Про те, що чистота – це запорука здоров'я ми пам'ятаємо з дитинства, як і казку про Мойдодира теж. Інша справа, що чистота буває різною і відсутність видимого бруду на руках ще не означає, що вони чисті. Адже бактерії невидимі для людського ока, але від цього не стають менш небезпечними для організму. На жаль, не кожне миючий засіб здатний впоратися з таким завданням як максимальна очищення шкіри від мікробів і бактерій причому на тривалий період. Для такої глибокої і тривалої очищення винайшли спеціальні засоби – антисептики, які знайшли широке застосування в медицині, побуті і, звичайно ж, індустрії краси.

 

В залежності від ступеня впливу антисептики для рук і, для інструментів можуть бути:

 • герміціднимі. Такі засоби здатні знищити різні види мікробів;
 • бактериостатическими. Такі засоби запобігають росту мікробів або знижують темпи їх ріст;
 • антибактеріальними. Ці речовини здатні впливати руйнівно на бактерії і ціна на них трохи вище. Не всі антисептики можуть похвалитися такими властивостями.

Як діють антисептики?

Антисептики мають певний алгоритм впливу на мікроби, який розроблений з урахуванням природи цих організмів. Так для того, щоб бактерії почали рости, їм потрібно створити певні умови (живильне середовище). А завдання антисептика – знищити не тільки саму бактерію, але і її « зону комфорту & raquo ;. Сучасна медицина при оцінці рівня антисептичних засобів вивчає його вплив на чисту культуру того чи іншого мікроба. Так « золотим стандартом » в середовищі цих препаратів є феноловий розчин з певною (фіксованою) силою впливу. Саме по ньому оцінюються якісні параметри інших спеціальних розчинів.

Існує тенденція, що тривалий вплив одного і того ж виду антисептика викликає « звикання » у бактерій і вони стають невразливими для його впливу. Щоб цього уникнути, необхідно періодично міняти використовуваний препарат, тим більше що сучасний ринок Києва дезінфікуючих і антисептичними засобів постійно розширює свій асортимент і пропонує нові продукти з більш досконалими формулами. До речі, до вибору дози речовини потрібно підходити обережно, так як на деякі види мікробів добре діє саме невелика кількість препарату, тоді як для знищення інших бактерій – кількість речовини доводиться збільшувати.

Сфера застосування №1 – медицина

Саме в медицині найчастіше використовують різні види антисептиків і це не дивно. Адже саме в цій області найчастіше зустрічаються ситуації пошкодження шкірних покривів, які при неправильній обробці можуть довго не гоїтися, а то і починати гнити. Крім того, саме в медицині дуже багато контактів на рівні рук (пацієнт і лікар, пацієнт і пацієнт, лікар і інструмент та ін.).

Історія антисептиків дуже тривала і насичена різними відкриттями і вдосконаленням. Препарати створювалися на стику різних наук із залученням біологів і хіміків. Деякі розчини були настільки токсичні, що створювали більше проблем, ніж їх відсутність. На щастя, сучасна медицина може запропонувати не тільки ефективні антисептики, а й безпечні для людини.

З більшістю видів цих препаратів ми стикаємося постійно, використовуємо їх у побуті. Так антисептик для рук купити можна наступних видів:

 • спирти (етанол, спирт ізопропіловий пропіловий). Так само хорошими антисептичною властивостями володіють суміші спиртів. Найчастіше використовують цей антисептик для рук перед ін'єкцією, а ціна на речовини доступна будь-якому покупцеві;
 • ЧАС тобто четвертичное амонієве з'єднання, яке призначене для обробки шкірних покривів перед проведенням операцій. Так само ці речовини використовують як просочення для антисептичних рушників. Купити антисептик для рук, наприклад, можна в медтехніки Києва або спеціалізованому магазині медичних   товарів. Хоча ціна в онлайн магазині на порядок нижче, а якість ні трохи не гірше;
 • кислота борна має широку сферу застосування і входить до складу протиопікових кремів;
 • зелений діамантовий, відомий всім як & laquo ; зеленка & raquo ;, який часто використовується при лікуванні наривів і невеликих ран. Цей препарат, який так не люблять діти. Можна купити в будь-якій аптеці Києва і ціна на нього дуже невисока;
 • глюконат хлоргексидину. Цей препарат, в поєднанні з іншими засобами користується попитом у стоматологів для лікування гінгівіту (запалення ясен). Ціна на нього вище, ніж на звичайний препарат для полоскання, але воно того варте;
 • йоду розчин, як і « зеленка » знаком всім. Має широкий спектр антимікробної дії і знищує не тільки патогени основні, а й суперечки (в разі тривалого використання). Ціна на флакончик йоду невисока і придбати його можна в будь-якій аптеці Києва;
 • водню пероксид незамінний в побуті для обробки дрібних подряпин і ран. До речі, раніше (через відсутність сучасних засобів) використовувався в салонах краси для обробки рук і інструментів.

До менш відомим широкому загалу антисептикам можна віднести меркурохром (практично не використовується сьогодні), дигидрохлорид октенідна, кислоту карболову і РНМВ (полігексанід). Ціна на ці речовини залежить від марки виробника, що стосується можливості придбати їх, аптеки Києва, як правило, пропонують досить великий вибір.

Інші сфери застосування

Антисептики для рук використовуються повсюдно в салонах краси і перукарнях. Це основний засіб здатне очистити шкірні покриви від мікробів. Сучасні антисептики можуть бути:

 • на основі спирту;
 • що не містять спирт.

Але в будь-якому випадку вони відрізняються високою ефективністю в боротьбі з мікробами і повною безпекою не тільки для здоров'я людини, але і для навколишнього середовища.

Антисептик для обробки шкірних покривів запобігає передачі мікроорганізмів з патогенними характеристиками і дозволяє дотримуватися правил гігієни рук, які так важливі сьогодні, в епоху різних інфекційних захворювань.

Оскільки манікюр, педикюр і навіть звичайна стрижка, при незручному русі майстри можуть закінчитися пошкодженням шкірного покриву і поява кровотечі, то наявність сильних антисептирующая засобів – це обов'язкова умова при оснащенні робочого місця фахівця індустрії краси.

Сьогодні можна купити найрізноманітніші антисептики, в тому числі спеціальні (для салонів). Придбати їх можна в інтернет магазині Києва Stylesalon.ua.

Ціна на речовину залежить від багатьох факторів, включаючи:

 • марку виробника;
 • ефективність;
 • сферу впливу;
 • кількість речовини в тарі та ін.

При цьому існують певні якісні стандарти, яким повинен відповідати ефективний антисептик, призначений для обробки рук.

Якісні стандарти

Антисептик, застосовуваний для обробки рук повинен:

 • мати максимально широкий спектр впливу антибактеріального характеру;
 • забезпечувати тривалий антибактеріальну дію. До речі, за часом антисептик може бути коротким (діє до 5 хвилин) і довгим (з дією до 3 годин);
 • відрізнятися високою антимікробної ефективністю;
 • бути на 100% безпечним для людини , навіть при частому і тривалому використанні.

Очисний розчин для рук, який можна сьогодні купити в Києві в інтернет магазині Stylesalon.ua, складається з:

 • спирту (етилового , або пропилового, або ізопропілового). До речі, антибактеріальний ефект існує до повного випаровування спирту;
 • спеціальних добавок, які подовжують дію речовини;
 • спеціальних включень, які надають пом'якшувальну дію і запобігають пересушування рук.
 • бути доступним для покупки (наявність у продажу, ціна та ін.)

Сучасні препарати відрізняються від антисептиків минулих поколінь кількістю спиртів. У деяких засобах вони знижені до мінімуму, а в деяких і зовсім відсутні. При цьому всі властивості препарату зберігаються. Ціна на спіртонесодержащій розчин на порядок вище, ніж на речовину до складу якого включені спирти або їх суміші. Купити такий препарат можна в інтернет магазині Києва Stylesalon.ua.

Будь-які спеціальні розчини можна купити як в аптеках, так і спеціалізованих магазинах. Але для того щоб покупка була максимально вигідною, а ціна максимально доступною краще купувати в інтернет магазині Києва (оптовими партіями).

Купити препарати можна як у великих бутлях (що набагато вигідніше для салону) так і в невеликих флаконах. Що стосується марки виробника, то кожен майстер підбирає для себе свою улюблену марку, керуючись досвідом, відгуками колег або обличчястим уподобаннями.

Але в будь-якому випадку антисептик повинен бути. Тим більше що обробка рук таким розчином займає не більше хвилини, але зате здатна запобігти появі багатьох захворювань, а іноді і врятувати життя (якщо мова йде про сучасні засоби, здатних воювати навіть з такими страшними захворюваннями як гепатит С і СНІД).

До речі, застосування антисептика не вимагає ні витирання рук, ні їх миття після нанесення засобу. За секунду руки стають не просто чистими, а очищеними від мікробів бактерій. Причому в залежності від виду речовини ефект впливу може тривати від декількох хвилин до декількох годин. У будь-якому випадку протягом всієї процедури манікюру та педикюру і клієнт, і майстер нічого не загрожує від можливої ​​передачі патогенних мікроорганізмів.

Шкіряний антисептик крім того, що ефективний, ще й простий у використанні і дозволяє проводити швидку обробку, що дуже важливо в салоні краси, де потік клієнтів буває дуже насиченим.

Профі Септик Дезінфікуючий засіб, 100 мл, фото
Знижка 38%
(4)
SS121184
96 грн 60 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS105934
94 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS121584
79 грн
БрендNanoCode Країна виробникУкраїна
SS122471
346 грн
БрендHISTOMER Країна виробникИталия
SS133117
250 грн
БрендVeratin Skin Care Країна виробникПольща
SS133116
250 грн
БрендVeratin Skin Care Країна виробникПольща
SS43591
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS101100
259 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS104480
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендAlcina Країна виробникНімеччина
SS94997
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникНімеччина
SS116941
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS116934
313 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS121937
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендElenis Країна виробникУкраїна
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 350грн