Скраби і пілінги для рук

Є спеціальні засоби, які можна використовувати і при догляді за тілом, і особою, і руками. Йдеться про очищувальну косметиці, до якої відноситься і скраб для рук. По суті – це суміш, до складу якої входить кремова основа і частинки з полірування ефектом. Завдання другого компонента (поліруючих частинок) – видалення з поверхні дерми ороговілих частинок. А ось кремова основа дозволяє з одного боку пом'якшити абразивний ефект цих включень, а з іншого – виступає в ролі засобу, що і живить, і зволожує.

Скраб для рук – це один з найбільш часто використовуваних видів косметичних продуктів, так як будь-яка процедура по догляду за руками, тілом або особою починається глибокого очищення. Ця поліруюча суміш здатна і видалити мертві рогові клітини з поверхні шкіри, і підготувати руки для подальшого догляду (живлення, глибокого зволоження). Але для того щоб скраб для рук був максимально ефективним, його потрібно підібрати відповідно до принципу підбору косметики.

Які і для кого?

Скраб для рук потрібен кожній жінці – і це аксіома, яка не потребує доказів. По-перше, руки – це візитна картка жінки, і вони повинні бути доглянутими. По-друге, саме ця частина тіла найбільш вразлива для зовнішніх чинників, так як протягом дня багаторазово піддається негативному впливу води, побутової хімії, УФ-променів та ін. Тому догляд за цією частиною тіла повинен бути не тільки якісним, але і постійним. Ну, а забезпечити правильний догляд без попередньої глибокого очищення просто неможливо.

З огляду на таку важливість продукту, а так само той факт, що існують різні види шкіри і різний початковий стан рук, виробники косметичних засобів пропонують дуже широкий вибір очисних сумішей з різним складом, з різними за величиною абразивними включеннями, і з різним ефектом.

Умовно всі очисні суміші для шкіри можна розділити на два види:

 • готові (магазинні);
 • домашні.

Існують прихильники домашньої косметики, які самостійно готують різні суміші. Основна перевага домашніх складів – низька ціна. Але якщо порівнювати ці дві групи за рівнем ефективності – то у готових продуктів вона на порядок вище. Адже до складу готових скрабів входять компоненти, знайти які « в холодильнику » просто неможливо. Крім кремовою основи вони містять:

 • ефірні масла;
 • базові олії (оливкова, мигдальне та ін.);
 • вітаміни;
 • комплекси мінералів;
 • абразивні частки причому різних розмірів, тобто призначені для очищення різного типу дерми.

Формула препарату також враховує вид дерми і сьогодні можна купити скраби, для:

 • сухої шкіри;
 • чутливої;
 • комбінованої та ін.

Засоби, які пропонують виробники косметики можна так само розділити на дві групи в залежності від способу, а вірніше місця використання. Так в салонах краси використовують професійний пілінг, який відрізняється дуже високою ефективністю. Досягти такого результату як забезпечує професійний пілінг, використовуючи простий скраб для рук неможливо. Але краще якщо застосовувати його буде тільки фахівець з досвідом роботи, так як кожен професійний препарат для видалення ороговілих частинок з поверхні дерми має різний спосіб нанесення і « витримки ».

Існує стереотип, що готовий засіб для пілінгу, купити яке можна в бутіку косметики, здатне викликати алергію. Це застаріле думка. Всі складові, які доступні в нашому інтернет-магазині, на 100% гіпоалергенні, що робить пілінг рук з їх використанням абсолютно безпечним. Крім того що розробки таких іменитих брендів, як OPI, KART, ORLY, Mineral SPA тощо. Абсолютно безпечні, вони мають ще цілий ряд переваг, серед яких:

 • висока ефективність;
 • багатофункціональність;
 • доступна ціна;
 • простота використання.

Правда, для того щоб пілінг рук в домашніх умовах не створював ніяких складнощів вибрати потрібно не професійний препарат, а для щоденного догляду за шкірою рук. Що стосується багатофункціональності скрабів, то вона зводиться до того, що є суміші, які не тільки видаляють ороговілі частинки епідермісу (отшелушивающие засоби), але і живлять шкіру і зволожують.

Деякі виробники, такі, як OPI або KART пропонують засоби для пілінгу, які можуть використовуватися і при догляді за руками, і за стопами.

Перед тим як купити відповідний скраб для рук, експерти радять визначитися з типом шкіри (від цього залежить щільність і величина абразивних включень) і з бажаним результатом (тільки очищення або омплексний догляд). У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент, тому будь-який споживач зможе підібрати і купити оптимально підходящий варіант.

БрендTanoya Країна виробникУкраїна
БрендPHD (Pharma Dermacosmetics) Категорії бренду PHDPedicure - Догляд за ногами Країна виробникІзраїль
Qtica Smart Spa Sugar Scrub Скраб для рук і ніг в асортименті, фото
Знижка 8%
БрендQtica Країна виробникСША
PediBaehrДогляд за руками БрендPediBaehr Країна виробникНімеччина
PediBaehrSPA & Wellness БрендPediBaehr Країна виробникНімеччина
PediBaehrЛінія Оазис почуттів SINNES OASE БрендPediBaehr Країна виробникНімеччина
БрендCreative Країна виробникСША
SS108895
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендAravia (Start Epil) Країна виробникРосія
SS087060
0.0
1156 грн
БрендSuda Країна виробникНімеччина
SS092016
0.0
7900 грн
БрендOrly Країна виробникСША
SS092015
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендOrly Країна виробникСША
SS20246
0.0
700 грн
БрендQtica Країна виробникСША
SS20560
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендOrly Країна виробникСША
SS092017
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендOrly Країна виробникСША
БрендOrly Країна виробникСША
SS108377
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендElenis Країна виробникУкраїна
SS6600
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендJean d'Arcel Країна виробникНімеччина
SS109834
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендClarena Країна виробникПольща
Ще
1 2