Масажні мати


Для проведення оздоровчого масажу з різними способами впливу використовують спеціальні мати. Купити масажний мат доцільно для проведення глибоких натискань на м'язові тканини, розтягнень, розкриттів суглобів, виконання пасивних вправ і активізації потоків енергії. Технічні характеристики матів припускають розміщення на підлозі, що створює сприятливу обстановку для руху енергії, проведення легкого і розслабляючого масажу.

Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує придбати, порівняно недорого в Києві, зручні і комфортабельні мати для обладнання СПА -Салон, створення сприятливої ​​обстановки для виконання тайського і інших масажів, занять йогою, цигун і іншими практиками. Представлений асортимент пристосувань допоможе вирішити ряд проблем зі здоров'ям і зберегти правильну поставу. Використання матів перед сном дозволить поліпшити кровообіг, позбутися від періодичних болів, заспокоїти нервову систему.

Масажні мати - з користю для здоров'я!

Мат для масажу є чудовою альтернативою фізичним процедурам та лікувальної гімнастики . Їх використання в профілактичних і лікувальних цілях дозволяє:

 1. Позбутися від захворювань спини, шиї, знизити навантаження в області шийно-комірцевої зони;
 2. Зняти напругу і позбавитися від целюліту;
 3. Підвищити життєвий тонус організму і позбавити від недуг, пов'язаних з малорухливим способом життя;
 4. Поліпшити обмінні процеси і позбутися від проблем з порушенням сну.

до значних переваг масажних матів представлених на сайті Stylesalon.ua відноситься і демократична ціна в Україні, зокрема, в Києві. Масажні матраци не мають обмежень за віком - можуть використовуватися спортсменами і людьми похилого віку.

Особливою популярністю масажні мати користуються в процесі проведення тайського масажу, необхідного для відновлення енергетичного балансу, активізації організму і створення умов для хорошого самопочуття і ведення здорового способу життя.

Використовуючи мат для масажу замість звичного столу майстер створює умови для додаткового розслаблення клієнта, довірчої атмосфери, комфортною і приємною про тановки. Стандартні характеристики матів мають наступні особливості:

 • Не мають обмежень по максимальному навантаженні;
 • Виконано з якісних і екологічно безпечних для здоров'я людини матеріалів;
 • Відрізняються високою мобільністю, зручні для транспортування, не займає багато місця для зберігання;
 • Мають високу еластичність і характеризуються термінами зносостійкості близько 7-8 років;
 • Прості в експлуатації, не викликають труднощів у догляді - вимагають проведення регулярного вологого прибирання з обробкою АНТИС тиком;
 • Представлені різними наповнювачами і широкою гамою кольорів;
 • Підходять для масажу, занять спортом, сну, розміщення гостей і просто приємного проведення часу.

Приємні тактильні відчуття і текстура поверхні матів викликає почуття блаженства, а такі відчуття після масажу забуваються не скоро. Комфортабельні із використанням апарата прямокутної форми, які можуть повторити форми будь-якого приміщення. Залежно від індивідуальних потреб клієнта можуть використовувати мати з індивідуальними параметрами і формами.

Щоб вибрати комфортабельний мат для масажу необхідно звертати увагу на такі критерії:

 1. Якість покриття;
 2. Характеристики довговічності;
 3. Показники допустимої ваги і рівень жорсткості;
 4. Розміри і вага виробу;
 5. Наявність водонепроникних чохлів.

В числі стандартних конструкцій пружинні і безпружинні вироби, використовують рельєфні і більш жорсткі наповнювачі. Stylesalon.ua пропонує купити масажний мат з різними наповненням:

 • Натуральним і жорстким холлафайбером;
 • З кокосової стружки з високими показниками жорсткості;
 • З натурального кокоса і латексу.

В комплектації передбачені чохли з натуральних матеріалів. Наповнювачі з низькою анатомічність забезпечують підтримку хребта, відмінну терморегуляцію і відведення вологи при зіткненні з тілом людини.

Масаж - унікальна методика, яка використовується для лікування і профілактики широкого спектру захворювань. Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує унікальні конструкції, які стануть відмінним засобом для розслаблення, релаксації і відпочинку. Масажні аксесуари подібного роду можуть стати корисним і ефективним домашнім тренажером, що дозволяє оцінити справжній комфорт і здатні ідеально адаптуватися до контурів людського тіла. Завдяки використанню різних наповнювачів забезпечується максимальний масажний ефект, який подарує людині міцний і здоровий сон.


 

SS116869
0.0
1980 грн
SS081465
0.0
26253 грн
SS116870
0.0
2380 грн