Лабораторії для салону краси

Склалося стійка думка, що лабораторія - це приміщення, в якому проводяться хімічні або фізичні досліди і яка може бути тільки в дослідному інституті, медичному закладі або в школі при класі хімії або фізики. Але, виявляється, таке унікальне приміщення, а точніше такий «робочий куточок» зустрічається в салонах краси і перукарнях. Адже лабораторія для перукарні дозволяє оптимізувати роботу фахівця, зробити її більш комфортною і якісною. Тому купити такі меблі потрібно в обов'язковому порядку.

Що ж це таке?

Лабораторія для перукарні або для салону краси - це набір меблевих модулів, які призначені для розміщення інструментів фахівця. Але такого опису було б недостатньо, так як, наприклад, в перукарні, в якій є така спеціальна лабораторія, у майстра є окреме і дуже ергономічно обладнане робоче місце, де він може змішувати фарби, готувати різні суміші для хімічної завивки або для колорування.

Крім того, меблеві модулі для салону краси або перукарні розроблені з таким розрахунком, щоб всі складові, а також весь необхідний інструментарій зберігалися в певному порядку.

Саме п авільное розміщення і зберігання професійного арсеналу дозволяє, і полегшити роботу фахівця, і зробити її більш продуктивною і якісною, і надати салону або перукарні стильного зовнішнього вигляду. Адже по дизайну лабораторія для перукарні може грати роль елемента інтер'єру приміщення. Тому при виборі меблевих модулів варто звернути увагу на:

  • стиль, колір і дизайн;
  • функціональність;
  • якість використовуваних матеріалів;
  • наявність додаткових опцій.

До речі, про додаткові опціях. Залежно від побажання Замовника лабораторія для салону краси або перукарні може бути виконана як у вигляді традиційного набору поличок і шафок, так і у вигляді вітрини, чи окремого робочого місця. Крім того сьогодні виробники пропонують цілі системи, обладнані з умивальником і іншими пристосуваннями. У нашому інтернет магазині можна купити готові системи і для перукарні і для салону краси, які відрізняються і за формою, і за стилем, і за дизайном, і за кольором, і по марці виробника, і, звичайно ж, за ціною. До речі, сьогодні можна купити не тільки готові системи західних виробників, таких, як Beauty Star, Tico, Styleplus, а й продукцію вітчизняного бренду Opus. Продукція ТМ ОПУС відрізняється високою якістю виготовлення, ергономічністю і продуманістю конструкції.

Комплектація системи

Перед тим як купити лабораторію для салону краси або для перукарні потрібно визначитися з вимогами до комплектації, до матеріалів, до дизайну і габаритам. Всі ці фактори впливають на вартість готового виробу, тому перед тим як купити модулі для салону краси або перукарні, варто також визначитися з бюджетом. Хоча, якщо врахувати, що від ергономіки модулів залежить комфорт роботи фахівця, то питання ціни варто відкласти на другий план.

Готові системи мають цілий ряд переваг, так як вони вже укомплектовані всім необхідним для роботи майстра манікюру, або косметолога, або перукаря. Але якщо в продажу немає готової системи, яка б на 100% відповідав вимоги замовника, то вона може бути виготовлена ​​на замовлення.

Традиційно перукарня лабораторія , купити яку можна у нас, складається з різних поличок і шаф, секцій розроблених для установки професійного обладнання, тумби під мийку, професійної фурнітури та ін. в залежності від уподобань майстра, перукарня лабораторія, купити яку в нашому магазині можна за доступною ціною, може відрізнятися різної конструкції. Так до найпоширенішим моделям відносять системи з викотними і вбудованими шафами, з розсувними і орними дверцями. При бажанні систему можна доукомплектувати висувними ящиками, світильниками тощо. Сьогодні можна купити лабораторію з відкритою мийкою, закритою за допомогою жалюзі або орними фасадами. З огляду на, що тут зберігаються дорогі фарби, матеріали та інструменти, то перукарні лабораторії для салону краси можуть оснащуватися замками.

Матеріали та форми

якщо говорити про дизайн, то краще, якщо модулі для салону краси або перукарні будуть виготовлені в тій же кольоровій гамі і стильовому виконанні що і вся решта меблів в приміщенні. Хоча, якщо скористатися принципами зонування, то можна навпаки візуально «окреслити» робоче місце майстра, вибравши лабораторію в іншому кольорі або іншій стилістиці.

Також лабораторія для салону краси може грати роль інструменту реклами. Для цього на вітрину або на фасадну частину досить нанести логотип салону краси. Встановлювати такі моделі можна як в загальному залі, так і в окремому приміщенні або в прихованому від сторонніх очей кутку.

Матеріали, з яких виготовляють лабораторії для салону краси або перукарні повинні бути:

  • міцними і надійними;
  • вологостійкими (особливо стільниця);
  • зносостійкими.

Фурнітура повинна бути виготовлена ​​з матеріалу, що не боїться ні корозії, ні активної експлуатації. В ідеалі, для виготовлення каркасів і фасадів використовують вологостійке ДСП або пластик HPL, а для фурнітури - нержавійку. Також матеріали, які використовуються, повинні піддаватися легкому очищенню і дезінфекції. Фасадні частини можуть бути як глянцевими, так і матовими. Виготовлення лабораторії з натурального дерева вважається недоцільним, так як, по-перше, це дорого, а по-друге, навряд чи натуральна деревина витримає такі жорсткі умови експлуатації. Адже сировина повинна бути зносостійким і не втрачати своєї привабливості навіть при попаданні на стільницю хімічних складів або пігментів.

Габарити - як параметр для вибору

Незважаючи на те, що можна купити готову систему модулів для салону краси, виробники пропонують не тільки різні моделі, що відрізняються по комплектації, але і за розмірами. Так для облаштування невеликого приміщення можна купити компактний набір модулів, який, незважаючи на свої невеликі розміри, відрізняється функціональністю. Якщо ж площа салону краси або перукарні дозволяє, то можна купити системи побільше. Правда враховуючи, що в приміщенні і так багато різноманітних меблів, не варто вибирати найбільші модулі, щоб не перевантажити інтер'єр салону.

Мобільна новинка

Компактність і мобільність - це ті два параметра, які останнім часом все більше цінуються в професійній меблів і модулі для салону краси не виняток. Тому сьогодні виробники запропонували нове рішення лабораторії - у вигляді стійки. Відрізняється така стійка невеликими розмірами, спрощеної комплектацією і продуманим до дрібниць дизайном. Ну а використовуються такі моделі при облаштуванні манікюрних точок або експрес б'юті центрів.

У нашому магазині можна купити як традиційні системи, так і компактні, що дозволяє споживачеві вибрати для себе оптимальний варіант і за ціною, і за розмірами, і по комплектації.

Часто задаваемые вопросы про Лабораторії для салону краси

❤ Какие самые популярные Лабораторії для салону краси в 2020 ❓

💎 Какие самые дешевые Лабораторії для салону краси ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

🦋 Какие бренды Лабораторії для салону краси представлены в магазине StyleSalon ❓

Лабораторії для салону краси
SS106173
Ціна: 12096 грн
Лабораторії для салону краси
SS106238
Ціна: 6534 грн
Лабораторії для салону краси
SS112550
Ціна: 8748 грн
Лабораторії для салону краси
SS105914
Ціна: 12096 грн
Лабораторії для салону краси
SS105967
Ціна: 7101 грн
Лабораторії для салону краси
SS106241
Ціна: 7857 грн
Лабораторії для салону краси
SS104993
Ціна: 4023 грн
Лабораторії для салону краси
SS105910
Ціна: 4617 грн
Лабораторії для салону краси
SS105966
Ціна: 5562 грн
Лабораторії для салону краси
SS105929
Ціна: 4968 грн
Лабораторії для салону краси
SS105906
Ціна: 5751 грн
Лабораторії для салону краси
SS105912
Ціна: 7101 грн
Лабораторії для салону краси
SS106141
Ціна: 4968 грн
Лабораторії для салону краси
SS106145
Ціна: 4617 грн
Лабораторії для салону краси
SS106174
Ціна: 7830 грн
Лабораторії для салону краси
SS105970
Ціна: 7290 грн
Лабораторії для салону краси
SS105913
Ціна: 7290 грн
Лабораторії для салону краси
SS106008
Ціна: 5373 грн
Лабораторії для салону краси
SS106245
Ціна: 7506 грн
Лабораторії для салону краси
SS105949
Ціна: 6912 грн
Лабораторії для салону краси
SS106334
Ціна: 7668 грн
Лабораторії для салону краси
SS105968
Ціна: 8640 грн
Лабораторії для салону краси
SS106219
Ціна: 8640 грн
Лабораторії для салону краси
SS107754
Ціна: 32554 грн
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 45630грн