Антисептика, дезінфекція та стерилізація

Не потрібно думати, що чистота, стерильність і безпеку це умови, в яких працюють тільки медики. У косметологічному салоні, як і на робочому місці Майстри серед його манікюрних інструментів, чистота повинна бути не менше ідеальної. Спеціально для цього використовують різні дезінфікуючі та антисептичні засоби антисептичні засоби, які можуть мати різну форму і різне застосування, але при цьому забезпечувати один і той же результат – чистоту і стерильність, як використовуваного інструментарію, так і рук Майстра і Клієнта. Купити такі продукти за доступною ціною можна в онлайн-режимі в нашому інтернет-магазині.

Арсенал із серії « обов'язковий »

Незалежно від того чи йдеться про робоче місце косметолога або Майстри манікюру, фахівець повинен створити максимально безпечні умови для роботи з Клієнтом. Зробити це не так складно, адже на ринку представлені найрізноманітніші антисептичні та дезінфікуючі засоби для стерилізації манікюрних інструментів, розроблені як вітчизняними, так і західними виробниками. Продукції, якого бренду віддати перевагу, кожен фахівець вирішує сам, головне, щоб все антисептичні засоби, як для рук, так і для інструменту були якісними і зводили « нанівець » ризик інфікування.

Перед тим як купити засіб для стерилізації манікюрних інструментів або засіб для дезінфекції рук фахівця і Клієнта, експерти радять ознайомитися з переліком характеристик, яким повинні відповідати якісні продукти.

Так антисептичні засоби, що застосовуються для обробки рук повинні бути:

 • надійними та ефективними. Під цим якістю розуміють здатність речовини знищувати максимально можливу кількість мікроорганізмів, які становлять небезпеку для здоров'я людини;
 • безпечними. Тобто, складові повинні з одного боку знищувати мікроби та бактерії, а з іншого – не шкодити ні шкірі, ні людині. Засоби дезінфекції купити сьогодні можна абсолютно безпечні для шкіри людини, вони – не мають неприємного запаху і не викликають ніяких алергічних реакцій;
 • екологічними. Всі сучасні речовини для обробки і рук, і стерилізації інструментів містять в складі речовини, що не роблять шкідливого впливу на навколишнє середовище. І якщо засоби дезінфекції інструментів першого покоління могли неабияк нашкодити і здоров'ю людини, і навколишньому середовищу, то їх сучасні аналоги на
 • 100% безпечні і екологічні;
 • делікатними. Для обробки рук Майстра і Клієнта необхідно використовувати тільки ті складові, які забезпечують цілісність шкірного покриву і не викликають ніяких пошкоджень. Делікатність, це так само властивість, яким повинні володіти засоби для дезінфекції манікюрних інструментів і косметологічних приладів. Адже агресивні речовини, в процесі стерилізації, здатні пошкодити дороге оснащення та привести в непридатність арсенал Майстри;
 • швидкими. Це якість дуже важливе. Причому важливе воно не тільки для препаратів, які використовуються при обробці рук, але і при стерилізації інструменту. Якщо врахувати, що перерви між прийомами відвідувачів салону складають кілька хвилин, у Майстра є зовсім небагато часу для якісної підготовки інструменту. Тому всі засоби дезінфекції для манікюрних інструментів повинні бути не тільки ефективними, але і швидкодіючими.

Безпека і Майстра, і Клієнта

Якісні складові з функціями антисептиків здатні запобігти інфікуванню не тільки вірусними інфекціями і грибковими захворюваннями, а й такими страшними хворобами як Гепатит С і ВІЛ.

Правда для того, щоб антисептик надав свій вплив на належному рівні, він повинен бути дуже якісним і використаним відповідно до інструкції виробника. Так для антисептичної миття рук слід використовувати антимікробні препарати, купити які можна в нашому інтернет-магазині. До найпопулярніших продуктів можна віднести бактерицидну мило, купити яке можна в вигляді гелю або у вигляді традиційних « шматків & raquo ;. Перед проведенням косметичної процедури також потрібно гігієнічна обробка рук за допомогою спеціальних препаратів. Як правило, обробка рук спеціальними речовинами займає кілька хвилин, але в результаті і Майстер, і Клієнт отримує потужний захист від різних інфекцій, вірусів і бактерій. У нашому магазині можна купити і аерозольні (миттєві) речовини, і універсальні, і концентрати.

Гарне оснащення – це ідеально чисте оснащення

Існує стереотип, що ідеально чистих манікюрних інструментів бути не може. Це в корені невірно, так як сучасні спобличчя обробки манікюрних інструментів дозволяють забезпечити 100% стерильність. Але на відміну від рук, які досить просто обробити якісним препаратом, професійне оснащення повинно проходити кілька етапів, серед яких:

 • процес дезінфекції манікюрних інструментів;
 • етап пастеризаційної очищення;
 • процес стерилізації.

У нашому інтернет-магазині представлений максимально широкої асортимент засобів для стерилізації інструменту, в тому числі манікюрних пристосувань, косметологічного арсеналу та ін. Також у нас можна купити препарати для обробки рук.

Пропонуємо купити засоби:

 • у вигляді аерозолю;
 • у вигляді гелю;
 • в форматі рідкого мила;
 • у вигляді антисептичної рідини;
 • в форматі вологих серветок просочених спеціальним складом.

Для стерилізації манікюрних та інших пристосувань доступна продукція таких марок як Suda і Opi, Петроспірт і Дезінфектори, Estel Professional і B.S. Ukraine.

Оскільки асортимент препаратів для стерилізації, дезінфекції та антисептичної обробки дуже широкий, у покупця можуть виникнути складнощі з вибором. Але зручна система фільтрів нашого онлайн-каталогу дозволяє швидко вибрати і купити потрібний продукт, в залежності від його призначення і сфери застосування. Адже речовини для стерилізації обладнання відрізняються за своїм складом і можуть володіти різними якісними характеристиками. Але в будь-якому випадку всі продукти і для стерилізації, і для гігієнічного очищення, і для дезінфекції, які можна купити в нашому магазині мають сертифікати і відповідають найсуворішим стандартам.

SS43591
0.0
110 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
БрендNanoCode Країна виробникУкраїна
БрендVeratin Skin Care Країна виробникПольща
БрендVeratin Skin Care Країна виробникПольща
БрендNouvelle Країна виробникИталия
БрендNouvelle Країна виробникИталия
БрендDISICIDE Країна виробникШвеція
БрендDISICIDE Країна виробникШвеція
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS101100
0.0
259 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS94995
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS104480
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендAlcina Країна виробникНімеччина
Ще
1 2
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 1000грн