Штативи для ламп (освітлення)

Гарне освітлення під потрібним кутом забезпечують правильно підібрані штативи для ламп. Представлені в асортименті, ці товари призначені для полегшення праці працівників різних спеціальностей. Пристрої виконані в різних конфігураціях, що дозволяє підібрати необхідну для кожного окремого випадку конструкцію.  

Якісні штативи для ламп в Україні пропонує Stylesalon.ua. Інтернет магазин поставляє товари відомих світових брендів недорого, так як працює безпосередньо від виробничих компаній. Тут ви можете купити штатив для лампи з швидкою доставкою в Києві, вигідно незалежно від об'єму замовлення. Пропонована нами ціна завжди нижча за аналогічні пропозиції інших постачальників.  

Штативи для ламп: особливості конструкції

Косметологічні лампи дозволяють майстру майстерно виконувати будь-які, навіть найскладніші, маніпуляції. Наявність яскравого, але безпечного для очей світла і можливість його регулювання, допомагають справлятися з різними завданнями. При цьому велике значення має портативність використовуваного в процесі роботи інвентарю.  

Штативи для ламп - це спеціальні пристрої, які допомагають пристосовуватися до конкретних потреб. Завдяки додатковому елементу лампи можна направляти пучок світла навіть у важкодоступні місця, наприклад,   щоб чітко розгледіти оброблювану ділянку шкіри з різних сторін майстру-косметолога. Цей момент робочого процесу важливий кожному фахівцю б'юті-індустрії, так як правильне освітлення дозволяє якісно виконувати роботу і своєчасно діагностувати відхилення від норми.  

Ознаки надійного вироби:

 • наявність сертифіката;
 • мобільність (стійка на колесах);
 • додаткові елементи фіксації;
 • можливість регулювання по висоті, куту нахилу;
 • конструкція , що захищає від перекидання;
 • міцність;
 • екологічна чистота матеріалів;
 • сучасний дизайн.

Хороший штатив для лам пи-лупи стійкий, зручний в застосуванні, не має відколів або нерівностей, легко приймає необхідний нахил, що не перекидається, не змінює заданого положення. Його легко переміщати по кабінету. Він не займає багато місця і виглядає досить стильно на тлі загального інтер'єру.

Такі штативи необхідні фахівцям різного профілю:

 • косметологів;
 • стоматологам;
 • визажистам;
 • майстрам татуажу;
 • фахівцям з нарощування брів, вій;
 • дерматологів;
 • нейл майстрам.  

При використанні ламп-луп, потрібні портативні штативи для ламп. Вони сприяють створенню в кабінеті належної обстановки. Тільки при наявності належного висвітлення і дотриманні інших необхідних аспектів, від майстра можна чекати високу продуктивність. У той же час, навіть талановиті фахівці не зможуть проявити свої творчі здібності при тьмяному світлі або відсутності можливості ретельно вивчити робочу зону.  

Купити штатив для лампи порівняно дешево в Києві завжди можна на нашому сайті. У нас найкращі в Україні умови для роздрібних або оптових покупців.  

Ми реалізуємо товари наступних торгових марок:

 • Leksa.
 • B.S. Ukraine.
 • Biomak.

Ви можете придбати штативи з регулюванням, обважнювачами або прості під вашу лампу-лупу. Всі вироби супроводжуються гарантіями, супутніми документами.  

Тонкощі вибору

При виборі штатива слід орієнтуватися під власні потреби, а також особливості використовуваної лампи. Важливий діаметр «лупи», її характеристики, навіть колір корпусу. Якщо освітлення використовується в одній робочій площині невеликого кабінету, необхідності в покупці штатива, регульованого по висоті, немає. Тут досить використовувати просту конструкцію, яка виключає випадкове перекидання. Така лампа буде завжди перебувати у виділеному для неї місці, висвітлюючи певну територію кімнати.

Якщо пристрій часто переміщається по кабінету, то до штатива пред'являються додаткові вимоги: він повинен бути мобільний і стійкий. Наявність коліщаток з обважнювачів - це той параметр, на який слід звернути увагу.Завдяки колесам конструкцію легко переміщати від одного крісла до іншого, а через утяжелителя вона буде стабільною після кожної установки.  

Штативи з регулюванням по висоті знадобляться, наприклад, при манікюрі або педикюрі, при нанесенні татуажу або під час шугаринга. Пристрої можуть мати широкий або вузький діапазон регулювання, що важливо враховувати, оформляючи замовлення. Щоб не помилитися у виборі, слід вивчити технічні характеристики лампи-лупи, беручи до уваги рекомендації виробника.  

Косметологічна лампа необхідна кожному працівникові салону краси. Штатив для неї розширює діапазон її можливостей, значно полегшує працю майстра, сприяє поліпшенню якості надаваних населенню послуг. Салон краси, в якому є необхідний для плідної праці інвентар, з першого погляду підкорює клієнтів, вселяє довіру.

Наш інтернет магазин багато років працює з будинками мод і елітними салонами краси по всій Україні. Ми пропонуємо покупцям товари виробників, яким довіряють кращі б'юті-майстри країни. Вартість пропозицій завжди нижче ринкової. Асортимент виробів постійно поповнюється.  

На сайті представлений величезний вибір товарів для майстрів, які працюють в області нігтьового сервісу, перукарського мистецтва, татуажу. Тут є все необхідне кожному косметологічному кабінету, СПА і масажному салоні. У нас найкраща ціна на інструменти, прилади, меблі, аксесуари. Покупцям пропонується оперативна доставка в Києві на привабливих умовах, гарантується дисконт і участь в акціях.  

Наші консультанти допоможуть підібрати штатив, максимально підходить вашій лампі-лупи. Ми допоможемо вам реалізувати власні таланти, забезпечимо необхідні успішному бізнесу умови. Довіряючи нам, ви отримуєте кращу пропозицію за цінами виробника.