Перукарські крісла

Перше на що звертає увагу людина, особливо жінка, потрапляючи в салон краси або в б'юті центр - це на майстра, на його охайність і доглянутість. І звичайно ж, на сам салон, тобто на чистоту, стан меблів і її відповідність прийнятим стандартам. Так, при облаштуванні б'юті салонів і центрів краси, інтер'єр розробляється не тільки відштовхуючись від смакових уподобань власника, а також фінансових можливостей, але і з урахуванням вимог і стандартів, встановлених контролюючими органами (санстанцією та ін.).

складно сказати який саме елемент інтер'єру салону найважливіший, адже і мийка, і місце майстра манікюру, і робочі місця перукарів повинні бути красивими і зручними. Але ось підібрати крісло для перукарні, напевно, найскладніше, тому що цей елемент повинен забезпечувати комфорт Клієнту, але при цьому ще й повинен забезпечити нормальні умови для роботи майстра.

Перукарські крісла для салонів є декількох видів і підбираються вони в залежності від форми і розмірів, дизайну і виду оббивки, наявності додаткових функцій і інших параметрів. Але для того щоб купити перукарське крісло максимально підходяще і під інтер'єр приміщення, і для роботи фахівця, і для зручності клієнта, необхідно детально ознайомитися з пропозицією на ринку. Адже в залежності від побажань можна вибрати дорогі імпортні вироби, виготовлені із застосуванням унікальних матеріалів, або зробити вибір на користь продукції менш дорогих вітчизняних і китайських марок, яка при цьому відрізняється досить гарною якістю і надійністю.

Обстановка - важлива стаття витрат

Купуючи меблі для б'юті центру потрібно відштовхуватися від думки, що це не витрати, а інвестиції. Адже здебільшого меблі в б'юті центрі це непросто декоративний елемент, а повноцінний професійний інструмент, без якого майстер просто не зможе красиво і чітко впоратися зі своїми обов'язками. Як для масажиста важливо придбати правильний масажний стіл, як для косметолога важливо підібрати підходящу кушетку, так і для фахівця з укладання волосся дуже важливо придбати зручне, ергономічне і красиве спеціальне обладнання.

Фахівці з облаштування салонів краси рекомендують спочатку робити вибір на користь дорогих варіантів, виробництва відомих марок. В принципі зробити це не проблема, так як в Україні професійне оснащення та інструментарій представлені у великому асортименті. Як правило, продаж обладнання для оснащення салонів здійснюється в спеціалізованих маркетах. Можна заощадити, якщо «відправитися за покупками» в інтернет-магазин, де закордонні товари можна купити дешевше. До речі, ціна питання не завжди гарантує, що продукція буде довговічна і надійна. Деякі моделі навіть самого дорогого устаткування виходять з ладу, тому що не підходять під наші реалії або експлуатуються з порушенням рекомендацій виробника.

З огляду на, що ціна професійного арсеналу, до якого також відноситься і спеціальні меблі, може «кусатися» , то варто заздалегідь включити ці витрати в бізнес-план. В крайньому випадку на перших порах можна взяти частину оснащення в оренду. Хоча, це не найкращий варіант. Адже в процесі експлуатації оснащення, особливо, наприклад, дитяче перукарське крісло може постраждати, і тоді доведеться відшкодовувати вартість і усувати пошкодження.

Для тих, хто все-таки вирішив купити все необхідне оснащення, існують рекомендації, за допомогою яких можна не тільки розібратися з видами перукарських крісел представлених на ринку в Україні, а й з правилами їх підбору.

Перукарські крісла: види

на сьогодні, на ринку спеціального устаткування представлені наступні види перукарень крісел:

  1. тандартам;
  2. унісекс;
  3. для візажу;
  4. для миття голови.

Окремо виділяють пристосування для людей з особливими потребами і дитяче перукарське крісло.

Ціна кожної модифікації залежить не тільки від марки виробника і дизайну, але і від матеріалів, які використовувалися при її виготовленні, наявності додаткових функцій і інших параметрів.

перукарське крісло типу «стандарт» - це меблевий елемент, який відрізняється невисокою спинкою, як правило, доходить до рівня лопаток сидить в ньому людини. Більшість моделей укомплектовані підлокітниками, при виробництві яких можуть використовуватися як метал і пластик, так і м'яка оббивка. До речі, від того який саме матеріал використовується при виготовленні кожної складової модуля залежить ціна готового продукту.

Якщо слідувати рекомендаціям експертів і вартість виробу не вважати головним фактором підбору меблів, то можна відштовхуватися від інтер'єрного рішення в приміщенні. Наприклад, якщо салон краси облаштований в стилі хай-тек, то ідеально в ньому будуть виглядати меблеві модулі з хромованими підлокітниками або виконані із застосуванням пластику. Якщо ж салон претендує на статус VIP, а його інтер'єр вражає багатством і шиком, то краще віддати перевагу моделям з натурального дерева і натуральної шкіри в якості оббивки. Всі моделі типу стандарт оснащені опцією, що дозволяє регулювати висоту сидіння. Що стосується підстави вироби, то база може бути різноманітною і за формою, і за технічним особливостям.

Відмінна риса крісла для візажу - це висока спинка і наявність підголівника висувного. Також більшість систем укомплектовані підніжкою, яка дозволяє відвідувачеві максимально комфортно розташуватися під час стрижки або укладання. Для підвищення ергономічності пристрої використовують опцію регулювання нахилу спинки.

Перукарське крісло виду унісекс, яке ще позиціонується як чоловіче, відрізняється більш масивну конструкцію і більш вражаючими габаритами. Серед спеціального устаткування для чоловічих залів є таке, що оснащено зручними і масивними підлокітниками, підголівником висувним і підніжкою. Залежно від вартості виробу можна вибрати систему, в якій регулюється кут спинки меблевого модуля. Висота сидіння регулюється у всіх сучасних моделей і це опція обов'язкова.

Що стосується оснащення для самих маленьких, то дитяче перукарське крісло має свої відмінні риси і в плані дизайну, і в плані розмірів, і в плані конструкції.

Особливості конструкції

Перукарські крісла для салону краси, перукарні відрізняються за своїми конструктивними параметрами і бувають:

  • гвинтовими;
  • пневматичними ;
  • гідравлічними;
  • електричними.

Гвинтові модифікація - відрізняється тим, що при е про регулювання по висоті застосовується принцип обертання навколо власної осі. Підстава такого обладнання складається з п'яти променів, які виходять з єдиного центру, а для зручності переміщення конструкція оснащена коліщатками. Коштує таке «місце для сидіння» недорого, і відноситься до продукції низького цінового сегмента. Як правило, його купують для облаштування перукарень бюджетного формату.

Пневматична модифікація оснащена коліщатками, які дозволяють швидко і просто пересувати конструкцію по салону (наприклад, якщо потрібно помити голову в окремо стоїть мийці). Класична основа складається з п'яти променів. Але відрізняється ця модель від гвинтовий тим, що регулювання по висоті здійснюється за допомогою важеля, який розташований під сидінням. Тобто, при піднятті майстром важеля догори крісло опускається вниз (під впливом ваги, що сидить на ньому відвідувача).

Гідравлічні системи - це більш досконалі варіанти, оснащені гідропідйомником і підп'ятниками. Натискаючи на педаль можна підняти меблевий модуль на необхідну висоту, для того щоб мати комфортний доступ до волосся клієнта. Сьогодні є два варіанти оснащення, перший, менш досконалий, так як оснащений гідропідйомником без блокування, а другий - з опцією блокування. Безумовно, ціна на конструкцію з функціями блокування буде вище, ніж на моделі без цієї опції. Це не дивно, тому що моделі з функцією блокування дозволяють зафіксувати систему в зручному положенні і не переживати, що сидіння буде обертатися і заважати майстру.

Електричні варіанти - це меблі п'ятого покоління, тобто це вже непросто місце для сидіння, а складається агрегат з купою кнопок і функцій. Ціна такого пристрою висока, а ось доцільність придбання - сумнівна. Електричні варіанти незамінні при облаштуванні VIP салонів, тоді як для перукарень середнього рівня і рівня середній + це непотрібні витрати.

Основа - важлива завжди

Не зовсім вірно чинять ті покупці, які при виборі перукарського крісла не звертають уваги на основу виробу. Виявляється для забезпечення ергономічності і комфорту як майстра, так і клієнта вона повинна бути міцною і надійною, в першу чергу. Так можна заощадити і купити конструкцію з основою, виконаної з пластмаси. Але якщо врахувати, що пластмаса матеріал крихкий, має властивість швидко ламатися, то така економія сумнівна. Звичайно, ціна на модель з повним правом, виконаним з хромованою стали буде вище, але зате і прослужить таке оснащення набагато довше, та й вигляд у вироби буде завжди привабливий.

Що стосується форми підстави, то вона може бути і круглої і квадратної. Але експерти рекомендують робити вибір на користь класики перевіреної часом, тобто на користь основи з п'яти променів, які виходять з одного центру. Конструкція на пятілучной основі не тільки виглядає красиво, але і легко обертається навколо осі і без проблем переміщається по залу.

Важливі не дрібниця

При купівлі обладнання для б'юті центрів потрібно звертати увагу і на зовнішній вигляд, і на матеріали, які використовуються при виготовленні модулів. Між пластиковими елементами і сталевими, або дерев'яними, завжди потрібно робити вибір на користь більш міцних матеріалів. Що стосується оббивки, то тут першочерговим стає витривалість матеріалу, а також його легка відвідуваність.

За свою практичність найпопулярнішим матеріалом стала винилискожа, яка коштує дешевше натуральної, але при цьому не поступається їй за міцністю, красою. Додатковою перевагою ЕКО-шкіри можна назвати легкість очищення і стійкість до впливу навіть дуже агресивних хімічних речовин. Барвники і розчинники використовуються в перукарській справі в великих кількостях і стають справжнім бичем для зберігання устаткування і меблів. Вінілштучшкіра не тільки виглядає красиво і легко очищається, але і відповідає всім санітарним нормам і стандартам гігієнічності. Вартість модуля для оббивки якого використана натуральна шкіра буде на порядок вище, але навіщо платити більше, якщо можна і заощадити, і при цьому не втратити на якості, красу і довговічності.

Ще одна деталь, про яку часто забувають - це підставка для ніг. Якщо різні опції по типу регулювання меблевого модуля по висоті, або можливість переміщення конструкції по залу - це характеристики важливіші для професіонала, то наявність підставки для ніг - це більше для зручності Клієнта. З огляду на, що і стрижка, і укладання займає достатнього багато часу, то ноги Клієнта (без додаткової опори) ризикують зіткнутися з ефектом затікання. Уникнути цього неприємного явища можна встановивши підставку. Підніжка може бути інтегрована в конструкцію на етапі виробництва, а може бути, що окремо стоїть елементів. У будь-якому випадку краще нехай вартість виробу буде трохи вище, але щоб вона була укомплектована підставкою під ноги. Що стосується матеріалу, то для збереження елемента в належному вигляді можна використовувати підкладку.

Що стосується колірного виконання, то підбір професійного обладнання, в тому числі меблів, здійснюється з урахуванням спільного рішення переважаючого в приміщенні. Меблі можуть збігатися за відтінками зі стінами або текстилем, а може навпаки, побут контрастною, надаючи інтер'єру стильності та оригінальності. Головне щоб колірна палітра була не надто різноманітною і нав'язливою. Клієнт, звичайно, не встигне втомитися від такого різнобарвного коктейлю, а ось майстру може бути некомфортно в занадто строкатому приміщенні.

Усе найкраще для дітей

Саме так можна описати принцип, яким керується виробники спеціального оснащення, розробляючи дитяче перукарське крісло.

Якщо звичайне сидіння має бути міцним і зручним, то дитяче перукарське крісло в першу чергу має бути безпечним. До речі ціна покупки не повинна бути основним фактором при її виборі, так як безпека ваших маленьких клієнтів безцінна. Як правило, маленькі відвідувачі салону краси не можуть довго сидіти на одному місці, тому дуже скоро спробують встати або змінити положення. З огляду на цю особливість поведінки, дитяче перукарське крісло має бути оснащено рамкою або ременем, застібкою або якимись фіксаторами, які дозволять утримати малюка в сидячому положенні.

Другий параметр, який важливий - це зручність. Тобто дитяче перукарське крісло має бути комфортним як для малюка, так і для фахівця. Не варто купувати дуже глибокі або навпаки відкриті варіанти.

Що стосується дизайну, то сьогодні доступні найрізноманітніші варіанти, аж до виробів у вигляді машинки або мотоцикла, квітки або тварини. Звичайно, ціна такого модуля буде вище, але і Клієнт залишиться набагато досить. А якщо придбати системи, оснащені ігровими дисплеями, то малюк буде зайнятий під час стрижки розгляданням картинок або рішенням ребусів, і не буде заважати майстру.

Продаж професійного обладнання добре розвинена і у споживача є можливість підібрати ідеальні меблеві модулі, які підходять і за стилем, і за кольором, і за функціоналом, і за вартістю.

SS069382
0.0
11604 грн
БрендStyleplus Основа перукарського кріслаП'ятилуччя Підйомник перукарського кріслаГідравліка
SS98152
2
5
15092 грн
БрендStyleplus Основа перукарського кріслаДиск Підйомник перукарського кріслаГідравліка
SS081300
0.0
1365 грн
SS003425
0.0
7310 грн
SS003429
0.0
13806 грн
SS091001
0.0
25219 грн
БрендBeauty Star Основа перукарського кріслаП'ятилуччя Підйомник перукарського кріслаГідравліка
SS089888
2
5
11062 грн
БрендStyleplus Основа перукарського кріслаДиск Підйомник перукарського кріслаГідравліка
SS088434
0.0
1650 грн
P405306
0.0
51692 грн
SS087661
0.0
8006 грн
SS117187
0.0
1490 грн
SS003421
0.0
9046 грн
G48133
0.0
31369 грн
SS069381
0.0
11874 грн
БрендStyleplus Основа перукарського кріслаП'ятилуччя Підйомник перукарського кріслаГідравліка
SS003435
0.0
13706 грн
7000809
0.0
9876 грн
3070035(790181)
0.0
10342 грн
SS003459
0.0
12160 грн
SS081363
0.0
15170 грн
SS106920
0.0
11837 грн
БрендARTMEN Додаткові функції (Перукарські крісла)Підголівник, Підніжка Основа перукарського кріслаП'ятилуччя , Диск, Квадрат Підйомник перукарського кріслаГідравліка, Пневматика
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 105080грн