Сережки для пірсингу і проколу вух

Поняття пірсинг може і увійшло в побут недавно, а ось саме мистецтво декорування тіла виробами із золота, металу та ін. Було популярним ще в Стародавньому Єгипті. Правда, у сучасних модників набагато ширші можливості, адже індустрія товарів для краси пропонує різні сережки для пірсингу, незалежно від його виду.
Щоб вибрати правильні декоративні елементи потрібно розібратися з тим, які вони бувають, з яких матеріалів, і для якого виду декору вони підходять.

Види процедури

Існує два варіанти декорування тіла :

 • поверхневий;
 • імплантаційний.

Майже всі види пірсингу відносяться до поверхнево го типу. І як випливає з його визначення, сережки для пірсингу надягають (після проколу) на зовнішню частину шкіри.

Що стосується имплантационного, тобто мікродермала, то він передбачає вживлення під шкіру Мікроштанга. Без проколу шкіри тут теж не обійтися. Мікродермал – це для фанатів, які звели пірсинг в стиль життя.

Ну а ті модники, які хочуть просто бути в тренді або люблять звертати на себе увагу незвичайними елементами у зовнішності, віддають перевагу поверхневому пірсингу, зробленому пістолетом.

Прикрашати можна будь-яку частину тіла, тому сьогодні можна купити сережки для пірсингу:

 • вух;
 • пупка;
 • губ;
 • мови;
 • носа;
 • і навіть інтимних зон.

Для кожної ділянки існують свої прикраси, які відрізняються за формою, за розмірами і за матеріалом виготовлення.

Класифікація прикрас

Пірси можуть мати форму підкови, штанги або кілець. Підкова має певну схожість зі штангою, але відрізняється вигнутими. Штанги – це стрижні, які на кінцях мають кульки. Штанги – це найпопулярніші моделі для декору губ, брів і мови.

І, нарешті, кільця – це пірси, які позиціонуються, як універсальні, так як підходять і для прикраси вух, і для носа, і для мови. Причому для вух кільця використовуються різного калібру (розміру), які можуть носитися не тільки на мочках, але і на верхній частині. Окремо виділяють різні прикраси у вигляді квітів, звірів, букв, знаків, але, як правило, це або декор для мікродермала, або складова частина штанги, підкови або тих же універсальних кілець.

Що вибрати?

Другим важливим питанням, яке потрібно з'ясувати, є матеріал виготовлення. Фахівці рекомендують використовувати золоті вироби. Але останнім часом з'явилася можливість купити сережки з медичної сталі, яка як матеріал має цілий ряд переваг. Так сережки з медичної сталі відрізняються:

 • міцністю;
 • довговічністю;
 • гіпоалергенність;
 • стійкістю до корозії.

Крім того медична сталь не робить негативного впливу на людський організм. Різні сережки з медичної сталі купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Як показує практика, Україна поповнила список країн, де сталеві прикраси користуються попитом.

Для пірсингу вух, носа, губ і інших частин тіла можна також купити справжнісінькі ювелірні вироби з золота і дорогоцінних каменів. І забезпечені любителі пірсингу в різних країнах (і Україна не виняток), віддають перевагу золотим сережках з діамантами.

Але це не означає, що моделі з більш простих матеріалів виглядають не так стильно і оригінально. Сьогодні можна сережки з медичної сталі купити в Україні найрізноманітніших форм, які відрізняються оригінальним дизайном і підходять як для юних модників, так і для більш солідних покупців.

Кожній частині тіла по пірсу

Для декорування пупка використовується така прикраса як банані, яке дуже нагадує однойменний фрукт. Перед тим як купити цей виріб потрібно переконатися, що він зроблено правильно, в іншому випадку не уникнути дискомфортних відчуттів в процесі носіння.

Пупок можна також прикрасити моделлю, яка називається навела. Основна відмінність навів від банані – наявність на кінцях двох кульок. При цьому кулька великого розміру з'єднаний зі штангою, а другий, який поменше, призначений для « навинчивания » на основний елемент. Купити навів можна в нашому магазині, причому з різних матеріалів.

Губи найчастіше прикрашають лабрета, які чимось схожі з навели. Відрізняються лабрета безпечною конструкцією, тому ніякого ризику поранитися немає.

На зике носять твісти, які, як і підкова, мають вигнуту форму. Але на відміну від інших пірсів твісти закручені по типу спіралі. З огляду на таку конструктивну особливість, твісти вважаються універсальним декоративним елементом, який можна використовувати і для вух, і для зика, і для пупка.

Без ностріли не обійтися, якщо мета процедури – ніс. Мініатюрний розмір – основна відмінність ностріли від інших моделей пірсів. Носиться це прикраса на носовому крилі. Що стосується форми або дизайну ностріли, то вони дуже різноманітні (конус, буква, мушка, простий кульку і ін.).

Для вух, які вважаються найпопулярнішим місцем для декору, виробники пропонують дуже велика різноманітність моделей, що відрізняються оригінальним дизайном. До незвичайним пірсів можна віднести тунелі, які у деяких споживачів викликають захват, а ось у старшого покоління, як правило, викликають лише негативні емоції. Якщо звичні всім пірси надягають після невеликого і практично безболісного проколу, то для того щоб « впровадити » тунелі, пророблений отвір потрібно розширити до розмірів прикраси. Насправді щоб місце проколу розширити до потрібного розміру має пройти певний час і на це вирішуються далеко не всі. Так що тунелі – це вибір дуже сміливих.

Ще одні сміливці прикрашають ті частини тіла, які в цивілізованому суспільстві оголяти не прийнято. Так що можна стверджувати, що пірсинг на інтимних місцях дійсно інтимний, так як його не видно для стороннього погляду. Правда, місце проколу буде гоїтися досить довго, тому потрібно заздалегідь приготуватися до певних « труднощам ».

Який тип пірсів вибрати, кожен вирішує для себе сам. Головне щоб процедура була проведена професіоналом і в стерильних умовах, спеціальним пістолетом, застосування якого і знизить больові відчуття і спростить процедуру. Також фахівець повинен обробити місце проколу і пояснити Клієнту, як за ним доглядати. В іншому випадку місце проколу може бути інфіковано і доставити клопоти Клієнту салону. Але якщо проводити процедуру пістолетом, то ніяких проблем виникнути не повинно. На щастя, Україна вже може запропонувати таке ж якісне і безпечне обслуговування Клієнтів салону, як і в інших європейських країнах.
 

БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендSteel Evolution Країна виробникАвстрія, Україна
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендSteel Evolution Країна виробникАвстрія, Україна
БрендSteel Evolution Країна виробникАвстрія, Україна
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендSteel Evolution Країна виробникАвстрія, Україна
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендSteel Evolution Країна виробникАвстрія, Україна
БрендCaflon Країна виробникВеликобританія
БрендSteel Evolution Країна виробникУкраїна, Австрія
БрендSteel Evolution Країна виробникАвстрія, Україна
Ще
1 2 3
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 5400грн