Гальванічні апарати

Сфера косметології давно просунулася вперед. Особливо це стосується оздоровлення і омолодження шкіри. Одним з найдієвіших засобів в цій галузі є апарат для гальванізації. Метод гальваніки полягає в проходженні струму через конкретну частину тіла і здійсненні, досягненні задуманих дій.

Загальні відомості про гальванізації

Косметологи застосовують гальванічний струм в абсолютно різних областях. Ця сфера розділяється на підвиди, засновані на роботі гальванічного струму:

 • Дезінкрустація,
 • гальванізацію,
 • іонну мезотерапию,
 • іонофорез, або електрофорез.

СПА процедури на основі гальванічного струму в своїй більшості проводяться у вигляді ванночок або за допомогою електродів. Тут також є поділ: на стаціонарні і рухливі електроди. Постійний струм вимагає наявність провідника: фізрозчину або проводить гелю.

Апарат для гальванізації покликаний допомогти у вирішенні таких проблем, як:

 • оптимізація внутрішньоклітинних метаболічних процесів;
 • стимуляції синтезу ферментів і речовин, необхідних для пружності та молодості шкіри;
 • активація ендокринних функцій.

Ефект від процедури помітний вже після першого сеансу. Як тільки починає діяти гальванічний струм, клітини шкіри запускають регенерирующие процеси, а також процеси, необхідні для вирішення естетичних проблем. Купити такий аппапат - мрія кожного салону. А зараз є вірне рішення: зайти в інтернет магазин професійного обладнання та косметики Stylesalon.ua, і купити будь-який апарат, тим більше що умови замовлення дуже привабливі.

Апарат гальванік СПА для обличчя придбав особливу популярність останнім часом. Адже зараз можна купити апарати для проведення СПА процедур будинку. Погодьтеся, це приємно, корисно і економно. Така СПА терапія не зажадає великих тимчасових або фінансових витрат, а ефект буде просто протрясающій. Один з гальванічних апаратів для СПА процедур можна купити в нашому інтернет магазині, тим більше що відгуки про ці приголомшливих засобах омолодження і оздоровлення тільки позитивні.

Суть методу гальванізації

Спочатку трохи поговоримо про терміни. У процедурі з гальванічним струмом використовуються позитивний (анод) і негативний (катод) електроди. Електроди, застосовувані в СПА процедурах для обличчя, можуть мати різну площу в залежності від призначення лікаря-косметолога і вирішення конкретної проблеми. У процесі «роботи» від катода відштовхуються іонізовані частинки і проникають в глибокі шари шкіри. У цьому косметологічному процесі зазвичай застосовуються лабільні і стаціонарні електроди, а також пристрої для гальванічних ванн.

Електричний струм запускає в організмі ряд процесів. Суть роботи такого методу полягає в тому, що в області тіла, яку «покриває» катод, починають вироблятися гепарин, ендорфін, гістамін і інші речовини. В результаті просвіти судин збільшуються, активізуються функції потових і сальних залоз, прискорюється загоєння ран і затягування шрамів.

СПА процедури для обличчя у вигляді гальванічного впливу полягають у переміщенні іонів, що викликається постійним електричним струмом. Характеристики струму можна назвати сталими: сила струму - до 50 мА, напруга - 60-80 Вт.

Завдяки постійним безперервним струмовим імпульсам через шкіру і слизові оболонки можна вводити частки ліків різного розміру. Найбільшого ефекту можна домогтися, якщо розчинити лікарську речовину в воді. При гальванізації частинки речовини здатні проникати до 1-1,5 см углиб шкіри.

Процедура гальваніки для обличчя стала настільки популярною і дієвою, що ефект від її застосування можна порівняти з класичною ін'єкційної мезотерапією. Але при цьому всі проведені дії абсолютно безболісні і безпечні. Ефект настільки потужний очисний, що клієнтці не потрібно проведення додаткових чисток, які іноді бувають нестерпними. Позитивні відгуки про гальваніки є тому чудовим підтвердженням. Тому терміново потрібно купити гальванічний апарат для обличчя в Stylesalon.ua, де Вас чекає приваблива ціна на продукцію.

Показання до застосування

Апарат для гальваніки покликаний вирішити не тільки естетичні проблеми, а й медичні. За допомогою електродів можна ввести потрібні лікарські засоби вглиб шкіри, а можна і вивести медичні препарати з організму. Гальванічний струм здатний очистити організм без проведення болісних дієт і питних днів. Для цих цілей ви може купити домашній апарат гальваніки нашому онлайн магазині Stylesalon.ua.

Часто в косметології клієнтам пропонують гальванічні ванни, куди потрібно опустити руки або ноги. Спільне взаємодія води і струму призводить до зняття набряків і напруги в м'язах, зменшення пігментації. Крім того, гальванічний апарат прекрасно бореться з себореєю, зів'ялої шкірою, зморшками, рубцями. Відгуки про проведені процедури тільки позитивні, адже людина отримує заряд бадьорості і свіжості. Тепер гальванічний апарат купити можна в нашому інтернет магазині Stylesalon.ua за найпривабливішими цінами.

Для обличчя процедуру гальваніки потрібно застосовувати, для:

 • прискореного очищення від токсинів і клітинного матриксу;
 • усунення дрібних мімічних і вікових зморшок;
 • підвищення гладкості та еластичності шкіри;
 • наповнення всіх шарів шкіри поживними речовинами;
 • усунення набряків і темних кіл під очима;
 • освітлення веснянок і пігментних плям;
 • поступового розгладження рубців, по Такні;
 • пом'якшення прояви дрібної судинної сітки;
 • досягнення потужного лимфодренажного ефекту.

Крім того, є приємний бонус. Дами можуть скористатися подібною процедурою для позбавлення від целюліту і розтяжок. До речі, гальванічний апарат просто необхідний при схудненні. Адже при різкому спустошенні тканин з'являється гравітаційний птоз, який усунути допоможе тільки це обладнання. Заходьте до нас на сайт stylesalon.com.ua і вибирайте вподобаний гальванічний апарат для обличчя за дуже привабливою ціною. Відгуки про апарат для гальваніки говорять голосніше будь-якої реклами. Є проблема? Є й дієве позбавлення від неї! До того ж, такий апарат виконує свої функції не гірше салонного аналога. А в домашніх умовах це вдвічі приємніше.

Переваги гальванізації в косметології

Головною перевагою використання в СПА косметології такого апарату є те, що гальванічний струм проникає не тільки в шар, де розташований катод, але і набагато глибше. Природно, це запускає різні процеси. Ефект від впливу струмових імпульсів видно вже через 10 хвилин після підключення електродів: кровообіг посилюється, нервова тканина відновлюється, приглушаются і зникають запальні процеси.

Відсутність ін'єкцій також додає переваг гальваніки. Гальваніка для обличчя передбачає відсутність лікарських частинок в крові, що дозволяє препарату активніше і триваліше впливати на певну область. Апарат гальваника купити повинен кожен, хто хоче позбутися від вікових змін. Тим більше що це обладнання універсальне, так як надає комплексну дію, а не вузьконаправлене, як більшість процедур. Упевнитися в позитивному магічному дії апарату для обличчя ви можете, прочитавши відгуки вдячних клієнтів.

Підіб'ємо підсумок: гальванічний апарат для обличчя допоможе вирішити медичні та естетичні проблеми. Не потрібно сумніватися! Потрібно купити його в нашому інтернет магазині професійного обладнання та косметики для салонів краси Stylesalon.ua. Проводьте процедури для обличчя з області СПА косметології в домашніх умовах, і насолоджуватися приголомшливим ефектом.