Косметологічні комбайни

Косметологія – насправді це сфера діяльності, яка займається вивченням причин виникнення косметичних дефектів у зовнішності людини, характером їх прояви, а також розробляє спобличчя профілактики, методики лікування і маскування. Незважаючи на те, що це абсолютно самостійна наука, вона дуже тісно пов'язана з дерматології та фізіотерапією, косметичної хімією і навіть з психологією. Що стосується арсеналу, то в б'юті індустрії, для вирішення різних проблем зовнішності можуть бути використані як декоративна косметика або лікувальні препарати, так і спеціальні апарати, і навіть хірургічного втручання.

Ринок лікувальних і маскують косметичних продуктів вражає своєю різноманітністю . Умовно він розділений на продукцію для щоденного догляду і на продукцію, яка використовується тільки в салонах, тобто професійні засоби. Те ж саме можна сказати і про різноманітному косметичному устаткуванні, яке так само буває як суто салонним, так і « побутовим & raquo ;. Наприклад, при домашньому догляді за шкірою обличчя дуже популярні спеціальні сауни-распарівателі, які дозволяють підготувати дерму для подальшої чистки. А ось косметологічні комбайни позиціонуються лише як професійне обладнання, застосування якого вимагає наявності спеціальних навичок і умінь. Ну а фахівець, який у своїй роботі використовує різні апарати і інструменти, маски і креми називається косметолог. З огляду на, що клієнти довіряють йому своє обличчя, то до вибору обличчястого косметолога підходять не менш ретельно, ніж до вибору обличчястого стиліста або перукаря. І перше на що варто звернути увагу при виборі салону або клініки – це як раз на обладнання, за допомогою якого фахівець.

Професійний арсенал

Апаратна косметологія передбачає використання самого різного оснащення. Перерахувати всі прилади, пристосування і інструменти, які використовуються в салоні краси неможливо. По-перше, тому що для проведення тієї чи іншої процедури застосовують специфічні агрегати, а по-друге, тому що їх список постійно розширюється новими винаходами.

Найпопулярніші процедури і агрегати, без яких провести дану маніпуляцію можна це :

 • кріотерапія (терапія холодом), для проведення якої потрібні кріосауни або кріокабіни;
 • пілінг (чистка шкіри), для проведення якого потрібні спеціальні інструменти і розчини;
 • дарсонвалізація, яка передбачає застосування однойменного приладу;
 • гальванотер Апія, яка неможлива без пристосувань, що генерують постійний електрострум з невисокою напругою;
 • лазерна терапія, яка передбачає застосування оснащення останнього покоління, тобто лазерів різної спеціалізації.

Як правило , використання даних приладів в домашніх умовах неможливо і не рекомендовано. У салонах краси, а також в косметичних клініках є повний набір необхідних пристосувань і агрегатів, які дозволяють здійснити комплексний підхід при роботі з Клієнтом. Але останнім часом намітилася чітка тенденція облаштування робочого місця майстра косметолога по принципам ергономіки. І якщо врахувати, що різні апарати займають багато місця і не дуже зручні в застосуванні, то стає зрозумілим, чому така новинка на ринку б'юті індустрії як косметологічні комбайни впевнено завойовують популярність в середовищі професіоналів і стають основним елементом при оснащенні кабінету фахівця.

Чим більше функцій – тим краще

Основні переваги будь-якого косметичного комбайна це:

 • економія місця;
 • нижчі ціни (в порівнянні з покупкою окремих предметів);
 • наявність багатьох функцій в одному приладі.

Що таке косметологічний комбайн, функції яких агрегатів він в собі поєднує, і які дефекти зовнішності з його допомогою можна усунути?

Комбайн косметологічний – це повноцінне робоче місце фахівця, за допомогою якого можна виконувати великий спектр різних косметичних процедур. Як правило, всі косметологічні комбайни – це стаціонарні установки, хоча останнім часом можна купити і мобільні (переносні) моделі.

Але перед тим як вибрати і купити пристрій, потрібно визначитися з його параметрами, які мають важливе значення для нормальної і якісної роботи майстра.

Ідеальний агрегат:

 • має велику кількість різних опцій;
 • простий у використанні;
 • легкий в управлінні.

В якості бонусу – відрізняється стильним дизайном і доступною ціною.

Якщо говорити про широту функціоналу, то сьогодні можна купити системи, які здатні проводити комплексний догляд не лише за шкірою обличчя, але і за тілом. Так для салону, в якому пропонують максимально широкий перелік послуг ідеальний вибором стане агрегат, який:

 • формує талію;
 • вирішує проблему « опущених сідниць & raquo ;;
 • дозволяє здійснювати ліфтинг грудей;
 • лікує целюліт незалежно від стадії захворювання;
 • проводить процедури лімфодренажу;
 • здійснює мікрострумову терапію;
 • проводить релаксуючий масаж;
 • розгладжує зморшки (вікові та мімічні);
 • використовується для зниження ваги;
 • проводить процедуру електрофорезу;
 • пріменяетс для гальванізації, іонодінамікі, тонізуючої гімнастики;
 • може використовуватися для проведення голчастого іелектродного електроліполіза тощо.

Основні переваги такої багатофункціональної системи полягають в тому, що один агрегат НЕ тільки здатний виконувати різні дії, але і може одну процедуру проводити з різною швидкістю, з різними частотами і з різною інтенсивністю. Тобто один комбайн косметологічний може не тільки вирішити різні проблеми, але і підходить для роботи з різними Клієнтами незалежно від їх:

 • статі;
 • віку;
 • стану шкіри;
 • ваги та інших параметрів.

Оскільки попит на таке обладнання постійно збільшується, виробники спеціального оснащення не тільки постійно розширюють свій модельний ряд, але і вдосконалюють вже представлені на ринку моделі. Як правило, перед тим як купити це багатофункціональний пристрій експерти рекомендують визначитися з переліком послуг, які передбачається надавати в салоні або клініці. Хоча, навіть якщо в апараті, купити який ви плануєте, є « зайві » функції, не варто відмовлятися від його придбання. Можливо, в недалекому майбутньому ви захочете розширити перелік послуг, що надаються, і Вам вже не доведеться купувати нову систему або додатковий апарат.

Дуже часто вартість агрегату лякає але покупку такого оснащення слід розглядати не як витрати, а як інвестиції. Крім того, в процесі експлуатації ви зрозумієте, що купити один комбайн, як показує практика, коштує значно дешевше ніж десяток різних приладів, функції яких Ваша стаціонарна або портативна установка виконує. Крім економічної вигоди і практичної доцільності, покупка такого мультіустройства дозволяє заощадити квадратні метри в приміщенні і облаштувати інтер'єр в будь-якому стилі, завдяки чому робоче місце майстра буде виглядати акуратно і стильно.

Часто задаваемые вопросы про Косметологічні комбайни

❤ Какие самые популярные Косметологічні комбайни в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Косметологічні комбайни ❓

🦋 Какие бренды Косметологічні комбайни представлены в магазине StyleSalon ❓

Косметологічні комбайни
SS085642
Ціна: 10820 грн
Косметологічні комбайни
SS94424
Ціна: 40059 грн
Ультразвуковий скрабер, УЗ терапія AS-C4, фото
Знижка 18%
Косметологічні комбайни
SS94420
15907 грн Ціна: 13007 грн
Країна виробникКитай БрендUMS Beauty
Косметологічні комбайни
SS072458
Ціна: 12018 грн
Косметологічні комбайни
SS94431
Ціна: 17168 грн
Косметологічні комбайни
SS084058
Ціна: 9900 грн
Косметологічні комбайни
SS084065
Ціна: 38918 грн
Косметологічні комбайни
SS070362
Ціна: 6750 грн
Косметологічні комбайни
SS38364
Ціна: 546260 грн
Косметологический комбайн M-2060
Знижка 5%
Косметологічні комбайни
SS086490
42750 грн Ціна: 40612 грн
Країна виробникКитай БрендStyleplus
Косметологічні комбайни
SS106529
Ціна: 54500 грн
Косметологічні комбайни
SS084154
Ціна: 19590 грн
Косметологічні комбайни
SS070369
Ціна: 8085 грн
Косметологічні комбайни
SS27260
Ціна: 36917 грн
Косметологічні комбайни
SS087143
Ціна: 4900 грн
Косметологічні комбайни
SS38331
Ціна: 49107 грн
Косметологічні комбайни
SS94453
Ціна: 185988 грн
Косметологічні комбайни
SS087144
Ціна: 4030 грн
Косметологічні комбайни
SS070364
Ціна: 9246 грн
Косметологічні комбайни
SS092520
Ціна: 129092 грн
Косметологічні комбайни
SS103930
Ціна: 48423 грн
Показати ще 24 товара