а досягнутий ефект зберігається на більш тривалий період.  

Після проведення процедури помітні наступні результати:

 • Згладжуються нерівності шкіри.
 • Разом з ороговевшим шаром прибираються дрібні зморшки.
 • Шкіра молодіє.
 • Чистяться комедони.
 • Підвищується тонус шкіри.
 • Л цо набуває доглянутий і здоровий вигляд, відновлюється його природна краса.

Особливо добре проявляється ефект на обличчі молоденької дівчини. Очищена шкіра набуває внутрішнє сяйво і бархатистість. Шкірний покрив трохи підтягується за рахунок відновлення його пружності.  

Робота апарату

Браш апарат для обличчя використовується для чищення шкіри за допомогою спеціальних насадок. Делікатна обробка виконується з застосуванням губок, натуральних щіток різного ступеня жорсткості. Пемзою здійснюється полірування шкіри. При виконанні процедури в салоні, фахівець встановлює час і інтенсивність впливу. Рух апарату виконується вручну по лініях потоку лімфи.

Процедура в салоні коштує дорого, але можна купити апарат брашінг для обличчя і виконувати чистку самостійно.При проведенні роботи рекомендується звернути увагу на наступні моменти:

 1. Ще до початку процедури підготувати і очистити обличчя за допомогою скрабу, лосьйону і розпарювання.
 2. під час процедури необхідно контролювати швидкість і інтенсивність впливу. Для млявою, позбавленої пружності шкіри, виконувати очистку рекомендується з мінімальним тиском на покрив.
 3. До початку і після закінчення процедури щітки необхідно промити в теплому мильному розчині.

На розсуд клієнта пропонується різний дизайн, апарати відрізняються кількістю насадок і технічними можливостями.  

апарат брашінг для обличчя: можливості процедури

Браш апарат для обличчя - це відмінний засіб для молоденької шкіри. Для зрілої жінки ефект проявляється не настільки яскраво, більш носить очисний характер.

Частота процедури залежить від особливостей клієнтки:
•       При нормальній шкірі обличчя вона становить 2 процедури в тиждень.
•       Якщо шкіра жирна, можливе збільшення до 4 разів на 7 днів.
•       При сухій шкірі рекомендується обмежитися 2 процедурами в місяць.

В тому випадку якщо брашінг апарат для обличчя куплений для самостійного застосування, попередньо рекомендується познайомитися з основами процедури і попрактикуватися.  

пропозиції від інтернет-магазину

Наш інтернет-магазин пропонує солідний асортимент браш апарат для обличчя недорого, тут кожен клієнт знайде свій варіант. Важливі орієнтири при виборі - це ціна, найпривабливіша в Києві, і можливості обладнання.
Зверніть увагу на вигідні пропозиції, які дає інтернет магазин:

 • Bentlon апарат вакуум-спрей і брашінг з реверсом виробництва Нідерландів відноситься до професійного обладнання. Крім брашінга обладнання дозволяє виконувати пульсуючий вакуум масаж, який частково розгладжує зморшки. Завершується процедура розбризкуванням охолоджуючого пара.
 • Бюджетний Styleplus браш апарат M-2028 оснащений 5 насадками: спонж, щітки, пемзи. Інтенсивність регулюється при зміні швидкості обертання і за рахунок зміни насадок.
 • Ionto браш апарат IONTO-PEEL виробництва Німеччини пропонує фахівцеві безліч всіляких насадок різного призначення для догляду за обличчям і тілом. До переваг обладнання відноситься мінімальна вага в 1 кг, застосування сертифікованих щіток, широкі можливості зміни швидкості від 20 до 600 об/хв.
 • B.S. Ukraine браш-апарат модель 219 має невисоку ціну, але це не обмежує технічні можливості. У комплект входить 5 насадок. Корпус міцний металевий, передбачена можливість регулювати швидкість і змінювати напрямок обертання насадок.

Доставка виконується в Києві і по всій Україні. Вибір транспортного оператора на розсуд клієнта. Можлива відправка товару «Нової поштою» з оплатою обладнання при отриманні, після огляду і перевірки працездатності. Доставка по Україні товару, ціна якого перевищує суму 600 грн, виконується безкоштовно.

Пропонуємо замовити і купити брашінг апарат для обличчя в Києві недорого прямо зараз і вже завтра обладнання буде направлено на вашу адресу. Дозвольте собі бути красивою.
 

SS089367
0.0
20450 грн
SS96831
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною