Коагулятори

Один прилад – багато можливостей

Яке тільки обладнання не використовується в косметології! Деякі апарати нагадують майже космічні установки, а деякі за своєю результативністю і ефекту дозволяють омолодити шкіру і фактично відмовитися від пластичної хірургії. Якщо говорити про такому приладі як електрокоагулятор, то він настільки затребуваний і може використовуватися при проведенні різних процедур, що навіть самий маленький салон краси оснащений їм в обов'язковому порядку, не кажучи вже про великі центри та косметологічних клініках. На щастя, і Київ і вся Україна давно вже отримали доступ до таких пристроїв.

Електрокоагулятор – це прилад, який входить до групи косметологічних апаратів, і який призначений для припікання шкірних тканин за допомогою змінного високочастотного струму. Безумовно, цей прилад відноситься до групи професійного оснащення і повинен використовуватися тільки фахівцем з відповідними навичками.

Принцип дії

Електрокоагулятор генерує струм високої частоти. При стиканні шкірної тканини і активного електрода відбувається нагрівання, і розріз дерми. Але розсічення тканини відбувається не завжди. Це залежить від того в якому режимі працює прилад. Так в залежності від обраного режиму електрокоагулятор здатний проводити або розсічення шкірних тканин, або коагуляцію. Не всі знають, але сучасні моделі можна використовувати також при проведенні таких косметологічних процедур як епіляція та фульгурація. Правда, ціна на такі мультифункціональні прилади вище, ніж на моделі першого покоління. Хоча, частіше ціна залежить від марки виробника і від типу апарату.

Також електрокоагулятор незамінний, коли потрібно позбутися від:

 • папілом, родимих ​​плям і бородавок. Але перед тим як використовувати прилад для видалення цих косметичних дефектів потрібно пройти обстеження і переконатися що це доброякісні шкірні освіти;
 • небажаного волосся, причому на різних ділянках тіла і обличчя;
 • судинної сіточки ( для коагуляції судин).

Крім косметології електрокоагулятор активно використовується в медицині (урології та ендоскопії, гінекології та отоларингології). До речі, для індустрії краси розробили спеціальний косметологічний прилад. У різних містах, і Київ не виняток, можна придбати саме косметологічний агрегат.

Види приладів

Сьогодні можна коагулятор купити двох типів:

 • біполярного;
 • монополярного.

монополярних коагулятор косметологічний оснащений тільки одним активним електродом, і вся щільність електричного струму концентрується на кінці даного електрода. Біполярний електрокоагулятор купити який можна в нашому магазині – це прилад, оснащений двома електродами. Завдяки цій конструктивній особливості біполярний електрокоагулятор косметологічний прекрасно справляється із завданням обробки великих ділянок. Тобто монополярний косметологічний апарат можна купити і використовувати для проведення різних процедур на обличчі. Якщо ж потрібно проводити певні маніпуляції на тілі, то краще купити коагулятор косметологічний з двома електродами, тобто біполярний.

У нашому інтернет магазині представлені моделі обох типів, причому ми пропонуємо продукцію як вітчизняних виробників, так і зарубіжних компаній. Безумовно, ціна приладу залежить від марки виробника. Наприклад, електрокоагулятор косметологічний виробництва вітчизняної марки Галатея або УМГ буде коштувати дешевше. Тоді як ціна на продукцію польської ТМ Біомак або німецької фірми ІОНТО буде на порядок вище. При цьому коагулятор косметологічний вітчизняного виробництва нічим не поступається ні в плані якості, ні в плані надійності, ні в плані функціональних можливостей продукції західних брендів.

Електрокоагулятор купити Україна надає великі можливості, так як має свої розробки і випускає дійсно якісне обладнання. До речі, Київ віддає перевагу продукції вітчизняних марок і цьому є цілком обґрунтоване пояснення.

Також у нас можна купити продукцію таких брендів, як BlueMoon (Italy), RIO, UMS Beauty тощо.

Ціна на монополярний електрокоагулятор нижче, ніж на біполярний. Крім того монополярні моделі відрізняються простотою використання. Часто професіонали з салонів краси віддають перевагу саме монополярним моделям, і, напевно, більш низька ціна грає тут не останню роль.

У нашому інтернет магазині професійного обладнання та косметики для салонів краси Stylesalon.ua коагулятор купити можна навіть найбільш затребуваних брендів, яких Україна знає не перший рік і вже встигла оцінити їхню продукцію на належному рівні.

Видаляємо волосся якісно

Використовуючи електрокоагулятор купити який в Україні можна за до ступні ціною, легко позбутися небажаної рослинності на обличчі або на тілі. Так електрокоагулятор фактично руйнує волосяну цибулину шляхом впливу на неї електричного струму. Після такої процедури шкіра виглядає гладкою і красивою. З огляду на, що епіляція за допомогою цього приладу може проводитися як на руках, так і на ногах, в області бікіні і навіть на обличчі, то стає зрозумілими, чому навіть невеликі салони краси планують купити цей апарат.

Звужуємо капіляри

Під капотом капіляри або судинна сіточка – це проблема, з якою стикаються і чоловіки, і жінки. Цей дефект може зіпсувати настрій і позначитися на самооцінці. Але якщо використовувати коагулятор, купити в Україні який сьогодні можна без проблем, то вирішити цю неприємність можна досить просто, а головне ефективно. Так для вирішення проблеми розширених капілярів апарат, шляхом нагрівання стінок судин, фактично їх « запаює & raquo ;. Після запаювання відбувається згортання крові і руйнування судинної стінки. Результатом такої процедури стає зникнення дрібних капілярів і візуальне зменшення великих.

Прилад, купити який можна в нашому інтернет магазині, крім проблеми капілярів справляється з такими завданнями, як усунення:

 • родимих ​​плям;
 • купероза;
 • винних плям;
 • розацеи ;
 • гемангіоми та ін.

Незважаючи на те, що купити такий прилад сьогодні можна, в тому числі в інтернеті, використовувати його можуть тільки фахівці косметологи з медичною освітою. Але, як і будь-яка апаратна процедура, так і коагуляція або епіляція за допомогою цього пристрою передбачає дотримання певних рекомендацій до маніпуляції і після.

Як же вибрати?

Щоб вибрати правильний апарат, потрібно в першу чергу визначитися з типом коагуляції.

 • Для радіохвильової хірургії потрібно купити той тип пристроїв, які забезпечать безконтактний спосіб розрізу м'яких тканин.
 • Для ІК коагуляції експерти радять купити апарати, в роботі яких немає електромагнітних нітних перешкод для іншого оснащення.
 • Для ультразвукового впливу необхідно купити прилад, оснащений трьома робочими резонансними частинами.
 • І нарешті, якщо на тканині потрібно впливати за допомогою аргонової плазми, то знадобитися купити прилад для агроплазменной коагуляції.
 • Київ, як і вся Україна, отримали можливість вибирати і купувати різні моделі, і різні типи приладів.

Полегшити вибір оснащення дозволяє наш інтернет магазин, в якому представлений великий вибір моделей, що відрізняються і по фу нкціоналу, і за вартістю. Хоча, ціна у нас як раз найпривабливіша, і Україна це вже оцінила.

Biomak Эпилятор-коагулятор EP-300
Знижка 10%
SS3051
17598 грн 15838 грн
SS107260
2
5
28961 грн