Апарати для Газорідинного пілінгу

Серед численних косметологічних процедур важлива роль належить пілінгу, тобто видалення ороговілих клітин шкіри. Ця процедура не тільки ефективно очищає шкіру, але і стимулює процеси на клітинному рівні, запускає механізми природної регенерації. Методики проведення даної маніпуляції дуже різноманітні, і серед них особливе місце займає газорідинний пілінг (аквапілінг), який виконується за допомогою спеціальних апаратів. Вони коштують не дешево, проте попит на виконувану з їх допомогою процедуру традиційно високий в Україні, зокрема, в Києві. Наш інтернет-магазин пропонує купити апарат для газорідинного пілінгу, ціна відносно невисока, а якість - гарантовано.  

Для тих, хто не в темі: що таке газорідинний пілінг?

Особливістю цієї інноваційної процедури є її мінімальна травматичність і висока ефективність. Косметологи стверджують, щогазорідинний пілінг шкіри обличчя особливо показаний при:

 • рубцях і стріях;
 • лущення;
 • акне і постакне;
 • пігментації;
 • зморшках;
 • ранньому старінні;
 • набряклості;
 • нерівностях т. д.

Перевагою даної процедури є можливість її проведення навіть в період перебування на сонці, а також насичення клітин киснем і стимуляція відтоку лімфи. Високий позитивний ефект має також газорідинний пілінг для волосся, в результаті якого нормалізується діяльність сальних залоз, оздоровлюється шевелюра і активізуються процеси її природного ріст. Зрозуміло, у будь-якого методу, крім переваг, є і недоліки. В даному випадку можна говорити про досить високу вартість, особливо з огляду на необхідність проведення курсу сеансів. Крім того, струмінь із суміші газу і рідини не справляється з щільними комедонами, які доводиться обробляти вручну. У деяких випадках, особливо при обробці області навколо носа, може відчуватися дискомфорт, що усувається відповідним регулюванням устаткування.

Апарат, за допомогою якого виконується газорідинний пілінг шкіри обличчя, називають Jet Peel. У ньому під тиском 8 атмосфер формується охолоджений потік кисню або суміші кисень-вуглекислий газ, при цьому його швидкість досягає 300 м/с (як у реактивного літака). За допомогою спеціальної насадки газ змішується з фізіологічним розчином або яким-небудь Ампульні препаратом (вітамінним комплексом, гіалуроновою кислотою і т.п.). Ця струмінь направляється на обличчя, не торкаючись його, і видаляє з поверхні омертвілі клітини, потім проникає в глибинні шари, доставляючи туди кисень, вологу і активні речовини застосовуваного косметичного засобу. Ефект від процедури триває протягом чотирьох днів. Охолодження блокує сприйняття високого тиску навіть в області навколо очей (хоча при обробці шрамів можлива поява мікрокрапель крові). Можливість зараження виключена, перш за все, через відсутність контакту зі шкірою, а також з-за обеззараживающего і протизапального дії кисню, а легке почервоніння проходить максимум через півгодини.

Процедура пілінгу може бути:

 1. Поверхневою, при якій проводиться очищення і тонізація шкіри. Її здійснюють протягом 20 хв, тримаючи насадку на відстані 7 мм від обличчя, і проводять 5-10 сеансів з тижневою перервою.
 2. Серединної, що створює ефект омолодження і усуває зморшки. Її проводять за зонами з періодичністю в 2 тижні, курсом по 3-5 сеансів.
 3. Глибинною, усуває шрами, рубці, пігментацію. Періодичність і тривалість сеансів встановлюється косметологом індивідуально.

аквапілінг не вимагає періоду реабілітації і дає яскраво виражений ефект, дія якого можна збільшити правильно підібраним відходом. Однак потрібно пам'ятати, що ця процедура, як і газорідинний пілінг для волосся, протипоказана при:

 • інфекціях шкіри і волосся;
 • будь-яких гострих захворюваннях;
 • проблемах з серцем і судинами;
 • періодах вагітності і годування;
 • онкології;
 • затисканні лицьового нерва.

Вибираємо і купуємо апарат

В даний час придбати обладнання для аквапілінг нескладно, при цьому його ціна найчастіше визначається престижністю бренду. Найбільш широко в Україні поширені такі торгові марки

 • Alvi Prague - чеська компанія, яку відносять до світових лідерів виробництва косметологічного обладнання. Її продукція високотехнологічна, дуже надійна, відрізняється красивим дизайном і стоїть досить недорого для апаратів такого класу Вона повністю відповідає всім європейським стандартам і нормативам МОЗ.
 • Beauty Lux Cosmetix розташована в Києві та спеціалізується на закупівлях устаткування і матеріалів для салонів краси у перевірених зарубіжних виробників. З 2016 року компанія проводить успішні продажі не тільки в країні, але і за кордоном, в тому числі у Франції, Німеччині, Голландії, Литві і т.д.  
 • Наш інтернет-магазин пропонує придбати високоякісні та надійні апарати для аквапілінг:
 • AV-2000 (виробництво Alvi Prague), який не вимагає кисневого балона, забезпечений надійною системою охолодження і додатковими ультразвуковими насадками. Його унікальна імпульсна система розпилення створює потік мікромолекулярної частинок, ефективно очищають поверхню і проникають в глибинні шари, і дозволяє проводити цілий комплекс ефективних косметологічних маніпуляцій.  
 • AV-1000 - компактний апарат від Alvi Prague, в комплект якого входить насадка і спрей-пістолет, що дозволяє обробляти будь-які зони тіла. Продається без стійки.
 • AS -918 - популярне багатофункціональне жідкоструйное пристрій китайського виробництва.
 • Менеджери Stylesalon.ua забезпечать оперативне оформлення замовлення, його швидку доставку, а при необхідності - також і сервісне обслуговування . Ми допоможемо вам проводити престижний і інноваційний газорідинний пілінг не тільки в Києві, а й в будь-якому населеному пункті.