Така проблема як посічені кінчики локонів відома кожній дівчині і жінці, навіть якщо вони не зловживають фарбуванням, знебарвлення або хімічними завивками. Брак вітамінів, постійний стрес, неправильне живлення і неправильний спосіб життя - все це негайно позначається на волоссі, вірніше на їх поганому стані. Сьогодні індустрія краси пропонує найрізноманітніші засоби по догляду за шевелюрою, включаючи маски і креми, кондиціонери та лікувальні шампуні. Але для досягнення ефекту потрібен певний час і регулярність. Тоді як стрижки за допомогою спеціального інструменту дозволяють вирішити питання посічених кінчиків досить швидко. Саме професійні гарячі ножиці під час стрижки волосся здатні не просто зрізати пасма, а зробити це з лікувальним ефектом.

Стрижка гарячими ножицями сьогодні в Києві користується все більшою популярністю. Процедуру вже на належному рівні оцінили клієнтки салонів краси. Сьогодні купити ножиці для стрижки волосся для професійного використання можна в магазині для перукарів і стилістів, а можна свій вибір зупинити на нашому онлайн салоні, де професійні гарячі ножиці купити можна за найкращою ціною.

Історична довідка

Сьогодні багато салонів пропонують оздоровчі стрижки волосся гарячими ножицями і обіцяють моментальний ефект. Деякі дами сумніваються в такій ефективності і відмовляють своїм локонам в цьому задоволенні. Але це не найвірніше рішення. А що стосується доказів, то сама красуня Клеопатра використовувала гарячі ножиці для підстригання своїх розкішного волосся. А ця дама знала толк у всьому, що мало відношення до краси і здоров'ю. Раби нагрівали леза ріжучого пристосування до певної температури, після чого придворний перукар підстригав пасма цариці. До речі, не тільки єгипетська красуня використовувала лікувальні властивості високої температури, а й слов'янські жінки, які славилися своїми довгими і густими косами.

Так в процесі вивчення впливу вогню і високих температур на структуру волосся один підприємець з Швейцарії вирішив запропонувати в своєму салоні аналогічну маніпуляцію. Інша справа, що на початку впровадження ідеї в життя виникла технічна проблема. Так з одного боку інструмент стикався з водою, а з іншого - нагрівався за допомогою електрики. А, як відомо вода і ток - це гримуча суміш. Але оскільки такий вид ножиць користувався попитом у клієнток салону, то виробникам перукарського інвентарю довелося розробити гарячі ножиці безпечної моделі. Стрижка гарячими ножицями в Києві користується все більшою популярністю, хоч ціна відрізняється від роботи традиційним інструментом.

На початку 2000 гарячі ножиці а вірніше унікальні стрижки з їх використанням стали доступні і вітчизняним клієнткам салонів краси. І не дивлячись на те, що на ринку представлена ​​продукція різних брендів, ім'ям прозивним серед цього виду перукарського ріжучого інструменту стала ТМ з Німеччини Ягуар. Саме німецька компанія першою створила унікальний агрегат, який лікує і стриже пасма одночасно. Купити продукцію німецького бренду можна в спеціалізованому магазині товарів для перукарень та салонів краси - Stylesalon.ua.

Трохи теорії

для того щоб розібратися чому гарячі ножиці для волосся стали таким популярним перукарнях інструментом а стрижка з їх використанням не просто модною але і лікувальною, потрібно розібратися зі структурою волосся.

Людський волосся складається з:

 • кутикули ;
 • коркового шару;
 • мозкового шару;
 • лусочок;
 • гранул меланіну.

Складно сказати яка зі складових важливіша, але кутикула - це саме той елемент який підтримує оптимальний баланс вітамінів, амінокислот, білка і вологи в волосині. Якщо волосся здоровий, під мікроскопом можна побачити, що він як-би запаяний в капсулу. Це дозволяє не тільки зберегти всі вітаміни і білки, вологу і амінокислоти всередині структури, а й захистити її від попадання негативних факторів ззовні.

Інша справа , що регулярне проведення таких процедур, як:

 • укладання за допомогоюфена,щипців,прасок;
 • створення зачіски за допомогою термо-бігуді;
 • завивка;
 • часто забарвлені ание або знебарвлення, робить негативний вплив на пасма і пошкоджує кутикулу, порушуючи герметичність капсули.

Крім перукарень маніпуляцій на локон робить негативний вплив:

 • часте і тривале перебування на сонці;
 • перепади температур і рівня вологості;
 • пошкодження при розчісуванні;
 • некоректне застосування шампунів та ін. миючих засобів.

В результаті волосся про втрати вологи гине, ламається або січеться. Забезпечити захист локонів різними косметичними засобами можна, але це вимагає наполегливості і регулярності. Крім того, чим далі від шкіри голови знаходиться кінчик пасма, (тобто чим довше локони) тим складніше їх підживлювати, тим вразливіші вони для зовнішнього впливу. Вирішити цю проблему можна, якщо використовувати гарячі ножиці для состріганіе пошкоджених пасом.

Стрижка гарячими ножицями - в чому ж різниця?

Якщо провести порівняльний аналіз роботи звичайним інструментом і гарячими ножицями, то вийде наступне:

 • під час стрижки звичайними ножицями зріз волоса залишається у відкритому стані. Тобто внутрішня структура пасма оголена, що загрожує порушенням природного захисту волосся. Після стрижки традиційними ножицями волосся нагадує пензлик (якщо дивитися під мікроскопом). Шар кератиновий, через який впливають негативні зовнішні фактори, закривається природним шляхом тільки через кілька днів після стрижки. А якщо врахувати, що ці кілька днів волосся піддається миття, сушіння, укладання і навіть фарбування, то стає зрозумілим, як і чому шкідливі речовини потрапляють всередину структури і руйнують її;
 • стрижка гарячими ножицями тягне наступне. Під впливом високої температури (нагрітими лезами) волосся запаюється тут же. Тобто в процесі обрізки кератиновий шар закривається і не дозволяє волосинці розщеплюватися. Використовуючи професійні ножиці для стрижки волосся Ваші пасма з легкістю будуть самовідновлюватися.

Якщо після стрижки стандартним інструментом пасма січеться буквально через місяць, то після використання гарячих ножиць - не раніше ніж через 4 місяці. Гарячі ножиці Київ пропонує купити на сайті нашого онлайн магазину. У нас Ви знайдете великий асортимент товару за доступною ціною.

Довжина має значення

Довжина локонів при обрізанні гарячими ножицями має значення, так як саме в залежності від довжини пасом Майстер підбирає оптимальний температурний режим.

Клієнт може бути спокійний за свою шевелюру, так як за температурним режимом стежить не тільки перукар, а й міні комп'ютер, вмонтований в інструмент.

Максимально можлива температура нагріву гарячих ножиць досягає 180 гр., при цьому комп'ютер підтримує потрібний режим протягом усього стрижки.

Це не боляче

Гарячі ножиці безпечні не тільки для волосся, але і для клієнта. Про жодні опіках мови бути не може, так як всі моделі оснащені окантовочной захистом. Тобто ні руки майстра, ні шкіра голови клієнта з розігрітим робочим полотном НЕ контактує. Тільки ріжучі частини агрегату розігріваються до потрібної температури, тоді як всі інші елементи залишаються трохи теплими.

Що стосується результативності, то навіть після першої процедури локони стають більш об'ємним. Ну а для того щоб пасма стали здоровими і повернули свій природний блиск необхідно як мінімум 2 а то і 3 маніпуляції за допомогою гарячих ножиць. Якщо дозволити собі розкіш стригти локони тільки за допомогою цього агрегату, то вже через кілька процедур волосся стануть однаковими по товщині від кінчика до кореня. Тобто ваша шевелюра стане пишніше і об'ємніше як мінімум в два рази. Стрижка гарячими ножицями за ціною дорожче, але повірте, це того варто.

Купити ножиці для стрижки можна в нашому інтернет магазині за доступною ціною.

Вартість та особливості гарячих ножиць

Сама стрижка гарячими ножицями стоїть на порядок дорожче, ніж звичайними, втім, як і сам інструмент. Сьогодні купити гарячі ножиці Київ пропонує в магазині товарів для перукарів - Stylesalon.ua. Ціна на них залежить від марки виробника і функціональних можливостей. До речі, використовувати їх в побуті настійно НЕ рекомендується. Адже на відміну від класичного ріжучого інструменту, гарячі ножиці поєднують в собі функції ручного і електроприладу.

З іншого боку придбання такого інструменту для майстра вигідно розширенням своїх професійних можливостей і ріст числа задоволених клієнток. Так що ціна питання в даному випадку не найголовніший фактор. Але, як використання будь-якого приладу або інструменту вимагає наявність певних навичок, так і застосування гарячих ножиць вимагає певної вправності. В першу чергу майстер повинен навчитися правильно підбирати температурний режим, в залежності від довжини і стану шевелюри. У цьому йому допоможе міні комп'ютер, але людський фактор в індустрії краси ще ніхто не відміняв.

Часті питання про Гарячі ножиці

❤ Какие самые популярные Гарячі ножиці в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Гарячі ножиці ❓

🦋 Какие бренды Гарячі ножиці представлены в магазине StyleSalon ❓

Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 6890грн
 • 32450грн