Косметологічні комбайни

Косметологія – насправді це сфера діяльності, яка займається вивченням причин виникнення косметичних дефектів у зовнішності людини, характером їх прояви, а також розробляє спобличчя профілактики, методики лікування і маскування. Незважаючи на те, що це абсолютно самостійна наука, вона дуже тісно пов'язана з дерматології та фізіотерапією, косметичної хімією і навіть з психологією. Що стосується арсеналу, то в б'юті індустрії, для вирішення різних проблем зовнішності можуть бути використані як декоративна косметика або лікувальні препарати, так і спеціальні апарати, і навіть хірургічного втручання.

Ринок лікувальних і маскують косметичних продуктів вражає своєю різноманітністю . Умовно він розділений на продукцію для щоденного догляду і на продукцію, яка використовується тільки в салонах, тобто професійні засоби. Те ж саме можна сказати і про різноманітному косметичному устаткуванні, яке так само буває як суто салонним, так і « побутовим & raquo ;. Наприклад, при домашньому догляді за шкірою обличчя дуже популярні спеціальні сауни-распарівателі, які дозволяють підготувати дерму для подальшої чистки. А ось косметологічні комбайни позиціонуються лише як професійне обладнання, застосування якого вимагає наявності спеціальних навичок і умінь. Ну а фахівець, який у своїй роботі використовує різні апарати і інструменти, маски і креми називається косметолог. З огляду на, що клієнти довіряють йому своє обличчя, то до вибору обличчястого косметолога підходять не менш ретельно, ніж до вибору обличчястого стиліста або перукаря. І перше на що варто звернути увагу при виборі салону або клініки – це як раз на обладнання, за допомогою якого фахівець.

Професійний арсенал

Апаратна косметологія передбачає використання самого різного оснащення. Перерахувати всі прилади, пристосування і інструменти, які використовуються в салоні краси неможливо. По-перше, тому що для проведення тієї чи іншої процедури застосовують специфічні агрегати, а по-друге, тому що їх список постійно розширюється новими винаходами.

Найпопулярніші процедури і агрегати, без яких провести дану маніпуляцію можна це :

 • кріотерапія (терапія холодом), для проведення якої потрібні кріосауни або кріокабіни;
 • пілінг (чистка шкіри), для проведення якого потрібні спеціальні інструменти і розчини;
 • дарсонвалізація, яка передбачає застосування однойменного приладу;
 • гальванотер Апія, яка неможлива без пристосувань, що генерують постійний електрострум з невисокою напругою;
 • лазерна терапія, яка передбачає застосування оснащення останнього покоління, тобто лазерів різної спеціалізації.

Як правило , використання даних приладів в домашніх умовах неможливо і не рекомендовано. У салонах краси, а також в косметичних клініках є повний набір необхідних пристосувань і агрегатів, які дозволяють здійснити комплексний підхід при роботі з Клієнтом. Але останнім часом намітилася чітка тенденція облаштування робочого місця майстра косметолога по принципам ергономіки. І якщо врахувати, що різні апарати займають багато місця і не дуже зручні в застосуванні, то стає зрозумілим, чому така новинка на ринку б'юті індустрії як косметологічні комбайни впевнено завойовують популярність в середовищі професіоналів і стають основним елементом при оснащенні кабінету фахівця.

Чим більше функцій – тим краще

Основні переваги будь-якого косметичного комбайна це:

 • економія місця;
 • нижчі ціни (в порівнянні з покупкою окремих предметів);
 • наявність багатьох функцій в одному приладі.

Що таке косметологічний комбайн, функції яких агрегатів він в собі поєднує, і які дефекти зовнішності з його допомогою можна усунути?

Комбайн косметологічний – це повноцінне робоче місце фахівця, за допомогою якого можна виконувати великий спектр різних косметичних процедур. Як правило, всі косметологічні комбайни – це стаціонарні установки, хоча останнім часом можна купити і мобільні (переносні) моделі.

Але перед тим як вибрати і купити пристрій, потрібно визначитися з його параметрами, які мають важливе значення для нормальної і якісної роботи майстра.

Ідеальний агрегат:

 • має велику кількість різних опцій;
 • простий у використанні;
 • легкий в управлінні.

В якості бонусу – відрізняється стильним дизайном і доступною ціною.

Якщо говорити про широту функціоналу, то сьогодні можна купити системи, які здатні проводити комплексний догляд не лише за шкірою обличчя, але і за тілом. Так для салону, в якому пропонують максимально широкий перелік послуг ідеальний вибором стане агрегат, який:

 • формує талію;
 • вирішує проблему « опущених сідниць & raquo ;;
 • дозволяє здійснювати ліфтинг грудей;
 • лікує целюліт незалежно від стадії захворювання;
 • проводить процедури лімфодренажу;
 • здійснює мікрострумову терапію;
 • проводить релаксуючий масаж;
 • розгладжує зморшки (вікові та мімічні);
 • використовується для зниження ваги;
 • проводить процедуру електрофорезу;
 • пріменяетс для гальванізації, іонодінамікі, тонізуючої гімнастики;
 • може використовуватися для проведення голчастого іелектродного електроліполіза тощо.

Основні переваги такої багатофункціональної системи полягають в тому, що один агрегат НЕ тільки здатний виконувати різні дії, але і може одну процедуру проводити з різною швидкістю, з різними частотами і з різною інтенсивністю. Тобто один комбайн косметологічний може не тільки вирішити різні проблеми, але і підходить для роботи з різними Клієнтами незалежно від їх:

 • статі;
 • віку;
 • стану шкіри;
 • ваги та інших параметрів.

Оскільки попит на таке обладнання постійно збільшується, виробники спеціального оснащення не тільки постійно розширюють свій модельний ряд, але і вдосконалюють вже представлені на ринку моделі. Як правило, перед тим як купити це багатофункціональний пристрій експерти рекомендують визначитися з переліком послуг, які передбачається надавати в салоні або клініці. Хоча, навіть якщо в апараті, купити який ви плануєте, є « зайві » функції, не варто відмовлятися від його придбання. Можливо, в недалекому майбутньому ви захочете розширити перелік послуг, що надаються, і Вам вже не доведеться купувати нову систему або додатковий апарат.

Дуже часто вартість агрегату лякає але покупку такого оснащення слід розглядати не як витрати, а як інвестиції. Крім того, в процесі експлуатації ви зрозумієте, що купити один комбайн, як показує практика, коштує значно дешевше ніж десяток різних приладів, функції яких Ваша стаціонарна або портативна установка виконує. Крім економічної вигоди і практичної доцільності, покупка такого мультіустройства дозволяє заощадити квадратні метри в приміщенні і облаштувати інтер'єр в будь-якому стилі, завдяки чому робоче місце майстра буде виглядати акуратно і стильно.

Часто задаваемые вопросы про Косметологічні комбайни

❤ Какие самые популярные Косметологічні комбайни в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Косметологічні комбайни ❓

🦋 Какие бренды Косметологічні комбайни представлены в магазине StyleSalon ❓

SS085642
10820 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS94424
40059 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
Ультразвуковий скрабер, УЗ терапія AS-C4, фото
Знижка 18%
SS94420
15907 грн 13007 грн
Ви економите: 2900 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS072458
12018 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS94431
17168 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS084065
38918 грн
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS070362
6750 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS38364
546260 грн
БрендIonto Країна виробникНімеччина
SS086490
40500 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS106529
54500 грн
БрендZemits Країна виробникКитай
SS084154
19590 грн
БрендBiomak Країна виробникПольща
SS070369
8085 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS087143
4900 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS087144
4030 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS070364
11100 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS092520
129092 грн
БрендBody Health Країна виробникАргентина
Показати ще 24 товара