Обладнання для манікюру

Сьогодні доглядати за руками не тільки зовсім не складно, але навіть дуже цікаво. Це пов'язано з тим, що можна регулярно міняти і вид догляду, і тип процедури і навіть спеціальні засоби, матеріали та пристосування. Так в звичайному салоні вам запропонують, як мінімум п'ять, а то і все шістнадцять видів маніпуляцій, які використовуються в сфері догляду за нігтями. Залежно від обличчястих переваг, а так же фізіологічних особливостей (занадто чутлива шкіра або непереносимість якихось препаратів), Клієнт салону краси може самостійно вибрати оптимальний для себе варіант догляду. Якщо ж з вибором виникають проблеми - досвідчений майстер завжди прийде на допомогу і запропонує самий щадний і при цьому дуже ефективний варіант.

Як тільки спеціальні апарати для манікюру і педикюру з'явилися на озброєнні майстрів нейл дизайну, сама процедура стала доступна всім бажаючим і буквально за лічені місяці стала однією з найпопулярніших і затребуваних.

Безпека і ніжність

Безумовно, ні в одному професійному салоні, де працюють висококваліфіковані майстер ні про які травмах і порізах під час видалення кутикули або при проведенні інших маніпуляцій бути не може. Але, все одно існують Клієнти, які при вигляді ножнічек і щипчиків можуть відчувати якщо не страх, то дискомфорт. По-друге, існую люди, яким протипоказані розпарювання, або використання специфічних препаратів, які застосовуються при класичному або будь-якому іншому типі manicure. Ось в таких випадках експерти і рекомендують скористатися всіма перевагами апаратної обробки.

Переваг у даної процедури дуже багато, але основною її плюс, що вона підходить всім без винятку Клієнтам, навіть тим, кому дозволено тільки сухий манікюр.

Крім безпеки апаратний догляд відрізняється ще й доступністю і універсальністю.

До основних переваг процедури можна віднести:

 • простоту і швидкість проведення;
 • високу якість;
 • безпеку і ігіенічность (нульовий ризик інфікування);
 • відсутність побічних ефектів і ін.

Машинка для манікюру - це ідеальне рішення, коли мова йде про велику кількість мозолів і задирок, підвищеної сухості дерми, наявності огрубнули ділянок, грибкових захворюваннях (не на стадії загострення) та ін. Як правило, при наявності раніше перерахованих проблем будь-манікюр, при якому використовуються різні засоби, протипоказаний. Але це не означає, що від догляду за кігтиками потрібно відмовитися, адже саме для цього й існують спеціальні пристосування, які приведуть в порядок навіть самі проблемні руки.

Правда , для того щоб ефект дійсно радував, майстер крім навичок повинен ще мати під руками якісний і надійний апарат для манікюру і педикюру. На щастя сьогодні придбати дійсно якісне оснащення і матеріали, виготовлені іменитим брендом не складно, головне правильно підійти до вибору і не економити на покупках. Адже якість не може коштувати дешево. Але якщо врахувати, що надійні механізми відрізняються тривалим терміном експлуатації, то їх покупка це не витрати - а капіталовкладення.

Апаратний догляд - етапи проведення

для того щоб розібратися яке манікюрне обладнання потрібно придбати для проведення якісного догляду за нігтями і руками, і які матеріали можуть знадобитися, необхідно ознайомитися з етапами процедури.

На першому етапі, як і при будь-якому манікюрі, фахівець здійснює дезінфекцію рук Клієнта, використовуючи для того спеціальні засоби. Якщо є декоративне покриття - його необхідно зняти, після чого на кутикулу наносять речовина, яке зробить її більш м'якою і податливою для подальшої обробки.

Сучасні засоби для розм'якшення кутикули НЕ тільки абсолютно безпечні для людини, але і дуже швидкодіючі, так що вже через кілька секунд задирки можна буде видаляти. Всі косметичні засоби, представлені на ринку, мають свої особливості і відрізняються за складом, ціною і результативності. Як правило, вироблять окремо засоби для догляду в домашніх умовах і в умовах салону. Для підведення кутикули і її видалення використовують спеціальне обладнання - фрези, які оснащені різними насадками. Завдяки унікальній конструкції, фреза НЕ зачіпання ні нігтьове ложе, ні пластину, що дуже важливо для Клієнта, особливо якщо має місце якась проблема зі шкірою на руках або ногах (при педикюрі). Після того як кутикула видалена, можна зайнятися наданням бажаної форми нігтям.

Далі шліфують краю нігтьової пластини, і апаратний не є винятком. Але для цього використовують ту ж саму машинку, але вже з іншою насадкою.

З огляду на різноманітність проведених маніпуляцій, машинка повинна бути укомплектована по максимуму різними насадками і пристосуваннями. Тому перед тим як купити такий агрегат, експерти рекомендують ознайомитися з його комплектацією і функціональними можливостями.

Повертаючись до шліфування - окрема змінна фреза справляється з цим без проблем, і в відміну від традиційної пилочки, не стосується подушечки пальця.

Наступні етапи апаратного догляду схожі на стандартні і включають:

 • покриття поверхні захисним лаком;
 • нанесення поживних масел і зволожуючих кремів та ін.

Але посколь у апаратний манікюр користується особливим попитом у людей з проблемними руками, то перед нанесенням крему або масла професіонал повинен переконатися, що для цього немає ніяких протипоказань. Наприклад, використовувати різні зволожуючі і живлять засоби НЕ рекомендується при наявності ран на шкірі або грибкових уражень.

До речі, догляд за нігтями на руках і ногах за допомогою спеціальний апаратів користується попитом у сильно половини людства. Це пов'язано з тим, що чоловіча дерма апріорі жорсткіше і грубіше жіночої і не завжди піддається легкій обробці традиційними способами, та й не всі косметичні засоби можуть зробити кутикулу податливою.

що стосується можливості використання таких агрегатів в домашніх умовах, то в принципі сьогодні це реально. Купити манікюрне обладнання для побутового використання можна за доступною ціною, головне знати на які технічні параметри потрібно звертати увагу при покупці.

Види і типи приладів

для того щоб розібратися як працює машинка для манікюру, потрібно ознайомитися з її видами, які можна сьогодні купити.

по суті, електрична машинка - це пристрій який укомплектовано змінними насадками, що відрізняються за формою і за призначенням. За допомогою такого апарату можна:

 • надати нігтям потрібну форму;
 • відшліфувати поверхню;
 • видалити кутикулу;
 • очистити навколонігтьової ложе та ін.

До речі, електроприлад підходить не тільки для манікюру, але і для педикюру.

В залежності від особливостей конструкції пристрій може бути:

 • портативним ;
 • апаратним.

В залежності від сфери застосування спеціальні прилади можуть бути:

 • професійні;
 • для викорис ованія в домашніх умовах.

Професійне манікюрне обладнання відрізняється в першу чергу своєю ціною, ну а якщо говорити про технічні параметри - то потужністю.

Так у апарату, який позиціонується як професійний, дуже високі обороти двигуна. Тобто фреза на такому пристрої здатна здійснювати до 60 тис. Обертів на хвилину. Це дійсно дуже багато, і в руках невмілого людини такий механізм може стати небезпечним. Тоді як апарат, застосовуваний в домашніх умовах, працює зі швидкістю не більше 30 тисяч обертів за хвилину. До речі, висока потужність це ще і можливість застосовувати оснащення для педикюру, так як менш потужні агрегати з обробкою нігтів і шкіри на ногах можуть не впоратися.

Стандартна комплектація електроприладу передбачає наявність трьох насадок:

 • абразивний диск, який відрізняється крупнозернистой текстурою і призначений для створення бажаної форми кігтики. Може так само використовуватися для зменшення довжини;
 • пристосування для відсунення кутикули;
 • конусоподібна голівка з повсті, призначена для полірування поверхні і для додання нігтям ідеальної рівності і гладкості.
 • В залежності від марки виробника манікюрне і педикюрное обладнання може бути оснащено додатковими опціями, які розширюють його функціональні можливості.

  З огляду на, що на ринку професійного обладнання представлена ​​продукція різних брендів (іменитих євро пейських і маловідомих китайських), перед тим як купити педикюрное обладнання або апарати для догляду за руками, не зайвим буде почитати відгуки інших професіоналів або проконсультуватися з продавцем.

  Домашні агрегати

  Устаткування для застосування в домашніх умовах відрізняється простотою експлуатації.

  Комплектація «домашніх» машинок така само як і професійних, і включає три змінні насадки. Але на відміну від приладів, якими користуються майстри з досвідом роботи, «побутові» пристрої працюють не так швидко і з меншою потужністю. Це обмеження виробники використовують тільки для того щоб убезпечити споживача від можливого травмування.

  До речі, перед тим як купити для домашнього догляду за руками і ногами такий прилад, фахівці радять переконатися , що насадки (за розмірами, зернистості і ін. параметрам) підходять саме до Вашим нігтям, їх товщині і вихідного стану.

  Поради щодо вибору

  Для того щоб купити оптимальний прилад необхідно звернути увагу на такі параметри, як:

  • мощнос ь (у проф. обладнання вона повинна бути максимально можливою);
  • на наявність різних швидкісних режимів (ця опція значно спрощує роботу з різними Клієнтами, вірніше з різними руками і нігтями);
  • на наявність додаткової функції у вигляді міні-фена, за допомогою якої можна швидко підсушити лак;
  • на наявність максимальної кількості змінних насадок, які відрізняються не тільки за призначенням, але і за розмірами. Добре коли крім трьох традиційних насадок в комплектацію входить щітка для чистки нігтів і спеціальні пристосування дозволяють видаляти мозолі.

  Ціна VS якість

  При оснащенні салону, безумовно, основний акцент робиться на якість і на функціональність. Це не дивно, тому що професійне манікюрне і педикюрное обладнання повинно бути надійним, довговічним і витримувати великі навантаження. Тоді як, купуючи агрегат для індивідуального домашнього застосування, можна піти на компроміс між ціною і якістю і купити модель подешевше. Правда, купуючи занадто дешевий прилад потрібно бути готовим до того, що у нього буде:

  • мінімальна амплітуда обертання;
  • ручка фрезер НЕ ергономічної форми;
  • властивість нагріватися в процесі роботи та ін.

  Крім того, таке оснащення може навіть стати причиною травмування дерми або нігтів.

  Занадто дорогі набори для манікюру та педикюру, якщо ви не працюєте в салоні, купувати недоцільно, так як вони включають багато різноманітних аксесуарів, велика частина яких ост Анета Ви не затребуваними.

  Тому перед тим як купити агрегат, визначитеся з:

  • його призначенням;
  • його можливостями;
  • своїми потребами;
  • своїм бюджетом.

  Два в одному

  як правило, професійні машинки - це агрегати, які позиціонуються і як манікюрне і як педикюрное обладнання. Безумовно, такий агрегат подвійної дії відрізняється великими габаритами і більш високою вартістю. Залежно від особливостей конструкції, а так само потреб майстра, пристрої з подвійним призначенням можуть бути як стаціонарними, так і портативними. Якщо мова йде про домашнього догляду, то виробники оснащення так само пропонують на вибір різні пристосування, які можуть використовуватися і як манікюрне, і як педикюрное обладнання. Як правило, це компактні переносні пристрої, зовні нагадують епілятор або велику ручку. Унікальність такого приладу полягає в тому, що його можна легко перевозити за собою, що робить його популярним у часто подорожуючих людей.

SS084745
8100 грн
БрендAir Magic Країна виробникУкраїна
SS102965
2045 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, см91-100, до 75 Глибина манікюрного столу, смдо 50 Додаткова комплектація манікюрного столуКолеса, Можливість врізки витяжки, Полиці під лаки Кількість робочих місць1
(2)
SS27581
2429 грн
БрендOpus Додаткова комплектація манікюрного столуМожливість врізки витяжки, Полиці під лаки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так Матеріал корпусу манікюрного столуМетал
(1)
SS114792
3050 грн
БрендVELMI Висота манікюрного столу, смдо 75 Глибина манікюрного столу, смдо 50 Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Ні
SS102950
2500 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, см91-100 Додаткова комплектація манікюрного столуМожливість врізки витяжки, Полиці під лаки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так, Ні
(2)
SS41276
73185 грн
БрендIonto Країна виробникНімеччина
SS084097
1877 грн
БрендStyleplus Висота манікюрного столу, см76-80 Додаткова комплектація манікюрного столуПідставка Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так
SS069522
4061 грн
БрендStyleplus Глибина манікюрного столу, см51-60 Додаткова комплектація манікюрного столуПолиці під лаки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Ні
SS102969
2714 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, см91-100, 76-80 Додаткова комплектація манікюрного столуМожливість врізки витяжки, Полиці під лаки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так
SS102971
2714 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, см91-100 Додаткова комплектація манікюрного столуМожливість врізки витяжки, Полиці під лаки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так
SS102966
1766 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, смдо 75 Глибина манікюрного столу, смдо 50 Додаткова комплектація манікюрного столуМожливість врізки витяжки, Колеса Кількість робочих місць1
SS100283
10500 грн
БрендAnyXing (Micro NX) Країна виробникКорея
SS102967
2809 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, см91-100 Додаткова комплектація манікюрного столуМожливість врізки витяжки, Полиці під лаки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так
(5)
SS068133
3423 грн
БрендSelf Країна виробникУкраїна
SS103686
2263 грн
БрендMarkson Додаткова комплектація манікюрного столуМожливість врізки витяжки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так Матеріал корпусу манікюрного столуМетал
SS96990
56901 грн
БрендIonto Країна виробникНімеччина
SS98148
38781 грн
БрендPodotronic Країна виробникНімеччина
SS063371
8398 грн
БрендUMS Beauty Висота манікюрного столу, см76-80 Глибина манікюрного столу, см51-60 Додаткова комплектація манікюрного столуВитяжка в комплекті Кількість робочих місць1
(1)
SS116414
7000 грн
БрендTERI Країна виробникУкраїна
SS102968
2809 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, см91-100 Додаткова комплектація манікюрного столуПолиці під лаки, Можливість врізки витяжки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так
SS056570
928 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS102972
2809 грн
БрендMarkson Висота манікюрного столу, см91-100 Додаткова комплектація манікюрного столуПолиці під лаки, Можливість врізки витяжки Кількість робочих місць1 Компакт (складний)Так
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 87250грн