Витяжка манікюрна робота без пилу і шкідливих запахів

У сучасних салонах краси особлива увага приділяється турботі і про майстрів, і про клієнтів. З огляду на, що фахівці індустрії краси часто використовують речовини з досить сильними ароматами, які можуть стати причиною головного болю або появи алергії, то виробники спеціального обладнання розробили спеціальне пристосування, за допомогою якого в приміщенні можна позбутися і від різких запахів, і від пилу. Під таким особливим пристосуванням розуміють пилосос для манікюру.

Манікюрна витяжка - це обов'язковий атрибут робочого місця фахівця, який піклується і про своє здоров'я, і про комфорт клієнтів.

Функціональні завдання

Витяжка для манікюру повинна не тільки рятувати від неприємних запахів, які виникають від використання різних косметичних складів, а й видаляти пил, яка з'являється при нарощуванні або обпилювання нігтів. Якщо на робочому місці майстра є такий пилосос для манікюру, то можна бути впевненим, що ніхто не буде вдихати «нігтьову» або акрилову пил, яка має властивість осідати на легких. І якщо для відвідувача салону це не так критично, тому що дії пилу він піддається нечасто, то для майстра - це питання здоров'я. Якісна витяжка манікюрна дозволяє запобігти виникненню професійних захворювань та розвиток респіраторних хвороб. Цей пристрій використовується фахівцями в різних країнах і Україна на сьогодні входить до переліку регіонів, де почали піклуватися про здоров'я працівників та оснащувати робочі місця такими очисними системами.

Купити пилосос для манікюру експерти радять і з практичної точки зору. З огляду на, що аспірація не дозволяє пилу осідати на стіл і поверхні інших меблевих елементів, робоче місце майстра завжди буде акуратним і чистим.

Види оснащення

Сьогодні можна купити кілька видів аспірації, яку можна використовувати для оснащення робочого місця майстра нігтьового дизайну.

Так витяжка манікюрна може бути:

  1. виразний;
  2. вбудовується;
  3. переносний.

Вбудована аспірація, як і зрозуміло з її назви, монтується вманікюрний стіл. За таким же принципом встановлюється і аспірація врізна. Переносна, тобто настільна, манікюрна витяжка купити яку можна в нашому магазині, відрізняється мобільністю і можливістю переміщення. З економічної точки зору це досить вигідно, так як, з огляду на, що вбудовується модель повинна бути на кожному столі, то настільна (переносна) може бути одна на весь салон. Переносний апарат можна переставляти з одного столу на інший. Але врізна аспірація має свої переваги, серед яких:

  • економія простору;
  • велика потужність і продуктивність.

Будь-яка витяжка відрізняється і за розмірами, і по своїми експлуатаційними параметрами. Сказати однозначно, що настільна переносна аспірація краще, ніж врізна не можна. Все залежить і від обличчястих уподобань фахівця, і від вільного місця на манікюрному столі, і від фінансових можливостей покупців. Хоча, ціна на пилосос для манікюру не така висока і дозволити собі його купити може навіть салон, який позиціонується як «економ» варіант. Тоді як ВІП салони і СПА-центри преміум класу в обов'язковому порядку обладнають усі робочі місця своїх майстрів нігтьового дизайну цими пристроями. При цьому це може бути настільна модель або вбудована.

Манікюрна витяжка купуємо правильно

для того щоб купити пилотяг для манікюру, який на 100% впорається зі своїми функціональними обов'язками необхідно звернути увагу на такі технічні параметри, як:

  • Потужність. Краще купити більш потужний агрегат, ефективність роботи якого набагато вище, бо забезпечується більш високою швидкістю роботи гвинта. Витяжка для манікюру яку варто купити, повинна мати потужність в рамках 15 Вт;
  • наявність миється покриття. Це дуже зручно, бо догляд за таким агрегатом буде простим і швидким. Для того, щоб вбудована витяжка завжди була чистою, досить протерти її вологою губкою. Як правило, процедура очищення аспірації проходить автоматично з процесом витирання столу. До речі, врізна, втім, і переносна аспірація, повинні регулярно очищатися, так як частина пилу, яку всмоктує апарат, все-таки осідає на його корпусі;
  • наявність комплекту мішечків для збору пилу. Звичайна настільна витяжка комплектується запасними мішечками. Правда якщо використовувати агрегат правильно, то заміна одного мішечка знадобиться не скоро, бо вони досить місткі і можуть нагромаджувати поглинається пил досить тривалий час.

У нашому магазині представлені різні моделі, які відрізняються за ціною, розмірами, експлуатаційними характеристиками і маркам виробників. Як показує практика витяжка для манікюрного столу виготовлена вітчизняними компаніями OPUS і Air Magic, не відрізняється ні за своїми технічними параметрами, ні за потужністю від продукції американської фірми BOFA або ТМ Self. Зате ціна на продукцію вітчизняних виробників на порядок дешевше.

Таке ідеально співвідношення ціни і якості дозволяє обладнати кабінети фахівців за останнім словом «салонної моди» і при цьому значно заощадити на покупці професійного оснащення.

Незалежно від того буде це настільна аспірація або врізна, вона повинна бути. В іншому випадку сказати, що робоче місце майстра обладнано згідно з усіма стандартами і нормами не можна. На щастя, Україна входить в список тих країн, де на здоров'я персоналу стали звертати підвищену увагу і вживають заходів щодо його захисту. Так що сьогодні знайти салон, в якому немає манікюрної витяжки дуже складно.

SS084745
8100 грн
БрендAir Magic Країна виробникУкраїна
(5)
SS068133
3423 грн
БрендSelf Країна виробникУкраїна
(1)
SS116414
7000 грн
БрендTERI Країна виробникУкраїна
(3)
SS105114
2033 грн
БрендMarkson Країна виробникУкраїна
SS103898
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMarkson Країна виробникУкраїна
SS117606
3415 грн
БрендBiomak Країна виробникПольща
SS99763
800 грн
БрендAir Magic Країна виробникУкраїна
SS116554
150 грн
БрендTERI Країна виробникУкраїна
SS109365
1560 грн
БрендMarkson Країна виробникУкраїна
SS101675
400 грн
БрендAir Magic Країна виробникУкраїна
SS123023
3500 грн
БрендAir Max Країна виробникУкраїна
SS109366
2408 грн
БрендMarkson Країна виробникУкраїна
SS120457
7700 грн
БрендAir Magic Країна виробникУкраїна
SS123025
2100 грн
БрендAir Max Країна виробникУкраїна
SS123022
1500 грн
БрендAir Max Країна виробникУкраїна
SS123040
150 грн
БрендAir Max Країна виробникУкраїна
SS123018
2000 грн
БрендAir Max Країна виробникУкраїна
SS123027
3100 грн
БрендAir Max Країна виробникУкраїна
SS123041
100 грн
БрендAir Max Країна виробникУкраїна
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 9500грн