Насадки до машинок для стрижки


Для створення ідеального іміджу необхідно використання насадки до машинок для стрижки. Це обов'язковий аксесуар на робочому столі будь-якого перукаря, який дозволяє урізноманітнити варіанти зачісок незалежно від довжини і густоти волосся. Подібні предмети підходять для роботи на різних частинах голови і дозволяють експериментувати зі стрижкою, створювати малюнки на потилиці або скронях.

Інтернет-магазин Stylesalon.ua може запропонувати своїм відвідувачам різноманітні спеціальні пристосування, що представляють собою досить великий робочий функціонал. Широкий асортимент дозволить купити насадку до машинки для стандартної або оригінальної стрижки порівняно недорого в Києві, та й в цілому по Україні у нас найкращі цінові пропозиції. Прийнятна ціна на якісні і довговічні предмети перукарського мистецтва дає можливість придбати необхідну кількість робочих аксесуарів.

В залежності від функціоналу насадки домашинок для стриженняслід розділити на кілька категорій. На нашому сайті можна дешево придбати аксесуари для професійних машинок, які можуть бути використані для домашнього або професійного застосування. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір різних типів аксесуарів.  

В електронному каталозі представлена ​​продукція виробників Moser і Tondeo з Німеччини, Oster з Америки - яка добре себе зарекомендувала серед професіоналів   в Україні, зокрема, в Києві.

Правильний підбір пристосувань дозволить легко добиватися бажаного результату, а перукаря-початківцю - виконувати процедури нарівні з професіоналами. Представлені аксесуари не вимагають спеціалізованого лікування, відрізняються прийнятною вартістю, дозволять скоротити час на делікатну роботу майстра.

Насадки до машинок для стрижки: різновиди гаджета

Незважаючи на те, що не всім професіоналам необхідно використання численних пристосувань, для створення акуратною зачіски все ж іноді варто скористатися ними. Такі додаткові предмети допоможуть красиво і оригінально підстригти професіоналу, неодмінно стануть в нагоді   починаючому майстрові або для тих, хто стрижеться самостійно.

За призначенням можна розділити товари на:

 1. Універсальні, які підходять під ширину головки практично на будь-яких пристроях;
 2. Спеціалізовані, які можуть експлуатуватися на конкретних модифікаціях.

В інтернет-магазині Stylesalon.ua з широким асортиментом приладів та аксесуарів для перукарів можна знайти набори або окремі комплектуючі з п араметрамі, відповідними конкретної техніці.

Кожен перукар незалежно від ступеня професійності, крім змінних ножових блоків може використовувати насадки до машинок для стрижки. Подібні гаджети допоможуть вирішити проблему нестачі аксесуарів для:

 1. коригування довжини волосся;
 2. стрижки та оформлення бороди;
 3. створення стильних візерунків на голові;
 4. додання красивого і природного вигляду будь-якій зачісці.

В залежності від модифікації перукарських приладів можна передбачити використання спеціалізованої комплектації, яка відрізняється не тільки зовнішнім виглядом, але і функціональним наповненням. Додаткові комплектації, які спочатку виробник не передбачив в комплекті, дозволяють виконувати більшу кількість різноманітних зачісок. Stylesalon.ua пропонує купити насадку до машинки для стрижки, яка дозволить задовольнити індивідуальні потреби покупця:

 • Підбір знімних елементів можливий в діапазоні від 1,55 мм до 3,5 см;
 • В наявності пристосування, які можна придбати поштучно в міру необхідності або підібрати набір, який підходить під модифікацію конкретного побутового приладу;
 • Підходить до модифікацій відомих фірм-виробників та інших модифікацій техніки;
 • що дозволяють реалізувати стандартну акуратну зачіску за допомогою ходових насадок або фігурні модифікації для виконання робіт з візерунками;
 • Зручні і ергономічні варіації, що відрізняються за типом кріплення - на пружині або клямці;
 • Варіанти з міцного пластику або нержавіючої сталі, які дозволяють відчути приємні тактильні відчуття;
 • Прийнятна ціна товарів, які складно знайти за демократичною вартістю в Україні, зокрема, в Києві.

в асортименті магазину представлена ​​продукція світових виробників елементів для машинок роторного або вібраційного типу:

 • Moser з Німеччини. Бренд користується великою популярністю і представляє клієнтам гребені різної довжини з широкими, вузькими, двосторонніми або однобічними зубами з нержавіючої сталі довжиною в діапазоні 3-6, 4-18 6-13 мм, зручними застібками і колірною системою кодування елементів;
 • Oster з Америки. Насадки виготовлені з міцного пластику і вимагають фіксації на робочу ножевую пластину і укомплектовані 8 елементами з розмірами 1,5-3-6-13-19-22-25 мм. Даний комплект підходить для експлуатації на деяких модифікаціях Pilot;
 • Німецького бренду Tondeo, що пропонує комплект з 5-ти деталей з високоякісного і зносостійкого пластика, що дозволяють налаштувати необхідний режим роботи перукаря.

Деякі знімні регульовані пристосування можуть використовуватися перукарями і грумерами. Для створення неймовірних шедеврів необхідне використання аксесуарів окремо або в комбінації з іншими типами. Це дозволить не просто встановити необхідну висоту волосся, але і урізноманітнити контури в потрібному для перукаря напрямку.

Широкий вибір позицій на нашому сайті, серед яких можна знайти стандартні або уніфіковані моделі під конкретного виробника, дозволить розширити спектр перукарських робіт і створювати оригінальні малюнки.