Напольные штативы для ламп

Практично всі маніпуляції, які виконуються в салонах краси, вимагають високої точності і контролю дрібних деталей. Тому незамінними помічниками косметолога, дизайнера нігтів, майстри педикюру та манікюру є спеціальні лампи-лупи. Вони користуються попитом також у ювелірів, монтажників електронного обладнання, вишивальниць, майстрів хейндмейда та інших професіоналів.

Такіосвітлювальні прилади можуть кріпитися на столі або іншому обладнанні, однак найбільш зручними вважаються підлогові штативи для ламп, які можна встановлювати в будь-якій точці приміщення.

В деяких випадках освітлювальне пристосування продається в комплекті з переносною стійкою. Можна купити підлоговий штатив для лампи відповідно до індивідуальних запитів. Найбільш зручним місцем для цього є наш інтернет-магазин, де гарантується невисока ціна за сертифікований товар, зручний спосіб оплати і можливість доставити підлоговий штатив для лампи в будь-який населений пункт.

Сучасні підлогові штативи для ламп - вибираємо конструкцію і виробника

на відміну від кріплення на струбцине, яке застосовується для столів і косметичних візків,підлоговий штатив для лампи забезпечує мобільність освітлення і можливість роботи на різних робочих місцях і приміщеннях.Від моделі цього пристосування залежить його ціна, довговічність і зручність застосування.Конструкція може бути:

 • цільної або роз'єднують на окремі елементи;
 • сталевий (пофарбованої або хромованою), а також пластиковою;
 • з різною кількістю опор-променів (зазвичай від чотирьох до шести);
 • забезпеченою обважнення для стійкості;
 • з додатковими елементами (поличками).

в даний час випуском різноманітного обладнання для індустрії краси займається безліч компаній, в Україні найбільш широко представлені торгові марки:

 • Leksa
 • Biomak (Биомак)
 • Beauty Service (BS)

Приходить е за покупками!

Каталог сайту Stylesalon.com.ua містить тільки високоякісні сертифіковані товари.У нас ви можете недорого придбати надійний і зручний підлоговий штатив для лампи з доставкою в Києві або швидкої пересиланням в будь-яку точку України і навіть за кордон. Рейтинг найбільш популярних моделей:

 1. Легка розбірна стійка на п'яти променях торгової марки Leksa 5А, яка підходить практично для всіх ламп-луп цього бренду і важить 7,5 кг.
 2. Підставка Leksa 5В з шістьма коліщатками і круглим підставою, що надає їй стійкість (вага 12 кг).
 3. Надлегкий простий штатив Biomak висотою 800 мм і вагою всього в 3,3 кг, забезпечений п'ятьма опорними променями на коліщатках;
 4. Сталева нерегульована стійка SP02 «Биомак» з хромованими п'ятьма променями підстави на коліщатках. Її висота становить 840 мм, а вага може змінюватися від 3 до 4,5 кг. Аналогічна модель SP01, виконана з пластика, відрізняється легкістю і меншою вартістю.
 5. Універсальна і зручна в роботі регульована підставка Biomak з телескопічною хромованою стійкою, поличкою для аксесуарів і п'ятипроменева підставою на коліщатках.
 6. проста по конструкції розбірна модель 001 від Beauty Service на чотирьох коліщатках, з обважнювачів і фіксуючим гвинтом.
 7. Штатив SMP Beauty Service має дві модифікації, що відрізняються вагою (8,7 кг і 11,3 кг), розраховані на кріплення ламп з різним діаметром лупи. Відрізняється ергономічним дизайном, наявністю утяжелителя і фіксуючого гвинта.

Ці та інші моделі штативів повністю відповідають всім вимогам, що пред'являються для салонів краси.

Вони дозволять надійно зафіксувати лампу або інший аксесуар, створять комфорт і безпеку для майстра і клієнта. Менеджери нашого інтернет-магазину будуть раді допомогти вам у виборі обладнання для професійної діяльності, а цінова політика сайту і часто проводяться акції зроблять ваше нове придбання не тільки зручним в роботі, але і вигідним.

B.S. Ukraine Штатив для лампи-лупи круглий 5В, фото
Знижка 13%
SS103408
0.0
3000 грн 2600 грн
B.S.Ukraine Штатив з обважнювачів мод. 5-А, фото
Знижка 10%
SS103407
0.0
2900 грн 2600 грн
SS107438
0.0
2291 грн
SS107437
0.0
3092 грн
SS107436
0.0
1833 грн
SS116837
0.0
1790 грн
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 1100грн
 • 5810грн