Фізика на службі у молодості і краси

Які тільки методики сьогодні не використовуються в косметології ! Деякі з них ще не так давно застосовувалися тільки в медицині, а деякі і зовсім позиціонувалися як технології космічні або військові. Так, радіочастотна терапія сьогодні використовується дуже широко і стала прекрасним альтернативним рішенням, здатним замінити хірургічне втручання. Тобто РФ ліфтинг дозволяє і омолодити шкіру, і надати їй еластичності, і повернути їй пружність і навіть, при необхідності, позбавити від зайвих жирових підшкірних накопичень. Правда, для тог щоб результат був вражаючим, потрібно використовувати спеціальний апарат для RF ліфтингу, купити який можна в нашому інтернет-магазині. Правда, перед тим як купити спеціальний прилад, який використовує радіочастотний метод впливу на дерму, необхідно розібратися з принципом його роботи і існуючими на сьогодні видами обладнання. Адже від того який саме апарат для RF ліфтингу використовується, залежить і кінцевий результат і вартість самого агрегату. Хоча, при оснащенні косметичних салонів ціна обладнання не повинна ставати визначальним фактором. Адже дешеве неякісне оснащення це не найправильніший вибір. На щастя, сьогодні на ринку представлена ​​продукція різних брендів, тому можна вибрати такий прилад для радіочастотного ліфтингу, у якого і функціональні властивості будуть чудовими, і ціна прийнятна.

В чому ж суть?

РФ маніпуляція - це така косметична процедура, під час якої на дерму впливають за допомогою електричного статі (або струму), що поставляються на високих частотах. Тобто спеціальний апарат для радіочастотного методу надає на дерму вплив (обов'язково контрольоване), в результаті якого не тільки виробляється природний колаген, але і прискорюється обмін речовин, тим самим сприяючи вивільненню підшкірного жиру.

Для того щоб радіочастотний ліфтинг можна було проводити не тільки в умовах салону, але і вдома, компанії виробники обладнання розробили різні моделі, частина з яких відноситься до професійних, а частина - може застосовуватися в домаш них умовах.

У нашому магазині можна купити апарати для РФ обробки і професійні, і для «домашнього» використання.

Види агрегатів

Апарати для радіочастотного ліфтингу сьогодні представлені в широкому асортименті. Так тільки в нашому інтернет-магазині можна купити продукцію таких відомих компаній, як:

Вітчизняна компанія Opus також пропонує апарати для РФ процедур, які не поступаються за своїми технічними параметрами, але мають одну вагому перевагу. Приваблива ціна - це як раз ту перевагу, яким прилади для радіохвильового впливу від компанії ОПУС вигідно відрізняються від продукції імпортного походження.

Виробники обладнання для RF обробки обличчя пропонують прилади монополярні і біполярні. До групи біполярних приладів для RF ліфтингу обличчя входять апарати типу:

Хоча, деякі експерти виводять їх в окрему групу устаткування для RF ліфтингу і називають їх багатополярного.

Кожен з приладів має свої функціональні особливості і може використовуватися не тільки для радіочастотного ліфтингу обличчя, але і для обробки інших частин тіла.

монополярних прилад для RF ліфтингу показувала більш глибокий вплив так як має велику глибину проникнення. Напевно, тому монополярні апарати для RF ліфтингу використовують не стільки для обробки обличчя, скільки для обробки тіла (вплив на великі ділянки). Тому, якщо салон краси або б'юті-центр пропонує процедури ліфтингу тіла, експерти радять купити монополярний радіочастотний прилад. Якщо ж планується проводити тільки радіохвильової ліфтинг обличчя (на якому шар дерми в рази тонше, ніж на тілі), то краще купити біполярний RF апарат. Незважаючи на те, що глибина проникнення такого агрегату менше, ніж монополярного, біполярний прилад для радіочастотного ліфтингу також підходить і для обробки зони декольте.

В залежно від способу установки прилад для радіохвильового ліфтингу обличчя і тіла може бути:

портативний апарат прекрасно підійде і для салонного, і для домашнього використання, адже він відрізняється і компактними розмірами, більш легким вагою, і стильним дизайном.

До речі, ціна на портативний прилад для RF ліфтингу на порядок нижче, ніж на стаціонарні моделі. Крім того технічні параметри такого портативного пристрою такі ж високі як і у стаціонарних моделей, але умови експлуатації більш прості і не вимагають наявності певних навичок і досвіду. Тоді як для того щоб використовувати стаціонарні (професійні) апарати для ліфтингу, оператор обладнання повинен пройти і спеціальний курс навчання і придбати відповідні навички.

Що в результаті?

Основне питання, яке задає кожен, хто вирішив скористатися перевагами радиоволнового ліфтингу обличчя - це якісь результати можна очікувати від процедури і яка їх тривалість?

В результаті грамотного проведення процедури RF ліфтингу обличчя і тел а відбувається видиме зменшення виразності зморшок (як мімічних, так і вікових). Якщо прилад для RF ліфтингу використовується для обробки тіла, то з його допомогою можна позбутися целюліту, ефекту обвислих дерми і шкірних складок.

Крім того використання приладів для RF ліфтингу дозволяє поліпшити процес кровообігу в тканинах, вирівняти колір шкірного покриву і поліпшити його тургор.

При цьому процедура РФ ліфтингу практично не має протипоказань і вважається безпечною і для оператора обладнання (для косметолога) і для Клієнта салону.

Напевно, тому сьогодні купити такий портативний прилад планують не тільки для оснащення салонів краси, а й для домашнього використання, тим більше що ціна пристрою дозволять це зробити без «шоку» для сімейного бюджету.

 • Biomak (Poland) ;
 • BlueMoon (Italy);
 • Ionto (Germany).
  • тріполяр;
  • шестіполяр.
  • стаціонарний;
  • портативний.

❤ Какие самые популярные Апарати для RF ліфтингу в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Апарати для RF ліфтингу ❓

🦋 Какие бренды Апарати для RF ліфтингу представлены в магазине StyleSalon ❓

Апарати для RF ліфтингу
SS083926
Ціна: 3910 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS092533
Ціна: 146589 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS103930
Ціна: 48423 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS105533
Ціна: 13890 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS105515
Ціна: 27913 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS105318
Ціна: 21510 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS107061
Ціна: 48522 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS111521
Ціна: 48522 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS115683
Ціна: 65000 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS115682
Ціна: 59500 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS115704
Ціна: 21900 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS115680
Ціна: 29900 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS116827
Ціна: 12900 грн
Апарати для RF ліфтингу
SS083922
Ціна: 3016 грн
Немає у наявності
Апарати для RF ліфтингу
SS99240
Ціна: 10950 грн
Немає у наявності
Апарати для RF ліфтингу
SS104003
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Апарати для RF ліфтингу
SS103924
Ціна: 3992 грн
Немає у наявності
Апарати для RF ліфтингу
SS072474
Ціна: 43355 грн
Немає у наявності
Апарати для RF ліфтингу
SS076972
Ціна: 16262 грн
Немає у наявності
Апарати для RF ліфтингу
SS100050
Ціна: 222109 грн
Немає у наявності
Апарати для RF ліфтингу
SS091570
Ціна: 40302 грн
Немає у наявності
Показати ще 24 товара