Дивани для очікування

Очікування з комфортом - це реальність

Ми всі звикли, що зали очікування є в таких громадських місцях як вокзали і аеропорти. Але з огляду на, що необхідність чекати своєї черги виникає в самих різних ситуаціях, наприклад, на прийомі до лікаря, то немає нічого дивного, що приватні клініки також купують меблі для залів очікування.

В індустрії краси також виникають черги, тому для оснащення СПА-центрів виробники спеціальних меблів створюють колекції модулів для облаштування зон очікувань. До речі, меблі для зон очікування в салон краси досить сильно відрізняється від спеціальних модулів, які встановлюють на вокзалах і в інших громадських місцях. Причому відмінності видно навіть візуально, так як меблі для залів очікування в салон краси і СПА-центр відрізняється більш оригінальним дизайном і виготовлена ​​з більш дорогих матеріалів.

Набір елементів

Що саме входить в поняття меблі для залів очікування, яка призначена в салон краси? Насправді набір елементів може бути як досить невеликим і складатися з декількох стільців і журнального столика, так і може бути досить великим і включати диван, крісла, підставки під журнали і ін. Все залежить від технічних можливостей приміщення (площі) і рівня закладу. ВІП салон краси намагається створити максимально комфортні умови для відвідувачів, щоб очікування своєї черги не здавалося тратою часу і не доставляло дискомфорту. Для перукарні економ класу також не зайвим буде облаштувати нехай і невеликий, але комфортний ділянку для клієнтів, де вони зможуть дочекатися своєї черги. На щастя сьогодні можна купити і розкішні дивани та простіші моделі, які впишуться в бюджет будь-якої перукарні.

Розміри, колір, форма

Що стосується розмірів, колірного виконання і дизайнерських рішень, то сьогодні виробники меблів для зон очікування пропонують широкий асортимент моделей. Така різноманітність дозволяє без проблем підібрати виріб, ідеально вписується і за габаритами і по стильовому виконанню в будь-який салон краси або СПА-центр.

Існує два способу облаштування спеціальних зон для клієнтів:

  • виділення окремого приміщення, в якому будуть створені максимально комфортні умови для відвідувачів ;
  • виділення окремої ділянки в основному перукарському залі.

Перший варіант може собі дозволити салон краси, який займає велику площу і має в своєму розпорядженні різними приміщеннями. При цьому для створення інтер'єру в такому окремому приміщенні можна купити найрізноманітнішу меблі для залів очікування в тому числі:

  • дивани та крісла;
  • стільці і пуфи;
  • столи та тумби та ін.

Також для облаштування спеціальних зон експерти радять придбати відео і аудіо техніку за допомогою якої можна не тільки транслювати музику, але і рекламну інформацію про самому центрі і його послугах.

У другому випадку іспользуетс я принцип зонування. Для створення таких зон можна придбати декілька меблевих елементів. При цьому стильове і кольорове виконання може відрізнятися від решти меблів, яка використовується для облаштування робочих місць перукарів і майстрів. Адже якщо купити меблі для очікування в перукарні в єдиному стилі і кольорі з основними робочими модулями, то у відвідувача може виникнути відчуття дискомфорту. А якщо купити меблі для очікування в салон краси виконану з інших матеріалів, більш яскраву за кольором і більш оригінальну по фасону, то головний принцип зонування буде дотриманий.

Дизайн модулів для зон відпочинку і очікування настільки різноманітний, що будь-який салон краси зможе підібрати для себе ідеальний набір елементів. Для поціновувачів класичного стилю доступні дивани від виробника відрізняються лаконічним дизайном, простими і прямими лініями. Для тих, хто хоче облаштувати свій салон краси оригінально, виробники пропонують розкішні моделі у вигляді губ, квітів та ін. Але не тільки на форму і розмір потрібно звертати увагу. Дуже важливе значення має матеріал, з якого виготовлений диван і його технічні характеристики.

Вимоги до виробів

У першу чергу матеріал, з якого виробляють дивани для відвідувачів повинен бути міцним і зносостійким. По-друге, всі меблі в салоні краси піддається регулярному очищенні і обробці дезінфікуючими засобами. Тому матеріал, повинен бути стійким якраз до дії води і миючих засобів. Ідеальними вважаються дивани оббиті натуральною шкірою. Але з огляду на, що такі вироби коштують дуже дорого і не кожен салон краси може дозволити собі таке придбання, виробники запропонували моделі, у яких в якості оббивки використаний текстиль або штучні замінники натуральної шкіри.

Також дивани, які призначені для облаштування зон очікування, повинні бути зручними і місткими. В принципі якщо площа дозволяє, то можна купити не один диван, а кілька. В такому випадку з комфортом своєї черги до перукаря зможе дочекатися більше число відвідувачів. Якщо ж салон краси має обмежену вільну площу, то досить купити один зручний диван і пару крісел.

Дивани, які використовують при оснащенні спеціальних зон повинні бути також стійкими і міцними. Залежно від обличчястих смакових переваг, сьогодні можна купити дивани на стаціонарних опорах або на коліщатках. Другий варіант більш зручний, так як диван можна переміщати по приміщенню. Але стаціонарний диван виглядає більш солідно і стильно, особливо якщо це моделі італійського виробника Maletti.

Ціна питання

Марка виробника грає важливу роль, так як від цього залежить ціна виробу. У нашому магазині можна купити продукцію різних брендів, в тому числі вітчизняних, вартість яких нижче, ніж на імпортні моделі. При цьому ні по дизайну, ні за якістю виготовлення продукція DIWA або OPUS (Україна) не поступається виробам польської компанії Ayala або шведській фірмі IKEA.

Часті питання про Дивани для очікування

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

❤ Какие самые популярные Дивани для очікування в 2021 ❓

💎 Какие самые дешевые Дивани для очікування ❓

🦋 Какие бренды Дивани для очікування представлены в магазине StyleSalon ❓

SS063692
3360 грн
SS003536
8120 грн
SS063694
5040 грн
SS16470
12504 грн
SS063698
1128 грн
SS063693
2240 грн
SS003535
2800 грн
SS003534
17500 грн
SS067971
4794 грн
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 83710грн