Антисептика, дезінфекція та стерилізація

Не потрібно думати, що чистота, стерильність і безпеку це умови, в яких працюють тільки медики. У косметологічному салоні, як і на робочому місці Майстри серед його манікюрних інструментів, чистота повинна бути не менше ідеальної. Спеціально для цього використовують різні дезінфікуючі та антисептичні засоби антисептичні засоби, які можуть мати різну форму і різне застосування, але при цьому забезпечувати один і той же результат – чистоту і стерильність, як використовуваного інструментарію, так і рук Майстра і Клієнта. Купити такі продукти за доступною ціною можна в онлайн-режимі в нашому інтернет-магазині.

Арсенал із серії « обов'язковий »

Незалежно від того чи йдеться про робоче місце косметолога або Майстри манікюру, фахівець повинен створити максимально безпечні умови для роботи з Клієнтом. Зробити це не так складно, адже на ринку представлені найрізноманітніші антисептичні та дезінфікуючі засоби для стерилізації манікюрних інструментів, розроблені як вітчизняними, так і західними виробниками. Продукції, якого бренду віддати перевагу, кожен фахівець вирішує сам, головне, щоб все антисептичні засоби, як для рук, так і для інструменту були якісними і зводили « нанівець » ризик інфікування.

Перед тим як купити засіб для стерилізації манікюрних інструментів або засіб для дезінфекції рук фахівця і Клієнта, експерти радять ознайомитися з переліком характеристик, яким повинні відповідати якісні продукти.

Так антисептичні засоби, що застосовуються для обробки рук повинні бути:

 • надійними та ефективними. Під цим якістю розуміють здатність речовини знищувати максимально можливу кількість мікроорганізмів, які становлять небезпеку для здоров'я людини;
 • безпечними. Тобто, складові повинні з одного боку знищувати мікроби та бактерії, а з іншого – не шкодити ні шкірі, ні людині. Засоби дезінфекції купити сьогодні можна абсолютно безпечні для шкіри людини, вони – не мають неприємного запаху і не викликають ніяких алергічних реакцій;
 • екологічними. Всі сучасні речовини для обробки і рук, і стерилізації інструментів містять в складі речовини, що не роблять шкідливого впливу на навколишнє середовище. І якщо засоби дезінфекції інструментів першого покоління могли неабияк нашкодити і здоров'ю людини, і навколишньому середовищу, то їх сучасні аналоги на
 • 100% безпечні і екологічні;
 • делікатними. Для обробки рук Майстра і Клієнта необхідно використовувати тільки ті складові, які забезпечують цілісність шкірного покриву і не викликають ніяких пошкоджень. Делікатність, це так само властивість, яким повинні володіти засоби для дезінфекції манікюрних інструментів і косметологічних приладів. Адже агресивні речовини, в процесі стерилізації, здатні пошкодити дороге оснащення та привести в непридатність арсенал Майстри;
 • швидкими. Це якість дуже важливе. Причому важливе воно не тільки для препаратів, які використовуються при обробці рук, але і при стерилізації інструменту. Якщо врахувати, що перерви між прийомами відвідувачів салону складають кілька хвилин, у Майстра є зовсім небагато часу для якісної підготовки інструменту. Тому всі засоби дезінфекції для манікюрних інструментів повинні бути не тільки ефективними, але і швидкодіючими.

Безпека і Майстра, і Клієнта

Якісні складові з функціями антисептиків здатні запобігти інфікуванню не тільки вірусними інфекціями і грибковими захворюваннями, а й такими страшними хворобами як Гепатит С і ВІЛ.

Правда для того, щоб антисептик надав свій вплив на належному рівні, він повинен бути дуже якісним і використаним відповідно до інструкції виробника. Так для антисептичної миття рук слід використовувати антимікробні препарати, купити які можна в нашому інтернет-магазині. До найпопулярніших продуктів можна віднести бактерицидну мило, купити яке можна в вигляді гелю або у вигляді традиційних « шматків & raquo ;. Перед проведенням косметичної процедури також потрібно гігієнічна обробка рук за допомогою спеціальних препаратів. Як правило, обробка рук спеціальними речовинами займає кілька хвилин, але в результаті і Майстер, і Клієнт отримує потужний захист від різних інфекцій, вірусів і бактерій. У нашому магазині можна купити і аерозольні (миттєві) речовини, і універсальні, і концентрати.

Гарне оснащення – це ідеально чисте оснащення

Існує стереотип, що ідеально чистих манікюрних інструментів бути не може. Це в корені невірно, так як сучасні спобличчя обробки манікюрних інструментів дозволяють забезпечити 100% стерильність. Але на відміну від рук, які досить просто обробити якісним препаратом, професійне оснащення повинно проходити кілька етапів, серед яких:

 • процес дезінфекції манікюрних інструментів;
 • етап пастеризаційної очищення;
 • процес стерилізації.

У нашому інтернет-магазині представлений максимально широкої асортимент засобів для стерилізації інструменту, в тому числі манікюрних пристосувань, косметологічного арсеналу та ін. Також у нас можна купити препарати для обробки рук.

Пропонуємо купити засоби:

 • у вигляді аерозолю;
 • у вигляді гелю;
 • в форматі рідкого мила;
 • у вигляді антисептичної рідини;
 • в форматі вологих серветок просочених спеціальним складом.

Для стерилізації манікюрних та інших пристосувань доступна продукція таких марок як Suda і Opi, Петроспірт і Дезінфектори, Estel Professional і B.S. Ukraine.

Оскільки асортимент препаратів для стерилізації, дезінфекції та антисептичної обробки дуже широкий, у покупця можуть виникнути складнощі з вибором. Але зручна система фільтрів нашого онлайн-каталогу дозволяє швидко вибрати і купити потрібний продукт, в залежності від його призначення і сфери застосування. Адже речовини для стерилізації обладнання відрізняються за своїм складом і можуть володіти різними якісними характеристиками. Але в будь-якому випадку всі продукти і для стерилізації, і для гігієнічного очищення, і для дезінфекції, які можна купити в нашому магазині мають сертифікати і відповідають найсуворішим стандартам.

Часто задаваемые вопросы про Антисептика, дезінфекція та стерилізація

❤ Какие самые популярные Антисептика, дезінфекція та стерилізація в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Антисептика, дезінфекція та стерилізація ❓

🦋 Какие бренды Антисептика, дезінфекція та стерилізація представлены в магазине StyleSalon ❓

SS104480
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендAlcina Країна виробникНімеччина
SS077097
571 грн
БрендПетроспирт Країна виробникРосія
SS105934
94 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
Профі Септик Дезінфікуючий засіб, 100 мл, фото
Знижка 38%
SS121184
96 грн 60 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS121584
79 грн
БрендNanoCode Країна виробникУкраїна
SS105553
283 грн
PediBaehrАксессуары и расходные материалы БрендPediBaehr Країна виробникНімеччина
SS122471
373 грн
БрендHISTOMER Країна виробникІталія
SS121938
305 грн
БрендElenis Країна виробникУкраїна
SS121937
90 грн
БрендElenis Країна виробникУкраїна
SS43591
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS077118
300 грн
БрендПетроспирт Країна виробникРосія
SS96761
539 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS94995
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS101100
259 грн
Немає у наявності
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS27285
207 грн
Немає у наявності
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS077110
216 грн
БрендПетроспирт Країна виробникРосія
SS96760
20 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS077107
268 грн
Немає у наявності
БрендПетроспирт Країна виробникРосія
SS077115
240 грн
БрендПетроспирт Країна виробникРосія
SS27284
391 грн
Немає у наявності
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS077073
42 грн
БрендПетроспирт Країна виробникРосія
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 600грн