Делікатність і практичність

Сказати, хто і коли придумав одноразові рушники складно. Але як показує практика, будь-які відкриття та створення нових продуктів відбувається за потребою. І якщо врахувати, що одноразові рушники були винайдені як прекрасна альтернатива пранні, а прання - це суто жіноча справа, то напрошується цілком логічний висновок, що автором цього унікального і супер практичного винаходи була жінка.

Сьогодні одноразові паперові рушники використовуються не тільки в громадських місцях, а й у салонах краси і навіть вдома. Адже вони чудово замінюють традиційні вироби з бавовни і при цьому позбавляють господиню від позачергової прання. Крім того, компанії які виробляють одноразові рушники використовують якісну сировину, в результаті чого, готовий продукт забезпечує і якісне вбирання вологи, і приємні відчуття тактильної природи. З огляду на, що практично всі одноразові рушники виробляються з натуральної сировини, то використовувати їх можуть навіть власники гіперчутливої ​​шкіри. Напевно, тому однією з головних сфер споживання цієї продукції стала сфера краси, зокрема б'юті салони і перукарні. Принаймні Київ посідає перше місце за споживанням цього витратного матеріалу якраз в б'юті сфері.

Переваги продукції

Якщо говорити про переваги, то одноразові рушники в рулонах або в листові не тільки відрізняються простий і комфортом застосування, але і високими поглинаючою здатністю і Київ це вже оцінив.

При цьому вони витрачаються дуже економічно, коштують дешевше традиційних (бавовняних) і дозволяють істотно знизити витрати на дезінфекцію і прання. Напевно, тому все більше салонів краси та перукарень вирішують використовувати не звичайні, а одноразові рушники. Тим більше що сьогодні виробники пропонують купити вироби не тільки в традиційному білому кольорі, але і в рожевому, жовтому, салатовий та ін. Тобто одноразові рушники можуть навіть стати «частиною» інтер'єру салону краси або перукарні. Але перед тим як купити такі кольорові паперові вироби, потрібно ознайомитися з їхнім складом і переконатися, що вони якісні.

Ціна продукту залежить від марки виробника і вигляду виробу. Так можна одноразові рушники купити одношарового або двухшаровие, в рулонах або аркушах, білі або кольорові.

Існують навіть одноразові рушники, які «просякнуті» ароматичними сумішами та випромінюють приємний запах. Такі одноразові рушники для салонів краси підходять просто ідеально, так як наповнюють приміщення особливою атмосферою. Також одноразові рушники купити можна для оснащення офісів, аеропортів та інших місць, в яких великий потік людей. Тим більше, що ціна такого витратного матеріалу набагато нижче, ніж вартість традиційних виробів з текстилю, які ще вимагають регулярної додаткової обробки у вигляді прання та дезінфекції.

Тому покупка паперових рушників в рулонах або аркушах для салону краси, перукарні і навіть офісу - це правильне рішення і з точки зору практичності та гігієнічності, і з точки зору економії.

Види і форми

Сьогодні в різних містах, і Київ не виняток, можна одноразові рушники купити в:

  • пачках (листові);
  • в рулонах.

Який з варіантів вибрати кожен вирішує сам. Але як показує практика, вибір частіше роблять на користь виробів в рулонах, так як це і зручніше і більш гігієнічно. Наприклад, використовувати одноразові рушники в рулонах в місцях з великим потоком людей набагато зручніше ніж листові. І з точки зору гігієни, вироби в рулонах відповідають всім нормам і стандартам. Все що потрібно щоб оснастити приміщення рушниками в рулонах, це купити спеціальні тримачі, ціна на які залежить від матеріалу з якого вони виготовлені.

Крім того, що одноразові рушники для салонів краси та перукарень, СПА центрів відрізняються хорошою поглинанням, вони ще й міцніші, ніж звичайні серветки. Крім того, одноразові рушники купити які сьогодні можна в будь-якому місті, і Київ не виняток, прекрасно поглинають вологу і навіть можуть використовуватися для «швидкої допомоги» при видаленні жирних плям.

Але для того щоб витратний матеріал справлявся з цими завданнями його склад повинен бути якісний і максимально натуральний.

Сировина - як фактор визначає вартість

Ціна на вироби залежить в першу чергу від марки виробника, а в другу - від використовуваного сировини.

Найвища ціна на одноразові паперові рушники, які виробляються з целюлози і не містять ніяких хімічних складових. До речі сплутати їх з іншими товарами неможливо, так як відмінною рисою продукції є ідеально білий колір. Такі рушники можна купити у нас, і вони відрізняються ніжною і делікатною фактурою, яка створює приємні відчуття.

Нижча ціна на вироби, при виробництві яких використовують продукти переробки макулатури. Такі рушники можуть бути як в рулонах, так і в пачках, як білими, так і кольоровими.

Якщо потрібні одноразові рушники для салонів краси, особливо для застосування під час косметичних процедур, то вибір потрібно робити на користь більш дорогих, але більш якісних і делікатних. Якщо ж рушники потрібні тільки для витирання рук або для видалення вологи з поверхні, то можна купити і дешевші.

Також ціна виробу визначається його щільністю. Можна придбати витратні матеріал не тільки двох, але і тришаровий. Щільність такого матеріалу вище, як і його поглинаючі властивості, і відповідно ціна теж вище. Але як показує практика, Київ вибирає саме щільні, тобто дорожчі, вироби.

Навіщо вони потрібні?

До сих пір деякі власники салонів краси та перукарень не розуміють чому краще використовувати одноразові рушники. Насправді причин дуже багато, і ось тільки деякі з них:

  • якщо купити такі вироби, то можна забезпечити простоту, акуратність і комфорт при проведенні будь-яких косметичних процедур;
  • якщо купити саме такий тип витратних аксесуарів, то можна значно знизити витрати перукарні або салону краси;
  • на відміну від тканинних виробів, паперові краще вбирають вологу і можуть використовуватися при проведенні будь-якого типу б'юті процедури;
  • якщо купити одноразові рушники для перукарні, то можна використовувати його навіть для швидкої і якісної сушки волосся.

Правила вибору

З огляду на, що у різних виробників продукція різна, то перед тим як купити одноразові рушники в Києві, потрібно ознайомитися з їхнім складом і вибрати:

  • вироби з м'якою, ніжною і делікатною текстурою;
  • матеріал, що відрізняється натуральністю, екологічністю і гіпоалергенність;
  • продукцію в рулонах. Хоча ціна на неї трохи вище, але вона економічніша в використанні.

На щастя, у сучасного споживача не проблем з вибором, так як придбати такі витратні аксесуари можна і в звичайному маркеті, і в нашому інтернет магазині.