Холодний віск для депіляції

Чи безпечно і безболісно

Ринок косметичних продуктів із завидною популярністю поповнюється різноманітними новинками. Причому сьогодні у споживача є можливість купити косметику, яка ще вчора позиціонувалася як салонна, тобто професійна, і використовувати її в домашніх умовах. Наприклад, депіляція воском завжди вважалася салонної процедурою, так як припускала і обов'язкова наявність спеціальних речовин, і оснащення для їх нанесення. Після того як в продажу з'явився холодний віск для депіляції. Проблема вирішилася сама собою.

Так що сьогодні у жінок є вибір провести процедуру депіляції в салоні або будинку, гарячим воском, плівковим або холодним.

До речі, сьогодні можна купити і холодний віск для депіляції, і гарячий (твердий), і теплий (м'який), і плівковий. Кожен з типів має свої особливості застосування і навіть відрізняється кінцевим результатом епіляції. Але як показують позитивні відгуки споживачів, для депіляції в домашніх умовах – холодний віск – це ідеальне рішення.

Секрети процедур

Для того щоб процедура епіляції пройшла з максимальним комфортом і результативністю, потрібно вибрати і правильний формат її проведення, і правильний матеріал. Так якщо немає ніяких протипоказань до термообробки шкіри, можна використовувати для депіляції теплий або гарячий віск. Купити спеціальне сировину для гарячої депіляції можна в нашому магазині за доступною ціною. Що стосується спеціального оснащення, то зовсім не обов'язково купувати спеціальні « лазні » для нагрівання матеріалу. Адже гарячий віск для епіляції можна підігріти до потрібної температури і за допомогою звичайної мікрохвильовки.

Проведення депіляції гарячим воском процес і складний, і не складний одночасно. Для професіонала в салоні проведення такої процедури не складе ніяких труднощів. Тоді як в домашніх умовах у жінок можуть виникнути певні складнощі. Так результатом гарячої депіляції, крім видалення небажаного волосся, можуть стати опіки шкірного покриву. Уникнути цього можна, якщо купити якісну сировину і використовувати його відповідно до рекомендацій виробника. Також для проведення гарячої епіляції знадобляться спеціальні пристосування у вигляді шпателів, за допомогою яких сировина можна буде нанести на оброблювану ділянку шкіри.

Ну а заощадити і час, і зусилля, убезпечити себе від опіків і термовоздействія можна, якщо використовувати для депіляції холодний віск купити який можна у нас за доступними цінами.

Холод і краса

Зробити шкіру ідеально гладкою і позбутися за мінімальний відрізок часу від небажаної рослинності можна, якщо купити холодний віск для епіляції. У нашому магазині представлена ​​продукція таких брендів, як Norma de Durville і Danila, яка завжди отримує тільки позитивні відгуки. До речі, позитивні відгуки продукція для епіляції, випущена цими виробниками, отримує і від споживачів, і від професійних косметологів.

Переваги холодної епіляції на обличчя, і про це свідчать відгуки, які споживачі залишають на спеціальних форумах. По-перше, фінансові витрати зведені до мінімуму, тому що все що потрібно купити це холодний віск для депіляції. Тобто не потрібно купувати ні оснащення для розігріву сировини, ні шпателі, ні ін.

По-друге, за якістю кінцевого результату, тобто по гладкості шкіри, холодний віск для епіляції не поступається ні теплого, ні гарячого . Якраз навпаки, холодний віск для епіляції має одну вагому перевагу – його можна використовувати всім, навіть власницям гіперчутливої ​​шкіри. І таку універсальність підтверджують відгуки жінок, які не можуть використовувати для депіляції гаряче сировину. І нарешті, купити холодний віск для епіляції, можна за дуже привабливими цінами.

А чи є недоліки холодного воску?

Насправді процедура депіляції за допомогою холодного воску має і певні мінуси. Але вони настільки не істотні, що їх практично не беруть до уваги. Тим більше що як свідчать відгуки, процедуру епіляції за допомогою холодного сировини можна проводити на будь-якій ділянці тіла, навіть там, де шкіра особливо ніжна, і в будь-якому місці (вдома, на пляжі тощо.). При цьому ніяких опіків, і є гарантія безпечної, і практично безболісною депіляції.

Що стосується мінусів епіляції холодного типу, то з огляду на, що матеріал для процедури продається у вигляді смужок, можуть виникнути складності з нанесенням його на важкодоступні місця . Хоча негативні відгуки про процедуру холодної епіляції зустрічаються вкрай рідко і є скоріше винятком. Швидше за все, негативні відгуки пишуть ті, хто, або вирішив заощадити і вибрав дуже неякісну сировину, або хто використовував матеріал не за інструкцією. Якщо ж спочатку купити правильний матеріал і коректно його використовувати, то проблем не буде, і відгуки це підтверджують.

До речі, судячи з того, що бажання купити холодний віск для депіляції в вітчизняного споживача виникає все частіше, і статистика продажів це підтверджує, то цю проблему важкодоступність можна вирішити досить просто.

Підготовчий етап

Як і процес гарячої, так і процес холодної епіляції передбачає проведення підготовчого етапу. Так потрібно купити спеціальні скраби або засоби для очищення, щоб видалити з шкіри ороговілі клітини або забруднення. Дерма на оброблюваній ділянці повинна бути ідеально сухий. Якщо забезпечити ідеальну сухість шкіри не виходить, то потрібно купити тальк і використовувати його в якості абсорбенту вологи, в іншому випадку результат від депіляції буде незадовільним.

Після процедури догляд за шкірою повинен бути комплексним і делікатним. Бажано купити спеціальний крем з ефектом зволоження і живлення. Ну а для того щоб результат « втримався » максимально довго, можна купити крем для уповільнення росту волосся. Як показують відгуки, він дійсно дуже ефективний. Придбати крем, як і купити холодний віск для епіляції можна у нас.

БрендNORMA de DURVILLE Країна виробникФранція
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 230грн
  • 240грн