Автоклави для стерилізації


Для знищення патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів на поверхні і у внутрішній порожнині медичних виробів необхідно проведення ретельної дезінфекції. З метою знищення спорових форм на інструментах, які згодом стикаються з пацієнтом, профільні фахівці обов'язково використовують автоклав. Подібні пристрої можуть застосовуватися не тільки в медицині, але і будь-який інший господарської діяльності людини, яка може привести до травми шкіри або слизових оболонок. Багаторазове використання стерильних інструментів потрібно в косметологічних салонах і перукарень.

Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує покупцям універсальні і якісні прилади, які можна придбати у нас порівняно недорого в Україні, зокрема, в Києві. Знищення спорових мікроорганізмів, демократична ціна і можливості вибору параметрів стерилізації - параметри, які об'єднала продукція провідних брендів Польщі LAFOMED, ​​Росії «Пластек» і України «Міз-МА». Основні позиції брендів - постачати на ринок обладнання індустрії краси та медицини якісні сучасні товари, обладнання та комплектуючі для яких поставляється з Німеччини, Ірландії, Голландії та Італії.

Автоклав - безпека і надійність у всьому!

Автоклав для стерилізації - апарат для обробки інструментів, який здатний організувати надійний, безпечний для персоналу і екологічно чистий для кожного клієнта спосіб дезінфекції. Параметри сухожар дозволяють виконувати роботи по дезінфекції відповідно до регламентованих методичними вказівками законодавчо-наглядових органів охорони здоров'я.

Стерилізатори, доступні споживачеві в Україні, мають велику сферу застосування і дають можливість обробити широкий спектр інструментів:

  1. автоклав для манікюру є агрегат, що забезпечує знезараження пилок, щипців, кусачок, манікюрних ножиць, лопаток і будь-яких інших манікюрних пристосувань в упаковці або без неї;
  2. міді цинский автоклав створює оптимальні умови для обробки спеціальних та загальнохірургічних інструментів з корозійностійких матеріалів або скла. Можлива обробка медичної білизни, пластмасових, поліетиленових або гумових виробів.

В залежності від характеристик матеріалів, що піддаються стерилізації, осуществлется коригування температурного режиму. Для запобігання склеювання між шарами матеріалу прокладається марля і додатково упаковуються в жароміцних папір або стерилизационную коробку з фільтром.

Переваги подібних приладів дозволяють оцінити доцільність їх придбання, оскільки автоклав для стерилізації:

  • Не вимагає значних витрат часу для знищення патогенних мікроорганізмів;
  • Виділяється помірною витратою енергоресурсів;
  • Забезпечує глибоке очищення інструменту і окремих його частин без зміни кольору та експлуатації ційних характеристик виробу;
  • Вважається місткими агрегатами, який, в залежності від моделі, дає можливість проводити обробку певної кількості комплектів одночасно.

Помірна ціна на обладнання цієї категорії приємно радує , але врахуйте - сумнівно дешево прилад коштувати не може. Ціна-якість два параметра взаємопов'язаність.

Так, медичний автоклав Prestige Medical 2100 classic є найкращим зразком сучасного обладнання, який створений англійським виробником - компанією «Пластек». Працюючи на ринку обладнання для індустрії краси та медичні установи з 2003 року, виробник зарекомендував себе високопрофесійним лідером, який і по сьогодні зберігає передові позиції. Використовуючи сучасне обладнання та кваліфіковані кадри, продукція «Пластек» гарантує високу якість своїх товарів і забезпечує технічне обслуговування поставляється на ринок обладнання.

Модель Prestige Medical 2100 classic оснащена сенсорною панеллю управління зі світловими індикаторами, які здійснюють автоматичне керування і знищення хвороботворних мікроорганізмів під впливом насичених водяної пари протягом 20 хвилин.

Медико-інструментальний завод «Міз-МА» займається виробництвом широкого спектру медичні ого обладнання з 1970 року і є розробником повітряних стерилізаторів. Після широкомасштабного переоснащення виробництва в 2000-х роках підприємство запустило виробництво стерилізаторів ГК з об'ємом камер на 10 і 20 л з автоматичним управлінням всіх циклів стерилізації. Наявність цифрової індикації і вбудованого манометра дозволяє регулювати показники часу, темепратури і тиску в камері. Комплектація передбачає наявність держателя касет, власне 4 касет і вкладиша. Якісна термоізоляція і жаропрочное виконання стерилізаційної камери дозволяє проводити обробку стоматологічного і хірургічного інструменту, гумових, скляних і текстильних матеріалів.

Спеціалізований апарат Lafomed польського виробника UMG вважається одним з найбільш функціональних приладів з об'ємом стерилізаційної камери на 12 л. Широко застосовується автоклав для манікюру з медичним сертифікатом в області стоматології, хірургії, гінекології, ветеринарії. Техніка дозволяє стерилізувати будь-які речі незалежно від структури поверхні, форми інструментів і наявності упаковки. Прилад класу В здійснює обробку в три стадії: попередню вакуумізації, стерилізацію і сушку. Ергономічне виконання, тактильна панель, приємний інтерфейс і наявність визначених програм дозволяють вибрати правильні налаштування і не викликають труднощів в обслуговуванні. Вбудований термопринтер здійснює аналіз і надає детальну інформацію про виконану стерилізації.

При виборі пристрою звертайте увагу на режим роботи приладів, які мають на увазі вплив вологої пари або газу. Залежно від специфіки застосування і особливостей інструментів потрібно вибір певного режиму обробки, який дозволить виключити наявність патогенних мікроорганізмів і збереже цілісність оброблюваних виробів. Можливість автоматичного керування технологічними процесами і наявність світлових індикаторів істотно спрощують експлуатацію приладів, допомагають організувати високу якість обслуговування і створюють комфортну і розташовує до співпраці атмосферу.

Інтернет магазин Stylesalon.ua створює всі умови для вибору оптимального варіанту і дає можливість купити автоклав, який неодноразово довів свою ефективність в медичних установах різного профілю, косметологічних закладах, салонах краси, перукарнях, тату-салонах, мас сажнів кабінетах, СПА і фітнес-центрах.  

Використовуючи якісну спеціалізовану техніку, представлену на сайті Stylesalon.ua в Києві, у кожного з наших клієнтів є можливість зберегти своє здоров'я і поліпшити репутацію свого підприємства. Інтернет магазин пропонує купити універсальний і надійний автоклав в Україні недорого, що дозволить заощадити час і гроші для кожного з Вас! А в розпал сезону знижок придбати хороше обладнання у нас можна і зовсім дешево.

SS101115
1
5
41110 грн
БрендPlastek Technic Країна виробникРосія
SS114506
0.0
48800 грн
БрендМИЗ-МА Країна виробникУкраїна
SS114505
0.0
37500 грн
БрендМИЗ-МА Країна виробникУкраїна
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Об'єм стерилізаційної камери, л
Температура стерилізації, ℃
Ціна

грн  –  грн

  • 37500грн
  • 48800грн