Існують косметичні процедури, які можна проводити і в салоні, і в домашніх умовах, але. які при цьому вимагають застосування спеціального обладнання чи інструментарію. Так манікюр можна зробити, не маючи спеціальних інструментів (пилок, щипців, ножиць), чистку обличчя також складно зробити без распарівателя і спеціальних пристосувань. Те ж саме відноситься і до такого делікатного процесу, як депіляція. Оскільки ідеально гладка шкіра на ногах і руках це не тільки ознака доглянутості, але і вимоги гігієни, сучасні жінки приділяють багато уваги і використовують найрізноманітніші спобличчя, що дозволяють позбутися від небажаної рослинності.

Ваксинг – техніка видалення небажаного волосся проверенна століттями. Ще красуні Давнього Єгипту приділялася велика увага догляду за волоссям на голові, всіляко підживлювали їх і надавали їм об'єм і густоти. І при цьому витрачали багато часу на те, щоб позбутися від волосся на руках, ногах і інших ділянках тіла, яке за тодішніми канонами краси повинно було мати гладку і ніжну шкіру. На жаль, у спокусниць з Єгипту або Греції не було тих унікальних засобів, які є у сучасних панянок, і які дозволяють процес депіляції звести до простої, а головне, безболісної процедури. Але, не дивлячись на те, що сучасні техніки стали більш досконалими, один з принципів видалення волосся залишився той же – і до сих пір грунтується на застосуванні воску.

По суті ваксинг – це процес, який дозволяє видалити небажане волосся з різних ділянок тіла шляхом нанесення воску на волоски з метою подальшого їх « відривання & raquo ;. Незважаючи на таке грізне опис, за допомогою застосування спеціальних знеболювальних препаратів, процедура ваксинга не відрізняється хворобливістю і не заподіює дискомфорт.

На сьогодні існують три варіації на тему « Депіляція воском » в залежності від використовуваного сировини.

Так розрізняють:

 • видалення волосся за допомогою холодного воску;
 • видалення небажаного волосся за допомогою гарячого воску;
 • депіляція теплим воском.

Кожна з жінок може вибрати оптимальний для себе варіант. Але навіть якщо холодна депіляція відрізняється простотою і не вимагає придбання спеціального обладнання (крім воскових смужок), вона вважається однією з найболючіших і малоефективних процедур. А для того щоб досягти більш тривалого, якісного та сталого ефекту рекомендують використовувати переваги теплої і гарячої депіляції. І якщо в салоні для проведення видалення волосся за допомогою техніки теплою і гарячою депіляції є все необхідне, то для реалізації аналогічних маніпуляція в домашніх умовах необхідно купити воскоплав ціна, до речі, на який, в нашому інтернет магазині, приємно здивує.

Воскоплав – це той агрегат, який дозволить підготувати сировину (віск) для його подальшого використання. До речі, унікальність ваксинга полягає не тільки в тому, що процедура дає можливість якісно і при цьому дуже недорого позбавити на тривалий період від небажаних волосся на руках, ногах, зоні бікіні, а й в тому, що завдяки їй можна очистити верхні шари епідермісу. Тобто, нагріте віск разом з волосками видаляє і омертвілі клітини дерми. Після депіляції воском шкіра гарантовано стане більш гладкою і ніжною.

Воскоплави: види і типи

Сьогодні можна купити в інтернет-магазині Stylesalon.ua воскоплави, які відрізняються не тільки за конструкцією і функціональним особливостям, а й за габаритами, ціною і навіть дизайну. Єдине що робить все воскоплави схожими так це їх основне завдання – нагріти віск до потрібної температури і « розплавити » його до потрібної консистенції. Як правило, всі воскоплави ділять на професійні та побутові. Перші використовуються в салонах, коштують досить дорого і вимагає певних навичок для роботи. Побутові – прості у використанні, коштують набагато дешевше і при цьому не так сильно поступаються в функціоналі своїм професійним аналогам. Складно сказати, чим професійний агрегат краще побутового, можливо, основна відмінність це їх продуктивність? Так як воскоплави, що застосовуються в салонах, працюють фактично в режимі нон стоп вони відрізняються більшою надійністю, довговічністю і потужністю. Що стосується інших параметрів – то основна відмінність полягає навіть не в сфері застосування, а в конструктивних особливостях.

Сьогодні можна в інтернет-магазині Stylesalon.ua купити воскоплави:

 • банкові;
 • касетні;
 • для воску в дисках;
 • для воску в гранулах.

Незалежно від виду, все воскоплави працюють від електромережі . Воскоплав нагріває сировину, сприяє його плавлення і придбання консистенції, потрібної для того чи іншого виду депіляції. Так як конструкція агрегату продумана до дрібниць, ні про яке перегрів сировини і як наслідок, ні про який ризик отримання опіків мови бути не може. Воскоплав – це безпечний агрегат, який незалежно від свого виду відрізняється простою конструкцією і легкої експлуатацією.

Переваги кожного типу

Воскоплав купити Київ пропонує на сайті інтернет-магазину Stylesalon.ua за доступною ціною, більш того, тут можна вибрати апарат будь-якого виду. Найпопулярнішим як у професіоналів, так і у кінцевого споживача є воскоплав касетний купити Київ який пропонує за ціною зі знижкою на сайті нашого онлайн салону.

Працює касетний нагрівач воску дуже просто. У воскоплав касетний необхідно помістити картридж з сировиною, яке, після доведення до потрібної температури, за допомогою спеціального валика наноситься на оброблювану поверхню рівним шаром.

Баночний воскоплав – це агрегат, який найчастіше можна зустріти в салонах і СПА-центрах. У нагрівач воску (воскоплав баночний) вставляється сировину безпосередньо в тарі, в якій воно продається, тобто в банку. Саме за таку особливість воскоплав отримав свою назву. Баночний воскоплав оснащений опцією регулювання температури, яка не тільки контролюється регулятором в процесі нагрівання, але і може підтримуватися на певному рівні певний час навіть після того, як сировину доведено до потрібної « кондиції & raquo ;. Для нанесення сировини використовують спеціальний косметичний шпатель. Оскільки товщина шару при нанесенні шпателем регулюється в « ручному режимі & raquo ;, панянки для депіляції в побуті воліють купити воскоплав касетний, тому як наносити віск в цьому випадку набагато простіше. Правда, нагрівач воску банкового типу має такий плюс, як об'ємність і місткість. Тобто, оскільки в банку знаходиться досить багато воску, то за один раз можна обробити велику ділянку тіла.

Ще важливо у воскоплав купити віск в гранулах або дисках – зручно тим, що так можна віск додавати по ходу нагрівання.

Технічні особливості

Перед тим як купити воскоплав того чи іншого типу не зайвим буде ознайомитися з його технічними параметрами. Саме від особливостей конструкції залежить не тільки вибір сировини (в банках або касетах), але і сфера застосування. Касетний, або як його ще називають воскоплав картріджний, може вміщати один картридж з воском або кілька. Сьогодні можна купити також баночний-касетний воскоплав, в якому одночасно можна розігрівати і касети, і банки.

Все воскоплави повинні бути виготовлені з міцного, а головне термостійкого матеріалу і гарантувати максимально швидке нагрівання сировини.

Воскоплави можуть бути:

 • стандартного розміру;
 • нестандартних габаритів;
 • з додатковими опціями.

в нашому інтернет магазині менеджер допоможе купити воскоплав Україна, який вже оцінила гідно в роботі. На сайті нашого онлайн салону також відгуки про продукцію допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Для того щоб воскоплав купити хороший рекомендують звернути увагу на:

 • наявність регулятора температури. Саме ця опція дозволяє підібрати оптимальний температурний режим (швидкий нагрів, чутлива шкіра та ін.). В принципі сьогодні все воскоплави оснащені термостатами, які підтримують температуру на певному рівні і дозволяють запобігти перегріву воску;
 • потужність. Потужність нагрівача воску впливає не тільки на його швидкість роботи (швидкість розігріву), але і на економічність використання, тобто на рівень енергоспоживання;
 • наявність бази-підставки. Воскоплав касетний, оснащений базою, відрізняється більш зручною експлуатацією. Саме база утримує картріджний агрегат у вертикальному положенні і зводить до нуля ризик перекидання. Касетний нагрівач можна не знімати з підставки навіть під час нанесення воску на шкіру;
 • наявність ємності для сировини (якщо мова йде про нагревателях баночного типу). Для того щоб внутрішня ємність нагрівача баночного типу була завжди чиста, фахівці рекомендують купити воскоплав, оснащений спеціальним ковшиком. До речі агрегати баночного типу можуть бути оснащені регуляторами температури, а можуть бути і без них. Що стосується габаритів банок, то сьогодні в інтернет-магазині Stylesalon.ua Київ пропонує купити прилади для банок об'ємом 400 і 800 мл. Також купити воскоплав Київ пропонує в комплектації з додатковою ємністю для гарячого воску.

Замість висновків

Якщо плануєте купити картріджний нагрівач, робіть вибір на користь агрегату з базою. Картріджний воскоплав з базою дозволяє переносити нагріту касету в будь-яке місце без прив'язки до розетки. Але якщо потрібна постійна підтримка певної температури – краще купити касетний воскоплав зі шнуром.

Для тих, хто видаляє за допомогою ваксинга волосся на різних ділянках тіла рекомендують купити картріджний нагрівач не на одну, а на дві, а то і три касети. Це значно заощадить час на підготовку сировини і на саму процедуру.

При покупці баночного нагрівача вибір потрібно робити на користь більш потужних приладів. З огляду на, що воскоплав баночного типу частіше використовується в салонах, то чим більше його потужність, тим більше клієнтів майстер зможе обслужити. Оскільки при депіляції використовують віск різної температури (від злегка нагрітого до гарячого і навіть плівкового) то наявність опції регулятора температури буде не зайвим.

Незалежно від виду агрегату, він повинен бути виготовлений згідно з прийнятими стандартами і бути сертифікованим, як і будь-яка інша побутова техніка!

Воскоплав гібрид – банкове-картріджний по праву позиціонується як професійне обладнання, так як найчастіше використовується в салонах краси і практично не застосовується для депіляції в домашніх умовах.

(4)
SS071121
386 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS18315
593 грн
БрендBiemme Країна виробникИталия
(6)
SS077556
2628 грн
БрендBiemme Країна виробникИталия
(4)
SS085200
464 грн
БрендBiemme Країна виробникИталия
(1)
SS077558
2882 грн
БрендBiemme Країна виробникИталия
(5)
SS2507
2608 грн
БрендBiemme Країна виробникИталия
SS071129
1876 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS24666
3015 грн
БрендBiemme Країна виробникИталия
SS101114
509 грн
БрендBiemme Країна виробникИталия
SS071134
1275 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS092101
408 грн
БрендDepileve Країна виробникІспанія
SS071131
1283 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS117608
5916 грн
БрендBiomak Країна виробникПольща
SS117609
4730 грн
БрендBiomak Країна виробникПольща
SS122560
665 грн
БрендHairWay Країна виробникНімеччина
SS134211
92 грн
БрендКитай Країна виробникКитай
SS105057
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS18321
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендBiemme Країна виробникИталия
SS105768
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS077566
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендBiemme Країна виробникИталия
SS108574
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендB.S. Ukraine Країна виробникКитай
SS134207
206 грн
БрендКитай Країна виробникКитай
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 5920грн
Види воскоплавів
Наявність ємності для воску