Сучасна людина настільки самовпевнений, що вважає що всі ті блага цивілізації які у нього зараз під руками, доступні тільки йому і нічого подібного у його предків не було. Звичайно в тому що стосується ІТ сфери може він і прав, але в тому що стосується індустрії краси, різних пристосувань і інструментів у наших бабусь було не менше, і за своїм функціональним значенням вони мало чим відрізнялися від ультрамодних б'юті-приладів. Про те, що волосся - це один з елементів жіночої сили знають все і, недарма більшість країн підтримує традицію (до сих пір!), Згідно з якою розкішне волосся заміжньої жінки ховають під головний убір, а то і зрізають. На щастя сучасне суспільство не так суворо в ставленні до жіночим кіс і навпаки всіляко заохочує будь-які експерименти з ними. Адже зміна зачіски - це завжди зміна власного стилю, образу і навіть стилю життя.

Напевно, тому такі пристосування як щипці для завивки волосся, різні прототипи сучасних бігуді та ін. використовувалися ще красунями при дворах французьких королів і навіть за часів Стародавнього Єгипту.

Унікальність різних приладів для завивки пасом полягає в тому, що раніше (за часів розкішних перук і довгих борід), їх активно використовували, в тому числі і чоловіки. Сьогодні зустріти чоловіка, який використовує плойку досить складно. Ну хіба що мова йде про зірку шоу бізнесу, для якого плойка для волосся невід'ємний атрибут туалету.

Крім того що перші плойки для завивання волосся використовувалися і жінками, і чоловіками вони ще були дуже небезпечними в експлуатації. По-перше, вони нагрівалися на відкритому вогні, що саме по собі небезпечно. По-друге, ні про яке єдиному температурному режимі мови бути не могло. Так що перепаленние волосся, як і опіки на шкірі голови, в ті часи були непоодинокі.

Життя модниць стала веселіше, коли з'явилася електрична плойка для волосся, яка в процесі постійного апгрейдинг перетворилася в багатофункціональний девайс, в основі якого цифрові технології.

На щастя, Україна стала тим ринком, на якому провідні виробники косметологічного обладнання пропонують свою продукцію в широкому асортименті, так і плойку вибрати не проблема, більш того, у нас, купити прилад Вам допоможуть експерти.

Сучасні щипці для завивки волосся, купити які можна в інтернет магазині Stylesalon.ua, може використовуватися для обробки шевелюри будь-якого типу. При цьому вони відрізняється компактними розмірами, ергономічною формою, легким вагою, великою кількістю опцій і можливостей, безпечні у використанні, щадні по відношенню до локонам, економічні та універсальні, так як можуть використовуватися і для створення розкішних великих локонів, і для створення дрібних кучериків.

Купити плойку для волосся Вам допоможе наш кваліфікований менеджер. На сайті нашого інтернет магазину продукція представлена ​​у величезному асортименті.

Історична довідка

Перші прототипи приладу для створення завитків використовувалися красунями Стародавнього Вавилона і Єгипту. А ось в Європі вперше заговорили про поліпшеному варіанті приладу в 1886 році, коли знаменитий винахідник Максим (який створив свій знаменитий кулемет) оформив патент на оновлену плойку для завивки волосся.

У середині минулого століття компанія з Франції Бейбілісс, продукція якої і сьогодні визнана як одна з кращих в індустрії краси, «подарувала» світу плойку електричну. На перших порах купити плойку для волосся від Бейбілісс могли собі дозволити не всі, так як ціна на неї майже кусалася. Зате сьогодні плойка для волосся, купити, яку можна і у нас на сайті, стала, мабуть, тим інструментом, який є у ванній кімнаті кожної жінки. Професійну або звичайну, з насадками і без, будь-якої марки, а хочете - конусна плойка, може купити кожен в Stylesalon.ua, як Київ так і вся Україна вже оцінили якість обслуговування і асортимент товару нашого інтернет магазину. Що стосується вартості, то ціна на «агрегат» залежить від марки виробника, кількості функцій і опцій, матеріалу виготовлення та призначення.

Кожна плойка для волосся має свої функції

Всі інструменти з індустрії краси можна розділити на дві великі групи, так і плойки - професійні і для застосування в домашніх умовах. Плойка для волосся, як одне з головних знарядь в арсеналі будь-якої жінки, не є винятком. Розрізняють звичайні, які можна використовувати вдома для щоденної укладки і професійні плойки, які, як правило, використовують в салонах. Відмітна риса професійного інструменту це не стільки складність при його експлуатації, скільки необхідність мати гарні навички і вправність у його використанні.

За своєю суттю плойка - це прилад електричний, який, найчастіше, має циліндричну форму і оснащений спеціальним затискачем. Призначений цей інструмент для завивання пасом шляхом нагрівання. Сам процес завивки дуже простий. Досить затиснути кінець сухий пасма за допомогою затиску і накрутити її на циліндра подібний корпус. Корпус може бути виготовлений з металу або модифікованої кераміки. Що стосується часу «тримання» волосся в накрученном положенні - то воно залежить від:

 • виду пасом;
 • довжини;
 • бажаного ступеня «закрученности» локона.

В принципі, «діаметр» кучерів регулюють в першу чергу діаметром самого інструменту. Чим більше діаметр плойки для завивки волосся - тим вільніше кучері. Плойка з широким діаметром ідеальна для створення вільних великих хвиль, тоді як інструмент з невеликим діаметром незамінний для створення дрібних кучериків.

Функціонально, плойка призначена для створення хвилястих локонів або кучерявого укладок. Правда сьогодні можна купити плойку для волосся, яка має абсолютно протилежні функції і може випрямляти неслухняні кучері, перетворюючи їх в ідеально гладкі і прямі пасма.

Оскільки вдосконалення будь-якого інструменту передбачає розширення його можливостей, то сучасні моделі, купити які можна в інтернет магазині Stylesalon.ua, оснащені такими опціями як іонізація і ІК випромінювання, що значно знижує ризик пошкодження волосся в процесі термообробки. Так на сайті нашого інтернет магазину представлена ​​конусна плойка найновішого покоління за дуже привабливою ціною.

Види і типи плойок

Сьогодні можна підібрати і купити плойку для волосся (для з завивки) оптимально підходить саме для потреб конкретного споживача, саме з урахуванням його улюблених укладок, саме з урахуванням структури і типу пасом, великих локонів, а також самих дрібних пасом . Це можливо завдяки тому, що кожен виробник в своїй стандартній програмі пропонує кілька варіантів приладу для завивання волосся, які відрізняються не тільки зовні, але і конструктивно і функціонально.

В залежності від призначення і функціональних особливостей інструменти поділяють на:

 • ті, які використовуються для додання об'єму і форми укладанні;
 • ті, які призначені для випрямлення пасом;
 • ті, які призначені для завивки пасом.

При цьому інструменти відрізняються за формою і в продажу доступна конусоподібна плойка для волосся, циліндричної форми, потрійна, плойка хвиля, з насадками та ін. Також інструменти відрізняються за своїм розміром (довжині корпусу і діаметру), за матеріалами з яких вони виготовлені, по виду покриття, за наявністю додаткових опцій і можливостей.

Плойка для волосся - як вибирати правильно?

Перед тим як купити плойку для волосся, а Київ пропонує величезний асортимент для вибору, потрібно визначитися з його призначенням. Якщо потрібна плойка для завивки волосся - значить вибираємо з відповідних моделей, якщо плойка для волосся потрібна для випрямлення або просто для додання об'єму - вивчаємо інші пропозиції виробника. Але в будь-якому випадку існує певний набір параметрів, на які потрібно звертати увагу в першу чергу, перед тим як купити плойку.

 • діаметр корпусу. Власницям довгого волосся краще купити інструмент з великим діаметром, тим у кого коротка шевелюра - краще купити «прилад» з меншим діаметром. Невеликий діаметр підійде і тим, хто вважає за краще зачіски з дрібними завитками.
 • потужність інструменту. Якщо це не професійний агрегат, не варто витрачатися, купуючи занадто потужну плойку.
 • матеріал покриття. Ті, кого хвилює здоров'я і стан волосся, давно відмовилися від металевих робочих поверхонь, які не дуже «доброзичливі» по відношенню до локонам. Набагато ефективніше і при цьому м'якше покриття титанове або керамічне. Якщо є можливість розщедритися, зверніть увагу на те, що плойка для волосся з турмаліновим покриттям не тільки не шкодить пасмам, але і захищає їх і покращує на структурному рівні, купити модель також можна на сайті нашого інтернет магазину.
 • опція швидкого старту і нагрівальна здатність.
 • опція контролю температурного режиму, яка дозволить не допустити перегріванню полотна.
 • довжина шнура.
 • можливість обертання «агрегату» по осі.

Моделі є і серед плойок

У сучасного споживача є можливість купити різні пристосування, в тому числі щипці для завивки волосся найрізноманітнішої форми і конфігурації.

Найчастіше для створення зачісок використовуються плойки:

 • конусна;
 • потрійна;
 • з насадками;
 • хвиля.

Крім цього можна купити плойки для волосся:

 • стандартну (одинарну);
 • подвійну (з двома нагрівальним елементами), незамінна при створенні зиґзаґоподібних локонів;
 • спиралевидную тощо .

Потрійна плойка для волосся здатна створювати «ефект завивки».

Конічна форма плойки для завивання волосся має своє призначення

Конусная плойка на ринку України з'явилася не так давно, але вже встигла завоювати популярність, як серед професіоналів, так і серед звичайних жінок. Перше на що звертає увагу покупець, так це на незвичайну конусну форму і стильний дизайн. Конусная плойка має зручну ручку, яка робить використання інструменту дуже зручним, а легка вага «приладу» тільки додає йому ергономічності.

Конусная форма робочої частини, яку має плойка розроблена для завивки волосся, причому як у вигляді локонів, так і у вигляді тугих кілець. Така універсальність стала причиною того що конусна плойка стала незамінною в інструментарії і професійного перукаря, і звичайної жінки. Конусная плойка ще відрізняється в технічному плані тим, що дає можливість користувачеві самостійно регулювати температурний режим. А для того щоб убезпечити користувача від опіків - конусна плойка йде в комплекті з термозахисної рукавичкою.

Конусная плойка, купити яку також можна за найнижчою ціною в Україні, представлена ​​на сайті нашого інтернет магазині Stylesalon.com.ua. У нас очен великий асортимент товарав. Ми пропонуємо всі бренди виробників, які Україна знає не перший рік і встигла оцінити їхню продукцію на належному рівні. Ціна на конусну плойку для волосся доступна. Є відгуки покупців.

Три щасливе число

Потрійна плойка - це більше професійний прилад, який має ряд незаперечних переваг, але при цьому вимагає наявності певних навичок і вправності в роботі. В принципі, потрійна плойка може використовуватися і в домашніх умовах для створення щоденних зачісок. Потрійна конструкція це «прилад» з паралельними стрижнями, які створюють ідеальні зиґзаґоподібні локон.

Оскільки потрійна плойка потребують певного часу, щоб звикнути до неї, щоб уникнути опіків, рекомендують використовувати Термоперчатки. Ну а оскільки ці щипці користуються попитом, то у кожного виробника устаткування для роботи з волоссям є потрійна конструкція, а то і кілька її варіантів в серійної програми.

Новинки на ринку

Крім традиційних інструментів, призначених для завивки волосся, існують особливі щипці, які призначені для створення часом протилежного ефекту.

Жіноча натура, як і жіноча логіка, не піддається поясненню і часто власниці прямих густих пасом мріють про кучерях, а кучеряшки - про ідеально гладкою гриві. Виробники обладнання зрівняли шанси і перших, і других і запропонували щипці для випрямлення пасом. Перед тим як купити щипці з функціями випрямляча потрібно переконатися, що вони відповідають найсуворішим стандартам, в іншому випадку структурі локонів можна завдати непоправної шкоди.

Ще однією новинкою стали щипці текстуайзери, які створюють на голові справжні візерунки. Якщо хочете прикрасити голову зірками або квітами з пасом - щипці текстуайзери вам в цьому допоможуть. А любителькам локонів в стилі Америки 30 років підійдуть щипці гофре. Купити плойку для завивки волосся можна з безкоштовною доставкою по Києву у нас.

На якій би моделі ви не зупинилися, тим більше що сьогодні є з чого вибирати, пам'ятайте, не техніка робить з людини майстра, а майстер дозволяє техніці проявити свої технічні якості і можливості. Навіть самі новомодні і багатофункціональні щипці для завивки волосся не потішать ефектним результатом, якщо ними неправильно користуватися. Тоді як навіть звичайна простенька плоечка створить оригінальну укладання, за умови, що вона в «золотих руках».

Часто задаваемые вопросы про Плойки для волосся

❤ Какие самые популярные Плойки для волосся в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Плойки для волосся ❓

🦋 Какие бренды Плойки для волосся представлены в магазине StyleSalon ❓

Плойка для волос Babyliss 2665 Е Curl Machine
Знижка 15%
Aкция (12)
Плойки для волосся
SS93820
4230 грн Ціна: 3595 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиАвтовідключення, Терморегулятор
Плойка конусная BaByliss Pro 2281 TTE, 19-32 мм
Знижка 15%
Aкция (5)
Плойки для волосся
BAB2281TTE
1630 грн Ціна: 1385 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм26-32, 17-25
Плойка волна BaByliss 2269 TTE TITANIUM-TOURMALINE TRIPLE BARREL
Знижка 15%
Aкция (9)
Плойки для волосся
BAB2269TTE
2000 грн Ціна: 1700 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор
Плойка для волос Babyliss BAB 2173 TTE (25 мм)
Знижка 15%
Aкция (16)
Плойки для волосся
SS41410
1190 грн Ціна: 1011 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор, Автовідключення
Плойки для волосся
SS7351
Ціна: 585 грн
Країна виробникИталия, Китай БрендGA.MA Діаметр, мм32-37
BaByliss_2280
Знижка 15%
Aкция (3)
Плойки для волосся
SS076636
1630 грн Ціна: 1385 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор, Автовідключення
Плойки для волосся
SS091391
Ціна: 880 грн
Країна виробникКитай БрендInfinity Діаметр, мм17-25, 26-32 Особливості плойкиТерморегулятор
Плойка-выпрямитель Babyliss BAB2225TTE Conismooth
Знижка 15%
Aкция (5)
Плойки для волосся
SS089617
2000 грн Ціна: 1700 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм11-16, 32-37 Особливості плойкиТерморегулятор
Плойки для волосся
SS7350
Ціна: 545 грн
Країна виробникИталия, Китай БрендGA.MA Діаметр, мм17-25
Плойки для волосся
SS091392
Ціна: 880 грн
Країна виробникКитай БрендInfinity Діаметр, мм32-37, 17-25 Особливості плойкиТерморегулятор
Плойка с паром Babyliss PRO 2665 SE Miracurl SteamTech
Знижка 15%
Aкция
Плойки для волосся
SS103335
4919 грн Ціна: 4181 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиАвтовідключення, Терморегулятор
BAB2469TTE Ionic Hi-Def Waver
Знижка 15%
Aкция (3)
Плойки для волосся
SS089619
2000 грн Ціна: 1700 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор
Babyliss BAB 2275 TTE Плойка щипцы d 38 мм.
Знижка 15%
Aкция (1)
Плойки для волосся
SS41416
1680 грн Ціна: 1428 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм38 і вище Особливості плойкиАвтовідключення, Терморегулятор
Плойка для волос BaByliss 2274 TTE, 32 мм
Знижка 15%
Aкция (4)
Плойки для волосся
SS075561
1680 грн Ціна: 1428 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм26-32 Особливості плойкиАвтовідключення, Терморегулятор
Плойки для волосся
SS091390
Ціна: 880 грн
Країна виробникКитай БрендInfinity Діаметр, мм11-16, 17-25 Особливості плойкиТерморегулятор
Щипцы для завивки Babyliss 2369TTE
Знижка 15%
Aкция
Плойки для волосся
SS089618
2000 грн Ціна: 1700 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор
Плойки для волосся
SS103689
Ціна: 2312 грн
Країна виробникКитай БрендTico Professional Діаметр, мм26-32 Особливості плойкиТерморегулятор, Дисплей, Автовідключення
Babyliss BAB 2172 TTE Плойка щипцы d 19 мм.
Знижка 15%
Aкция (3)
Плойки для волосся
SS41409
1150 грн Ціна: 977 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор
Плойки для волосся
SS091389
Ціна: 870 грн
Країна виробникКитай БрендInfinity Діаметр, мм38 і вище Особливості плойкиТерморегулятор
Плойки для волосся
SS7349
Ціна: 505 грн
Країна виробникИталия, Китай БрендGA.MA Діаметр, мм17-25
Плойки для волосся
SS106291
Ціна: 495 грн
Країна виробникКитай БрендTico Professional Діаметр, мм17-25 Довжина шнура, м1,6 - 2,5 ПокриттяТурмалін, Кераміка
Плойка-щипцы BaByliss 2273 E, 25 мм
Знижка 15%
Aкция (8)
Плойки для волосся
SS13285
1680 грн Ціна: 1428 грн
Країна виробникФранция, Китай БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиАвтовідключення, Терморегулятор
Плойки для волосся
SS7394
Ціна: 1660 грн
Країна виробникИталия, Китай БрендGA.MA Діаметр, ммдо 10
Плойки для волосся
SS99199
Ціна: 720 грн
Країна виробникКитай БрендTico Professional Діаметр, мм26-32, 17-25 Особливості плойкиТерморегулятор, Дисплей Довжина шнура, м1,6 - 2,5
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 4980грн
Диаметр, мм
Особливості
Покриття
Температура
Довжина шнура, м