Апарати для Газорідинного пілінгу

Серед численних косметологічних процедур важлива роль належить пілінгу, тобто видалення ороговілих клітин шкіри. Ця процедура не тільки ефективно очищає шкіру, але і стимулює процеси на клітинному рівні, запускає механізми природної регенерації. Методики проведення даної маніпуляції дуже різноманітні, і серед них особливе місце займає газорідинний пілінг (аквапілінг), який виконується за допомогою спеціальних апаратів. Вони коштують не дешево, проте попит на виконувану з їх допомогою процедуру традиційно високий в Україні, зокрема, в Києві. Наш інтернет-магазин пропонує купити апарат для газорідинного пілінгу, ціна відносно невисока, а якість - гарантовано.  

Для тих, хто не в темі: що таке газорідинний пілінг?

Особливістю цієї інноваційної процедури є її мінімальна травматичність і висока ефективність. Косметологи стверджують, щогазорідинний пілінг шкіри обличчя особливо показаний при:

 • рубцях і стріях;
 • лущення;
 • акне і постакне;
 • пігментації;
 • зморшках;
 • ранньому старінні;
 • набряклості;
 • нерівностях т. д.

Перевагою даної процедури є можливість її проведення навіть в період перебування на сонці, а також насичення клітин киснем і стимуляція відтоку лімфи. Високий позитивний ефект має також газорідинний пілінг для волосся, в результаті якого нормалізується діяльність сальних залоз, оздоровлюється шевелюра і активізуються процеси її природного ріст. Зрозуміло, у будь-якого методу, крім переваг, є і недоліки. В даному випадку можна говорити про досить високу вартість, особливо з огляду на необхідність проведення курсу сеансів. Крім того, струмінь із суміші газу і рідини не справляється з щільними комедонами, які доводиться обробляти вручну. У деяких випадках, особливо при обробці області навколо носа, може відчуватися дискомфорт, що усувається відповідним регулюванням устаткування.

Апарат, за допомогою якого виконується газорідинний пілінг шкіри обличчя, називають Jet Peel. У ньому під тиском 8 атмосфер формується охолоджений потік кисню або суміші кисень-вуглекислий газ, при цьому його швидкість досягає 300 м/с (як у реактивного літака). За допомогою спеціальної насадки газ змішується з фізіологічним розчином або яким-небудь Ампульні препаратом (вітамінним комплексом, гіалуроновою кислотою і т.п.). Ця струмінь направляється на обличчя, не торкаючись його, і видаляє з поверхні омертвілі клітини, потім проникає в глибинні шари, доставляючи туди кисень, вологу і активні речовини застосовуваного косметичного засобу. Ефект від процедури триває протягом чотирьох днів. Охолодження блокує сприйняття високого тиску навіть в області навколо очей (хоча при обробці шрамів можлива поява мікрокрапель крові). Можливість зараження виключена, перш за все, через відсутність контакту зі шкірою, а також з-за обеззараживающего і протизапального дії кисню, а легке почервоніння проходить максимум через півгодини.

Процедура пілінгу може бути:

 1. Поверхневою, при якій проводиться очищення і тонізація шкіри. Її здійснюють протягом 20 хв, тримаючи насадку на відстані 7 мм від обличчя, і проводять 5-10 сеансів з тижневою перервою.
 2. Серединної, що створює ефект омолодження і усуває зморшки. Її проводять за зонами з періодичністю в 2 тижні, курсом по 3-5 сеансів.
 3. Глибинною, усуває шрами, рубці, пігментацію. Періодичність і тривалість сеансів встановлюється косметологом індивідуально.

аквапілінг не вимагає періоду реабілітації і дає яскраво виражений ефект, дія якого можна збільшити правильно підібраним відходом. Однак потрібно пам'ятати, що ця процедура, як і газорідинний пілінг для волосся, протипоказана при:

 • інфекціях шкіри і волосся;
 • будь-яких гострих захворюваннях;
 • проблемах з серцем і судинами;
 • періодах вагітності і годування;
 • онкології;
 • затисканні лицьового нерва.

Вибираємо і купуємо апарат

В даний час придбати обладнання для аквапілінг нескладно, при цьому його ціна найчастіше визначається престижністю бренду. Найбільш широко в Україні поширені такі торгові марки

 • Alvi Prague - чеська компанія, яку відносять до світових лідерів виробництва косметологічного обладнання. Її продукція високотехнологічна, дуже надійна, відрізняється красивим дизайном і стоїть досить недорого для апаратів такого класу Вона повністю відповідає всім європейським стандартам і нормативам МОЗ.
 • Beauty Lux Cosmetix розташована в Києві та спеціалізується на закупівлях устаткування і матеріалів для салонів краси у перевірених зарубіжних виробників. З 2016 року компанія проводить успішні продажі не тільки в країні, але і за кордоном, в тому числі у Франції, Німеччині, Голландії, Литві і т.д.  
 • Наш інтернет-магазин пропонує придбати високоякісні та надійні апарати для аквапілінг:
 • AV-2000 (виробництво Alvi Prague), який не вимагає кисневого балона, забезпечений надійною системою охолодження і додатковими ультразвуковими насадками. Його унікальна імпульсна система розпилення створює потік мікромолекулярної частинок, ефективно очищають поверхню і проникають в глибинні шари, і дозволяє проводити цілий комплекс ефективних косметологічних маніпуляцій.  
 • AV-1000 - компактний апарат від Alvi Prague, в комплект якого входить насадка і спрей-пістолет, що дозволяє обробляти будь-які зони тіла. Продається без стійки.
 • AS -918 - популярне багатофункціональне жідкоструйное пристрій китайського виробництва.
 • Менеджери Stylesalon.ua забезпечать оперативне оформлення замовлення, його швидку доставку, а при необхідності - також і сервісне обслуговування . Ми допоможемо вам проводити престижний і інноваційний газорідинний пілінг не тільки в Києві, а й в будь-якому населеному пункті.
SS076717
51046 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS98854
74427 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS102009
55929 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS087263
77955 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS087261
59135 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS087260
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS087262
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай